Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#76 2014-07-28 23:16

Re: Mielai išgeriantys

Vysne rašė:

Pelesis rašė:

Ignas87 rašė:


Nu dar pasakyk, kad alų visi gersit ir visus kampus numyšit

nu as su siemka tai vyna gersiu, mum prasou atskira stala, butu gerai kad balta staltiese ir pan wink big_smile

atsargiai tik tu.. zinai as vyno su jumis negersiu tikriausiai, tai nebusiu prie jusu stalo, galiu is tolo uzpavydet, o jei ikales busiu... vajetau vajetau

tai galesi koki pieniu subadyt, isliet nervus big_smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#77 2014-07-28 23:17

Re: Mielai išgeriantys

Pelesis rašė:

Vysne rašė:

Pelesis rašė:


nu as su siemka tai vyna gersiu, mum prasou atskira stala, butu gerai kad balta staltiese ir pan wink big_smile

atsargiai tik tu.. zinai as vyno su jumis negersiu tikriausiai, tai nebusiu prie jusu stalo, galiu is tolo uzpavydet, o jei ikales busiu... vajetau vajetau

tai galesi koki pieniu subadyt, isliet nervus big_smile

ai jo, tiksliai big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#78 2014-07-28 23:26

Re: Mielai išgeriantys

Pries_miega rašė:

Bet tai koks tu juokingas, Ignai78 big_smile tai jis geria iki degradavimo, tai užsikoduoja, tai vėl alkoholį liaupsina, tai vėl iš naujo big_smile

Čia kaip gėjai, nu būna tai lai būna, bet neee, reikia gi pasiafišuoti, va kokie mes gėjai ir mums dzin ant jūsų nuomonės, bet vis tiek į akis lysim big_smile

Nu šaunuolis ne kitaip, koks fainas tavo hobis, tikras vyyyras, yra kuo pasigirt big_smile

O tau kad tik trigašį įkišt? smile

Ir tas palyginimas su gėjais big_smile.. Gėjų nekenčia didžioji dauguma, geria didžioji dauguma, taip kad čia afišuodama kad kaip tu negeri, kaip yra blogai gert ir kokie jie visi kurie negeria yra arčiau tų gėjų. Dar kartą klausiu, ko jūs čia lendat? Turėkit savo gyvenimą, ar jau ant tiek nėra dėl ko gyvent, kad viskas ką sugebat pakritikuot kaip kas negerai ir kaip daryt reikia, ir kaip viską jūs žinot, dauguma tai iki mano metų dagyvenkit, o tada pasakas sekit smile Realiai aš per alkoholį labai daug ir svarbių kontaktų susiradau, kurie dabar padeda smile Taip kad.. Dėl užsikodavimo tai čia panašiai kaip būna pabando kas nors patapt vegetarais, nepavalgo mėsos mėnesį kitą, paskui vėl ateina į protą, kad kam jam reik to, ir vėl valgo mėsą, taip pat man su alko, aš asmeniškai nieko blogo nejaučiu, man nuo to neblogiau yra tai kodėl gi ne.

Dėl vyno tai jei daugiau nei 4butelius išgersit ant galvos pachmielas sunkus gali būt ir sušniakas

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#79 2014-07-29 00:11

Re: Mielai išgeriantys

Nuo vyno atsibusit istine ir skaudanciom galvom

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#80 2014-07-29 00:29

Re: Mielai išgeriantys

Davai visi susimetam po pidisoka ant gerimu ir as pasirupinsiu kad netruktu ir skanu butu;)

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#81 2014-07-29 03:04

Re: Mielai išgeriantys

Galim ir taip

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#82 2014-07-29 04:34

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Ok
pripisu, alkoholikas.,
Ar jus jibiot? ... Čia nereikia atėjus pamokėlių vest kaip gyvent
reikia, kas gerai o kas blogai.

palaikau.ne tokio amziaus zmogu auklet.12meciams pamokslaukit kieme.as
irgi koncenas alkoholikas nes isgeres 200g ziauriai uzsikabinu.paskutini kart geriau t.y uzsikabines pries puse metu.tai para laiko siautejau.dabar taip pat norisi.sestadidni plote del kompanijos su mergom 2 kart 40g baltos kaliau tai vos susivaldziau

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2014-07-29 04:37)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#83 2014-07-29 04:45

Re: Mielai išgeriantys

Žilvinas. rašė:

Vysne rašė:

Hekatonkheiras rašė:

Schwarznigeris
tai ir žolę traukdavo. big_smile O taip tai tas gerimas kartais nieko blogo
nėra, bet kai pradeda girtis, kiek daug išgeria ir laiko save jau rimtu
vyru, tai jau gėda. Ypač, kai klasiokas, 16 metų, giriasi, kad sugeba
išgert litrą degtinės. Čia tai jau degradavimas. smile

tai zole db daznai net gydytojai pataria parukyt sportininkams, butent
tuo momentu, kai gydosi sunkias traumas ir sedi ant kruvos
vaistu.

zole sveikiau ir geriau nei alko

pritarciau ,buni ramus nesiciudini ir gerai pamiegi.o ant alko miegot negaliu,paranoja kazkokia.pervargstu ziauriai.uztat riboju save.jei po gerimo galeciau issimiegot tai dazniau ikalciau gal.

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#84 2014-07-29 07:04

Re: Mielai išgeriantys

Nu man asmeniskai pats tupiausias jausmas.. kaip dauniukas koks, darzove vaiksciojanti.big_smile

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#85 2014-07-29 07:23

Re: Mielai išgeriantys

Estranged rašė:

Wiliukazz rašė:

Pirma diena darbe po atostogų, svajojų apie šaltą alų vakare...

gal as kazko nesuprantu, bet kaip galima apie alu (ar aplamai alkoholi svajot) man neikandama big_smile

Po įtemptos ir tuo labiau pirmos darbo dienos po atostogų, bokalas šalto alaus yra man nepaprastas malonumas, tai ir svajojau smile Atsigėriau vakar pora šalto Hoegarden, pasaka.

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#86 2014-07-29 07:29

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

O tau kad tik trigašį įkišt? smile

Ir tas palyginimas su gėjais big_smile.. Gėjų nekenčia didžioji dauguma, geria didžioji dauguma, taip kad čia afišuodama kad kaip tu negeri, kaip yra blogai gert ir kokie jie visi kurie negeria yra arčiau tų gėjų. Dar kartą klausiu, ko jūs čia lendat? Turėkit savo gyvenimą, ar jau ant tiek nėra dėl ko gyvent, kad viskas ką sugebat pakritikuot kaip kas negerai ir kaip daryt reikia, ir kaip viską jūs žinot, dauguma tai iki mano metų dagyvenkit, o tada pasakas sekit smile Realiai aš per alkoholį labai daug ir svarbių kontaktų susiradau, kurie dabar padeda smile Taip kad.. Dėl užsikodavimo tai čia panašiai kaip būna pabando kas nors patapt vegetarais, nepavalgo mėsos mėnesį kitą, paskui vėl ateina į protą, kad kam jam reik to, ir vėl valgo mėsą, taip pat man su alko, aš asmeniškai nieko blogo nejaučiu, man nuo to neblogiau yra tai kodėl gi ne.

Dėl vyno tai jei daugiau nei 4butelius išgersit ant galvos pachmielas sunkus gali būt ir sušniakas

O aš specialiai komentuosiu ir neignoruosiu, gali pirmas pradėt big_smile

Aš išgeriu wink Bet čia skirtumas tarp šito ir tarp afišavimosi.

Vaaauuu big_smile big_smile big_smile Tai bent tu pasiekęs cool

Jauti jauti big_smile ir ne tik tu, bet ir šeima tavo ir t.t. Manai, kad tai privalumas, o yra žmonių manančių, kad tai trūkumas, silpnumas, taigi kiek tu iš to "laimi", tai man neįsivaizduojama dumbom

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#87 2014-07-29 08:07

Re: Mielai išgeriantys

Na tau ir nereikia isivaizduot. Pas mane ir seima visa geria ir daugiau nei as, bet mandagus, issilavine Mones yra, daug keliauja daug zino ir tt. Taip kad apie kitu seimas nekalbek, nebent apie save, na bet siaip neturiu astau ko pasakyt ir gincytis cia del kazko, kaip sakant duodu durniui kelia, jis vis tiek jo neras;)

Natural - susivaldyt as susivaldau isgeres tuos 200, na gal kartais tik buna kad dar kazka prasisuku, bet va kas liecia miega tai issimiegu ziauriai gerai:) atsiguli o luzti, o siaip vartais ir kankinies kol uzmiegi. Taip pat visiskai neagresyvus esu ir nesijauciu darzove, kaip tik lakmingas, su daug ivairiausiu ideju ir norintis padet visiem:) kitaip sakant geresniu net zmogum mane alko padaro:)

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#88 2014-07-29 12:31

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Na tau ir nereikia isivaizduot. Pas mane ir seima visa geria ir daugiau nei as, bet mandagus, issilavine Mones yra, daug keliauja daug zino ir tt. Taip kad apie kitu seimas nekalbek, nebent apie save, na bet siaip neturiu astau ko pasakyt ir gincytis cia del kazko, kaip sakant duodu durniui kelia, jis vis tiek jo neras;)

Natural - susivaldyt as susivaldau isgeres tuos 200, na gal kartais tik buna kad dar kazka prasisuku, bet va kas liecia miega tai issimiegu ziauriai gerai:) atsiguli o luzti, o siaip vartais ir kankinies kol uzmiegi. Taip pat visiskai neagresyvus esu ir nesijauciu darzove, kaip tik lakmingas, su daug ivairiausiu ideju ir norintis padet visiem:) kitaip sakant geresniu net zmogum mane alko padaro:)

sėkmės ir toliau gerasis žmogau big_smile

ne ką geresnis palyginimas alkoholiko su vegetaru big_smile big_smile

na bet ant ligonių nepykstama.. smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#89 2014-07-29 12:32

Re: Mielai išgeriantys

Pries_miega rašė:

Ignas87 rašė:

Na tau ir nereikia isivaizduot. Pas mane ir seima visa geria ir daugiau nei as, bet mandagus, issilavine Mones yra, daug keliauja daug zino ir tt. Taip kad apie kitu seimas nekalbek, nebent apie save, na bet siaip neturiu astau ko pasakyt ir gincytis cia del kazko, kaip sakant duodu durniui kelia, jis vis tiek jo neras;)

Natural - susivaldyt as susivaldau isgeres tuos 200, na gal kartais tik buna kad dar kazka prasisuku, bet va kas liecia miega tai issimiegu ziauriai gerai:) atsiguli o luzti, o siaip vartais ir kankinies kol uzmiegi. Taip pat visiskai neagresyvus esu ir nesijauciu darzove, kaip tik lakmingas, su daug ivairiausiu ideju ir norintis padet visiem:) kitaip sakant geresniu net zmogum mane alko padaro:)

sėkmės ir toliau gerasis žmogau big_smile

ne ką geresnis palyginimas alkoholiko su vegetaru big_smile big_smile

na bet ant ligonių nepykstama.. smile

Pavydi Ignui dedikacijos savo hobiui?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#90 2014-07-29 12:38

Re: Mielai išgeriantys

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#91 2014-07-29 12:42

Re: Mielai išgeriantys

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#92 2014-07-29 12:50

Re: Mielai išgeriantys

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#93 2014-07-29 12:57

Re: Mielai išgeriantys

Buna isgeriu pora alaus kita diena, taip xujova buna kad utiutiu. Tai cia kas negerai?

Paskutinį kartą taisė RAMZIS III (2014-07-29 13:47)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#94 2014-07-29 12:57

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Jeigu užmatysit kur akciją ar pan tai rekomenduoju pasiimt į meetą ar šiaip lengvam vakarui wink
http://s12.postimg.org/mpa3z2wct/2014_0 … _33_26.jpg

Nu tas tai ziaurus 80 abarotu romas. Stebejau kaip 2-se bande iveikt ja,tai vienas apsiveme,o kitam susuko sarabana big_smile 0,5 butelio neisgere big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#95 2014-07-29 14:00

Re: Mielai išgeriantys

RAMZIS III rašė:

Buna isgeriu pora alaus kita diena, taip xujova buna kad utiutiu. Tai cia kas negerai?

Muilą gal geri ne alų?.. Normalaus alaus nusipirk ir nei skaudės ko nei ką, dar gali po alaus vandens litrą susisiurbt iš vis nejausi kad gėręs

ramas rašė:

Ignas87 rašė:

Jeigu užmatysit kur akciją ar pan tai rekomenduoju pasiimt į meetą ar šiaip lengvam vakarui wink
http://s12.postimg.org/mpa3z2wct/2014_0 … _33_26.jpg

Nu tas tai ziaurus 80 abarotu romas. Stebejau kaip 2-se bande iveikt ja,tai vienas apsiveme,o kitam susuko sarabana big_smile 0,5 butelio neisgere big_smile

Ne vieną kart esu sakęs, kad gert reik mokėt, esu vienas išgėręs tą 80 bet aišku neskubėdamas, normaliai, kultūringai, tai jautės kad kerta per šarikus, bet viskas normaliai šiaip

Čia senus laikus prisiminus, kai moksleivis į Vilnių atvariau su jais tūsindavom gerdavom ir pan, filmukas toks:

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-07-29 14:04)

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#96 2014-07-29 15:03

Re: Mielai išgeriantys

Mano gerimai
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/10293622_777559845609145_8694135058106288057_o.jpg

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#97 2014-07-29 15:06

Re: Mielai išgeriantys

Meniskai

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#98 2014-07-29 15:24

Re: Mielai išgeriantys

RAMZIS III rašė:

Buna isgeriu pora alaus kita diena, taip xujova buna kad utiutiu. Tai cia kas negerai?

Man taspats. Todel nebegeriu net tu poros alaus. To apsvaigimo jausmo per maza kad kompensuotu ta bloga savijauta po isgerimo poros alaus.. pasidarau apsunkes, pavarges.. apie didesnius kiekius net nebekalbu.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#99 2014-07-29 15:37

Re: Mielai išgeriantys

Horse riderį geri iš Jacko stiklinės, o Edwardsą iš jagermeister stopkės? yikes Va kur degradavimas.. ;D

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#100 2014-07-29 15:38

Re: Mielai išgeriantys

simaxas rašė:

RAMZIS III rašė:

Buna isgeriu pora alaus kita diena, taip xujova buna kad utiutiu. Tai cia kas negerai?

Man taspats. Todel nebegeriu net tu poros alaus. To apsvaigimo jausmo per maza kad kompensuotu ta bloga savijauta po isgerimo poros alaus.. pasidarau apsunkes, pavarges.. apie didesnius kiekius net nebekalbu.

Kaltint alų ar kitą alko dėl to, kad esi apsunkęs, blogai jauties ir pan yra tas pats, kas kaltint štangą kuri bloga, nes tau raumenis skauda. Kaltink save, kad tinkamai elgtis nemoki.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net