Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#151 2013-08-13 12:55

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Tiesiog aš gal to riebalo bijau kažkiek todėl kad kai namie sportavau, mitybos neprisižiūrėjau tai stengdavausi labai namie sportuot ir nekrito man tie kg ir jei priaugsiu vėl tai bijau kad jie man nekris vėl kai pradėsiu ryškintis užsiauginus raumenuku kažkiek.

O zinai, kad kuo daugiau raumenu tuo greiciau riebala sudegint gali? smile

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#152 2013-08-13 12:59

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

samas rašė:

Building rašė:


kam tu tuos papildus visur kiši jmj..

Duotum vitaminu tabletes ir tos padetu greiciau numest - placebo.

Tiesiog aš gal to riebalo bijau kažkiek todėl kad kai namie sportavau, mitybos neprisižiūrėjau tai stengdavausi labai namie sportuot ir nekrito man tie kg ir jei priaugsiu vėl tai bijau kad jie man nekris vėl kai pradėsiu ryškintis užsiauginus raumenuku kažkiek.

Tai visiskai sauso raumens tu ir nepriaugsi, cia nesveikai sunkus ir letas procesas tokiu atveju butu. O sh. nevalgant, sveikos kiek riebesnes mases uzsimesi ir veliau nusiemusi angliu, ir prisijungusi kardio nusiryskinsi kiek reikes, sunku nebus.

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#153 2013-08-13 13:01

Re: Vokietes "progresas"

samas rašė:

Vokiete rašė:

Tiesiog aš gal to riebalo bijau kažkiek todėl kad kai namie sportavau, mitybos neprisižiūrėjau tai stengdavausi labai namie sportuot ir nekrito man tie kg ir jei priaugsiu vėl tai bijau kad jie man nekris vėl kai pradėsiu ryškintis užsiauginus raumenuku kažkiek.

O zinai, kad kuo daugiau raumenu tuo greiciau riebala sudegint gali? smile

Žinau. Butent todėl ir noriu raumenu užsiaugint, nes raumenys daugiau riebalo degina, be to, raumenys daug gražiau atrodo negu riebalas. Be to, kuo daugiau raumenų - tuo daugiau gali valgyt nes reik tuos raumenis išlaikyt, todėl reik juos maitint , o valgyt tai manau visi mėgstam big_smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#154 2013-08-13 13:01

Re: Vokietes "progresas"

Deimos rašė:

Vokiete rašė:

samas rašė:


Duotum vitaminu tabletes ir tos padetu greiciau numest - placebo.

Tiesiog aš gal to riebalo bijau kažkiek todėl kad kai namie sportavau, mitybos neprisižiūrėjau tai stengdavausi labai namie sportuot ir nekrito man tie kg ir jei priaugsiu vėl tai bijau kad jie man nekris vėl kai pradėsiu ryškintis užsiauginus raumenuku kažkiek.

Tai visiskai sauso raumens tu ir nepriaugsi, cia nesveikai sunkus ir letas procesas tokiu atveju butu. O sh. nevalgant, sveikos kiek riebesnes mases uzsimesi ir veliau nusiemusi angliu, ir prisijungusi kardio nusiryskinsi kiek reikes, sunku nebus.

Na tikiuosi tu teisus smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#155 2013-08-13 13:02

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

samas rašė:

Vokiete rašė:

Tiesiog aš gal to riebalo bijau kažkiek todėl kad kai namie sportavau, mitybos neprisižiūrėjau tai stengdavausi labai namie sportuot ir nekrito man tie kg ir jei priaugsiu vėl tai bijau kad jie man nekris vėl kai pradėsiu ryškintis užsiauginus raumenuku kažkiek.

O zinai, kad kuo daugiau raumenu tuo greiciau riebala sudegint gali? smile

Žinau. Butent todėl ir noriu raumenu užsiaugint, nes raumenys daugiau riebalo degina, be to, raumenys daug gražiau atrodo negu riebalas. Be to, kuo daugiau raumenų - tuo daugiau gali valgyt nes reik tuos raumenis išlaikyt, todėl reik juos maitint , o valgyt tai manau visi mėgstam :D

Oj tikrai ne visi....

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#156 2013-08-13 13:08

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

samas rašė:

Vokiete rašė:

Tiesiog aš gal to riebalo bijau kažkiek todėl kad kai namie sportavau, mitybos neprisižiūrėjau tai stengdavausi labai namie sportuot ir nekrito man tie kg ir jei priaugsiu vėl tai bijau kad jie man nekris vėl kai pradėsiu ryškintis užsiauginus raumenuku kažkiek.

O zinai, kad kuo daugiau raumenu tuo greiciau riebala sudegint gali? smile

Žinau. Butent todėl ir noriu raumenu užsiaugint, nes raumenys daugiau riebalo degina, be to, raumenys daug gražiau atrodo negu riebalas. Be to, kuo daugiau raumenų - tuo daugiau gali valgyt nes reik tuos raumenis išlaikyt, todėl reik juos maitint , o valgyt tai manau visi mėgstam big_smile

Tai kas per problemos? Uzisiauginsi raumenu ir nusicirskinsi tuos riebalus. Maziau o jei tas, o jei anas...just do it!

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#157 2013-08-13 13:39

Re: Vokietes "progresas"

samas rašė:

Vokiete rašė:

samas rašė:


O zinai, kad kuo daugiau raumenu tuo greiciau riebala sudegint gali? smile

Žinau. Butent todėl ir noriu raumenu užsiaugint, nes raumenys daugiau riebalo degina, be to, raumenys daug gražiau atrodo negu riebalas. Be to, kuo daugiau raumenų - tuo daugiau gali valgyt nes reik tuos raumenis išlaikyt, todėl reik juos maitint , o valgyt tai manau visi mėgstam big_smile

Tai kas per problemos? Uzisiauginsi raumenu ir nusicirskinsi tuos riebalus. Maziau o jei tas, o jei anas...just do it!

Tik blogiausia bus jei priaugsiu riebalo, bet ne raumenu. Tada bus tragedija man big_smileD

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#158 2013-08-13 13:40

Re: Vokietes "progresas"

greiciausiai priaugsi ir raumens ir riebalu kas yra gan normalu, niekas nekalba aisku apie 1kg raumens 15kg riebalo proporcijas smile

Neprisijungęs

 
Dotas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-13
Žinutės: 176
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#159 2013-08-13 13:44

Re: Vokietes "progresas"

man tai nervai nelaiko skaityt tokias jos pievas, + kiša čia tuos papildus kaip anabolinius steroidus planuoja priaugt bbz kiek raumenu, nei tu priaugsi nei tu ka su savo tokia mastysena ka paskaitai ta darai, nematai,kad tau chebra zmoniskai pataria padidint kcal? kam to nepadarai ir verksleni cia? su animal cuts degins ji ten kazka, paemus papildu tups su 60kg nu sorry,bet net juokas neima, man pvz reikia priaugt mases ir as dejau ant tu riebalu, auginu tiek laju tiek raumenis, bus ka ryskint isryskinsiu, o tu cia siknoj smegenu ieskai, gal net sita tema paskaites nesamoniu cia priveliau,bet nieko

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#160 2013-08-13 13:46

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

samas rašė:

Vokiete rašė:


Žinau. Butent todėl ir noriu raumenu užsiaugint, nes raumenys daugiau riebalo degina, be to, raumenys daug gražiau atrodo negu riebalas. Be to, kuo daugiau raumenų - tuo daugiau gali valgyt nes reik tuos raumenis išlaikyt, todėl reik juos maitint , o valgyt tai manau visi mėgstam big_smile

Tai kas per problemos? Uzisiauginsi raumenu ir nusicirskinsi tuos riebalus. Maziau o jei tas, o jei anas...just do it!

Tik blogiausia bus jei priaugsiu riebalo, bet ne raumenu. Tada bus tragedija man big_smileD

Blondine nu big_smile

Neprisijungęs

 
Dotas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-13
Žinutės: 176
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#161 2013-08-13 13:48

Re: Vokietes "progresas"

Volframas rašė:

Vokiete rašė:

samas rašė:


Tai kas per problemos? Uzisiauginsi raumenu ir nusicirskinsi tuos riebalus. Maziau o jei tas, o jei anas...just do it!

Tik blogiausia bus jei priaugsiu riebalo, bet ne raumenu. Tada bus tragedija man big_smileD

Blondine nu big_smile

ne plauku spalvoj esme, o smegenu didyje, kuo posto savininke nepasizymi smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#162 2013-08-13 13:51

Re: Vokietes "progresas"

Dotas rašė:

Volframas rašė:

Vokiete rašė:


Tik blogiausia bus jei priaugsiu riebalo, bet ne raumenu. Tada bus tragedija man big_smileD

Blondine nu big_smile

ne plauku spalvoj esme, o smegenu didyje, kuo posto savininke nepasizymi smile

is sito posto matomai ir tu protu nepasizymi..

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#163 2013-08-13 13:56

Re: Vokietes "progresas"

aina utiutiu, utiutiu utiutiu.... jei tu tu riebalu sportuodama ir priaugsi, tai ju net nepastebesi, utiutiu tie riebalai. sportuosi, laikysena pageres, bendras raumenu reljefas ir bus ta figura grazi, sportiska. ar tu zadi i kulturizmo varzybas eit?

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#164 2013-08-13 13:59

Re: Vokietes "progresas"

Chebra, apleiskit jus sita tema, jau nuo antro puslapio matosi, kad temos autore nepajegia apdorot informacijos tinkamai. Riebalu matyt kazkiek ant smegenu like, butinai nusiryskint reikia

Neprisijungęs

 
Dotas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-13
Žinutės: 176
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#165 2013-08-13 14:11

Re: Vokietes "progresas"

P0werman rašė:

Chebra, apleiskit jus sita tema, jau nuo antro puslapio matosi, kad temos autore nepajegia apdorot informacijos tinkamai. Riebalu matyt kazkiek ant smegenu like, butinai nusiryskint reikia

va zmogus bent masto, jai cia butu ne pana ir rasytu tokias pasakas, baisu net butu ziuret komentarus, o dabar toleruoja cia tai ka ji sneka, ji pati tegu nevercia jai sakyti ta pati 10 kartu..

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#166 2013-08-13 14:13

Re: Vokietes "progresas"

Dotas rašė:

Volframas rašė:

Vokiete rašė:


Tik blogiausia bus jei priaugsiu riebalo, bet ne raumenu. Tada bus tragedija man big_smileD

Blondine nu big_smile

ne plauku spalvoj esme, o smegenu didyje, kuo posto savininke nepasizymi smile

Smegenu dydis neitakoja suvokimo/IQ ir t.t. Vokiete truputi perdeda, bet gal ir gerai, kruopstumo/darbstumo i visus reikalus ides smile

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#167 2013-08-13 14:34

Re: Vokietes "progresas"

Dotas rašė:

P0werman rašė:

Chebra, apleiskit jus sita tema, jau nuo antro puslapio matosi, kad temos autore nepajegia apdorot informacijos tinkamai. Riebalu matyt kazkiek ant smegenu like, butinai nusiryskint reikia

va zmogus bent masto, jai cia butu ne pana ir rasytu tokias pasakas, baisu net butu ziuret komentarus, o dabar toleruoja cia tai ka ji sneka, ji pati tegu nevercia jai sakyti ta pati 10 kartu..

Tai va butent, eilinis stuburelis suestas butu smile

O cia "bahurai" taip sulyst i ta sudziuvusia pyzda bando, kad ziauru smile

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#168 2013-08-13 14:36

Re: Vokietes "progresas"

Negerai.
Nei trupučio neskaito kas jei rašoma.

Atėjo ir aikštingai krykštauja...
Baltymus iš pupelių skaičiuoja... "Balandos", "speltos",  "pupuolės"...
Domisi ar kiaušinio baltymas greit ar lėtai įsisavina...
Komiška... Graudu...

Kiek ten- didelio kiaušinio baltymas, be trynio, baltymų turi? 3,2g. -3,5g.?
Gal temos autorė 10 kiaušinių baltymų suvalgo, kad jei skitumas kaip juos įsisavina?

Nesurenka ji nei baltymų, nei anglių, o apsoliučiai nenumiršta tik todėl, kad kartas nuo karto, kokį saldumyną (kuris aišku "nesiskaito") ar obuolį suvalgo... Ne sportuot o gydytis reikia...

Patarimas tau, jei tai ką valgai nepagaminta iš to kas turėjo akis, tai ir neskaičiuok baltymų.

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#169 2013-08-13 14:40

Re: Vokietes "progresas"

P0werman rašė:

Dotas rašė:

P0werman rašė:

Chebra, apleiskit jus sita tema, jau nuo antro puslapio matosi, kad temos autore nepajegia apdorot informacijos tinkamai. Riebalu matyt kazkiek ant smegenu like, butinai nusiryskint reikia

va zmogus bent masto, jai cia butu ne pana ir rasytu tokias pasakas, baisu net butu ziuret komentarus, o dabar toleruoja cia tai ka ji sneka, ji pati tegu nevercia jai sakyti ta pati 10 kartu..

Tai va butent, eilinis stuburelis suestas butu smile

O cia "bahurai" taip sulyst i ta sudziuvusia pyzda bando, kad ziauru smile

big_smile

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#170 2013-08-13 15:30

Re: Vokietes "progresas"

Jonn rašė:

samas rašė:

Jonn rašė:

Va mano pazystama 14m panele, turi ir lasinuku bet ir tupia su 60kg. Po keliu metu tik zada biski pasiriskint. Ūgis 173 svoris ~60 berods
http://s23.postimg.org/hi1nbn50n/image.jpg

Va cia normaliai atrodo, posto autorei siulyciau kokius 20kg dasimest...na kad bent 70kg svertu. Tokia mano nuomone.

Jo raumenuku jau nemažai turi, sportavom kartu tai seile varvinau Nors jai tik 14 big_smile

Papai tik pradeje kaltis, o tas jau seile varvina. Negerai, negerai....

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#171 2013-08-13 15:34

Re: Vokietes "progresas"

gal pakrypes biski big_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5080
Atsiliepimai: 6

#172 2013-08-13 15:38

Re: Vokietes "progresas"

eQuity rašė:

Jonn rašė:

samas rašė:


Va cia normaliai atrodo, posto autorei siulyciau kokius 20kg dasimest...na kad bent 70kg svertu. Tokia mano nuomone.

Jo raumenuku jau nemažai turi, sportavom kartu tai seile varvinau Nors jai tik 14 big_smile

Papai tik pradeje kaltis, o tas jau seile varvina. Negerai, negerai....

Pamatytum tu jos papus.. big_smile siais laikais 14-liokines kaip 17-niolikines atrodo

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#173 2013-08-13 15:45

Re: Vokietes "progresas"

Jonn rašė:

eQuity rašė:

Jonn rašė:


Jo raumenuku jau nemažai turi, sportavom kartu tai seile varvinau Nors jai tik 14 big_smile

Papai tik pradeje kaltis, o tas jau seile varvina. Negerai, negerai....

Pamatytum tu jos papus.. big_smile siais laikais 14-liokines kaip 17-niolikines atrodo

teisejui nepaaiskintum kaip tau atrode big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#174 2013-08-13 15:45

Re: Vokietes "progresas"

eQuity rašė:

Jonn rašė:

samas rašė:


Va cia normaliai atrodo, posto autorei siulyciau kokius 20kg dasimest...na kad bent 70kg svertu. Tokia mano nuomone.

Jo raumenuku jau nemažai turi, sportavom kartu tai seile varvinau Nors jai tik 14 big_smile

Papai tik pradeje kaltis, o tas jau seile varvina. Negerai, negerai....

http://hugelolcdn.com/i700/21712.jpg

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#175 2013-08-13 15:49

Re: Vokietes "progresas"

:d :d :d :d

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net