Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#251 2013-08-13 19:37

Re: Vokietes "progresas"

jauciu cia netycia imetei i sita tema?? ir db spaudineji savo temoj ir galvoji, kur utiutiu foto dingo? big_smile

Neprisijungęs

 
grifas00000
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-10
Žinutės: 4617
Atsiliepimai: 1

#252 2013-08-13 19:37

Re: Vokietes "progresas"

Vysne rašė:

Vokiete rašė:

Vysne rašė:

buna dar tokiu, kurie bando atkalbet nuo sporto?? big_smileD

Jo. wink) dažniausiai tokie būna tešliai kurie teisinasi kad dėl darbo negali sportuot, mat neturi laiko wink) matyt nepilnaverčiai pasijaučia kai pradėdu sakyt kad nerūkau, negeriu, sportuoju daug ir sustumia wink)) nevertos mano dėmesio personos wink))

...rasei, kad svarbu nesusidet su zmonemis, kurie motyvacja numus ir t.t.t.....poto rasai, kad toki neverti tavo demesio...
krc db as ziauriai susikonfjuzines big_smileD...noriu uzmirst ka perskaiciau, nes skauda smegenis

Vos arbata nepvariau pc big_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5080
Atsiliepimai: 6

#253 2013-08-13 19:38

Re: Vokietes "progresas"

eQuity rašė:

Vokiete rašė:

whatever rašė:


kokio bb tu cia imetei?...

Kažkur ne ten užtaike :DDDD

Ten uztaike, kur populiariausia tema ten meta savo foto....

Ne ten SORRYYY big_smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#254 2013-08-13 19:39

Re: Vokietes "progresas"

Jonn rašė:

eQuity rašė:

Vokiete rašė:


Kažkur ne ten užtaike :DDDD

Ten uztaike, kur populiariausia tema ten meta savo foto....

Ne ten SORRYYY big_smile

Cia kiemui i PM ejo tavo fotkes? big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#255 2013-08-13 19:44

Re: Vokietes "progresas"

grifas00000 rašė:

Vysne rašė:

Vokiete rašė:


Jo. wink) dažniausiai tokie būna tešliai kurie teisinasi kad dėl darbo negali sportuot, mat neturi laiko wink) matyt nepilnaverčiai pasijaučia kai pradėdu sakyt kad nerūkau, negeriu, sportuoju daug ir sustumia wink)) nevertos mano dėmesio personos wink))

...rasei, kad svarbu nesusidet su zmonemis, kurie motyvacja numus ir t.t.t.....poto rasai, kad toki neverti tavo demesio...
krc db as ziauriai susikonfjuzines big_smileD...noriu uzmirst ka perskaiciau, nes skauda smegenis

Vos arbata nepvariau pc big_smile

big_smile jo, ten gerai suskele smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#256 2013-08-13 19:45

Re: Vokietes "progresas"

Tigrine rašė:

Vokiete rašė:

P0werman rašė:

Va i ka lygiuotis tau reiketu smile)

Miss BumBum rinkimai smile)

http://assets.nydailynews.com/polopoly_ … -4-web.jpg

Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Juokauji???? Gražiau ir būt negali, pasakiškos mergaitės!!!! nykstys Kaip sau norit, man patinka nykstysnykstysnykstys Ir aš tokio šikniuko norėčiau stolt

gera ir pas tave ,gali but rami,bet vokietaite iznybti butu neprosal aisku:Dbig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#257 2013-08-13 19:46

Re: Vokietes "progresas"

Tigrine rašė:

Vokiete rašė:

P0werman rašė:

Va i ka lygiuotis tau reiketu smile)

Miss BumBum rinkimai smile)

http://assets.nydailynews.com/polopoly_ … -4-web.jpg

Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Juokauji???? Gražiau ir būt negali, pasakiškos mergaitės!!!! nykstys Kaip sau norit, man patinka nykstysnykstysnykstys Ir aš tokio šikniuko norėčiau stolt

Vat butent big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#258 2013-08-13 19:47

Re: Vokietes "progresas"

Tigrine rašė:

Vokiete rašė:

P0werman rašė:

Va i ka lygiuotis tau reiketu smile)

Miss BumBum rinkimai smile)

http://assets.nydailynews.com/polopoly_ … -4-web.jpg

Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Juokauji???? Gražiau ir būt negali, pasakiškos mergaitės!!!! nykstys Kaip sau norit, man patinka nykstysnykstysnykstys Ir aš tokio šikniuko norėčiau stolt

Koks tau cia sikniukas - cia visa sikna. smile O per dideles jos negali but smile

p.s.apie begemotines siknas kalba neina... smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5080
Atsiliepimai: 6

#259 2013-08-13 19:47

Re: Vokietes "progresas"

Makleris rašė:

Jonn rašė:

eQuity rašė:


Ten uztaike, kur populiariausia tema ten meta savo foto....

Ne ten SORRYYY big_smile

Cia kiemui i PM ejo tavo fotkes? big_smile

Nepazystu jokio kiemo lol

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#260 2013-08-13 19:48

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

Vokiete rašė:

Vajetus kiek komentarų privarėt... nenubaidysit čia kai kurie manęs, ne tas žmogus kuris į širdį kitus žodžius ima. Nei įžeisit, nei ką, tad nesistenkit. Kai kuriuos postus pakomentuosiu... wink))
P0werman - tu gal skaityt nemoki? sportuoju metus... metus... žinai toks dalykas yra kaip CrossFit ? Jei ne tai pasidomėk. Arba žinai toki dalyką kaip Insanity? Matyt nelabai, tai pagooglink, youtubei ypač. Tai vot toki dalyka kaip Insanity aš varinėjau namie 9 mėn, čia ant ištvermės... nors riebalo nelabai numečiau nuo jo, bet labai padidėjo ištvermė tiek fizine, tiek dvasine, o ypač dvasinė. O į salė tai taip, einu tik 4 menuo dabar eina...

Kykas -   cituoju tavo pasisakymą: "Nesurenka ji nei baltymų, nei anglių, o apsoliučiai nenumiršta tik todėl, kad kartas nuo karto, kokį saldumyną (kuris aišku "nesiskaito") ar obuolį suvalgo... Ne sportuot o gydytis reikia... " - į šita tavo pasisakymą galiu tik tiek pasakyt kad tau pačiam reikia pasigydyt. Saldumynų išvis nevartoju, "genijau " tu . Parašiau aiškiai ką valgau po velniu , skaityt nemoki ar kas tau yra? aklas? siūlyčiau patylėt išvis nes tokia pieva čia parašei kad man už tave gėda, "proto bokšte" tu wink)))

Tik istverme ta nesamone ir gali duot.

Del CrossFit'o , tai idomu kur tas reikalas vyksta ir ar tikrai ten CrossFit'as. Nes cia viena veikeja buvo , net su video propoganda apie CrossFit'a, bet... Cia tik suzinojo, kad gryba ji ir jos "treneris" pjove. Tai suprask musu skeptiskuma smile

CrossFit'as labai jau ant bangos.. tai duoda virve palaipiot, tipustus lauke padaro su stanga ir dar kokia lempa padaro, na ir jau poto sako tipo va krosfita varau.. arba isvis bando atkartot olimpinius kelimus, kazka nusiziuri is galiunu rungciu ir daro be technikos ant pakartojimu, va tipo istverme ir jega...plius extra traumu papildomu big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#261 2013-08-13 19:48

Re: Vokietes "progresas"

Makleris rašė:

Jonn rašė:

eQuity rašė:


Ten uztaike, kur populiariausia tema ten meta savo foto....

Ne ten SORRYYY big_smile

Cia kiemui i PM ejo tavo fotkes? big_smile

Homo Partija kurt pradejo big_smile

Neprisijungęs

 
Tigrine
Zuikis TIGRINIS
Registravosi: 2011-09-28
Žinutės: 699
Atsiliepimai: 2

#262 2013-08-13 19:53

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

Tigrine rašė:

Vokiete rašė:


Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Juokauji???? Gražiau ir būt negali, pasakiškos mergaitės!!!! nykstys Kaip sau norit, man patinka nykstysnykstysnykstys Ir aš tokio šikniuko norėčiau stolt

Koks tau cia sikniukas - cia visa sikna. smile O per dideles jos negali but smile

p.s.apie begemotines siknas kalba neina... smile

Tai čia pats tas, didesnių ir nereikia wink

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#263 2013-08-13 19:54

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

Vokiete rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:

eina n per parą laiko nepilną dešimtas puslapis jau big_smile net pas mane loge tiek nieks nepristumdavo tokiais mastais big_smile

Niekas taves matyt nenorejo taip , kaip jos nori big_smilebig_smile

tai kad abejoju ar manęs čia kažkas nori... puse komentarų vadinamoji "kritika" ir kitoks stumimas :DDD

Cia atvirkstine psichologija pas juos smile bando uzvaryt neigiamai kazka, nes negali paimt wink

Ta prasme? ko negali paimt? manęs? :DDDDDDDD

whatever rašė:

Vokiete rašė:

whatever rašė:

Vokiete rašė:

čia kažkokia gili prasme...  ironija? big_smile

Tiesiogine prasme. Apie teshlainius gi. Parasiau kaip ir paprastai ir aiskiai - be giliu minciu big_smile

Sakau, kad teshlainiams nereikia grazaus kuno, nes jie protingi ir grazus. big_smile

:DDD na nežinau... jeigu žmogui sportas nepatinka tai tebunie... bet man su tokiu nėra apie ką šneket. big_smileD

O tu paklausk kodel nepatinka ir bus apie ka kalbet wink TIk nusiteik, kad po to gali but asaru visas krioklys smile
Bet taip, tu teisi, nepatinka sportas, tai utiutiu'em big_smile

Kam bus ašarų visas krioklys? Man ar jiems? Šiaip kaip tikra dūra jaučiuosi kai žmogui kuris visiškai nesinori sportu ir mityba pradedu pasakot apie tai kaip maitinuosi, kaip sportuoju ir t.t, nes jie tiesiog bukai tyli nes nei velnio nesupranta ir jiems tikriausiai neįdomu net ir aš kaip paskutinė idiote jaučiuosi ir man su tokiu žmogum "bendraut" yra neįdomu, jaučiuosi kaip su siena kalbėčiau big_smileD

NATURAL1978 rašė:

Vokiete rašė:

Smalsumas mane nužudys big_smile nors šiaip sakau, manau verta nusipirkt ir turėt, kartais nepamaišys jeigu prasta diena bus:)

pirk uz tuos pinigus geriau aminkiu ir ryk ju kuo dazniau po biski i tarpus tarp valgiu,tai nors koki teigiama azoto balanca palaikysi.
tau esme gauti 6 kart per diena baltymu ir angliu ,baltymu reiketu tarkim jei nori sverti pradziai 64 tai  x 2 g baltymuo kg svorio  lygu 128 g baltymo dalinam i 6 porcijas ir taip 22gramai baltymo per porcija,ir angliu reiketu po 50 gramu sauso svorio grikiu ar ryziu kiekvienam kartui,pirma valgyt kose paskui mesa ar pieno produktus,nemaisyk ,tai geriau isisavins baltyma,jei atvirksciai tai rugimas gaunasi ir nieko gero/big_smilebig_smile
kas liecia pratimu svori tai teisingai ji reikia didinti nors labai panasu ,reikia stengtis kas menesi biski ji padidinti kiekvienam pratime,ir aisku pritupkes ,kojos placiai,kojos siaurai ,platformos spaudimas gulint ,itupstai ,tau baze

Nusipirkau gryno BCAA, vartoju 10 g į diena trenkiu dienom ( 5 g per trenke ir 5g su kazeinu vakare) , netrenkiu 5 g. prieš miega (ten kartu su kazeinu papildas, pirmoj šios temos žinutej skaityk). o iš kur baltymo dar galim gaut maiste? nes proteina  pirkt nelabai matau prasmės. kiek skaičiau apie maisto produktu derinima tai mesa su daržovem reik valgyt, tik nežinau ar galim tarkim su kiaušiniu baltymais. tarkim koše ir mesa negalima vienu metu nes skandyje sunkiai virškinasi, kažkas tokio... šiandien sunkiau užsidėjau truputi, nes lengviau darėsi, pavartojau 11 g. grenade 50 calibre pabandymui, tai krč apšilima dariau 10 min tai 13 km/h greičiu begu ir lengva begt vienužodžiu, atrodo antra širdį įsidėjau , pataške truputi big_smile truputi galva suktis pradėjo veliau, o šiaip keliant tai nelabai skiresi, aišku kažkiek daugiau užsidejau nes lengviau buvo, o šiaip nieko ypatingo. jaučiu pasiliksiu šita veliau kai ryškinsiuos, darydama cardio tikrai pades man greičiau išsiryškint nes daugiau energijos turėsiu smile ir va nusipirkau šito: http://www.proteinas.lt/lt/papildas/opt … en-60-kaps parekomendavo čia kažkas .

Vysne rašė:

Vokiete rašė:

Vysne rašė:


buna dar tokiu, kurie bando atkalbet nuo sporto?? big_smileD

Jo. wink) dažniausiai tokie būna tešliai kurie teisinasi kad dėl darbo negali sportuot, mat neturi laiko wink) matyt nepilnaverčiai pasijaučia kai pradėdu sakyt kad nerūkau, negeriu, sportuoju daug ir sustumia wink)) nevertos mano dėmesio personos wink))

...rasei, kad svarbu nesusidet su zmonemis, kurie motyvacja numus ir t.t.t.....poto rasai, kad toki neverti tavo demesio...
krc db as ziauriai susikonfjuzines big_smileD...noriu uzmirst ka perskaiciau, nes skauda smegenis

:DDDD

Neprisijungęs

 
Tigrine
Zuikis TIGRINIS
Registravosi: 2011-09-28
Žinutės: 699
Atsiliepimai: 2

#264 2013-08-13 19:55

Re: Vokietes "progresas"

NATURAL1978 rašė:

Tigrine rašė:

Vokiete rašė:


Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Juokauji???? Gražiau ir būt negali, pasakiškos mergaitės!!!! nykstys Kaip sau norit, man patinka nykstysnykstysnykstys Ir aš tokio šikniuko norėčiau stolt

gera ir pas tave ,gali but rami,bet vokietaite iznybti butu neprosal aiskubig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Tai, kad ji visai nevalgo, vėjas nupūs šitą mergaitę tuoj...... smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#265 2013-08-13 19:57

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

whatever rašė:

Vokiete rašė:

tai kad abejoju ar manęs čia kažkas nori... puse komentarų vadinamoji "kritika" ir kitoks stumimas :DDD

Cia atvirkstine psichologija pas juos smile bando uzvaryt neigiamai kazka, nes negali paimt wink

Ta prasme? ko negali paimt? manęs? :DDDDDDDD

Sunkiai cia su tavim, sunkiai big_smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#266 2013-08-13 20:01

Re: Vokietes "progresas"

Tigrine rašė:

NATURAL1978 rašė:

Tigrine rašė:


Juokauji???? Gražiau ir būt negali, pasakiškos mergaitės!!!! nykstys Kaip sau norit, man patinka nykstysnykstysnykstys Ir aš tokio šikniuko norėčiau stolt

gera ir pas tave ,gali but rami,bet vokietaite iznybti butu neprosal aiskubig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Tai, kad ji visai nevalgo, vėjas nupūs šitą mergaitę tuoj...... smile

Are you f***ing kiding me? aš į tema "valgau šiuo metu" dažniau įmesiu fotkiu galbūt, tada gal nerašysi tokiu kvailu komentaru :DDDD

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#267 2013-08-13 20:05

Re: Vokietes "progresas"

kie tau metu?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#268 2013-08-13 20:05

Re: Vokietes "progresas"

Tigrine rašė:

whatever rašė:

Tigrine rašė:


Juokauji???? Gražiau ir būt negali, pasakiškos mergaitės!!!! nykstys Kaip sau norit, man patinka nykstysnykstysnykstys Ir aš tokio šikniuko norėčiau stolt

Koks tau cia sikniukas - cia visa sikna. smile O per dideles jos negali but smile

p.s.apie begemotines siknas kalba neina... smile

Tai čia pats tas, didesnių ir nereikia wink

aha smile Tokius gerai kruta... mmm, kaip gerai... big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#269 2013-08-13 20:06

Re: Vokietes "progresas"

Vysne rašė:

kie tau metu?

Palikt siulau sita reikala. As tai jau Out smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#270 2013-08-13 20:06

Re: Vokietes "progresas"

Vysne rašė:

kie tau metu?

negražu panelių klaust kiek jom metu.. :DDD

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#271 2013-08-13 20:07

Re: Vokietes "progresas"

ok, kiek kalėdų praėjo per tavo gyvenimą?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#272 2013-08-13 20:07

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Vysne rašė:

kie tau metu?

negražu panelių klaust kiek jom metu.. :DDD

Negrazu moteru klaust kiek metu. Panele REIKIA klaust kiek metu - straipsnis nera juokas... big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Privatus
Išmestas
Registravosi: 2013-07-01
Žinutės: 405
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#273 2013-08-13 20:08

Re: Vokietes "progresas"

Baaisu..

Neprisijungęs

 
Tigrine
Zuikis TIGRINIS
Registravosi: 2011-09-28
Žinutės: 699
Atsiliepimai: 2

#274 2013-08-13 20:08

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Tigrine rašė:

NATURAL1978 rašė:


gera ir pas tave ,gali but rami,bet vokietaite iznybti butu neprosal aiskubig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Tai, kad ji visai nevalgo, vėjas nupūs šitą mergaitę tuoj...... smile

Are you f***ing kiding me? aš į tema "valgau šiuo metu" dažniau įmesiu fotkiu galbūt, tada gal nerašysi tokiu kvailu komentaru :DDDD

Tai gal tavo greita medžiagų apykaita?  Nes iš nuotraukų tai atrodo, kad tu rimtai sergi......

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#275 2013-08-13 20:09

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

Vysne rašė:

kie tau metu?

Palikt siulau sita reikala. As tai jau Out smile

manau pataikyciau su spejimu, kad max 15 metu ir bbz is kur tas foto traukia big_smileD kazkur rase, kad neverta man kazko aiskint, nes nesuprasiu....
nu utiutiu, joa ji teisi, nesuprasiu tikrai, nes bbz ka ji cia sneka big_smileD

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net