Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#10451 2015-06-21 23:07

Re: Blevyzgos™ III dalis

John jei dar reik del ziedu i pm turiu kontakta irgi traku g. Denisas..

Del iskryleliu puikus pavizdys to dialogo kodel man tas ne po*uj. Anyway cia daugiau buvo mintis. zuiki+. Jei jie nori buti lygus tai tegu daro paradus be policijos. Kodel neraso kad vilniui kai geras oras i gatves isejo tukstanciai heteroseksualu ir policija ju nesaugojo? Nori lygybes bet kartu ir issiskirt. O volframai tavo tokio mastymo niekad nesuprasiu, nebent pats esi tarp ju.

Na cia tema neverta diskusiju, arba tu sveiko proto ir supranti kas gerai ar ne, arba pritarsi ir zalosi savo siela ir viska kas iki tol hrazu ir naturalu buvo..

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10452 2015-06-21 23:12

Re: Blevyzgos™ III dalis

Kas cia per do title:DDDDD

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#10453 2015-06-21 23:13

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

John jei dar reik del ziedu i pm turiu kontakta irgi traku g. Denisas..

Del iskryleliu puikus pavizdys to dialogo kodel man tas ne po*uj. Anyway cia daugiau buvo mintis. zuiki+. Jei jie nori buti lygus tai tegu daro paradus be policijos. Kodel neraso kad vilniui kai geras oras i gatves isejo tukstanciai heteroseksualu ir policija ju nesaugojo? Nori lygybes bet kartu ir issiskirt. O volframai tavo tokio mastymo niekad nesuprasiu, nebent pats esi tarp ju.

Na cia tema neverta diskusiju, arba tu sveiko proto ir supranti kas gerai ar ne, arba pritarsi ir zalosi savo siela ir viska kas iki tol hrazu ir naturalu buvo..

Tai kad heteroseksulų nuo marozų besimėtančių iš akmenų saugot nereikia, vien dėl to kad jie į gatvę išėjo. Todėl ir nerašo smile

Paskutinį kartą taisė pauliakas88 (2015-06-22 00:51)

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#10454 2015-06-22 00:50

Re: Blevyzgos™ III dalis

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#10455 2015-06-22 09:37

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Zuikis13 rašė:

eNrr rašė:


As galvojau tu protingas, smaikstus, o krwa primatas pasirodo (nebutina ju toleruot, tiesiog siaip zemo IQ elgesys ir tiek)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/imag … daN_eVjZCf


Bliudis 1 : 0 zuikis
#teamnaturalbloodyzero

Aš galiu ir argumentuotai paaiškinti savo "neapykantą" gėjams smile Bet vat homofobiją prilyginti žemam intelektui yra žemo intelekto požymis. Beto, prie ko čia išvis bliudis?

Aš galiu taip pat argumentuotai paaiškint kodėl tavo argumentai yra neteisingi.

gejus???nes kazkaip visi tie tolerastai man y pedikus nesa:/hmm

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10456 2015-06-22 10:07

Re: Blevyzgos™ III dalis

sporcmenas-2 rašė:

Volframas rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš galiu ir argumentuotai paaiškinti savo "neapykantą" gėjams smile Bet vat homofobiją prilyginti žemam intelektui yra žemo intelekto požymis. Beto, prie ko čia išvis bliudis?

Aš galiu taip pat argumentuotai paaiškint kodėl tavo argumentai yra neteisingi.

gejus???nes kazkaip visi tie tolerastai man y pedikus nesa:/hmm

K r w as taves prasau nerasyk nesamoniu cia, nu negaliu skaityt, urvini tavo atkratytos, durnos galvos subalvotu postu.
Jei zmogus issilavines, arba jam utiutiu ir toleruoja kitos orientacijos asmenis(gejus, lesbietes), tai reiskias jis pats toks yra? Bbd ataushelis

Paskutinį kartą taisė SexAndWhiskey (2015-06-22 10:08)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#10457 2015-06-22 10:09

Re: Blevyzgos™ III dalis

sporcmenas-2 rašė:

Volframas rašė:

Zuikis13 rašė:


Aš galiu ir argumentuotai paaiškinti savo "neapykantą" gėjams smile Bet vat homofobiją prilyginti žemam intelektui yra žemo intelekto požymis. Beto, prie ko čia išvis bliudis?

Aš galiu taip pat argumentuotai paaiškint kodėl tavo argumentai yra neteisingi.

gejus???nes kazkaip visi tie tolerastai man y pedikus nesa:/hmm

Nu vat kaip pvz. As asmeniskai toleruoju tuos visus homo ir t.t. MAN ASMENISKAI JIE NIEKO NEPADARE, niekaip tiesiogiai nepaveike mano gyvenimo neeigiamai. Tai utiutiu ta neapykanta? Tegul ten sedi savo kamurkese, pisasi ar dar ka su savim isdarineja - no harm mums gi.

Bet utiutiu kai pradeda daryt paradus ir aiskint, kad tai yra absoliuciai normalu...ka zn. Mano nuomone yra svarbu, kad nebutu tokiu paradu. Vaikai gi mato - keicia ju mastysena, prikisa bereikalingu minciu, iskrypimu.

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10458 2015-06-22 10:12

Re: Blevyzgos™ III dalis

++++

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#10459 2015-06-22 10:13

Re: Blevyzgos™ III dalis

SexAndWhiskey rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Volframas rašė:

Aš galiu taip pat argumentuotai paaiškint kodėl tavo argumentai yra neteisingi.

gejus???nes kazkaip visi tie tolerastai man y pedikus nesa:/hmm

K r w as taves prasau nerasyk nesamoniu cia, nu negaliu skaityt, urvini tavo atkratytos, durnos galvos subalvotu postu.
Jei zmogus issilavines, arba jam utiutiu ir toleruoja kitos orientacijos asmenis(gejus, lesbietes), tai reiskias jis pats toks yra? Bbd ataushelis

tai zinoma toks ir yr,viena yra toleruot,o kita aiskint man koks as esu tamsuolis,kad netoleruoju geju,kazkaip jau primena pederastu metodus:)
kazkaip seniau buvo pofik ant jusu visu kol simonko vest jusu i laisve nepradejo,tas tai utiutiu visom prasmem:D

Paskutinį kartą taisė sporcmenas-2 (2015-06-22 10:17)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#10460 2015-06-22 10:33

Re: Blevyzgos™ III dalis

Dažnai didelę prekės kainos dalį sudaro sąnaudos reklamai. Tarkim, perkant TV Shop kokį brangų dulkių siurblį už 1000 Lt, pusė šių pinigų keliauja reklamos transliavimui. Paradoksas yra tame, kad jeigu žmogus per dvi savaites uždirba šia sumą, tai taip gaunasi, kad jis vieną savaitę dirbto tam, kad sumokėtų prekės vertę, o kitą savaitę dirbo vien tik tam, kad už jo pačio pinigus jam kištų įkyrią reklamą siūlančią nusipirkti ta dulkių siurblį.
Lietuvoje yra homofobiška visuomenė. Mūsų visuomenė išrenka valdžią, kuri turi atstovauti mūsų požiūrį ir lūkesčius, o gaunasi taip, kad nors man nepatinka visi pėdikai (aš TURIU teisę kažko nemėgt), aš moku mokesčius ir vėliau mano sumokėti pinigai keliauja lygių teisių aktyvistų finansavimui ir visokiu pėdikų programų rėmimui, kad jie man, už mano pačio uždirbtus pinigus, kaltų į galvą, kad turiu juos pamėgti.

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10461 2015-06-22 10:36

Re: Blevyzgos™ III dalis

Paradoksalu ka...

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10462 2015-06-22 10:37

Re: Blevyzgos™ III dalis

Mane linksmina faktas , kad as atostogauju is kitu darbotuiju pinigu:)))

Neprisijungęs

 
lapinas
buvęs lapesnape
Registravosi: 2014-10-22
Žinutės: 764
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#10463 2015-06-22 11:37

Re: Blevyzgos™ III dalis

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#10464 2015-06-22 12:11

Re: Blevyzgos™ III dalis

Zuikis13 rašė:

Dažnai didelę prekės kainos dalį sudaro sąnaudos reklamai. Tarkim, perkant TV Shop kokį brangų dulkių siurblį už 1000 Lt, pusė šių pinigų keliauja reklamos transliavimui. Paradoksas yra tame, kad jeigu žmogus per dvi savaites uždirba šia sumą, tai taip gaunasi, kad jis vieną savaitę dirbto tam, kad sumokėtų prekės vertę, o kitą savaitę dirbo vien tik tam, kad už jo pačio pinigus jam kištų įkyrią reklamą siūlančią nusipirkti ta dulkių siurblį.
Lietuvoje yra homofobiška visuomenė. Mūsų visuomenė išrenka valdžią, kuri turi atstovauti mūsų požiūrį ir lūkesčius, o gaunasi taip, kad nors man nepatinka visi pėdikai (aš TURIU teisę kažko nemėgt), aš moku mokesčius ir vėliau mano sumokėti pinigai keliauja lygių teisių aktyvistų finansavimui ir visokiu pėdikų programų rėmimui, kad jie man, už mano pačio uždirbtus pinigus, kaltų į galvą, kad turiu juos pamėgti.

Pisai postą kai koks Ignas dvi savaites pragėręs.
Visuomenė nėra vientisas monolitas Lietuviškos visuomenės didžioji dalis taip, yra homofobiška, bet toji dali yra neišsilavinus ir tamsi, jos nuomonė yra žemiau plintuso. Niekam neįdomu ką galvoja prasigėręs kaimietis ar koks kitas Darbo partijos ar Gražulio rinkėjas. Daug svarbesnė yra išsilavinusi visuomenės dalis kuri kuria kažkokia, tai pridėtinę vertę, o šioji visuomenės dalis kaip taisyklė yra tolerantiška.

Reikia keistis lietuviams ir greitai, esam europos atsilėkeliai aibe aspektų. Esam marozų ir chronių tauta, esam ir homofobų tauta, bet, galima ir reikia keist. Visi kas nenori keistis gali pyzdint į Rusiją.

Ir niekas jums, dundukai neliepia jų mėgt, jums tereikia nepradėt žegnotis sužinojus, kad jūsų kolega yra gėjus, ar, kad sumažėtų savižudybių skaičius tarp homosexualių paauglių.

Paskutinį kartą taisė Volframas (2015-06-22 12:12)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#10465 2015-06-22 12:18

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Zuikis13 rašė:

Dažnai didelę prekės kainos dalį sudaro sąnaudos reklamai. Tarkim, perkant TV Shop kokį brangų dulkių siurblį už 1000 Lt, pusė šių pinigų keliauja reklamos transliavimui. Paradoksas yra tame, kad jeigu žmogus per dvi savaites uždirba šia sumą, tai taip gaunasi, kad jis vieną savaitę dirbto tam, kad sumokėtų prekės vertę, o kitą savaitę dirbo vien tik tam, kad už jo pačio pinigus jam kištų įkyrią reklamą siūlančią nusipirkti ta dulkių siurblį.
Lietuvoje yra homofobiška visuomenė. Mūsų visuomenė išrenka valdžią, kuri turi atstovauti mūsų požiūrį ir lūkesčius, o gaunasi taip, kad nors man nepatinka visi pėdikai (aš TURIU teisę kažko nemėgt), aš moku mokesčius ir vėliau mano sumokėti pinigai keliauja lygių teisių aktyvistų finansavimui ir visokiu pėdikų programų rėmimui, kad jie man, už mano pačio uždirbtus pinigus, kaltų į galvą, kad turiu juos pamėgti.

Pisai postą kai koks Ignas dvi savaites pragėręs.
Visuomenė nėra vientisas monolitas Lietuviškos visuomenės didžioji dalis taip, yra homofobiška, bet toji dali yra neišsilavinus ir tamsi, jos nuomonė yra žemiau plintuso. Niekam neįdomu ką galvoja prasigėręs kaimietis ar koks kitas Darbo partijos ar Gražulio rinkėjas. Daug svarbesnė yra išsilavinusi visuomenės dalis kuri kuria kažkokia, tai pridėtinę vertę, o šioji visuomenės dalis kaip taisyklė yra tolerantiška.

Reikia keistis lietuviams ir greitai, esam europos atsilėkeliai aibe aspektų. Esam marozų ir chronių tauta, esam ir homofobų tauta, bet, galima ir reikia keist. Visi kas nenori keistis gali pyzdint į Rusiją.

Ir niekas jums, dundukai neliepia jų mėgt, jums tereikia nepradėt žegnotis sužinojus, kad jūsų kolega yra gėjus, ar, kad sumažėtų savižudybių skaičius tarp homosexualių paauglių.

geriau padarom taip,jus visi gejai i rusyna maukit,man gerai ir cia,savam urve sedet:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#10466 2015-06-22 12:29

Re: Blevyzgos™ III dalis

Nu konkrečiai tu pedalas būsi...

Kurie šūdus valgo irgi pradės tuoi sakyt, kad jūs tamsuoliai, jei nesuprantat, ir šūdofobai esat. Tą patį ir nekrofilai su zoofilais pasakys. Tamsi neišsilavinusi.. big_smile Blin blin, atvirksčiai, išsilavinę žmonės smerkia tokius, ypač Lietuvoj nes čia dar N kartų pasikartosiu yra dar auklėjimas ir vertybės išlikusios, todėl ir mažiau išsilavinę ir vaikai žino (turėtų žinoti), kad tai liga. O ne džiaugtis kad jie čia paradus daro ir tai kaip už visiškai normalų faktą priimti.

Visi tie iškrypėliai gali važiuot į tailandą, olandiją, ar dar kur kur tie iškrypėliai paėmė viršų ir įsiteisino kaip normalūs žmonės. Taip kad nebekliedėk su savo tamsuoliais visais, esi gėjus, tai ir būk, bet neaiškink kad kurie juos smerkia yra tamsūs žmonės, nieko nesupranta ir tt..
utiutiu negaliu ir nesuprantu kaip ir iš kur tokie išauga.
Va pvz Žilinskas Rokas, gėjus yra, bet jis nesiardo, ramiai sau gyvena ir niekam dėl to nekliūna, o simenko visokie kaip elgias ir reik gerbt juos? Krč.
Jeigu mum nebandytų kišti jų, kad tai normalu - tai nieks nieko nesakytų, bet kai jie eina visur su savo teisėm ir pan lenda į akis tai tikrai jų nepamėgs. Ir kaip 12klasių baigęs žmogus to gali nesuprasti? Gėjus suprastų, p**aras - ne. O koks tu būsi tavo pačio teisė rinktis. Tik jei nenori, kad sakytų kokie jie yra (taip asmeniškai įsižeisdamas), nesakyk kitiem, kokie jie yra, kad nėra kaip jūs.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#10467 2015-06-22 12:32

Re: Blevyzgos™ III dalis

pauliakas88 rašė:

Jonn rašė:

Kodel sito pediko nebanina nieks del n accountu keitimo?

Kelintas pačio accountas? smile

Pries gal kokius 6-7 metus turejau kita, neprisiminiau pw, todel sita susikuriau.
fuckyou

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#10468 2015-06-22 12:33

Re: Blevyzgos™ III dalis

Nereikia būti F. Nyče, kad pastebėti tavo paties prieštaravimus. Taip išeina, kad į pėdikus žiūrėti stereotipiškai ir negatyviai nėgalima, o į tuos, kurie yra negatyvūs - galima žiūrėti tiek stereotipiškai tiek neigiamai? Kodėl tavo nuomonė yra aukščiau mano? Aš giliai abejoju, kad tu už mane esi labiau išsilavinęs. Beto, pažįstu ne vieną profesorių, kuris sutinka su mano pažiūromis. Tai kuo paremta tavo statistika? Iš kitos pusės, net jei ir esi teisus, tai vertėtų prisiminti, kas lietuvybę išsaugojo, ar sulenkėjęs išprusęs elitas ar neapsišvietęs kaimas?
Dabar kad esam Europa... Europa skiepija tas vertybes, kurios yra palankios šiuo metu. Prancūzijoje yra daug negrų, todėl vykdoma propoganda, kad mes visi esam viena žmonių rasė, tarpkultūrinė draugystė yra jėga ir išvis, visi mes lygūs, kaip poliruotas stiklas. Prisiklauso Lietuvos politikai tokio brain'washingo ir pareiškia, kad ir Lietuvai turbūt reikia pajuodusių imigrantų. Pavaikščiok po Europos negrų getus ir pamatysi, kokie mes visi lygūs ir kaip rasinis multikultūrizmas yra gerai. Tas pats su pedikais. Yra kas stumia projektus, yra kas iš to pinigus darosi ir yra tie, kurie klauso, kas jiems yra sakoma.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#10469 2015-06-22 12:34

Re: Blevyzgos™ III dalis

SexAndWhiskey rašė:

Cbb gaidy, su stringais blizganciais fotkes kelia i bachuru foruma ir vadina dar pidaru mane

lollol
ryzas pedike snuki daryk

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#10470 2015-06-22 12:35

Re: Blevyzgos™ III dalis

SexAndWhiskey rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Volframas rašė:


Aš galiu taip pat argumentuotai paaiškint kodėl tavo argumentai yra neteisingi.

gejus???nes kazkaip visi tie tolerastai man y pedikus nesa:/hmm

K r w as taves prasau nerasyk nesamoniu cia, nu negaliu skaityt, urvini tavo atkratytos, durnos galvos subalvotu postu.
Jei zmogus issilavines, arba jam utiutiu ir toleruoja kitos orientacijos asmenis(gejus, lesbietes), tai reiskias jis pats toks yra? Bbd ataushelis

Bbd is kur tokiu aborto liekanu kaip tu atsiranda

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#10471 2015-06-22 12:36

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

John jei dar reik del ziedu i pm turiu kontakta irgi traku g. Denisas..

Del iskryleliu puikus pavizdys to dialogo kodel man tas ne po*uj. Anyway cia daugiau buvo mintis. zuiki+. Jei jie nori buti lygus tai tegu daro paradus be policijos. Kodel neraso kad vilniui kai geras oras i gatves isejo tukstanciai heteroseksualu ir policija ju nesaugojo? Nori lygybes bet kartu ir issiskirt. O volframai tavo tokio mastymo niekad nesuprasiu, nebent pats esi tarp ju.

Na cia tema neverta diskusiju, arba tu sveiko proto ir supranti kas gerai ar ne, arba pritarsi ir zalosi savo siela ir viska kas iki tol hrazu ir naturalu buvo..

Radau irgi cia per pazystama, ziuresiu ka pasiulys wink

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#10472 2015-06-22 12:38

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

Nu konkrečiai tu pedalas būsi...

Kurie šūdus valgo irgi pradės tuoi sakyt, kad jūs tamsuoliai, jei nesuprantat, ir šūdofobai esat. Tą patį ir nekrofilai su zoofilais pasakys. Tamsi neišsilavinusi.. big_smile Blin blin, atvirksčiai, išsilavinę žmonės smerkia tokius, ypač Lietuvoj nes čia dar N kartų pasikartosiu yra dar auklėjimas ir vertybės išlikusios, todėl ir mažiau išsilavinę ir vaikai žino (turėtų žinoti), kad tai liga. O ne džiaugtis kad jie čia paradus daro ir tai kaip už visiškai normalų faktą priimti.

Visi tie iškrypėliai gali važiuot į tailandą, olandiją, ar dar kur kur tie iškrypėliai paėmė viršų ir įsiteisino kaip normalūs žmonės. Taip kad nebekliedėk su savo tamsuoliais visais, esi gėjus, tai ir būk, bet neaiškink kad kurie juos smerkia yra tamsūs žmonės, nieko nesupranta ir tt..
utiutiu negaliu ir nesuprantu kaip ir iš kur tokie išauga.
Va pvz Žilinskas Rokas, gėjus yra, bet jis nesiardo, ramiai sau gyvena ir niekam dėl to nekliūna, o simenko visokie kaip elgias ir reik gerbt juos? Krč.
Jeigu mum nebandytų kišti jų, kad tai normalu - tai nieks nieko nesakytų, bet kai jie eina visur su savo teisėm ir pan lenda į akis tai tikrai jų nepamėgs. Ir kaip 12klasių baigęs žmogus to gali nesuprasti? Gėjus suprastų, p**aras - ne. O koks tu būsi tavo pačio teisė rinktis. Tik jei nenori, kad sakytų kokie jie yra (taip asmeniškai įsižeisdamas), nesakyk kitiem, kokie jie yra, kad nėra kaip jūs.

geju metodas,brukti savo nuomone tol kol dauguma prades saves gailetis delto,kad geju nemegsta,kol pradesi mastyt nu rimtai koks as kaimo jurgis,ir kaip bus didzioji dauguma taip mastanciu,mes sveiko proto zmones turesim nudusti,nes visuomenej but issisokeliu negrazu:D

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#10473 2015-06-22 12:40

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

Nu konkrečiai tu pedalas būsi...

Kurie šūdus valgo irgi pradės tuoi sakyt, kad jūs tamsuoliai, jei nesuprantat, ir šūdofobai esat. Tą patį ir nekrofilai su zoofilais pasakys. Tamsi neišsilavinusi.. big_smile Blin blin, atvirksčiai, išsilavinę žmonės smerkia tokius, ypač Lietuvoj nes čia dar N kartų pasikartosiu yra dar auklėjimas ir vertybės išlikusios, todėl ir mažiau išsilavinę ir vaikai žino (turėtų žinoti), kad tai liga. O ne džiaugtis kad jie čia paradus daro ir tai kaip už visiškai normalų faktą priimti.

Visi tie iškrypėliai gali važiuot į tailandą, olandiją, ar dar kur kur tie iškrypėliai paėmė viršų ir įsiteisino kaip normalūs žmonės. Taip kad nebekliedėk su savo tamsuoliais visais, esi gėjus, tai ir būk, bet neaiškink kad kurie juos smerkia yra tamsūs žmonės, nieko nesupranta ir tt..
Bl negaliu ir nesuprantu kaip ir iš kur tokie išauga.
Va pvz Žilinskas Rokas, gėjus yra, bet jis nesiardo, ramiai sau gyvena ir niekam dėl to nekliūna, o simenko visokie kaip elgias ir reik gerbt juos? Krč.
Jeigu mum nebandytų kišti jų, kad tai normalu - tai nieks nieko nesakytų, bet kai jie eina visur su savo teisėm ir pan lenda į akis tai tikrai jų nepamėgs. Ir kaip 12klasių baigęs žmogus to gali nesuprasti? Gėjus suprastų, p**aras - ne. O koks tu būsi tavo pačio teisė rinktis. Tik jei nenori, kad sakytų kokie jie yra (taip asmeniškai įsižeisdamas), nesakyk kitiem, kokie jie yra, kad nėra kaip jūs.

Nėra tau ką net atrašyt. Tokia neapykanta visada turi pagrindą. Tai, kad tave vaikystėje tvirkino koks dėde Petras, dar nereiškia, kad visi homosxualai yra pedofilai ir yra automatiškai blogi.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#10474 2015-06-22 12:42

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

igndnp rašė:

Nu konkrečiai tu pedalas būsi...

Kurie šūdus valgo irgi pradės tuoi sakyt, kad jūs tamsuoliai, jei nesuprantat, ir šūdofobai esat. Tą patį ir nekrofilai su zoofilais pasakys. Tamsi neišsilavinusi.. big_smile Blin blin, atvirksčiai, išsilavinę žmonės smerkia tokius, ypač Lietuvoj nes čia dar N kartų pasikartosiu yra dar auklėjimas ir vertybės išlikusios, todėl ir mažiau išsilavinę ir vaikai žino (turėtų žinoti), kad tai liga. O ne džiaugtis kad jie čia paradus daro ir tai kaip už visiškai normalų faktą priimti.

Visi tie iškrypėliai gali važiuot į tailandą, olandiją, ar dar kur kur tie iškrypėliai paėmė viršų ir įsiteisino kaip normalūs žmonės. Taip kad nebekliedėk su savo tamsuoliais visais, esi gėjus, tai ir būk, bet neaiškink kad kurie juos smerkia yra tamsūs žmonės, nieko nesupranta ir tt..
utiutiu negaliu ir nesuprantu kaip ir iš kur tokie išauga.
Va pvz Žilinskas Rokas, gėjus yra, bet jis nesiardo, ramiai sau gyvena ir niekam dėl to nekliūna, o simenko visokie kaip elgias ir reik gerbt juos? Krč.
Jeigu mum nebandytų kišti jų, kad tai normalu - tai nieks nieko nesakytų, bet kai jie eina visur su savo teisėm ir pan lenda į akis tai tikrai jų nepamėgs. Ir kaip 12klasių baigęs žmogus to gali nesuprasti? Gėjus suprastų, p**aras - ne. O koks tu būsi tavo pačio teisė rinktis. Tik jei nenori, kad sakytų kokie jie yra (taip asmeniškai įsižeisdamas), nesakyk kitiem, kokie jie yra, kad nėra kaip jūs.

Nėra tau ką net atrašyt. Tokia neapykanta visada turi pagrindą. Tai, kad tave vaikystėje tvirkino koks dėde Petras, dar nereiškia, kad visi homosxualai yra pedofilai ir yra automatiškai blogi.

o tavo neapykanta hetero is kur?big_smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#10475 2015-06-22 12:47

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Zuikis13 rašė:

Dažnai didelę prekės kainos dalį sudaro sąnaudos reklamai. Tarkim, perkant TV Shop kokį brangų dulkių siurblį už 1000 Lt, pusė šių pinigų keliauja reklamos transliavimui. Paradoksas yra tame, kad jeigu žmogus per dvi savaites uždirba šia sumą, tai taip gaunasi, kad jis vieną savaitę dirbto tam, kad sumokėtų prekės vertę, o kitą savaitę dirbo vien tik tam, kad už jo pačio pinigus jam kištų įkyrią reklamą siūlančią nusipirkti ta dulkių siurblį.
Lietuvoje yra homofobiška visuomenė. Mūsų visuomenė išrenka valdžią, kuri turi atstovauti mūsų požiūrį ir lūkesčius, o gaunasi taip, kad nors man nepatinka visi pėdikai (aš TURIU teisę kažko nemėgt), aš moku mokesčius ir vėliau mano sumokėti pinigai keliauja lygių teisių aktyvistų finansavimui ir visokiu pėdikų programų rėmimui, kad jie man, už mano pačio uždirbtus pinigus, kaltų į galvą, kad turiu juos pamėgti.

Pisai postą kai koks Ignas dvi savaites pragėręs.
Visuomenė nėra vientisas monolitas Lietuviškos visuomenės didžioji dalis taip, yra homofobiška, bet toji dali yra neišsilavinus ir tamsi, jos nuomonė yra žemiau plintuso. Niekam neįdomu ką galvoja prasigėręs kaimietis ar koks kitas Darbo partijos ar Gražulio rinkėjas. Daug svarbesnė yra išsilavinusi visuomenės dalis kuri kuria kažkokia, tai pridėtinę vertę, o šioji visuomenės dalis kaip taisyklė yra tolerantiška.

Reikia keistis lietuviams ir greitai, esam europos atsilėkeliai aibe aspektų. Esam marozų ir chronių tauta, esam ir homofobų tauta, bet, galima ir reikia keist. Visi kas nenori keistis gali pyzdint į Rusiją.

Ir niekas jums, dundukai neliepia jų mėgt, jums tereikia nepradėt žegnotis sužinojus, kad jūsų kolega yra gėjus, ar, kad sumažėtų savižudybių skaičius tarp homosexualių paauglių.

dundukais isvadinai visus,nesvarbu,kad ir cia yra ne chroniu ir ne marozu..isvada pats esi dar netoli to stereotipinio lietuvio.Sorry,as geriau busiu homofobas,nei toleruosiu mazumu tokia elgsena.Greit normalios orientacijos zmogus taps mazuma  ir bijos net nusisikt savo tualete,nes kokiam gejui kaimynui per ventiliacine anga tas nemalonus kvapas ateis ir jis pareiks savo teise gyvent ne meslides salygom,kas gres straipsniu tam normalios orientacijos asmeniui.
aisku cia jau labai ispuciau visa ta reikala,bet paziurejus placiau,tai ar nesimato,kad jiems imama duot vis daugiau laisves ir teises,o musu teises ribojamos?tos pacios eitynes,ejo per aleja su didziausia apsauga(kas velgi musu pinigai).,o nacionalistai didziausius zygius turejo praeit,kad tokia eisena issikovot.Kur ta demokratija ir lygybe?Negali pora turet vaiku,tai tokia sudetinga procedura turi praeit,kad isivaikint koki nuskriausta vaika,o tiems,bent kiek neoficialiai raso uzsienio spauda, net psichiatro pazymos nereikia,kad jiems vaika duotu . smile
Ir pagaliau, jie man nieko blogo nedaro,kol nelenda i viesuma.Vyras dulkina moteri,bet viesai to neskelbia,nerekia,nes ir taip visuomene supranta,kad ne vien del dvasiniu kazkokiu rysiu ten kartu gyvena,o tie kiekvienoj savo kalboj pabrezia,kad nieko blogo vyrui dulkint vyra,cia kiekvieno teise rinktis ir bla bla, ir tik neskiesk VOLFRAMAI,kad vaikai matydami(ir kuo toliau tuo dazniau) visa sita nekeicia savo pasauleziuros.Dar ir kaip keicia,nes visgi charakteris vaiko formuojasi pirmais metais ir pasaulio suvokimas taip pat.Tikrai nenoreciau,kad mano sunus ar dukra suaugusi pasakytu,kad va,as gejus ar lesbiete,nes nuo mazens jai/jam atrodo,kad cia viskas taip ir turi but,gamta juk taip sukure.
Tai kodel VOLFRAMAI Dievas Adomui sukure Ieva,o ne Petra?

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net