Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Masteris
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 1

#626 2010-12-22 16:04

Re: Ginekomastija

nenormalus rašė:

Masteris rašė:

FullPower rašė:

Tema yra, before ir after, lievai atrodau, bet matos prieaugis, va linkas...
http://www.kulturizmas.net/forumas/t970 … wer-logasp

as susilaikau big_smile laukiu kitu forumieciu nuomoniu big_smile

tu cia biski veluoji su informacija smile

cia jau visi viska mate, viska visi pakomentavo sita tema ir bande jam patarti smile

ka jam galima patart? tik pajuokint gali big_smile

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 793
Atsiliepimai: 11

#627 2010-12-22 19:12

Re: Ginekomastija

FullPower rašė:

Sakai fuflo? nu nežinau,neblogai užkabino jis visai, drauas tik sustą varė priaugo 8kg, aš 14kg su metanu pajungtu, 80lt 100tab dar utiutiu

jo kaina maximali 35-50lt

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 793
Atsiliepimai: 11

#628 2010-12-22 19:15

Re: Ginekomastija

TNT rašė:

FullPower rašė:

Sakai fuflo? nu nežinau,neblogai užkabino jis visai, drauas tik sustą varė priaugo 8kg, aš 14kg su metanu pajungtu, 80lt 100tab dar utiutiu

Esmeje, kazkas Canadoj gamins metana, perves per sienas iki Lietuvos ir uz centus stumdys. Prikirp ant kiek cia nerealu yra smile Gal ten ir metanas, bet, kad canadietiskas tai cia nesamone smile

Jis kaip metanas tai neblogas , ant jo uzrasyta made in CANADA , o seip nete paziurejus raso kilme indija , bet saip nenustepciau kad aleksoto rusy padaryta ,kaip ir dauguma chem.
Nors ir man neuzkrauna jo imestos foto iki puses

Paskutinį kartą taisė provironas (2010-12-22 19:22)

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#629 2010-12-22 21:55

Re: Ginekomastija

provironas rašė:

TNT rašė:

FullPower rašė:

Sakai fuflo? nu nežinau,neblogai užkabino jis visai, drauas tik sustą varė priaugo 8kg, aš 14kg su metanu pajungtu, 80lt 100tab dar utiutiu

Esmeje, kazkas Canadoj gamins metana, perves per sienas iki Lietuvos ir uz centus stumdys. Prikirp ant kiek cia nerealu yra smile Gal ten ir metanas, bet, kad canadietiskas tai cia nesamone smile

Jis kaip metanas tai neblogas , ant jo uzrasyta made in CANADA , o seip nete paziurejus raso kilme indija , bet saip nenustepciau kad aleksoto rusy padaryta ,kaip ir dauguma chem.
Nors ir man neuzkrauna jo imestos foto iki puses

Va  dabar jau normaliai sneki nykstys

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 793
Atsiliepimai: 11

#630 2010-12-22 22:00

Re: Ginekomastija

TNT rašė:

provironas rašė:

TNT rašė:


Esmeje, kazkas Canadoj gamins metana, perves per sienas iki Lietuvos ir uz centus stumdys. Prikirp ant kiek cia nerealu yra smile Gal ten ir metanas, bet, kad canadietiskas tai cia nesamone smile

Jis kaip metanas tai neblogas , ant jo uzrasyta made in CANADA , o seip nete paziurejus raso kilme indija , bet saip nenustepciau kad aleksoto rusy padaryta ,kaip ir dauguma chem.
Nors ir man neuzkrauna jo imestos foto iki puses

Va  dabar jau normaliai sneki nykstys

Kam cia TNT ?

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#631 2010-12-23 08:26

Re: Ginekomastija

provironas rašė:

TNT rašė:

provironas rašė:


Jis kaip metanas tai neblogas , ant jo uzrasyta made in CANADA , o seip nete paziurejus raso kilme indija , bet saip nenustepciau kad aleksoto rusy padaryta ,kaip ir dauguma chem.
Nors ir man neuzkrauna jo imestos foto iki puses

Va  dabar jau normaliai sneki nykstys

Kam cia TNT ?

Tave su fullpower supainiojes buvau. Pagalvojau zmogus jau normaliai sneketi pradejo, bet klydau smile O tavo mintys tai teisingos wink

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 793
Atsiliepimai: 11

#632 2010-12-23 16:48

Re: Ginekomastija

TNT rašė:

provironas rašė:

TNT rašė:


Va  dabar jau normaliai sneki nykstys

Kam cia TNT ?

Tave su fullpower supainiojes buvau. Pagalvojau zmogus jau normaliai sneketi pradejo, bet klydau smile O tavo mintys tai teisingos wink

nu matai mes su fullpower is to pacio miesto ,as jo klausiau kurem klube sportuoja buciau zmogui padejas,bent patares,bet jis dejas

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#633 2010-12-23 21:25

Re: Ginekomastija

provironas rašė:

TNT rašė:

provironas rašė:


Kam cia TNT ?

Tave su fullpower supainiojes buvau. Pagalvojau zmogus jau normaliai sneketi pradejo, bet klydau smile O tavo mintys tai teisingos wink

nu matai mes su fullpower is to pacio miesto ,as jo klausiau kurem klube sportuoja buciau zmogui padejas,bent patares,bet jis dejas

Neverta tau su juo susidet,toks kiauras jis man atrodo

Neprisijungęs

 
Masteris
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 1

#634 2010-12-23 22:20

Re: Ginekomastija

rolka78 rašė:

provironas rašė:

TNT rašė:


Tave su fullpower supainiojes buvau. Pagalvojau zmogus jau normaliai sneketi pradejo, bet klydau smile O tavo mintys tai teisingos wink

nu matai mes su fullpower is to pacio miesto ,as jo klausiau kurem klube sportuoja buciau zmogui padejas,bent patares,bet jis dejas

Neverta tau su juo susidet,toks kiauras jis man atrodo

manau ne tau vienam smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#635 2011-11-25 16:41

Re: Ginekomastija

nu nafik, siandien apsiciupinejau papus, yra kazkoks pabrinkimas po speniu. tai kaip suprast man dabar cia gyno ar ne? nes is isores tai viskas normaliai atrodo.

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#636 2011-11-25 17:57

Re: Ginekomastija

Loading rašė:

nu nafik, siandien apsiciupinejau papus, yra kazkoks pabrinkimas po speniu. tai kaip suprast man dabar cia gyno ar ne? nes is isores tai viskas normaliai atrodo.

nuo ko tau cia? nuo metankes ar brendimas ? smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#637 2011-11-25 18:13

Re: Ginekomastija

brendimas praejes, metankes nevalges. bbz kas cia yra.  sale spenio taip suimu giliau ir yra kazkoks sukietejimas. tai cia gyno?

Neprisijungęs

 
Bandzuke
Atkaklus dalyvis
Vietovė: LT
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 0

#638 2011-11-25 18:55

Re: Ginekomastija

O gyno placiau yra?

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#639 2011-11-25 19:01

Re: Ginekomastija

ant kairio papo tie sukietejimai eina horizontaliai gal po pora cm, ant desinio tik po speniu.


cia gali but like nuo brendimo? nes pamenu paauglystej irgi taip buvo, tik smarkiau. ir kas keisciausia kad is isores viskas normalu...

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#640 2011-11-25 19:05

Re: Ginekomastija

tai pirmiausia foto nete paziurek gyno kaip atrodo ir ivertink save tongue

Neprisijungęs

 
Bandzuke
Atkaklus dalyvis
Vietovė: LT
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 0

#641 2011-11-25 19:06

Re: Ginekomastija

Pas mane paty kazkiek yra lyg toks pabrinkimas speniu atrodo keistai gal nuo papildu gali but

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#642 2011-11-25 20:57

Re: Ginekomastija

Loading rašė:

ant kairio papo tie sukietejimai eina horizontaliai gal po pora cm, ant desinio tik po speniu.


cia gali but like nuo brendimo? nes pamenu paauglystej irgi taip buvo, tik smarkiau. ir kas keisciausia kad is isores viskas normalu...

sumasciau pora var: 1)Nueik pas endochirurga iskarto pasakys 2) nusipirk dezute tamoxos (20ltl) ir sugerk ir pamatysi po mazdaug savaites ir pamazejo ar ne 3)jei jauciasi guziukai tokie kaip pupa ar zirnis viduj tai greiciausiai gyno.

Asmeniskai as kogero pradeciau nuo tamoxos jei nepades tada pas daktaru, nors istiesu man jau sutvarke chirurgiskai abi puses.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#643 2011-11-25 21:03

Re: Ginekomastija

RIP rašė:

Loading rašė:

ant kairio papo tie sukietejimai eina horizontaliai gal po pora cm, ant desinio tik po speniu.


cia gali but like nuo brendimo? nes pamenu paauglystej irgi taip buvo, tik smarkiau. ir kas keisciausia kad is isores viskas normalu...

sumasciau pora var: 1)Nueik pas endochirurga iskarto pasakys 2) nusipirk dezute tamoxos (20ltl) ir sugerk ir pamatysi po mazdaug savaites ir pamazejo ar ne 3)jei jauciasi guziukai tokie kaip pupa ar zirnis viduj tai greiciausiai gyno.

Asmeniskai as kogero pradeciau nuo tamoxos jei nepades tada pas daktaru, nors istiesu man jau sutvarke chirurgiskai abi puses.

kazin ar del menko guziuko labai jau reikalingas xirurgo isikisimas:)

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#644 2011-11-25 21:23

Re: Ginekomastija

Del menko guziuko turetu padet tamoxa

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#645 2011-11-25 21:25

Re: Ginekomastija

RIP rašė:

Del menko guziuko turetu padet tamoxa

bet jai ir nepades,jis nesimato,aisku yra garantija,kad augs,bet bus galima tada apie operacija galvot,o dabar pageri tamoksos,o jai nepadeda moji ranka ir nesuki pautu niekais siuo atveju:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#646 2011-11-25 21:31

Re: Ginekomastija

sporcmenas-2 rašė:

RIP rašė:

Del menko guziuko turetu padet tamoxa

bet jai ir nepades,jis nesimato,aisku yra garantija,kad augs,bet bus galima tada apie operacija galvot,o dabar pageri tamoksos,o jai nepadeda moji ranka ir nesuki pautu niekais siuo atveju:Dbig_smile

Kadangi esam zmones suauge ir mastantys darom tvarkingai einam pas daktara tik reiketu pas normalu koki nors (endo chirurgas butu gerai) jis apziuri pasako ar mazi ar dideli guzai ir siulo gydimo metodus ar tai tamoxa ar tai operuoti, gali buti kad geriant tamoxa nepades ir nepraeis ir poto jis tik padides.

Operacija nesudetinga trunka apie valanda ryte nueini i ligonine po pietu jau eini namo poto pora savaiciu reikes palakstyti su pleistru ant papo(sporta teks pamirst laikinai).

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#647 2011-11-25 23:16

Re: Ginekomastija

jeigu jau gyno isimetes 1% kad tamoxa pades smile like 99% kad hirurgas big_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#648 2011-11-26 00:09

Re: Ginekomastija

As atsimenu kai buvau paauglys buvo tie pabrinkimai, bet buvau pamirses, o dabar vel netycia apsiciupinejau kad xuinia kazkokia. Kazin ar augs, nes jau butu per tiek metu isauge. utiutiu truko cia man bedos... Kiek operacija kainuoja?

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#649 2011-11-26 00:21

Re: Ginekomastija

as tai galvoju per daug stipriai reguoji jie tau gal tokie nuo paauglystes ten yra jei nesimato neskauda ar dar kazkokio diskomfoto nejauti tai ko suki galva..steru juk nevartoji manau neisaugs tie speniai i kazka rimta..karts nuo karto pasiciupinek ir zinosi auga ar ne..

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#650 2011-11-26 05:02

Re: Ginekomastija

Loading rašė:

As atsimenu kai buvau paauglys buvo tie pabrinkimai, bet buvau pamirses, o dabar vel netycia apsiciupinejau kad xuinia kazkokia. Kazin ar augs, nes jau butu per tiek metu isauge. utiutiu truko cia man bedos... Kiek operacija kainuoja?

Ligoniu kasos apmoka, pas plastikos chirurgus privaciai kazkas forume buvo minejes apie 5k na man abi nieko nekainavo, o siaip gali dezute tamoxos ir sugert ne aukso kalnus kainuoja.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net