Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#101 2009-11-26 01:01

Re: Prisitraukimai

kurgitu rašė:

Staffordshire rašė:

ar kas sveriantis apie 100kg is jusu padarot 15+ prisitraukimu..? as sverdamas 80 padarydavau apie20 prisitraukimu ir galedavau daryti ir daryti po 10 kiek noredavau,kai sveriau 90kg pdarydavau 10-12 ne daugiau..o dabar padarau apie 8 prisitraukimus arba maziau (98kg).. big_smile kazkaip nebuvau visai sustojas daryti prisitraukimu bet nebeeina gal cia del svorio? gal kam yra irgi taip?ar as save per mazai spaudziu..?

sveikas.man tas pats dabar kai sveriau 90kg iki 20prisitraukimu darydavau ,dar tik su rankom lipdavau virve 5m.du kart iseiles ,bet dabar sveriu 100kg,tai padarau koky 10-12prisitraukimu ,bet neturiu treniruotes lipimo virve ,tai sakyciau kad ta virve treniruote padeda ja uzlipi tik rankom taip pat ir nusileisti turi nes jai slysi zemyn be koju tai delnus nusideginsi ,na cia is mano patirties,bet manau kad svoris ytakokaja .sekmes nykstys

tas pats ir man,juo mase kyla tuo prisitrakimu skaicius mazeja,galiu pasakyti,kad netgi tas pats su atsispaudimais,budavo kai 100 atsispausdavau,o dabar cia kazkuria diena pabandziau tai net kreiva sypsena nuo veido pusvalandi nenuslinko lol apskritai kuo mase dideja tuo apsisukimai mazeja big_smile mane draugelis vienas kartais par“traukia juoko formoj per danti sako tu i meskina virsti lol

Neprisijungęs

 
Impulsas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-04
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#102 2009-12-05 21:32

Re: Prisitraukimai

Shvedas rašė:

kurgitu rašė:

Staffordshire rašė:

ar kas sveriantis apie 100kg is jusu padarot 15+ prisitraukimu..? as sverdamas 80 padarydavau apie20 prisitraukimu ir galedavau daryti ir daryti po 10 kiek noredavau,kai sveriau 90kg pdarydavau 10-12 ne daugiau..o dabar padarau apie 8 prisitraukimus arba maziau (98kg).. big_smile kazkaip nebuvau visai sustojas daryti prisitraukimu bet nebeeina gal cia del svorio? gal kam yra irgi taip?ar as save per mazai spaudziu..?

sveikas.man tas pats dabar kai sveriau 90kg iki 20prisitraukimu darydavau ,dar tik su rankom lipdavau virve 5m.du kart iseiles ,bet dabar sveriu 100kg,tai padarau koky 10-12prisitraukimu ,bet neturiu treniruotes lipimo virve ,tai sakyciau kad ta virve treniruote padeda ja uzlipi tik rankom taip pat ir nusileisti turi nes jai slysi zemyn be koju tai delnus nusideginsi ,na cia is mano patirties,bet manau kad svoris ytakokaja .sekmes nykstys

tas pats ir man,juo mase kyla tuo prisitrakimu skaicius mazeja,galiu pasakyti,kad netgi tas pats su atsispaudimais,budavo kai 100 atsispausdavau,o dabar cia kazkuria diena pabandziau tai net kreiva sypsena nuo veido pusvalandi nenuslinko lol apskritai kuo mase dideja tuo apsisukimai mazeja big_smile mane draugelis vienas kartais par“traukia juoko formoj per danti sako tu i meskina virsti lol

Jo Jo, per daug mases irgi negerai. smile  apsukos, koordinacija,reakcija mazeja.. smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#103 2009-12-05 21:39

Re: Prisitraukimai

Impulsas rašė:

Shvedas rašė:

kurgitu rašė:


sveikas.man tas pats dabar kai sveriau 90kg iki 20prisitraukimu darydavau ,dar tik su rankom lipdavau virve 5m.du kart iseiles ,bet dabar sveriu 100kg,tai padarau koky 10-12prisitraukimu ,bet neturiu treniruotes lipimo virve ,tai sakyciau kad ta virve treniruote padeda ja uzlipi tik rankom taip pat ir nusileisti turi nes jai slysi zemyn be koju tai delnus nusideginsi ,na cia is mano patirties,bet manau kad svoris ytakokaja .sekmes nykstys

tas pats ir man,juo mase kyla tuo prisitrakimu skaicius mazeja,galiu pasakyti,kad netgi tas pats su atsispaudimais,budavo kai 100 atsispausdavau,o dabar cia kazkuria diena pabandziau tai net kreiva sypsena nuo veido pusvalandi nenuslinko lol apskritai kuo mase dideja tuo apsisukimai mazeja big_smile mane draugelis vienas kartais par“traukia juoko formoj per danti sako tu i meskina virsti lol

Jo Jo, per daug mases irgi negerai. smile  apsukos, koordinacija,reakcija mazeja.. smile

reik nesitreniruot kaip asilui ir visi tie dalykai net padides wink

Neprisijungęs

 
Impulsas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-04
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#104 2009-12-05 21:44

Re: Prisitraukimai

OZ rašė:

Impulsas rašė:

Shvedas rašė:


tas pats ir man,juo mase kyla tuo prisitrakimu skaicius mazeja,galiu pasakyti,kad netgi tas pats su atsispaudimais,budavo kai 100 atsispausdavau,o dabar cia kazkuria diena pabandziau tai net kreiva sypsena nuo veido pusvalandi nenuslinko lol apskritai kuo mase dideja tuo apsisukimai mazeja big_smile mane draugelis vienas kartais par“traukia juoko formoj per danti sako tu i meskina virsti lol

Jo Jo, per daug mases irgi negerai. smile  apsukos, koordinacija,reakcija mazeja.. smile

reik nesitreniruot kaip asilui ir visi tie dalykai net padides wink

na manyciau jog vstiek stangos tai mazina reakcija ir koordincija. smile nebent ten sportuoji dar papildomaikoki ivairesi sporta..smile o siaip ai esugirdejas kad kai daai an presiuko dideja reakcia.. big_smile  nezinau ar tai tiesa bet tai ish kaskur girdejau smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#105 2009-12-05 21:53

Re: Prisitraukimai

Impulsas rašė:

OZ rašė:

Impulsas rašė:


Jo Jo, per daug mases irgi negerai. smile  apsukos, koordinacija,reakcija mazeja.. smile

reik nesitreniruot kaip asilui ir visi tie dalykai net padides wink

na manyciau jog vstiek stangos tai mazina reakcija ir koordincija. smile nebent ten sportuoji dar papildomaikoki ivairesi sporta..smile o siaip ai esugirdejas kad kai daai an presiuko dideja reakcia.. big_smile  nezinau ar tai tiesa bet tai ish kaskur girdejau smile

As tau dar kart kartoju... jei treniruosies pagal kulturistu metodikas ir koncentruosies tik i raumeni ir mesos auginima, tai aisku visa ta ka isvardinai prarasi... db paimk ir paziurek sprinteriu foto ir ju raumenyna... gal ir jie tau leti ir nekordinuoti?

Neprisijungęs

 
Impulsas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-04
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#106 2009-12-05 21:59

Re: Prisitraukimai

tai gal sakau jie netik sportuoja ant stangu? ;D  o tie kurie tik kacialkoj sedi ir sportuoja ten jegai  ir masei tai ta koordinacija tikrai nepadideja ;D tai zinau ish patirties ir kitu pvzdziais

Paskutinį kartą taisė Impulsas (2009-12-05 21:59)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#107 2009-12-05 22:07

Re: Prisitraukimai

Impulsas rašė:

tai gal sakau jie netik sportuoja ant stangu? ;D  o tie kurie tik kacialkoj sedi ir sportuoja ten jegai  ir masei tai ta koordinacija tikrai nepadideja ;D tai zinau ish patirties ir kitu pvzdziais

ne nu, bet rimtai sunku tau su smegenelem smile nu gi gali tu tuoj stanginej treniruotis belekam... ir greiciui ir poweriui ir jegai ir viskas bus ok su ta kordinacija... kai sakai "visi", tai dazniausiai daro ir patys nesuvoke ka daro... treniruojasi pagal kulturistu sistemas ir gaunasi taip, kad dingsta viskas... bet ta jau paaiskinau...

Neprisijungęs

 
Impulsas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-04
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#108 2009-12-05 22:14

Re: Prisitraukimai

tai mes nekalbam apie tuos katrie greiciui ir poveriui daro big_smileD

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#109 2009-12-05 22:15

Re: Prisitraukimai

Impulsas rašė:

tai mes nekalbam apie tuos katrie greiciui ir poveriui daro big_smileD

ne nu dauztas tu rimtai big_smile nu tai jei zmogus dirba, kad suletetu, tai faktas, kad jis ta pasieks kazkada big_smile tu sakiai VISI stanginej suleteja...

Neprisijungęs

 
Impulsas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-04
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#110 2009-12-05 22:27

Re: Prisitraukimai

Kada ash tau sakiau ka visi? big_smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#111 2009-12-05 22:41

Re: Prisitraukimai

Impulsas rašė:

Kada ash tau sakiau ka visi? big_smile

Impulsas rašė:

tai gal sakau jie netik sportuoja ant stangu? ;D  o tie kurie tik kacialkoj sedi ir sportuoja ten jegai  ir masei tai ta koordinacija tikrai nepadideja ;D tai zinau ish patirties ir kitu pvzdziais

cia kazka pns... bet siaip neesme... sugrybavai stipriai, issiaiskinom ir jau gali but ramus...

Neprisijungęs

 
Impulsas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-04
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#112 2009-12-05 22:51

Re: Prisitraukimai

manau pats sugrybinai neiisiskaites mano zodzius wink  o siaip tai siakiau jog tie kurie stipriai dirba ant stangu jegai ir masei tai koordinacija tikrai nedideja, o siektiek mazeja. zinau tai is savo patirties ir kitu atzvilgiu pvz kaip to baxuriuko kai sake kad mases daug priaugo ir apsukos sumazejo iskart.

Neprisijungęs

 
saldziadesris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-14
Žinutės: 47
Atsiliepimai: 0

#113 2009-12-05 22:58

Re: Prisitraukimai

nori daug kordinacijos varyk mesti diska kuji ar rutuli stumti. kiek zinau ten daug igauni jos ir jreicio

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#114 2009-12-05 23:12

Re: Prisitraukimai

Impulsas rašė:

manau pats sugrybinai neiisiskaites mano zodzius wink  o siaip tai siakiau jog tie kurie stipriai dirba ant stangu jegai ir masei tai koordinacija tikrai nedideja, o siektiek mazeja. zinau tai is savo patirties ir kitu atzvilgiu pvz kaip to baxuriuko kai sake kad mases daug priaugo ir apsukos sumazejo iskart.

bus jegos bus ir koordinacijos ir nera cia ka daugiau diskutuot... del mases cia viskas... nereikia prisiaugint bereikalingos mesos ir bus viskas ok...

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#115 2009-12-07 15:58

Re: Prisitraukimai

Impulsas rašė:

Shvedas rašė:

kurgitu rašė:


sveikas.man tas pats dabar kai sveriau 90kg iki 20prisitraukimu darydavau ,dar tik su rankom lipdavau virve 5m.du kart iseiles ,bet dabar sveriu 100kg,tai padarau koky 10-12prisitraukimu ,bet neturiu treniruotes lipimo virve ,tai sakyciau kad ta virve treniruote padeda ja uzlipi tik rankom taip pat ir nusileisti turi nes jai slysi zemyn be koju tai delnus nusideginsi ,na cia is mano patirties,bet manau kad svoris ytakokaja .sekmes nykstys

tas pats ir man,juo mase kyla tuo prisitrakimu skaicius mazeja,galiu pasakyti,kad netgi tas pats su atsispaudimais,budavo kai 100 atsispausdavau,o dabar cia kazkuria diena pabandziau tai net kreiva sypsena nuo veido pusvalandi nenuslinko lol apskritai kuo mase dideja tuo apsisukimai mazeja big_smile mane draugelis vienas kartais par“traukia juoko formoj per danti sako tu i meskina virsti lol

Jo Jo, per daug mases irgi negerai. smile  apsukos, koordinacija,reakcija mazeja.. smile

na apie reakcija ir koordinacija as nekalbejau...cia jau kas kita...

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#116 2009-12-07 16:55

Re: Prisitraukimai

Impulsas rašė:

manau pats sugrybinai neiisiskaites mano zodzius wink  o siaip tai siakiau jog tie kurie stipriai dirba ant stangu jegai ir masei tai koordinacija tikrai nedideja, o siektiek mazeja. zinau tai is savo patirties ir kitu atzvilgiu pvz kaip to baxuriuko kai sake kad mases daug priaugo ir apsukos sumazejo iskart.

jei nori greičio tai sprogstamąją jėgą vystyk. O ir pats čia dar klausinėji to viso. ginčijiesi, nors pats tai teigi. Čia faktas yra. Kodėl bimbalas 520 lėčiau pajudės nei nei guolfas 2litrai tongue todėl, kad golfas sveria pussantro karto mažiau. Su žmogumi lygiai tas pats.

Neprisijungęs

 
fiure
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-17
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#117 2009-12-18 18:48

Re: Prisitraukimai

nu tai jei jus darot prisitraukimus viena karta savaitei per nugaros treniruote ir kiek ju padarot?ash darau jau metus 5 kart i savaite prisitraukimus 2x max ir jau padarau 43 prisitraukimus. baikit cia svaigt, kad jei nori padaryt daugiau 
tai nereiskia, kad reikia daryti viena karta savaitej prisitraukimus. o tie stanginese kur daro karta i savaite tai su savo svoriu 5max tik padaro.
taigi, jei norite padaryti daugiau prisitraukimu, darykit kiekviena diena po pora max priejimu, isskyrus savaitgaliais

Neprisijungęs

 
Ozexplode
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-10-04
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#118 2009-12-18 19:35

Re: Prisitraukimai

fiure rašė:

nu tai jei jus darot prisitraukimus viena karta savaitei per nugaros treniruote ir kiek ju padarot?ash darau jau metus 5 kart i savaite prisitraukimus 2x max ir jau padarau 43 prisitraukimus. baikit cia svaigt, kad jei nori padaryt daugiau 
tai nereiskia, kad reikia daryti viena karta savaitej prisitraukimus. o tie stanginese kur daro karta i savaite tai su savo svoriu 5max tik padaro.
taigi, jei norite padaryti daugiau prisitraukimu, darykit kiekviena diena po pora max priejimu, isskyrus savaitgaliais

Pasilaikyk savo nuomone sau.. tO tas tgeiginys kad 43 padarai,tai idomu bent rimtus ar 30 padarytum.. wink

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#119 2009-12-18 23:26

Re: Prisitraukimai

Ozexplode rašė:

fiure rašė:

nu tai jei jus darot prisitraukimus viena karta savaitei per nugaros treniruote ir kiek ju padarot?ash darau jau metus 5 kart i savaite prisitraukimus 2x max ir jau padarau 43 prisitraukimus. baikit cia svaigt, kad jei nori padaryt daugiau 
tai nereiskia, kad reikia daryti viena karta savaitej prisitraukimus. o tie stanginese kur daro karta i savaite tai su savo svoriu 5max tik padaro.
taigi, jei norite padaryti daugiau prisitraukimu, darykit kiekviena diena po pora max priejimu, isskyrus savaitgaliais

Pasilaikyk savo nuomone sau.. tO tas tgeiginys kad 43 padarai,tai idomu bent rimtus ar 30 padarytum.. wink

Tai gal tu turi geresniu teiginiu? Labai cia gerai viska pasake, jei sieki rezultato ar maksimalios jegos ar pakartojimuose daznai pratimo atlikimas tikrai duoda savo, visu pirma, kad lavina nervu sistema geriau.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#120 2009-12-19 12:23

Re: Prisitraukimai

studentas rašė:

Ozexplode rašė:

fiure rašė:

nu tai jei jus darot prisitraukimus viena karta savaitei per nugaros treniruote ir kiek ju padarot?ash darau jau metus 5 kart i savaite prisitraukimus 2x max ir jau padarau 43 prisitraukimus. baikit cia svaigt, kad jei nori padaryt daugiau 
tai nereiskia, kad reikia daryti viena karta savaitej prisitraukimus. o tie stanginese kur daro karta i savaite tai su savo svoriu 5max tik padaro.
taigi, jei norite padaryti daugiau prisitraukimu, darykit kiekviena diena po pora max priejimu, isskyrus savaitgaliais

Pasilaikyk savo nuomone sau.. tO tas tgeiginys kad 43 padarai,tai idomu bent rimtus ar 30 padarytum.. wink

Tai gal tu turi geresniu teiginiu? Labai cia gerai viska pasake, jei sieki rezultato ar maksimalios jegos ar pakartojimuose daznai pratimo atlikimas tikrai duoda savo, visu pirma, kad lavina nervu sistema geriau.

Šiaip jei sieki neapimčių, tai pastovumas yra labai gerai. Pats irgi prisitraukimus vasarą dažnai darau. Tiesiog jų nededu į nugaros treniruotę, o juos darau kai nėra ką veikti. nuvarau į miestą kur turninkas yra ir padarau 2-4 serijas ir vsio. Ir padarau jų gan normaliai. Niekada nesilaikau griežto rėžimo, kad padaryti tik 8 pakartojimus ir dėti svorį iškarto, jei jau per lengva. Ir griežtai daryti tik vieną kartą per savaitę kaip daugelis, kad daro. O tu, kad 43 padarai visko gali būti smile tik įdomu kokie jie? smile dailūs ar su bangele? smile ir šiaip koks svoris tavo?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#121 2009-12-19 12:56

Re: Prisitraukimai

Ten biski klaida buvo, ne daznai, o daznas.

Neprisijungęs

 
povaras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-11
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#122 2009-12-19 15:21

Re: Prisitraukimai

jamada rašė:

studentas rašė:

Ozexplode rašė:


Pasilaikyk savo nuomone sau.. tO tas tgeiginys kad 43 padarai,tai idomu bent rimtus ar 30 padarytum.. wink

Tai gal tu turi geresniu teiginiu? Labai cia gerai viska pasake, jei sieki rezultato ar maksimalios jegos ar pakartojimuose daznai pratimo atlikimas tikrai duoda savo, visu pirma, kad lavina nervu sistema geriau.

Šiaip jei sieki neapimčių, tai pastovumas yra labai gerai. Pats irgi prisitraukimus vasarą dažnai darau. Tiesiog jų nededu į nugaros treniruotę, o juos darau kai nėra ką veikti. nuvarau į miestą kur turninkas yra ir padarau 2-4 serijas ir vsio. Ir padarau jų gan normaliai. Niekada nesilaikau griežto rėžimo, kad padaryti tik 8 pakartojimus ir dėti svorį iškarto, jei jau per lengva. Ir griežtai daryti tik vieną kartą per savaitę kaip daugelis, kad daro. O tu, kad 43 padarai visko gali būti smile tik įdomu kokie jie? smile dailūs ar su bangele? smile ir šiaip koks svoris tavo?

nuo 35-o jau biski atsiranda bangele smile  na man tiesiog apimtys tikrai nesvarbu, tos mases galingos pas mane tikrai nera, bet esu ryskus gana ir man to uztenka. aisku kaulu nesimato big_smile

ugis mano 181, svoris 67, man 17 metu. jeigu dar idomu jums tai dar spaudziu 132kg, tiesiog pirmadieniais treciadieniais ir penktadieniais darau 5x5 sunkius pakartojimus smile
na o del jegos tai viskas elementaru, reikia padazninti ir pasunkinti treniruotes ir tada bus progresas, nors pradzioj kai pradejau pamenu daryti ta 5x5 tris kartus savaiteje tai spaudziau 82kg visa menesi, niekas nejudejo, po to menesio atrode kad dar sunkaiu ta 82 spaust nei pirma karta, bet raumuo priprato,matyt, ir pradejo progresuot. po dar dvieju menesiu darbo spaudziau 95kg. tai mazdaug galima kas menesi gerai sportuojant dasimest po 5kg ant spaudimo naudojant 5x5 tris kartus savaitej.

Neprisijungęs

 
povaras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-11
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#123 2009-12-19 15:24

Re: Prisitraukimai

cia mano naujas nickas, bet cia tas pats fiure smile

Neprisijungęs

 
povaras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-11
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#124 2009-12-19 19:21

Re: Prisitraukimai

Ozexplode rašė:

fiure rašė:

nu tai jei jus darot prisitraukimus viena karta savaitei per nugaros treniruote ir kiek ju padarot?ash darau jau metus 5 kart i savaite prisitraukimus 2x max ir jau padarau 43 prisitraukimus. baikit cia svaigt, kad jei nori padaryt daugiau 
tai nereiskia, kad reikia daryti viena karta savaitej prisitraukimus. o tie stanginese kur daro karta i savaite tai su savo svoriu 5max tik padaro.
taigi, jei norite padaryti daugiau prisitraukimu, darykit kiekviena diena po pora max priejimu, isskyrus savaitgaliais

Pasilaikyk savo nuomone sau.. tO tas tgeiginys kad 43 padarai,tai idomu bent rimtus ar 30 padarytum.. wink

tu nerekau, kad nuomone pasilaikyciau, o geriau pazek tiesai i akis, cia nevaidines

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#125 2009-12-20 13:00

Re: Prisitraukimai

povaras rašė:

jamada rašė:

studentas rašė:


Tai gal tu turi geresniu teiginiu? Labai cia gerai viska pasake, jei sieki rezultato ar maksimalios jegos ar pakartojimuose daznai pratimo atlikimas tikrai duoda savo, visu pirma, kad lavina nervu sistema geriau.

Šiaip jei sieki neapimčių, tai pastovumas yra labai gerai. Pats irgi prisitraukimus vasarą dažnai darau. Tiesiog jų nededu į nugaros treniruotę, o juos darau kai nėra ką veikti. nuvarau į miestą kur turninkas yra ir padarau 2-4 serijas ir vsio. Ir padarau jų gan normaliai. Niekada nesilaikau griežto rėžimo, kad padaryti tik 8 pakartojimus ir dėti svorį iškarto, jei jau per lengva. Ir griežtai daryti tik vieną kartą per savaitę kaip daugelis, kad daro. O tu, kad 43 padarai visko gali būti smile tik įdomu kokie jie? smile dailūs ar su bangele? smile ir šiaip koks svoris tavo?

nuo 35-o jau biski atsiranda bangele smile  na man tiesiog apimtys tikrai nesvarbu, tos mases galingos pas mane tikrai nera, bet esu ryskus gana ir man to uztenka. aisku kaulu nesimato big_smile

ugis mano 181, svoris 67, man 17 metu. jeigu dar idomu jums tai dar spaudziu 132kg, tiesiog pirmadieniais treciadieniais ir penktadieniais darau 5x5 sunkius pakartojimus smile
na o del jegos tai viskas elementaru, reikia padazninti ir pasunkinti treniruotes ir tada bus progresas, nors pradzioj kai pradejau pamenu daryti ta 5x5 tris kartus savaiteje tai spaudziau 82kg visa menesi, niekas nejudejo, po to menesio atrode kad dar sunkaiu ta 82 spaust nei pirma karta, bet raumuo priprato,matyt, ir pradejo progresuot. po dar dvieju menesiu darbo spaudziau 95kg. tai mazdaug galima kas menesi gerai sportuojant dasimest po 5kg ant spaudimo naudojant 5x5 tris kartus savaitej.

Kauliukai nelūžinėja?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net