Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#76 2013-08-21 21:14

Re: foto nuo PARABOL

amber20 rašė:

whateveri, uz tave tai jis ir dabar dvigubai geriau atrodo, jau nekalbant kaip anksciau atrode smile

mano irgi tokia nuomonė nes nusispjaut ant to ryškumo giliai pox jis man smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#77 2013-08-21 21:14

Re: foto nuo PARABOL

amber20 rašė:

whateveri, uz tave tai jis ir dabar dvigubai geriau atrodo, jau nekalbant kaip anksciau atrode smile

Jis Turetu atrodyt dvigubai geriau smile Bet baik tas nesamones per visas temas rasyt, stuburini wink

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#78 2013-08-21 21:18

Re: foto nuo PARABOL

as manau, kad labai gerai kad yra zmoniu kurie netingi cia ateiti ir pasidalinti kazkuom, ta prasme,dazniausiai cia sedi 13-15metu vaikai kuriuos reikia mokinti, o cia gal bus galima ir koki patarima gauti smile neskaiciau visko nes ten perejo i gincus, bet gal galetum parasyti cia ar pm kokie eidavo mazdaug kursai,kokios dozes ir kas mazdaug eidavo pries varzybas? as sedejai ant hgh ir pan. jei nenori rasyti viesai tai parasyk man pm jei nesunku smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#79 2013-08-21 21:21

Re: foto nuo PARABOL

Staffordshire rašė:

as manau, kad labai gerai kad yra zmoniu kurie netingi cia ateiti ir pasidalinti kazkuom, ta prasme,dazniausiai cia sedi 13-15metu vaikai kuriuos reikia mokinti, o cia gal bus galima ir koki patarima gauti smile neskaiciau visko nes ten perejo i gincus, bet gal galetum parasyti cia ar pm kokie eidavo mazdaug kursai,kokios dozes ir kas mazdaug eidavo pries varzybas? as sedejai ant hgh ir pan. jei nenori rasyti viesai tai parasyk man pm jei nesunku smile

Idomu butu viesai ne vienam pamatyt turbut smile

Neprisijungęs

 
parabol
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-05-31
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#80 2013-08-21 21:24

Re: foto nuo PARABOL

del foto nelabai as fotkinaus ir nelabai buvo kas norejo fotkint kai buvau 130kg buvau uzsidares rusy valgiau 18 kart per para ir dirbau. koju as dabar net nedarau nes stabdo mane bet tikrai nesiskundziau buvo 80cm net 100m sunku nueit buvo su 53 blauzdom. nekonkuruoju su niekuo jei kam vaidenas kad giriuos ar kas tiesiog pastumetas paskelbiau savo dosje jei galima. buvau as ir kaip kuresi portalas sis bet nesiveliau i diskusijas del laiko stokos.
whatever linkiu blauzdu 54cm

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#81 2013-08-21 21:25

Re: foto nuo PARABOL

Staffordshire rašė:

as manau, kad labai gerai kad yra zmoniu kurie netingi cia ateiti ir pasidalinti kazkuom, ta prasme,dazniausiai cia sedi 13-15metu vaikai kuriuos reikia mokinti, o cia gal bus galima ir koki patarima gauti smile neskaiciau visko nes ten perejo i gincus, bet gal galetum parasyti cia ar pm kokie eidavo mazdaug kursai,kokios dozes ir kas mazdaug eidavo pries varzybas? as sedejai ant hgh ir pan. jei nenori rasyti viesai tai parasyk man pm jei nesunku smile

Staff'ai, apie koki tu hgh klausi? Is kur tau jis bandes bus. Ten rase, kad issimaitinimui darbo iesko. Speju, kad taip ir anksciau viskas buvo.
Cia tik idomu suzinot nuo kokiu doze ar/ir nuo atsistatymo nedarymo byrka nulinko smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#82 2013-08-21 21:28

Re: foto nuo PARABOL

parabol rašė:

del foto nelabai as fotkinaus ir nelabai buvo kas norejo fotkint kai buvau 130kg buvau uzsidares rusy valgiau 18 kart per para ir dirbau. koju as dabar net nedarau nes stabdo mane bet tikrai nesiskundziau buvo 80cm net 100m sunku nueit buvo su 53 blauzdom. nekonkuruoju su niekuo jei kam vaidenas kad giriuos ar kas tiesiog pastumetas paskelbiau savo dosje jei galima. buvau as ir kaip kuresi portalas sis bet nesiveliau i diskusijas del laiko stokos.
whatever linkiu blauzdu 54cm

Aciu, bet bbd su tokia blauzda. Jau su tokia priverstas zmogus ant scenos lipt. Bet patiket niekaip neina man tais skaiciais. Ypac del valgymu smile Kiek is tikro valgei? Ir kas per dozes ejo prie to valgymo?

As ne del apimties koju , o del jegos. Silpnos fiziskai buvo. Jegos mazai, ypac, jeigu 80cm koja buvo.

Neprisijungęs

 
parabol
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-05-31
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#83 2013-08-21 21:29

Re: foto nuo PARABOL

matau kazkas treno kasdien sauna ar tu toks nuo prigimties whatever. koks tolkas kaip mano sesei viska atvirksciai. nesuprantu

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#84 2013-08-21 21:29

Re: foto nuo PARABOL

335 13 kart tūpt mažai jėgos? sad

Paskutinį kartą taisė 159159 (2013-08-21 21:29)

Neprisijungęs

 
amber20
"Rembo"
Registravosi: 2013-01-31
Žinutės: 586
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#85 2013-08-21 21:29

Re: foto nuo PARABOL

whatever rašė:

amber20 rašė:

whateveri, uz tave tai jis ir dabar dvigubai geriau atrodo, jau nekalbant kaip anksciau atrode smile

Jis Turetu atrodyt dvigubai geriau smile Bet baik tas nesamones per visas temas rasyt, stuburini wink

pataisysiu tave, jis Atrodo dvigubai geriau, (dabartinis laikas)

Neprisijungęs

 
parabol
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-05-31
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#86 2013-08-21 21:36

Re: foto nuo PARABOL

del kursu negaila nieko jei kam idomu papasakot galiu. tik kokia butent faze, momentas, kokiu periodu.pvz jega, mase, varzybos ar siap.visko nepapasakosi cia vos ne knyga rasyt reiktu.
o del to koks as tipo senas, vyrai buvau tokioj vietoj kaip nord norge su draugu kasdien gavom lietaus, sniego ,krusos ir hui znaet ko draugas mire nuo kraujo vezio as 3 men sirgau plauciu uzdegimu dabar endokrininei nekas bet ne nuo kursu kaip kam atrodo o nuo salygu kaip dirbi 24 val per para. arba prie -33 laipsniu salcio ir 25m/s vejo. nekaip atrodau neziurekit jei moderatoriam nepatiks tai istrins foto kad taip jau senas.
+ vedes ir turiu vaiku

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#87 2013-08-21 21:41

Re: foto nuo PARABOL

amber20 rašė:

whatever rašė:

amber20 rašė:

whateveri, uz tave tai jis ir dabar dvigubai geriau atrodo, jau nekalbant kaip anksciau atrode smile

Jis Turetu atrodyt dvigubai geriau smile Bet baik tas nesamones per visas temas rasyt, stuburini wink

pataisysiu tave, jis Atrodo dvigubai geriau, (dabartinis laikas)

big_smilebig_smilebig_smile As tavim pilnai tikiu big_smile Ir dar prie to pacio tavo nugarai 2 kart platesne uz mano big_smile Ir tu ne kudas - tu ryskus big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#88 2013-08-21 21:42

Re: foto nuo PARABOL

159159 rašė:

335 13 kart tūpt mažai jėgos? sad

Skaityk idemiau ten wink pasiziurek kiek is tikro tupe, kai tupe ir kai pusinius (ar bbz kokius ten dare). Suvesk galus tada. Jau utiutiu, tu turetum suvest. Nors is kitos puses - tu su skafandrais tik tupt gali, kitaip ne kazka smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#89 2013-08-21 21:43

Re: foto nuo PARABOL

eQuity rašė:

whatever rašė:

parabol rašė:

jo isijungiu foruma ir jau 10min juokiuos nu stebinat. kaip ir draugas minejo cia gali daug ko prisiulyt ir greitai. esme foto buvo ta kad kazkada dirbom ir dabar krutam  stengemes ne vienerius metus be treneriu ir tokio kiekio info be graziu saliu ir stebuklingu kedu ar dar kokio s....Gavosi kaip gavosi tukstantis klaidu bet is ju mokomes ir galim kitus paprotint. Jo buvo laikai kai 18 metu jau atrodziau kaip 40 ir kreipesi jus, bet viskas buvo del rezultato. Nebuvau trikovininkas bet megau pasitampyt su svoriais; UGIS 180cm varzybinis svoris 100-105kg,  po varzybu buvau net 130kg uzauges bet patikekit sunku buvo, 19 metu.  Gerai jauciaus 118-122kg.
siaip ka esu nuveikes
Spaudimas 200kg /4 kartus nakty sporto klubas Herakleja. 220irgi ciupinau karteli
Trauka 270kg /4 kaip naturalas minejo Olimpe
Tupiau pilnus iki zemes 200kg/4kart. 335kg/ 13 kartu nepilnai iki 90 laipsniu kampo, nu taip as darydavau
Rovimas su 16kg gira 650kartu cia biski istvermes galiunu konkusas 1 vidurinej
Mano pasididziavimas 45kg hanteliu kelimas i salis cia sena Garliavos sale
Stangos spaudimas uz galvos sedint 130kg/6 kartai oir Garliavos salej
Plesimas kampu  su 50kg nieko nenustebins kaip ir prancuziskas su 90kg
Bicepsas su stanga atsistojus 110kg/6 kart sporto klubas Olimpas
krosas 6 val per norvegijos kalnus 20km nuo 1m juros lygio iki 1760m ir atgal iki1m
45min kriauses musimas be poilsio Grizlyje cha cha cha

Nu utiutiu buvo, bet man netelpa I galva kaip 31'ju metu tu taip sugriuvai.  Ar dozes perlenkei tada pacanas budama? Toks vaizdas, skubejai gyvent smile Kojos, tai silpnos visada taip iseina buvo pas tave. Nu o su hanteliu mostais, tai supranta cia net ir tie lavonai kas per mostai buvo big_smile

Ka dabar? Susiradai normalu endokrinologa?

1:25 va irgi su 45kg mosikuoja, turbut vaizelis buvo ne ka geresnis

vaizdas ,tarsi cia parabol butu,netehniskai sakot,big_smilebig_smilebig_smilebig_smile
o as sakau pamegink pasiubuoti ,nutruktu visi rotatoriai kiek yra:Dbig_smilebig_smilebig_smile
,cia jau eina kallba padarytum ar ne o ne kokia is to nauda

Neprisijungęs

 
parabol
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-05-31
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#90 2013-08-21 21:43

Re: foto nuo PARABOL

nu gerai ne savickas
buvo toks tarybu sajungos 3 kart cempionas meskiuku-manulka draugai vadino atejo jis i olimpa cia kokiais 2000m dariau kojas( niekada nepraleisdavau jokios treniruotes viskas saziningai visom grupem atskiras demesys) po tupimu ir tt dariau su 580kg platformos spaudima 6 serijas tas zmogelis uzsilipo sako tau svoriu truksta ir su juo serija teko padaryt jo svoris tada 115kg.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#91 2013-08-21 21:43

Re: foto nuo PARABOL

parabol rašė:

matau kazkas treno kasdien sauna ar tu toks nuo prigimties whatever. koks tolkas kaip mano sesei viska atvirksciai. nesuprantu

Matosi, kad su naturalu draugai wink Kalba ta pati - bb suprasi big_smile Kas tai tavo sesei yra?
Treno as is viso nesaunu wink Ten klausta taves ir buvo +pastebejimai/nuomone mano taip pat.

Neprisijungęs

 
parabol
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-05-31
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#92 2013-08-21 21:45

Re: foto nuo PARABOL

jo as biski i prieki palinkes budavau daugiau nugara traumuodavau
dekui naturalas kad prisijungei matai isiveliau ispazinciai pries tauta

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#93 2013-08-21 21:47

Re: foto nuo PARABOL

NATURAL1978 rašė:

eQuity rašė:

whatever rašė:


Nu utiutiu buvo, bet man netelpa I galva kaip 31'ju metu tu taip sugriuvai.  Ar dozes perlenkei tada pacanas budama? Toks vaizdas, skubejai gyvent smile Kojos, tai silpnos visada taip iseina buvo pas tave. Nu o su hanteliu mostais, tai supranta cia net ir tie lavonai kas per mostai buvo big_smile

Ka dabar? Susiradai normalu endokrinologa?

1:25 va irgi su 45kg mosikuoja, turbut vaizelis buvo ne ka geresnis

vaizdas ,tarsi cia parabol butu,netehniskai sakot,big_smilebig_smilebig_smilebig_smile
o as sakau pamegink pasiubuoti ,nutruktu visi rotatoriai kiek yra:Dbig_smilebig_smilebig_smile
,cia jau eina kallba padarytum ar ne o ne kokia is to nauda

eina naaa... big_smilebig_smile As taves galiu paklaust tada - o tu pastatai be testo suvio i sikna?! big_smile

p.s. jus ziuriu, nesuprantat ka cia darot ateje. taip balvonu puse forumo, bile koki svori ima, bet ka daro, pamyli dozes bile kokias, o mase kaip 70-80, taip 70-80. Dabar dar paburkit dviese, kad utiutiu yra toki gaidi-mostus daryt, tai tuos Sporto Medikas savo temoj kusi klausimu gaus del peciu, trapecijos ir pan.skausmu smile

varau pasportuot geriau. jus cia savo vejus varykit smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#94 2013-08-21 21:48

Re: foto nuo PARABOL

parabol rašė:

del kursu negaila nieko jei kam idomu papasakot galiu. tik kokia butent faze, momentas, kokiu periodu.pvz jega, mase, varzybos ar siap.visko nepapasakosi cia vos ne knyga rasyt reiktu.
o del to koks as tipo senas, vyrai buvau tokioj vietoj kaip nord norge su draugu kasdien gavom lietaus, sniego ,krusos ir hui znaet ko draugas mire nuo kraujo vezio as 3 men sirgau plauciu uzdegimu dabar endokrininei nekas bet ne nuo kursu kaip kam atrodo o nuo salygu kaip dirbi 24 val per para. arba prie -33 laipsniu salcio ir 25m/s vejo. nekaip atrodau neziurekit jei moderatoriam nepatiks tai istrins foto kad taip jau senas.
+ vedes ir turiu vaiku

Jiems tik apie mase pasakok. Stuburai cia 99%.

Neprisijungęs

 
amber20
"Rembo"
Registravosi: 2013-01-31
Žinutės: 586
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#95 2013-08-21 21:49

Re: foto nuo PARABOL

toks jaumas kad whateveris tocnas utiutiu, kiekvienoj temoj apie bibius sneka ir pastatymus

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#96 2013-08-21 21:50

Re: foto nuo PARABOL

reikia atkreipti demesi kad zmogus pries pradedamas rimtai kacialintis 2 metus titane kasdien boksavosi ir visai netupinejo ir beveik nekilnojo ir paskui per 2 metus pavare iki tu 200 kg pritupimu ,tai neblogai,jei butu prateses tia velniai zino kuo tai butu pasibaige

Neprisijungęs

 
amber20
"Rembo"
Registravosi: 2013-01-31
Žinutės: 586
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#97 2013-08-21 21:51

Re: foto nuo PARABOL

whatever rašė:

parabol rašė:

del kursu negaila nieko jei kam idomu papasakot galiu. tik kokia butent faze, momentas, kokiu periodu.pvz jega, mase, varzybos ar siap.visko nepapasakosi cia vos ne knyga rasyt reiktu.
o del to koks as tipo senas, vyrai buvau tokioj vietoj kaip nord norge su draugu kasdien gavom lietaus, sniego ,krusos ir hui znaet ko draugas mire nuo kraujo vezio as 3 men sirgau plauciu uzdegimu dabar endokrininei nekas bet ne nuo kursu kaip kam atrodo o nuo salygu kaip dirbi 24 val per para. arba prie -33 laipsniu salcio ir 25m/s vejo. nekaip atrodau neziurekit jei moderatoriam nepatiks tai istrins foto kad taip jau senas.
+ vedes ir turiu vaiku

Jiems tik apie mase pasakok. Stuburai cia 99%.

99% stuburu ir 1% geriausiu is geriausio whaterweris big_smile

Neprisijungęs

 
parabol
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-05-31
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#98 2013-08-21 21:51

Re: foto nuo PARABOL

jei neauga mase ant dekos+susta+metan neaugs ant nieko niekam niekada trumpai ir aiskiai ir tai ne mano zodziai

Neprisijungęs

 
parabol
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-05-31
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#99 2013-08-21 21:53

Re: foto nuo PARABOL

natural nesinervuok nenusileidziam iki labai zeminancio lygio paskui reiks pirstine mest

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#100 2013-08-21 21:54

Re: foto nuo PARABOL

kaip beziuresi, bet paskaityt tikrai idomu smile galetum daugiau papasakot, kaip anksciau sportuodavai, kok rezimas buvo, kokia mityba ir panasius dalykus smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net