Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1101 2015-02-26 14:29

Re: progresas

ATjr rašė:

Su bicu prasti reikalai. Kaip su technika?

su bicu prasti reikalai man jau 4 metai, i metus uzdejau po 1cm, nuo 36 iki 40. Technika kokia, nelinguoju ir neuzsimetineju, darau tvarkingai ir isbandes jau tiek visko, kad supratau jog jis man uzaugs nebent su dar ateinanciais 4 metais

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1102 2015-02-26 14:30

Re: progresas

Negeras rašė:

ATjr rašė:

Su bicu prasti reikalai. Kaip su technika?

su bicu prasti reikalai man jau 4 metai, i metus uzdejau po 1cm, nuo 36 iki 40. Technika kokia, nelinguoju ir neuzsimetineju, darau tvarkingai ir isbandes jau tiek visko, kad supratau jog jis man uzaugs nebent su dar ateinanciais 4 metais

Turi is sono video lenkimo su stanga?

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1103 2015-02-26 14:31

Re: progresas

ATjr rašė:

Negeras rašė:

ATjr rašė:

Su bicu prasti reikalai. Kaip su technika?

su bicu prasti reikalai man jau 4 metai, i metus uzdejau po 1cm, nuo 36 iki 40. Technika kokia, nelinguoju ir neuzsimetineju, darau tvarkingai ir isbandes jau tiek visko, kad supratau jog jis man uzaugs nebent su dar ateinanciais 4 metais

Turi is sono video lenkimo su stanga?

jeigu domina, galesiu padaryti.

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#1104 2015-02-26 14:33

Re: progresas

ATjr rašė:

Su bicu prasti reikalai. Kaip su technika?

jo utiutiu, tokia forma padare, bet bico nemoka daryt, todel neauga big_smile nebejuokink tu su tokiais postais

Neprisijungęs

 
Motor
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2013-07-01
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#1105 2015-02-26 14:33

Re: progresas

Kokioj cia salej lankaisi

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1106 2015-02-26 14:37

Re: progresas

Kano rašė:

ATjr rašė:

Su bicu prasti reikalai. Kaip su technika?

jo utiutiu, tokia forma padare, bet bico nemoka daryt, todel neauga big_smile nebejuokink tu su tokiais postais

Nehiperbolizuok jo formos. Neisizeisk Negeras, forma tavo tikrai padori. Teko bendrauti su daug didesniais ir geresniais sportuojanciais ir apskritai sportininkais.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1107 2015-02-26 14:38

Re: progresas

Negeras rašė:

ATjr rašė:

Negeras rašė:


su bicu prasti reikalai man jau 4 metai, i metus uzdejau po 1cm, nuo 36 iki 40. Technika kokia, nelinguoju ir neuzsimetineju, darau tvarkingai ir isbandes jau tiek visko, kad supratau jog jis man uzaugs nebent su dar ateinanciais 4 metais

Turi is sono video lenkimo su stanga?

jeigu domina, galesiu padaryti.

Padaryk,idomu

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1108 2015-02-26 14:44

Re: progresas

ATjr rašė:

Kano rašė:

ATjr rašė:

Su bicu prasti reikalai. Kaip su technika?

jo utiutiu, tokia forma padare, bet bico nemoka daryt, todel neauga big_smile nebejuokink tu su tokiais postais

Nehiperbolizuok jo formos. Neisizeisk Negeras, forma tavo tikrai padori. Teko bendrauti su daug didesniais ir geresniais sportuojanciais ir apskritai sportininkais.

Nu yra kaip yra juk varžyboms dar niekada nesiruošiau, tai tokia ir ta forma, manau visi turim trūkumu

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1109 2015-02-26 14:51

Re: progresas

Negeras rašė:

ATjr rašė:

Kano rašė:


jo utiutiu, tokia forma padare, bet bico nemoka daryt, todel neauga big_smile nebejuokink tu su tokiais postais

Nehiperbolizuok jo formos. Neisizeisk Negeras, forma tavo tikrai padori. Teko bendrauti su daug didesniais ir geresniais sportuojanciais ir apskritai sportininkais.

Nu yra kaip yra juk varžyboms dar niekada nesiruošiau, tai tokia ir ta forma, manau visi turim trūkumu

Jei noresi, pasiruosi iseisi ir dar i topa pateksi.

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#1110 2015-02-26 15:37

Re: progresas

Nieko, sakei kursiuką padaryt nori. Paimk prepų combo, kad pumpas eitų - tempk tiek active tiek passive raumens fascias ir gal kažkas gausis. big_smile

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1111 2015-02-26 16:01

Re: progresas

Omni2 rašė:

Nieko, sakei kursiuką padaryt nori. Paimk prepų combo, kad pumpas eitų - tempk tiek active tiek passive raumens fascias ir gal kažkas gausis. big_smile

kad nera galimybiu dabar, daug keliauju, kai turesiu 3men laisvus tada reikes kazka pagalvoti smile papaskok placiu apie fascias

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1112 2015-02-26 16:44

Re: progresas

Negeras rašė:

Zuikis13 rašė:

Šiaip gerai varai. Respect, bet ta paskutinė nuotrauka man vistiek šypseną kelia. (čia tipo .. "selfie ar į tulika???!! Selfie.....")
http://i.imgur.com/Ho0VffW.jpg

koks tau skirtumas kur ta nuotrauka daryta ar vonioj prie veidrodzio ar saleje, kai seki progresa tai ir nusifotkini, kad su metais ziuretum kaip pasikeitei

Poza, ne vieta juokinga smile Dėl manęs nors Aušvico lageryje fotkinkis smile

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#1113 2015-02-26 18:36

Re: progresas

Negeras rašė:

Omni2 rašė:

Nieko, sakei kursiuką padaryt nori. Paimk prepų combo, kad pumpas eitų - tempk tiek active tiek passive raumens fascias ir gal kažkas gausis. big_smile

kad nera galimybiu dabar, daug keliauju, kai turesiu 3men laisvus tada reikes kazka pagalvoti smile papaskok placiu apie fascias

Na, gan paprasta. Tricą ir bicą supersetink be jokių pertraukų, kol nuo ~10-15 repsų tepadarysi max 5, pasiėmęs kokių nors papildų pompai. Raumenis pratimų metu maksimaliai ištempk, ta prasme daryk pratimus, kuriuose tavo akcentuojamas raumuo, toje vietoje kur įsikabina į sanarį/kitą raumenį, yra stipriai tempiamas, pvz http://www.exrx.net/WeightExercises/Bic … eCurl.html tik mažesnį kampą ant suoliuko

Aš nežinau, šūdas ar ne šūdas., kliedesys ar ne, bet man padėjo ~2cm uždėt. O buvau pastrigęs ties tuo pačiu skaičiumi, kaip ir tu.

Gal ir broscience čia, bet syntholis irg igi veikia fascios tempimo principu. Tik, aišku, visiškai kitame lygmenyje.
Esme, sakau, man padėjo. Gal dėl metodo, gal dėl ko nors kito, bet padėjo.

Tiesa, kai šitą darai, kokiu nors aliejum ar kremu patept rankas reikia, kad sudrėkintų... Nes 30min vien rankų pompavimo palieka liūdnus randus.

Paskutinį kartą taisė Omni2 (2015-02-26 18:39)

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1114 2015-02-26 18:42

Re: progresas

Omni2 rašė:

Negeras rašė:

Omni2 rašė:

Nieko, sakei kursiuką padaryt nori. Paimk prepų combo, kad pumpas eitų - tempk tiek active tiek passive raumens fascias ir gal kažkas gausis. big_smile

kad nera galimybiu dabar, daug keliauju, kai turesiu 3men laisvus tada reikes kazka pagalvoti smile papaskok placiu apie fascias

Na, gan paprasta. Tricą ir bicą supersetink be jokių pertraukų, kol nuo ~10-15 repsų tepadarysi max 5, pasiėmęs kokių nors papildų pompai. Raumenis pratimų metu maksimaliai ištempk, ta prasme daryk pratimus, kuriuose tavo akcentuojamas raumuo, toje vietoje kur įsikabina į sanarį/kitą raumenį, yra stipriai tempiamas, pvz http://www.exrx.net/WeightExercises/Bic … eCurl.html tik mažesnį kampą ant suoliuko

Aš nežinau, šūdas ar ne šūdas., kliedesys ar ne, bet man padėjo ~2cm uždėt. O buvau pastrigęs ties tuo pačiu skaičiumi, kaip ir tu.

Gal ir broscience čia, bet syntholis irg igi veikia fascios tempimo principu. Tik, aišku, visiškai kitame lygmenyje.
Esme, sakau, man padėjo. Gal dėl metodo, gal dėl ko nors kito, bet padėjo.

Tiesa, kai šitą darai, kokiu nors aliejum ar kremu patept rankas reikia, kad sudrėkintų... Nes 30min vien rankų pompavimo palieka liūdnus randus.

Supratau, butinai isbandysiu. Gal kokia programa butent bicui/tricui supersetinem galetum pasiulyti, kaip tik rytoj po koju isbandyciau, pasakyciau kaip sekesi smile)

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#1115 2015-02-26 18:49

Re: progresas

Na aš darydavau kažką panašaus į tokį dalyką
Pvz.:

Kickbackai su lynu x15
Reverse grip curl'ai x15
Ir nuo šito skaičiaus mažini kiekvieną seriją -1 pakartojimas (arba daugiau, jei greičiau jėgos senka - man beveik visada gaunasi po daugiau:D), kol padarai abu tik po x5

Pailsi

Tad kitus kokius du pratimus tokiu pat principu supersetini, pvz

Su trosu tricui už galvos x15
neutral grip (vertikaliai laiko hanteliai) bicui x15
Principas tas pats

Tada paprasti curlai x15
Ir tarkim tricep pushdownai pasirinktu paėmimu x15


Čia, aišku, koma. Aš darau taip ties savo "glamour muscles" dienom, kartu su blauzda, pečių šonu, sparnų viršum. Nes po bazinių tai ne kažką.


Vėl apsidrausiu - garantuotai kažkam atrodys šūdas kliedesys, BET MAN PADĖJO.

Pratimų išdėstymo prasmė pasiekti visas tiek bico/dilbio, tiek trico dalis/galvas. Pradedama nuo sunkiausių pratimų ir einama į lengvesnius ties galu.
Ai, ir visi bico pratimai ant suoliuko su mažu kampu.

Paskutinį kartą taisė Omni2 (2015-02-26 18:50)

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1116 2015-02-26 18:53

Re: progresas

Omni2 rašė:

Na aš darydavau kažką panašaus į tokį dalyką
Pvz.:

Kickbackai su lynu x15
Reverse grip curl'ai x15
Ir nuo šito skaičiaus mažini kiekvieną seriją -1 pakartojimas (arba daugiau, jei greičiau jėgos senka - man beveik visada gaunasi po daugiau:D), kol padarai abu tik po x5

Pailsi

Tad kitus kokius du pratimus tokiu pat principu supersetini, pvz

Su trosu tricui už galvos x15
neutral grip (vertikaliai laiko hanteliai) bicui x15
Principas tas pats

Tada paprasti curlai x15
Ir tarkim tricep pushdownai pasirinktu paėmimu x15


Čia, aišku, koma. Aš darau taip ties savo "glamour muscles" dienom, kartu su blauzda, pečių šonu, sparnų viršum. Nes po bazinių tai ne kažką.


Vėl apsidrausiu - garantuotai kažkam atrodys šūdas kliedesys, BET MAN PADĖJO.

Pratimų išdėstymo prasmė pasiekti visas tiek bico/dilbio, tiek trico dalis/galvas. Pradedama nuo sunkiausių pratimų ir einama į lengvesnius ties galu.
Ai, ir visi bico pratimai ant suoliuko su mažu kampu.

Atrodo bus labai daug pumpo, nu isbandysiu rytoj pranesiu kaip sekesi big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#1117 2015-02-26 18:55

Re: progresas

Niekas netampo raumens fascios geriau už Sintholį!

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1118 2015-02-26 18:56

Re: progresas

Dar Omni. pirmas pratimas reverse

sitas

ar sitas

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#1119 2015-02-26 18:59

Re: progresas

Reverse grip, reiškia atvirkščias paėmimas, t.y. antras video. Dilbį jau taip stipriai su juo nujungia. Gerai riešą stiprint, jei uždegimo nepasigauni. Realiai visi šitie pratimai gerai riešą užgrūdina.

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1120 2015-02-26 19:01

Re: progresas

Omni2 rašė:

Reverse grip, reiškia atvirkščias paėmimas, t.y. antras video. Dilbį jau taip stipriai su juo nujungia. Gerai riešą stiprint, jei uždegimo nepasigauni. Realiai visi šitie pratimai gerai riešą užgrūdina.

ok dekui

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#1121 2015-02-26 19:46

Re: progresas

Omni2 rašė:

Negeras rašė:

Omni2 rašė:

Nieko, sakei kursiuką padaryt nori. Paimk prepų combo, kad pumpas eitų - tempk tiek active tiek passive raumens fascias ir gal kažkas gausis. big_smile

kad nera galimybiu dabar, daug keliauju, kai turesiu 3men laisvus tada reikes kazka pagalvoti smile papaskok placiu apie fascias

Na, gan paprasta. Tricą ir bicą supersetink be jokių pertraukų, kol nuo ~10-15 repsų tepadarysi max 5, pasiėmęs kokių nors papildų pompai. Raumenis pratimų metu maksimaliai ištempk, ta prasme daryk pratimus, kuriuose tavo akcentuojamas raumuo, toje vietoje kur įsikabina į sanarį/kitą raumenį, yra stipriai tempiamas, pvz http://www.exrx.net/WeightExercises/Bic … eCurl.html tik mažesnį kampą ant suoliuko

Aš nežinau, šūdas ar ne šūdas., kliedesys ar ne, bet man padėjo ~2cm uždėt. O buvau pastrigęs ties tuo pačiu skaičiumi, kaip ir tu.

Gal ir broscience čia, bet syntholis irg igi veikia fascios tempimo principu. Tik, aišku, visiškai kitame lygmenyje.
Esme, sakau, man padėjo. Gal dėl metodo, gal dėl ko nors kito, bet padėjo.

Tiesa, kai šitą darai, kokiu nors aliejum ar kremu patept rankas reikia, kad sudrėkintų... Nes 30min vien rankų pompavimo palieka liūdnus randus.

sita technika turi koki pavadinima, kur galima butu placiau pasiskaityt?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#1122 2015-02-26 19:57

Re: progresas

omni2, PATENTUOK!!! big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1123 2015-02-26 20:17

Re: progresas

nepatiko tik punktas kad aliejum rankas issitept.. nes tikrai bahurai pagalvotu utiutiu jau  sitam

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1124 2015-02-26 20:18

Re: progresas

MrBurbulas rašė:

nepatiko tik punktas kad aliejum rankas issitept.. nes tikrai bahurai pagalvotu utiutiu jau  sitam

dar su compresinem kelnem big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1125 2015-02-26 20:20

Re: progresas

Negeras rašė:

MrBurbulas rašė:

nepatiko tik punktas kad aliejum rankas issitept.. nes tikrai bahurai pagalvotu utiutiu jau  sitam

dar su compresinem kelnem big_smile

nu su kompresinem kelnem -  manytu  sitas eina i pr0 leveli.
bet jei su trumpais sortais. ta juostele ant galvos... oi... big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net