Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#8251 2015-05-03 15:17

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Aizen'ai, tu mano mėgstamiausias TV gelbėtojas buvai vaikystėje.

http://g4.dcdn.lt/images/pix/gediminas- … 048025.jpg

Tipo panašūs ? big_smile

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#8252 2015-05-03 15:18

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Aizen'ai, tu mano mėgstamiausias TV gelbėtojas buvai vaikystėje.

http://g4.dcdn.lt/images/pix/gediminas- … 048025.jpg

Mano močiūtės irgi mėgstamiausias jis buvo. Dainininkas.
http://www.music.lt/images/groups/4/3945/Stano/2ddcdxx.jpg

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#8253 2015-05-03 15:19

Re: Blevyzgos™ III dalis

Aizen rašė:

Volframas rašė:

Aizen'ai, tu mano mėgstamiausias TV gelbėtojas buvai vaikystėje.

http://g4.dcdn.lt/images/pix/gediminas- … 048025.jpg

Tipo panašūs ? big_smile

labai, tik tu rustesnis big_smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#8254 2015-05-03 15:24

Re: Blevyzgos™ III dalis

tumuxas rašė:

Volframas rašė:

Aizen'ai, tu mano mėgstamiausias TV gelbėtojas buvai vaikystėje.

http://g4.dcdn.lt/images/pix/gediminas- … 048025.jpg

Mano močiūtės irgi mėgstamiausias jis buvo. Dainininkas.
http://www.music.lt/images/groups/4/394 … ddcdxx.jpg

stano ir Jaunius tai čia du skirtingi žmonės big_smile Jie buvo populiarūs tais laikais ,kai tu dar nežinojai kaip dročint big_smile

Ernestas rašė:

Aizen rašė:

Volframas rašė:

Aizen'ai, tu mano mėgstamiausias TV gelbėtojas buvai vaikystėje.

http://g4.dcdn.lt/images/pix/gediminas- … 048025.jpg

Tipo panašūs ? big_smile

labai, tik tu rustesnis big_smile

Pirmą kartą sulygina mane, bet ok. Visi tikriausiai kažką kažkam primenam. Čia tu pvz big_smile

http://i4.alfi.lt/16294/63/50.jpg

Paskutinį kartą taisė Aizen (2015-05-03 15:26)

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#8255 2015-05-03 15:26

Re: Blevyzgos™ III dalis

Žinau, kad skirtingi, dėl to ir parašiau daininkas. Neimk už rimtą, paprikolint bandžiau. O apie dročinimą manęs nenuvertink, atradęs tai maniau, kad aš tai atradau ir tikėjaus už tai gaut Nobelio premiją.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#8256 2015-05-03 15:28

Re: Blevyzgos™ III dalis

tumuxas rašė:

Žinau, kad skirtingi, dėl to ir parašiau daininkas. Neimk už rimtą, paprikolint bandžiau. O apie dročinimą manęs nenuvertink, atradęs tai maniau, kad aš tai atradau ir tikėjaus už tai gaut Nobelio premiją.

Baik juokus, jokių abydų nėra pas mane wink

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#8257 2015-05-03 15:29

Re: Blevyzgos™ III dalis

Po kokias jūras šį kart plaukiojai, Aizenai?

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#8258 2015-05-03 15:32

Re: Blevyzgos™ III dalis

Aizen rašė:

tumuxas rašė:

Volframas rašė:

Aizen'ai, tu mano mėgstamiausias TV gelbėtojas buvai vaikystėje.

http://g4.dcdn.lt/images/pix/gediminas- … 048025.jpg

Mano močiūtės irgi mėgstamiausias jis buvo. Dainininkas.
http://www.music.lt/images/groups/4/394 … ddcdxx.jpg

stano ir Jaunius tai čia du skirtingi žmonės big_smile Jie buvo populiarūs tais laikais ,kai tu dar nežinojai kaip dročint big_smile

Ernestas rašė:

Aizen rašė:


Tipo panašūs ? big_smile

labai, tik tu rustesnis big_smile

Pirmą kartą sulygina mane, bet ok. Visi tikriausiai kažką kažkam primenam. Čia tu pvz big_smile

http://i4.alfi.lt/16294/63/50.jpg

su Ernestu tai gerai pastebėjai irgi, Gedai. nykstys

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#8259 2015-05-03 15:37

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Po kokias jūras šį kart plaukiojai, Aizenai?

Ilga kelionė buvo , 30 skirtingų uostų įvairiose šalyse. Daugiausia Europa. Pabandžius prisimint skirtingas šalis tai Italija, Sicilija (jie skaito save atskirais), Malta, Tunisas, Alžyras, Marokas, Kroatija, Olandija, Ispanija, Portugalija, Anglija, Prancūzija, Graikija, Turkija, Gibraltaras. daugiau nepamenu ant staigiaus, reikia popierius žiūrėt smile sumoje 5 mėn 4 dienos on board.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#8260 2015-05-03 15:38

Re: Blevyzgos™ III dalis

Neprivalges rašė:

Aizen rašė:

tumuxas rašė:

Volframas rašė:

Aizen'ai, tu mano mėgstamiausias TV gelbėtojas buvai vaikystėje.

http://g4.dcdn.lt/images/pix/gediminas- … 048025.jpg

Mano močiūtės irgi mėgstamiausias jis buvo. Dainininkas.
http://www.music.lt/images/groups/4/394 … ddcdxx.jpg

stano ir Jaunius tai čia du skirtingi žmonės big_smile Jie buvo populiarūs tais laikais ,kai tu dar nežinojai kaip dročint big_smile

Ernestas rašė:


labai, tik tu rustesnis big_smile

Pirmą kartą sulygina mane, bet ok. Visi tikriausiai kažką kažkam primenam. Čia tu pvz big_smile

http://i4.alfi.lt/16294/63/50.jpg

su Ernestu tai gerai pastebėjai irgi, Gedai. nykstys

nzn gal is salies geriau matosi, bet pats jokiu panasumu nematau big_smile

Neprisijungęs

 
C12H16N2
Išmestas
Registravosi: 2015-04-20
Žinutės: 516
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#8261 2015-05-03 15:40

Re: Blevyzgos™ III dalis

tumuxas rašė:

Volframas rašė:

Aizen'ai, tu mano mėgstamiausias TV gelbėtojas buvai vaikystėje.

http://g4.dcdn.lt/images/pix/gediminas- … 048025.jpg

Mano močiūtės irgi mėgstamiausias jis buvo. Dainininkas.
http://www.music.lt/images/groups/4/394 … ddcdxx.jpg

klykiu, nesveiki jus big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
C12H16N2
Išmestas
Registravosi: 2015-04-20
Žinutės: 516
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#8262 2015-05-03 15:42

Re: Blevyzgos™ III dalis

eNrr rašė:

C12H16N2 rašė:

Aizen Enrikes gal koks brolis? Abu apauge pankai/metalistai

tu dalbajobas?big_smile nei pankas, nei metalistas

Nesigink, matos is taves kad toks buvai. Auskaras pape, ausy ten kazkoks juodas tunelis, plaukus persidazes. metalisto roza

Paskutinį kartą taisė C12H16N2 (2015-05-03 15:42)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#8263 2015-05-03 15:43

Re: Blevyzgos™ III dalis

Aizen rašė:

Volframas rašė:

Po kokias jūras šį kart plaukiojai, Aizenai?

Ilga kelionė buvo , 30 skirtingų uostų įvairiose šalyse. Daugiausia Europa. Pabandžius prisimint skirtingas šalis tai Italija, Sicilija (jie skaito save atskirais), Malta, Tunisas, Alžyras, Marokas, Kroatija, Olandija, Ispanija, Portugalija, Anglija, Prancūzija, Graikija, Turkija, Gibraltaras. daugiau nepamenu ant staigiaus, reikia popierius žiūrėt smile sumoje 5 mėn 4 dienos on board.

Gerai pakeliavai big_smile bet eina na 5 mėnesiai laive... Kiek laiko sausumoj būsi?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#8264 2015-05-03 15:46

Re: Blevyzgos™ III dalis

http://s4.postimg.org/a1tq58ohl/image.jpg
Tik neįsižeisk, bet ir Lietuvių kalba jūsų panaši big_smile

Paskutinį kartą taisė pauliakas88 (2015-05-03 15:48)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#8265 2015-05-03 15:47

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Aizen rašė:

Volframas rašė:

Po kokias jūras šį kart plaukiojai, Aizenai?

Ilga kelionė buvo , 30 skirtingų uostų įvairiose šalyse. Daugiausia Europa. Pabandžius prisimint skirtingas šalis tai Italija, Sicilija (jie skaito save atskirais), Malta, Tunisas, Alžyras, Marokas, Kroatija, Olandija, Ispanija, Portugalija, Anglija, Prancūzija, Graikija, Turkija, Gibraltaras. daugiau nepamenu ant staigiaus, reikia popierius žiūrėt smile sumoje 5 mėn 4 dienos on board.

Gerai pakeliavai big_smile bet eina na 5 mėnesiai laive... Kiek laiko sausumoj būsi?

Tik parskridau namo, nespėjau išsimiegot ryte skambina paklaust kaip sėkėsi parskrist ir kada vėl pasiruošęs big_smile Sakiau minimum du mėnesiai atsigaut. Sakė ok big_smile Toks ir poilsis, pora sertifikatų atnaujint reikia, tai bėgiojimas vistiek bus, na nors pamiegu tiek kiek noriu. Ėdu dabar ir guliu tiesiog , neprimeti kaip tai nuostabu big_smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#8266 2015-05-03 15:50

Re: Blevyzgos™ III dalis

C12H16N2 rašė:

eNrr rašė:

C12H16N2 rašė:

Aizen Enrikes gal koks brolis? Abu apauge pankai/metalistai

tu dalbajobas?big_smile nei pankas, nei metalistas

Nesigink, matos is taves kad toks buvai. Auskaras pape, ausy ten kazkoks juodas tunelis, plaukus persidazes. metalisto roza

tu akis prasivalyk, ausy toks pats auskaras, tunelio gyvenime neturejes, plauku nesidazes niekad, ka tu pezi kaimieti

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#8267 2015-05-03 15:56

Re: Blevyzgos™ III dalis

Aizen rašė:

Volframas rašė:

Aizen rašė:


Ilga kelionė buvo , 30 skirtingų uostų įvairiose šalyse. Daugiausia Europa. Pabandžius prisimint skirtingas šalis tai Italija, Sicilija (jie skaito save atskirais), Malta, Tunisas, Alžyras, Marokas, Kroatija, Olandija, Ispanija, Portugalija, Anglija, Prancūzija, Graikija, Turkija, Gibraltaras. daugiau nepamenu ant staigiaus, reikia popierius žiūrėt smile sumoje 5 mėn 4 dienos on board.

Gerai pakeliavai big_smile bet eina na 5 mėnesiai laive... Kiek laiko sausumoj būsi?

Tik parskridau namo, nespėjau išsimiegot ryte skambina paklaust kaip sėkėsi parskrist ir kada vėl pasiruošęs big_smile Sakiau minimum du mėnesiai atsigaut. Sakė ok big_smile Toks ir poilsis, pora sertifikatų atnaujint reikia, tai bėgiojimas vistiek bus, na nors pamiegu tiek kiek noriu. Ėdu dabar ir guliu tiesiog , neprimeti kaip tai nuostabu big_smile

Bet blemba įdomu darbą dirbi, net pavydu big_smile Papasakok plačiau kokia ta jūreivio darbo specifika, turbūt visiems čia smalsu big_smile

Neprisijungęs

 
Coven
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-03-01
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#8268 2015-05-03 16:04

Re: Blevyzgos™ III dalis

.

Paskutinį kartą taisė Coven (2015-05-03 16:29)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#8269 2015-05-03 16:14

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Aizen rašė:

Volframas rašė:


Gerai pakeliavai big_smile bet eina na 5 mėnesiai laive... Kiek laiko sausumoj būsi?

Tik parskridau namo, nespėjau išsimiegot ryte skambina paklaust kaip sėkėsi parskrist ir kada vėl pasiruošęs big_smile Sakiau minimum du mėnesiai atsigaut. Sakė ok big_smile Toks ir poilsis, pora sertifikatų atnaujint reikia, tai bėgiojimas vistiek bus, na nors pamiegu tiek kiek noriu. Ėdu dabar ir guliu tiesiog , neprimeti kaip tai nuostabu big_smile

Bet utiutiu įdomu darbą dirbi, net pavydu big_smile Papasakok plačiau kokia ta jūreivio darbo specifika, turbūt visiems čia smalsu big_smile

Kodėl pavydi? Nieko įspūdingo. Na aš ne jūreivis, jūreivis tai pareigos, kurie užsiima dažymu ir kitais kasdieniais darbais laive. o žmogus,kuris vaikšto į jūrą vadinamas apskritai gali būti vadinamas jūrininku. Pats baigiau aukštąjį mokslą, įgijau laivavedžio navigatoriaus specialybę. Šiuo metu esu antras kapitono padėjėjas ir saugumo karininkas (2nd Mate, Safety officer). Atsakau už visą sugumo įrangą laive, visas išsigelbėjimo priemones iškilus nelaimei ( laivo palikimas, gaisras, žala gamtai ir t.t.), taip pat planuoju laivo kelią nuo uosto iki uosto - braižau kursus, kuriuo laivas keliaus iš taško A į tašką B ( padarius suprantama tikrina ir tvirtina kapitonas). Jūroje vienas budžiu tiltelyje nuo  12:00 iki 16:00 ir  00:00 iki 04:00 , valdau laivą , prižiūriu ,kad eitų keliu ,kurį pats ir nusibrėžiau , prasilenkinėju su kitais laivais ,žiūriu ,kad nesusidaužtume. Budėjimus nešam trise : kapitonas, vyriausias padėjėjas ir aš,  kaip ir minėjau ,visi turim savo laiką. Uostuose pakrovimo darbai, už krovinius Vyriausias padėjėjas labiau atsako,bet padedu jam kur reikia, paskaičiuot ką nors, prižiūrėt , duot komandas jūreiviams. Darbas ne toks įdomus kaip gali pasirodyt, monotonija nemaža, daug nervų, nes kiekvieną dieną jūroje būdamas tiltelyje atsakai už visų gyvybes. Pradžioj baisu buvo, nes kai tik gavau diplomą pradėjau dirbt, ateinu į tiltelį, kapitonas sako "sėkmės" ir išeina, naktis, tamsu , aplink matai kitų laivų šviesas, priimt sprendimus kaip pasukt ir prasilenkt priimt pačiam baisu buvo. Ne taip viskas įspūdingas kaip atrodo žodžiu. Socialinis gyvenimas čia,krante, irgi kenčia neblogai.

Neprisijungęs

 
Coven
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-03-01
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#8270 2015-05-03 16:18

Re: Blevyzgos™ III dalis

.

Paskutinį kartą taisė Coven (2015-05-03 16:29)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#8271 2015-05-03 16:27

Re: Blevyzgos™ III dalis

Aizen rašė:

Volframas rašė:

Aizen rašė:

Tik parskridau namo, nespėjau išsimiegot ryte skambina paklaust kaip sėkėsi parskrist ir kada vėl pasiruošęs big_smile Sakiau minimum du mėnesiai atsigaut. Sakė ok big_smile Toks ir poilsis, pora sertifikatų atnaujint reikia, tai bėgiojimas vistiek bus, na nors pamiegu tiek kiek noriu. Ėdu dabar ir guliu tiesiog , neprimeti kaip tai nuostabu big_smile

Bet blemba įdomu darbą dirbi, net pavydu big_smile Papasakok plačiau kokia ta jūreivio darbo specifika, turbūt visiems čia smalsu big_smile

Kodėl pavydi? Nieko įspūdingo. Na aš ne jūreivis, jūreivis tai pareigos, kurie užsiima dažymu ir kitais kasdieniais darbais laive. o žmogus,kuris vaikšto į jūrą vadinamas apskritai gali būti vadinamas jūrininku. Pats baigiau aukštąjį mokslą, įgijau laivavedžio navigatoriaus specialybę. Šiuo metu esu antras kapitono padėjėjas ir saugumo karininkas (2nd Mate, Safety officer). Atsakau už visą sugumo įrangą laive, visas išsigelbėjimo priemones iškilus nelaimei ( laivo palikimas, gaisras, žala gamtai ir t.t.), taip pat planuoju laivo kelią nuo uosto iki uosto - braižau kursus, kuriuo laivas keliaus iš taško A į tašką B ( padarius suprantama tikrina ir tvirtina kapitonas). Jūroje vienas budžiu tiltelyje nuo  12:00 iki 16:00 ir  00:00 iki 04:00 , valdau laivą , prižiūriu ,kad eitų keliu ,kurį pats ir nusibrėžiau , prasilenkinėju su kitais laivais ,žiūriu ,kad nesusidaužtume. Budėjimus nešam trise : kapitonas, vyriausias padėjėjas ir aš,  kaip ir minėjau ,visi turim savo laiką. Uostuose pakrovimo darbai, už krovinius Vyriausias padėjėjas labiau atsako,bet padedu jam kur reikia, paskaičiuot ką nors, prižiūrėt , duot komandas jūreiviams. Darbas ne toks įdomus kaip gali pasirodyt, monotonija nemaža, daug nervų, nes kiekvieną dieną jūroje būdamas tiltelyje atsakai už visų gyvybes. Pradžioj baisu buvo, nes kai tik gavau diplomą pradėjau dirbt, ateinu į tiltelį, kapitonas sako "sėkmės" ir išeina, naktis, tamsu , aplink matai kitų laivų šviesas, priimt sprendimus kaip pasukt ir prasilenkt priimt pačiam baisu buvo. Ne taip viskas įspūdingas kaip atrodo žodžiu. Socialinis gyvenimas čia,krante, irgi kenčia neblogai.

Supratau, vadinasi aš per daug prisiskaičiau literatūros apie jūrų keliones ir jūrininko duoną big_smile kažkoks idealistinis požiūris buvo susiformavęs. O tikrai po visą pasaulį plaukioji? Su kuo plaukioji? Piratų nebijai? big_smile kaip tą laiką stumi? Kai ant tiltelio ir kai ilsies.

Paskutinį kartą taisė Volframas (2015-05-03 16:35)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#8272 2015-05-03 16:38

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Aizen rašė:

Volframas rašė:


Bet utiutiu įdomu darbą dirbi, net pavydu big_smile Papasakok plačiau kokia ta jūreivio darbo specifika, turbūt visiems čia smalsu big_smile

Kodėl pavydi? Nieko įspūdingo. Na aš ne jūreivis, jūreivis tai pareigos, kurie užsiima dažymu ir kitais kasdieniais darbais laive. o žmogus,kuris vaikšto į jūrą vadinamas apskritai gali būti vadinamas jūrininku. Pats baigiau aukštąjį mokslą, įgijau laivavedžio navigatoriaus specialybę. Šiuo metu esu antras kapitono padėjėjas ir saugumo karininkas (2nd Mate, Safety officer). Atsakau už visą sugumo įrangą laive, visas išsigelbėjimo priemones iškilus nelaimei ( laivo palikimas, gaisras, žala gamtai ir t.t.), taip pat planuoju laivo kelią nuo uosto iki uosto - braižau kursus, kuriuo laivas keliaus iš taško A į tašką B ( padarius suprantama tikrina ir tvirtina kapitonas). Jūroje vienas budžiu tiltelyje nuo  12:00 iki 16:00 ir  00:00 iki 04:00 , valdau laivą , prižiūriu ,kad eitų keliu ,kurį pats ir nusibrėžiau , prasilenkinėju su kitais laivais ,žiūriu ,kad nesusidaužtume. Budėjimus nešam trise : kapitonas, vyriausias padėjėjas ir aš,  kaip ir minėjau ,visi turim savo laiką. Uostuose pakrovimo darbai, už krovinius Vyriausias padėjėjas labiau atsako,bet padedu jam kur reikia, paskaičiuot ką nors, prižiūrėt , duot komandas jūreiviams. Darbas ne toks įdomus kaip gali pasirodyt, monotonija nemaža, daug nervų, nes kiekvieną dieną jūroje būdamas tiltelyje atsakai už visų gyvybes. Pradžioj baisu buvo, nes kai tik gavau diplomą pradėjau dirbt, ateinu į tiltelį, kapitonas sako "sėkmės" ir išeina, naktis, tamsu , aplink matai kitų laivų šviesas, priimt sprendimus kaip pasukt ir prasilenkt priimt pačiam baisu buvo. Ne taip viskas įspūdingas kaip atrodo žodžiu. Socialinis gyvenimas čia,krante, irgi kenčia neblogai.

Supratau, vadinasi aš per daug prisiskaičiau literatūros apie jūrų kelionės ir jūrininko duoną big_smile kažkoks idealistinis požiūris buvo susiformavęs. O tikrai po visą pasaulį plaukioji? Su kuo plaukioji? Piratų nebijai? big_smile kaip tą laiką stumi? Kai ant tiltelio ir kai ilsies.

Nu kolkas teko tik po europą ir afriką. Tiesiog kompanija, kurioje dirbu užsiima kroviniais šiose vietose. Maroke buvo kelis kartus, kai bandė įsibraut į laivą. Naktį su narų kostiumais kablius metė, pastebėjo budintysis. Baigėsi normaliai. Per budėjimus tai viena akis į radarą , kita į knygą. Po budėjimo dieną einu kočiot jei orai leidžia, nes būna audros ,kai ant kėdės nusėdėt neina  nuo mėtymo. Žiūri filmus dažniausiai ,loši ką nors ant pc arba miegi big_smile Kartais kai nėra ką veikt einu daryt ataskaitų kompanijai. Pliusas tas,kad jūroje bent ,tai darbo grafikas laisvas., paperwork`ą savo gali daryt kada nori, svarbu iki mėnesio galo pasidaryt. Turiu omenyje po 4 h vistiek reikia būti tiltelyje ir žiūrėt ,bet gali su kavos puodeliu sėdėt tiesiog ir nieko nedaryt. Darbas 8h per parą. Alga - kam daug , kam nedaug. Neturiu ko slėpt. Ne pilnus metus dirbu, 3 k eurų gaunu. Kaip jaunuoliui užtenka.

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#8273 2015-05-03 16:54

Re: Blevyzgos™ III dalis

Gražu taip pasiskaityt kai žmonės apie savo profesijas atvirai pakalba smile

Paskutinį kartą taisė tumuxas (2015-05-03 16:54)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#8274 2015-05-03 17:22

Re: Blevyzgos™ III dalis

tumuxas rašė:

Gražu taip pasiskaityt kai žmonės apie savo profesijas atvirai pakalba smile

Jo tikrai įdomu, tik gaila, kad Aizenas nutylėjo apie uostų prostitutes sad big_smile

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#8275 2015-05-03 17:22

Re: Blevyzgos™ III dalis

Nu idomu buvo apie tokia profesija paskaityt smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net