Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#151 2014-09-14 22:21

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Kaip jau ir sakiau, kai normaliai kreipiasi normalūs žmonės, aš taip pat pasiruošęs abipusiai normaliai bendrauti, tačiau kai rašo nesąmones ir bando trolinti ir panašiai, tai su tokiais neturiu apie ką kalbėtis. Jeigu jūs to nesuprantate, tai visai nėra mano problema. Nepatinka žurnalas, neskaitykite. O jeigu ateinate čia patrolinti, tai gausite lygiai tokį patį atsaką. wink 

athletic rašė:

Tai bent kazkiek pagarbos turek, ir atitinkamai elkis su kitais. Ar tu nesugebi normaliai, estetiskai bendraut? Nes kiekvienam sakiny kazka nori izeist ir sneki kaip kiemo keturiolikmetis.



Ps ka studijuoji?

Paskutinį kartą taisė Igoris66 (2014-09-14 22:22)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#152 2014-09-14 22:22

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Nu ne gi rimtai tokių yra big_smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#153 2014-09-14 22:23

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Tai dabar tavo kalba, ar tu ant tiek durnas, ant tiek zemas tavo intelektas, ant tiek dalbajobas esi, kad neistengi i klausima atsakyt? Ar ant tiek esi d a l b a j o b a s? smile

Neprisijungęs

 
Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#154 2014-09-14 22:29

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

"Ar ant tiek esi d a l b a j o b a s? smile" Čia tu pagarbos tikiesi dar? smile)) Tokio lygio bendravimas tarp padugnių tik būna. Eik burną su muilu prasiplauk, prieš prašydamas pagarbos iš kitų. wink

athletic rašė:

Tai dabar tavo kalba, ar tu ant tiek durnas, ant tiek zemas tavo intelektas, ant tiek dalbajobas esi, kad neistengi i klausima atsakyt? Ar ant tiek esi d a l b a j o b a s? smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#155 2014-09-14 22:35

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Atitinkamai su tavim kalbu. Tai reiskia dalbajobas esi, kad atsakyt negali? Ar kame problema, padugniuk? smile

Neprisijungęs

 
Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#156 2014-09-14 22:36

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

nematau jokio agresyvumo. tai adekvatus atsakas į trolių, tokių kaip athletic, kliedėsius.

eNrr rašė:

Igoris66 rašė:

Kadangi tu esi protiškai atsilikęs, tai neverta tau detaliau aiškinti, nes vistiek nieko nesuprasi...atsakysiu trumpai, kad tu su savo smegenėlėmis sugebėtum apdoroti perskaitytą tekstą per šį vakarą...taigi atsakymas yra : dažnai ir pakankamai wink))

athletic rašė:

Ir kaip dažnai tu taip maitinies? Čia toks pastovus racionas, ar tik per gimtadienį?

nu ir agresyvus, kolega

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#157 2014-09-14 22:54

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Dalbajobe, tai atsakysi?

Neprisijungęs

 
Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#158 2014-09-14 23:00

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

athletic, aš ne be pagrindo tave vadinu padugne, nes padugnė yra normalus žodis, kurį gali rasti dabartiniame lietuvių kalbos žodyne, kurį naudoja visi normalūs žmonės.

http://s18.postimg.org/4qsois0lh/vvvvvv.jpg

padugnės - lietuvių kalbos žodynas - reikšmė

tu tuo tarpu, naudoji leksiką, kuroje skamba tokie žodžiai kaip "dalbajobas". Tai yra necenzūrinė leksika, kurią naudoja padugnės, t.y. smukę žmonės, tokie, kaip tu. Tu esi to konkretus pavyzdys būtent šiame forume.

Aš pasakiau tiesą, o tau ji nepatinka. Tai juk ne mano bėda, o tik tavo ir niekieno kito šiame forume.

Paskutinį kartą taisė Igoris66 (2014-09-14 23:01)

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#159 2014-09-14 23:04

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

cia tas kur plesima su 20kg daro?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#160 2014-09-14 23:06

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Igoris66 rašė:

athletic, aš ne be pagrindo tave vadinu padugne, nes padugnė yra normalus žodis, kurį gali rasti dabartiniame lietuvių kalbos žodyne, kurį naudoja visi normalūs žmonės.

http://s18.postimg.org/4qsois0lh/vvvvvv.jpg

padugnės - lietuvių kalbos žodynas - reikšmė

tu tuo tarpu, naudoji leksiką, kuroje skamba tokie žodžiai kaip "dalbajobas". Tai yra necenzūrinė leksika, kurią naudoja padugnės, t.y. smukę žmonės, tokie, kaip tu. Tu esi to konkretus pavyzdys būtent šiame forume.

Aš pasakiau tiesą, o tau ji nepatinka. Tai juk ne mano bėda, o tik tavo ir niekieno kito šiame forume.

Tai vis delto dalbajobas esi, kad i paprasta klausima atsakyt negali smile

Neprisijungęs

 
Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#161 2014-09-14 23:07

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

http://dz.lki.lt/word/dundulis/    dundulis, kitaip dar sakoma dundukas, nuo žodžio DUNDA  t.y. žmogus, kuris tuščiai kalba. Jokios necenzūrinės leksikos.

Vadinti daiktus savo tikraisiais vardais yra adekvataus žmogaus elgesys. Taigi , kurie čia jaučiasi labai įsižeidę, kaip pavadinu jus dundukais ( nes tuščiai kalbate ) eikite pailsėti ir supraskite, kad niekas iš jūsų nesityčioja, o tiems, kurie keikiasi, siūlyčiau išsiprausti burną su muilu ir daugiau čia nebesirodyti. wink Gero vakaro ir geros ateinančios savaitės wink

Paskutinį kartą taisė Igoris66 (2014-09-14 23:09)

Neprisijungęs

 
Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#162 2014-09-14 23:11

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Tas, tai kuris konkrečiai? Jeigu kalbate apie mane, tai netingėkite treniruočių įrašus pasiskaityti prieš klausdamas tokius klausimus. smile

Building rašė:

cia tas kur plesima su 20kg daro?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#163 2014-09-14 23:16

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Tu naa:D atsilupelis koks tu. Suprantu jei man vienam neitiktum, bet visiems, tai nemanai, kad problema tavyje?

Ps nori kartu pasportuot? As be bajerio, net nesiaiskinsiu kas ka vadino kaip:D
"Su dundukais nesportuoju" atsakimas netiks. Siulau normaliai, be jokiu issipisinejimu.

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#164 2014-09-14 23:26

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Pradėjau sportuoti po  4 metų pauzės ir per 2 mėnesius priaugau 3 kilus.Iš kurių nežinau kiek buvo riebalo,nes ant pilvuko matėsi,kad užsidėjo,o jis čia per porą savaičių 7 kilus lieso raumens priaugo. big_smile

Tu nori,kad su tavim gražiai bendrautų,o pats šūdais svaidais.

Paskutinį kartą taisė TriEdge (2014-09-14 23:38)

Neprisijungęs

 
Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#165 2014-09-14 23:43

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Niekur juk ir  nerašiau, kad priaugau liesą raumenų masę.... smile Pažymėjau, kad svoris pakito +7 kg. Kitas dalykas, 4 metai jau tikrai yra labai daug. na ir mityba nežinia kokia buvo ir dar daug kitų faktorių... smile

O kurioje vietoje "šūdais svaidausi" pagal tave? Parodyk. Sakau dar kartą, kai kažką teigiate, argumentuokite, nes tuščios kalbos yra nieko vertos.

TriEdge rašė:

Pradėjau sportuoti po  4 metų pauzės ir per 2 mėnesius priaugau 3 kilus.Iš kurių nežinau kiek buvo riebalo,nes ant pilvuko matėsi,kad užsidėjo,o jis čia per porą savaičių 7 kilus lieso raumens priaugo. big_smile

Tu nori,kad su tavim gražiai bendrautų,o pats šūdais svaidais.

Paskutinį kartą taisė Igoris66 (2014-09-14 23:53)

Neprisijungęs

 
Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#166 2014-09-14 23:44

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Tu padugne keliauk kur tau reikia. Pirma tik burną išsiprausk, nes jau pamiršai, kad reikia...

athletic rašė:

Tu naa:D atsilupelis koks tu. Suprantu jei man vienam neitiktum, bet visiems, tai nemanai, kad problema tavyje?

Ps nori kartu pasportuot? As be bajerio, net nesiaiskinsiu kas ka vadino kaip:D
"Su dundukais nesportuoju" atsakimas netiks. Siulau normaliai, be jokiu issipisinejimu.

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#167 2014-09-14 23:53

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Igoris66 rašė:

Niekur juk ir  nerašiau, kad priaugau liesą raumenų masę.... smile Pažymėjau, kad svoris pakito +7 kg

O kurioje vietoje "šūdais svaidausi" pagal tave? Parodyk. Sakau dar kartą, kai kažką teigiate, argumentuokite, nes tuščios kalbos yra nieko vertos.

TriEdge rašė:

Pradėjau sportuoti po  4 metų pauzės ir per 2 mėnesius priaugau 3 kilus.Iš kurių nežinau kiek buvo riebalo,nes ant pilvuko matėsi,kad užsidėjo,o jis čia per porą savaičių 7 kilus lieso raumens priaugo. big_smile

Tu nori,kad su tavim gražiai bendrautų,o pats šūdais svaidais.

Igoris66 rašė:

oj, nelinkęs aš kaupti riebalo...big_smile Tiesiog pradžia treniruočių ir tiek. Sakoma, kad raumenys atmintį turi, na tai turbūt nebereikalo taip šneka smile))

Taip,nerašei,kad liesą raumenį priaugai,bet pasakei,kad riebalo nekaupi.Tad nereikia būti genijum,kad suprasti,jog šituo pasakymu teigi,kad priaugai raumens.Nebent tu priaugai dar kažko 7kg.

Tai man dabar cituoti kiekvieną tavo postą,kuriuo tu atsakei praktiškai visiem šitam log'e?Reikia argumentų - ramia galva perskaityk savo atsakymus žmonėm.

Neprisijungęs

 
Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#168 2014-09-14 23:55

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Tai ir cituok. O kaip tu kitaip nori? Tavo nuomonė juk gali skirtis nuo mano.

Beje, tai, kad nesu linkęs kaupti riebalo, nereiškia, kad priaugiau vien tik liesą raumenų masę ( kas praktiškai yra nerealu smile ) , tiesiog taip, kaip aš matau, tai nesimato , kad iš priaugtos masės būtų daug riebalo...

TriEdge rašė:

Igoris66 rašė:

Niekur juk ir  nerašiau, kad priaugau liesą raumenų masę.... smile Pažymėjau, kad svoris pakito +7 kg

O kurioje vietoje "šūdais svaidausi" pagal tave? Parodyk. Sakau dar kartą, kai kažką teigiate, argumentuokite, nes tuščios kalbos yra nieko vertos.

TriEdge rašė:

Pradėjau sportuoti po  4 metų pauzės ir per 2 mėnesius priaugau 3 kilus.Iš kurių nežinau kiek buvo riebalo,nes ant pilvuko matėsi,kad užsidėjo,o jis čia per porą savaičių 7 kilus lieso raumens priaugo. big_smile

Tu nori,kad su tavim gražiai bendrautų,o pats šūdais svaidais.

Igoris66 rašė:

oj, nelinkęs aš kaupti riebalo...big_smile Tiesiog pradžia treniruočių ir tiek. Sakoma, kad raumenys atmintį turi, na tai turbūt nebereikalo taip šneka smile))

Taip,nerašei,kad liesą raumenį priaugai,bet pasakei,kad riebalo nekaupi.Tad nereikia būti genijum,kad suprasti,jog šituo pasakymu teigi,kad priaugai raumens.Nebent tu priaugai dar kažko 7kg.

Tai man dabar cituoti kiekvieną tavo postą,kuriuo tu atsakei praktiškai visiem šitam log'e?Reikia argumentų - ramia galva perskaityk savo atsakymus žmonėm.

Paskutinį kartą taisė Igoris66 (2014-09-14 23:57)

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#169 2014-09-14 23:56

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Igoris66 rašė:

Tu padugne keliauk kur tau reikia. Pirma tik burną išsiprausk, nes jau pamiršai, kad reikia...

athletic rašė:

Tu naa:D atsilupelis koks tu. Suprantu jei man vienam neitiktum, bet visiems, tai nemanai, kad problema tavyje?

Ps nori kartu pasportuot? As be bajerio, net nesiaiskinsiu kas ka vadino kaip:D
"Su dundukais nesportuoju" atsakimas netiks. Siulau normaliai, be jokiu issipisinejimu.

Kalytė, dar kartą sakau, atsargiau su žodžiais smile

Neprisijungęs

 
Igoris66
Išmestas
Registravosi: 2014-08-17
Žinutės: 93
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#170 2014-09-14 23:59

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Tu nesugebi įsisavinti naujos informacijos?

http://dz.lki.lt/search/ Tau čia per daug sudėtingas žodynas ar kaip yra?

Elgiesi kaip padugnė, todėl ir vadinu tave padugne.
O dabar laisvas ir keliauk iš čia.

athletic rašė:

Igoris66 rašė:

Tu padugne keliauk kur tau reikia. Pirma tik burną išsiprausk, nes jau pamiršai, kad reikia...

athletic rašė:

Tu naa:D atsilupelis koks tu. Suprantu jei man vienam neitiktum, bet visiems, tai nemanai, kad problema tavyje?

Ps nori kartu pasportuot? As be bajerio, net nesiaiskinsiu kas ka vadino kaip:D
"Su dundukais nesportuoju" atsakimas netiks. Siulau normaliai, be jokiu issipisinejimu.

Kalytė, dar kartą sakau, atsargiau su žodžiais smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#171 2014-09-15 00:02

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Jei toks narsus esi, tai pasirodyk bent? Būk vyras ir nesilochink už ekrano:) Nes turbūt dar į dantis nebuvai gavęs už tokius žodžius, kaliuk wink
Ps nesiūlau jei ką smile

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#172 2014-09-15 00:22

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

juokingas sitas big_smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#173 2014-09-15 02:12

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

darome hip, hip hip, darome hop,
dedam bana igoriuj ir sakom idi vzop

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#174 2014-09-15 07:48

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

Vo,mldc nykstys

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#175 2014-09-15 07:50

Re: Asmeninis Igoris66 treniruočių žurnalas

TriEdge rašė:

Igoris66 rašė:

Niekur juk ir  nerašiau, kad priaugau liesą raumenų masę.... smile Pažymėjau, kad svoris pakito +7 kg

O kurioje vietoje "šūdais svaidausi" pagal tave? Parodyk. Sakau dar kartą, kai kažką teigiate, argumentuokite, nes tuščios kalbos yra nieko vertos.

TriEdge rašė:

Pradėjau sportuoti po  4 metų pauzės ir per 2 mėnesius priaugau 3 kilus.Iš kurių nežinau kiek buvo riebalo,nes ant pilvuko matėsi,kad užsidėjo,o jis čia per porą savaičių 7 kilus lieso raumens priaugo. big_smile

Tu nori,kad su tavim gražiai bendrautų,o pats šūdais svaidais.

Igoris66 rašė:

oj, nelinkęs aš kaupti riebalo...big_smile Tiesiog pradžia treniruočių ir tiek. Sakoma, kad raumenys atmintį turi, na tai turbūt nebereikalo taip šneka smile))

Taip,nerašei,kad liesą raumenį priaugai,bet pasakei,kad riebalo nekaupi.Tad nereikia būti genijum,kad suprasti,jog šituo pasakymu teigi,kad priaugai raumens.Nebent tu priaugai dar kažko 7kg.

Tai man dabar cituoti kiekvieną tavo postą,kuriuo tu atsakei praktiškai visiem šitam log'e?Reikia argumentų - ramia galva perskaityk savo atsakymus žmonėm.

Taigi raumuo turi "atminti"
Cia jo buvo zodziai,tai db gali nesivartyt,kad kalba nejo apie raumeny,o pats irgi nepaxymi,kad cia lajus ir vanduo.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net