Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 13186
Atsiliepimai: 23

#6501 2016-04-17 21:16

Re: Įvairūs klausimai

mauglis rašė:

Shabba rašė:

Zuikis13 rašė:

Kaip man sakė per bažnyčios vestuviu parengiamuosius kursus, tai vyras iš principo negali būti nevaisingas. Nebent jam realiai ten viską išpjovė, nurovė. Viskas susiveda į tikimybę. O ant Pregnylo ar ten HCG + FSH blendo (nepamenu pavadinimo) tai 90metis diedukas vaikų susilauktų. Ta prasme viskas įmanoma.

big_smile big_smile big_smile

Ažuolynai, geras klausimas, norėčiau, kad kažkas man jį atsakytų. Bet su 11nmol jaunam pacanui gyvent linksmumo maža. big_smile Realiai nesuku pautų, jei reiks 20-ies sėsčiau ant TRT drąsiai, idgaf.

O švirkštais ant TRT gyvent linksma būtų... likusį gyvenimą, ta prasme dar kokius ~40 ateinančių metų... Ir turbūt be palikuonių.. nu ir pensijos turbūt nesulauktum. Bet bitkę galėtum nevaikiškai pakočiot hmm

Ir  cia blogai kad be palikuoniu ?

Neprisijungęs

nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 4026
Atsiliepimai: 12

#6502 2016-04-17 21:29

mauglis rašė:

Būtinai perskaitysiu, reik žiūrėt, ką daro tas SHBG realiai hanteliai

Aha, ažuolynai, turiu omeny po kurso.

O dėl kortizolio tai nesinervuok ir bus normalus big_smile be to ką reiškia aukštas? Tūkstančiai ar keli šimtai?

Na man irgi su SHBG klausimų dar yra, kaip ir su DHT. Su DHT buvau atradęs tokį straipsnelį, kad rezistentiškumas insulinui galimas nuo per didelio DHT, taip pat ir atvirkščiai mačiau diskusijų, kaip yra iš tiesų dar neišsiaiškinau.

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 988
Atsiliepimai: 11

#6503 2016-04-17 21:35

MrBurbulas rašė:

mauglis rašė:

Shabba rašė:

big_smile big_smile big_smile

Ažuolynai, geras klausimas, norėčiau, kad kažkas man jį atsakytų. Bet su 11nmol jaunam pacanui gyvent linksmumo maža. big_smile Realiai nesuku pautų, jei reiks 20-ies sėsčiau ant TRT drąsiai, idgaf.

O švirkštais ant TRT gyvent linksma būtų... likusį gyvenimą, ta prasme dar kokius ~40 ateinančių metų... Ir turbūt be palikuonių.. nu ir pensijos turbūt nesulauktum. Bet bitkę galėtum nevaikiškai pakočiot hmm

Kiekvienam pagal poreikius. Gal 20m atrodo, kad niekam nereikia tų išperų, bet problema, kad poreikiai gali keistis su laiku. Todėl geriau turėt galimybę susilaukt nei neturėt. Nebent antroj arba trečioj dešimty visos gyvenimo tiesos ir dėsniai pasidaro aiškūs, bet tokių turbūt nedaugelis, Gauso kreivės pakraščiai.

nenugalimas, su DHT ir SHBG ir jautrumu insulinui ieškant info galima rast tik nuotrupas, vis gi nėra tiesioginės priklausomybės, per daug faktorių žaidžia. Jei būtų SHBG ar DHT pakankamai jautrūs rodikliai naudotų screeningui, bet korealiacijos per mažos ir neteikia informacijos. Paprasčiau imt rizikos grupes, tirt glikemiją, insuliną, esant reikalui gliukozės tolerancijos testą daryt ir turi diagnozę. Sveikoj populiacijoj nemanau, kad SHBG ar DHT turi pakankamai įtakos.

Paskutinį kartą taisė mauglis (2016-04-17 21:40)

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 700
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#6504 2016-04-17 21:36

Vietoj palikuonių ir pampersų pirkiuos HGH ir treną.:-)

Neprisijungęs

uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 1

#6505 2016-04-17 21:43

Shabba rašė:

nieko asmenisko bet tavo amziuje apskritai dar per anksti tiek vaikai , tiek vaistai.

Neprisijungęs

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 13186

#6506 2016-04-17 21:54

mauglis rašė:

MrBurbulas rašė:

mauglis rašė:

Kiekvienam pagal poreikius. Gal 20m atrodo, kad niekam nereikia tų išperų, bet problema, kad poreikiai gali keistis su laiku. Todėl geriau turėt galimybę susilaukt nei neturėt. Nebent antroj arba trečioj dešimty visos gyvenimo tiesos ir dėsniai pasidaro aiškūs, bet tokių turbūt nedaugelis, Gauso kreivės pakraščiai.

nenugalimas, su DHT ir SHBG ir jautrumu insulinui ieškant info galima rast tik nuotrupas, vis gi nėra tiesioginės priklausomybės, per daug faktorių žaidžia. Jei būtų SHBG ar DHT pakankamai jautrūs rodikliai naudotų screeningui, bet korealiacijos per mažos ir neteikia informacijos. Paprasčiau imt rizikos grupes, tirt glikemiją, insuliną, esant reikalui gliukozės tolerancijos testą daryt ir turi diagnozę. Sveikoj populiacijoj nemanau, kad SHBG ar DHT turi pakankamai įtakos.

Na tuoj 30 man. Bet toli grazu iki  tu siurbeliu. Tikrai neplanuoju ju turet.
Matyt as savanaudis egoistas.smile

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 700
Įspėjimai: 3

#6507 2016-04-17 22:06

uk rašė:

Shabba rašė:

nieko asmenisko bet tavo amziuje apskritai dar per anksti tiek vaikai , tiek vaistai.

Puikiai suprantu ir gink Dieve visus bendraamžius ar pažįstamus atkalbėčiau nuo farmos ir nemotyvuočiau pereit į tamsiąją pusę.:-) O aš tiesiog užsispyręs utiutiu.

Neprisijungęs

BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6472
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#6508 2016-04-17 22:22

uk rašė:

Shabba rašė:

Kiek jam yra?

P.S. Pas mane jau gal 4 klasiokai apsivaikave. Ir tai berods metais jaunesni 19iolikiniai... Which is sad hmm

Neprisijungęs

uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 1

#6509 2016-04-17 22:30

BloodyZero rašė:

uk rašė:

Shabba rašė:

Kiek jam yra?

P.S. Pas mane jau gal 4 klasiokai apsivaikave. Ir tai berods metais jaunesni 19iolikiniai... Which is sad hmm

cia kazkur rase kad 16. bed xz ar cia rimtai buvo rasyta. nu 19 irgi kazkaip.. kiekvienam gal savo. man 30 ir as dar nenoriu tai  jaunesniu visai nesuprantu big_smile as gal kaip burbulas is tos serijos - savanaudis big_smile

Neprisijungęs

zvalgas
Išsityręs
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 928

#6510 2016-04-17 22:42

azuolyno bicas rašė:

pas mane testas 10mmol siuo metu ,turbot jau bus metai kaip su tiek gyvenu, ir nematau vargo smile nenugalimas perdejei siek tiek sakyciau..

+

Neprisijungęs

zvalgas
Išsityręs
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 928

#6511 2016-04-17 22:56

uk rašė:

BloodyZero rašė:

uk rašė:

Kiek jam yra?

cia kazkur rase kad 16. bed xz ar cia rimtai buvo rasyta. nu 19 irgi kazkaip.. kiekvienam gal savo. man 30 ir as dar nenoriu tai  jaunesniu visai nesuprantu big_smile as gal kaip burbulas is tos serijos - savanaudis big_smile

kuo velaiu uzsiveisi tuo manu bus sunkiau, infarkto rizika padideja nes nervai taip nebelaiko kaip jaunesniems big_smile man bus 35,  turiu 2 apsestus bachuriukus, tenka daznai stoveti suspaudus kumscius, tampant konvulsijoms skaiciuot mintyse iki 10 kad nepaciuptum uz koju ir nepistum  i siena ir kartais pagalvoju jei buciau anksciau pasidares tai jau butu lengviau nes kuo vyresni vaikai tuo ramiau namie smile taip kad stiprybes jums  big_smile

Neprisijungęs

BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6472

#6512 2016-04-17 23:16

uk rašė:

BloodyZero rašė:

uk rašė:

Kiek jam yra?

+1 chromosome in this one

Neprisijungęs

Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5463

#6513 2016-04-17 23:26

dėl vaikų:
http://www.kulturizmas.net/forumas/t243 … ngi-vaikai

Paskutinį kartą taisė Neprivalges (2016-04-17 23:27)

Neprisijungęs

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3602

#6514 2016-04-18 01:40

Maniskis uz keliu men turetu lysti lauk - tai sakyciau 30m pats tas! Bet CIA nuo situacijos! Darbas, hata, savingai na kazkokia socialite apsauga, ir issilakstymas zaidzia. Zinau keleta poru Kur negali turet vaiku, tai ten liudniau.

Neprisijungęs

iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1775
Atsiliepimai: 10

#6515 2016-04-18 08:10

MrBurbulas rašė:

mauglis rašė:

MrBurbulas rašė:

Na tuoj 30 man. Bet toli grazu iki  tu siurbeliu. Tikrai neplanuoju ju turet.
Matyt as savanaudis egoistas.smile

Cia tinka manau pasakymas - neturejes,nesuprasi smile ar irgi panasiai maniau, bet 31 jau turejau naujagimi, dabar kitaip atrodo smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-04-18 08:11)

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 6033
Atsiliepimai: 96

#6516 2016-04-18 09:04

Gal susiimkim ir baikim verkšlenti? Kažkoks super mamyčių forumas pasdarė :F

Neprisijungęs

OO7
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-14
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#6517 2016-04-18 14:55

Gal kas nors galėtų gauti dnp, t3, sibutramino? PM.

Neprisijungęs

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis

#6518 2016-04-19 23:26

HRS rašė:

Staffordshire rašė:

HRS rašė:

Gal kas zinot nuo ko pradeda bert spuogais,bet tokiais bliaa kad net prisiliest negali,skaudus ir mocni tokie 😯

giluminiai kuriu neina isspausti.. smile

Blia man realiai nera taip buve,budavo ten vienas kitas,db pzdaa visa nugara.issispaudzia jie veliau,bet kol prinoksta tai nnnn

O tyrimus darei? Gali buti kepenys uzsodinti, ir per oda toxinai salinas, esu turejes ir as daug, bei daug pazystamu tokiu grynu ugnikalniu

Neprisijungęs

HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4591
Atsiliepimai: 8

#6519 2016-04-20 00:03

azuolyno bicas rašė:

HRS rašė:

Staffordshire rašė:

giluminiai kuriu neina isspausti.. smile

Blia man realiai nera taip buve,budavo ten vienas kitas,db pzdaa visa nugara.issispaudzia jie veliau,bet kol prinoksta tai nnnn

O tyrimus darei? Gali buti kepenys uzsodinti, ir per oda toxinai salinas, esu turejes ir as daug, bei daug pazystamu tokiu grynu ugnikalniu

Kepenys jau buvo netoli normu,jokiu oral,tai manau turetu but gryze i vietas+hepa ir po to esentiale ejo..gali but del maisto,biski buvau paleides,zesim ar susitvarkys db

Neprisijungęs

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 6177
Atsiliepimai: 38

#6520 2016-04-20 12:17

6sav test p 100mg eod winis 50mg ed uzteks pct clomido 4sav?ir po kiek 50mg i diena?

Prisijungęs

bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4985
Atsiliepimai: 34

#6521 2016-04-20 12:58

GARMUS rašė:

6sav test p 100mg eod winis 50mg ed uzteks pct clomido 4sav?ir po kiek 50mg i diena?

30d po 50g, 15d po 25mg

Neprisijungęs

Ewaldinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-06
Žinutės: 12

#6522 2016-04-20 15:17

Dėl įdomumo pasidariau testo tyrima, 16.47 rodo, ar yra rizika kad po kurso bus dar blogiau, ar reikalingi išsamesni hormonų tyrimai. Amžius 27m.

Neprisijungęs

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis

#6523 2016-04-20 15:21

Ewaldinas rašė:

Dėl įdomumo pasidariau testo tyrima, 16.47 rodo, ar yra rizika kad po kurso bus dar blogiau, ar reikalingi išsamesni hormonų tyrimai. Amžius 27m.

Yup, siaip gali ir visa tyrima imest: lh, fsh, e2, prl, tsh, t4. Jei turi ir kepenu

Neprisijungęs

Ewaldinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-06
Žinutės: 12

#6524 2016-04-20 15:39

Kažkaip nepagalvojau greit uzbegau pasižiūrėt ar zuikio nuolaidos veikia :-)

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 6033
Atsiliepimai: 96

#6525 2016-04-20 16:21

Kur tau neveiks big_smile

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis