Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#126 2015-01-06 15:46

Re: Eur

Negeras rašė:

uzsivedes rašė:

ziurint kokie iprociai, labai gausiai uzsipirkom pries savaite norfoj, nu savaitei tikrai uzteks, tai 119 eur gavosi. kuras 1-.1.2 eur litras, kad isivaizduotum.

Paprasti tie įpročiai smile kokioje srityje pats dirbi ?

finansu. o del iprociu zinai, vienas vaika rengia benneton ar kokiam GAP - kainos vienos, HM viska pigiau gali paimt. vienas ima buities prekes kaip indaploves tabletes, skalbiklius i kainas neziuredamas, as pasiziuriu jei ta savaite akcija yra - imu, jei ne - palaukiu savaite, kam pinigus kvailai ismetinet.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#127 2015-01-06 15:49

Re: Eur

Negeras rašė:

Vartotojas258 rašė:

Negeras rašė:


Dekui pas mane būtent taip ir yra drauge ir 6 metu vaikas, noriu grįžti nes vaikas eis greitai jau i mokykla ir siaip jau norisi kartu gyventi, tai ir planuoju apie grįžimą visam laikui arba išsivežti šeima i uk…

O tai nebūtų geriau vaikui UK mokytis? Anglų kalba mokėtu... Aišku galima ir čia išmokt, bet pastangų reiks įdėt nemažai. Nebent yra noras grįšt.

Gal butų geriau gal ir ne, siaip vaikas ir Lietuvoj gyvendamas jau tokio amžiaus moka šiek tiek anglu kalba žaisdamas žaidimus visada man pasako hello ir Bye big_smile bet ai kazkaip nežinau mane tie visi babajai juodžiai jau utiutiu noriu savo kultūros, savu žmonių , cia kai gyveni tai toks kaip vienas is milijono niekam neįdomus

vis is daugiau zmoniu tai girdziu, as ir pats vos neisvaziavau viska cia isparduot buvau pasiruoses, bet reikia vyriskumo ir atkaklumo - visa kita anksciau ar veliau ateis jei ranku nenuleisi. tas Lietuvos savumas vistiek kazkoks savas, nors ir durniu nemazai, bet savam mieste labai gerai jauciuosi ir tas dydis VIlniaus toks optimalus, niekas netrukdo i koki didmiesti nulekt savaitgaliui jei atliekamu pinigu atsiranda ir pan.

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#128 2015-01-06 15:50

Re: Eur

uzsivedes rašė:

Negeras rašė:

uzsivedes rašė:

ziurint kokie iprociai, labai gausiai uzsipirkom pries savaite norfoj, nu savaitei tikrai uzteks, tai 119 eur gavosi. kuras 1-.1.2 eur litras, kad isivaizduotum.

Paprasti tie įpročiai smile kokioje srityje pats dirbi ?

finansu. o del iprociu zinai, vienas vaika rengia benneton ar kokiam GAP - kainos vienos, HM viska pigiau gali paimt. vienas ima buities prekes kaip indaploves tabletes, skalbiklius i kainas neziuredamas, as pasiziuriu jei ta savaite akcija yra - imu, jei ne - palaukiu savaite, kam pinigus kvailai ismetinet.

Mano vaiko gimtadienis kita savaite tai pvz vakar is zaros Anglijoj pirkau kostiuminės kelnes, baltus marškinius ir džinsus. Sumokėjau už viska 52£, cia jeigu litais daug ar mažai ? Lyginant su lt kainom

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#129 2015-01-06 15:52

Re: Eur

utiutiu nu cia vistiek mazai gavosi zinok, rubai rubams nelygus, bet labai paprastas juodas kelnes pirkau zaroj tai buvo berods 40 eur, marskiniai biski grazesni slim fit 40 eur irgi, dzinsus uz 30-40 galima paimt paprastus is parduotuves.

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#130 2015-01-06 15:54

Re: Eur

uzsivedes rašė:

Negeras rašė:

Vartotojas258 rašė:


O tai nebūtų geriau vaikui UK mokytis? Anglų kalba mokėtu... Aišku galima ir čia išmokt, bet pastangų reiks įdėt nemažai. Nebent yra noras grįšt.

Gal butų geriau gal ir ne, siaip vaikas ir Lietuvoj gyvendamas jau tokio amžiaus moka šiek tiek anglu kalba žaisdamas žaidimus visada man pasako hello ir Bye big_smile bet ai kazkaip nežinau mane tie visi babajai juodžiai jau utiutiu noriu savo kultūros, savu žmonių , cia kai gyveni tai toks kaip vienas is milijono niekam neįdomus

vis is daugiau zmoniu tai girdziu, as ir pats vos neisvaziavau viska cia isparduot buvau pasiruoses, bet reikia vyriskumo ir atkaklumo - visa kita anksciau ar veliau ateis jei ranku nenuleisi. tas Lietuvos savumas vistiek kazkoks savas, nors ir durniu nemazai, bet savam mieste labai gerai jauciuosi ir tas dydis VIlniaus toks optimalus, niekas netrukdo i koki didmiesti nulekt savaitgaliui jei atliekamu pinigu atsiranda ir pan.

Ir gerai ir blogai , siaip utiutiu dirbi uždirbi nieko netrūksta kas liečia pinigus bet kartais taip viskas utiutiu mane ypač Londone mazesniam mieste gal kitaip bet cia utiutiu tu žmonių vis daugėja ir daugėja , kur beeitum visur eiles kartais važiuoji tai sėdi vienas baltas visi rudi arba juodi babajai konkrečiai okupuoja Londona big_smile autobusą vairuoja dažniausiai babajus, metro irgi, banke irgi, parduotuvej irgi big_smile nu centre anglu daug offisiniu o visur kitur tai pagrindine juodi is Afrikos ir babajai šitų labiausiai nemėgstu, visi kas Anglijoj gimė tai su normalią kultūra o tie kur atvažiavę is Indijos ar bbz kur tai utiutiu atsakau turi savotiška kvapą as ne rasistas net jie vanelina big_smile

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#131 2015-01-06 15:55

Re: Eur

uzsivedes rašė:

utiutiu nu cia vistiek mazai gavosi zinok, rubai rubams nelygus, bet labai paprastas juodas kelnes pirkau zaroj tai buvo berods 40 eur, marskiniai biski grazesni slim fit 40 eur irgi, dzinsus uz 30-40 galima paimt paprastus is parduotuves.

Nu kainos skiriasi smile o tai neapsimoka užsisakyti internetu is užsienio ?

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#132 2015-01-06 15:57

Re: Eur

Negeras rašė:

uzsivedes rašė:

Negeras rašė:


Paprasti tie įpročiai smile kokioje srityje pats dirbi ?

finansu. o del iprociu zinai, vienas vaika rengia benneton ar kokiam GAP - kainos vienos, HM viska pigiau gali paimt. vienas ima buities prekes kaip indaploves tabletes, skalbiklius i kainas neziuredamas, as pasiziuriu jei ta savaite akcija yra - imu, jei ne - palaukiu savaite, kam pinigus kvailai ismetinet.

Mano vaiko gimtadienis kita savaite tai pvz vakar is zaros Anglijoj pirkau kostiuminės kelnes, baltus marškinius ir džinsus. Sumokėjau už viska 52£, cia jeigu litais daug ar mažai ? Lyginant su lt kainom

Praktiškai visos kainos tos pačios lyginant UK ir LT, LT tik paslaugos ir būstas pigiau.

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#133 2015-01-06 16:00

Re: Eur

Volframas rašė:

Negeras rašė:

uzsivedes rašė:


finansu. o del iprociu zinai, vienas vaika rengia benneton ar kokiam GAP - kainos vienos, HM viska pigiau gali paimt. vienas ima buities prekes kaip indaploves tabletes, skalbiklius i kainas neziuredamas, as pasiziuriu jei ta savaite akcija yra - imu, jei ne - palaukiu savaite, kam pinigus kvailai ismetinet.

Mano vaiko gimtadienis kita savaite tai pvz vakar is zaros Anglijoj pirkau kostiuminės kelnes, baltus marškinius ir džinsus. Sumokėjau už viska 52£, cia jeigu litais daug ar mažai ? Lyginant su lt kainom

Praktiškai visos kainos tos pačios lyginant UK ir LT, LT tik paslaugos ir būstas pigiau.

Būstas tai tikiu as pvz gyvenu su draugu name ir už kambary moku i mėnesį 450 svaru big_smile siaip jei vienas name norėčiau gyventi kažkur 1200£ butų jei bute gal ir rasčiau už 900£, bet utiutiu tiek vienam mokėti …

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#134 2015-01-06 16:22

Re: Eur

Negeras rašė:

uzsivedes rašė:

Negeras rašė:


Paprasti tie įpročiai smile kokioje srityje pats dirbi ?

finansu. o del iprociu zinai, vienas vaika rengia benneton ar kokiam GAP - kainos vienos, HM viska pigiau gali paimt. vienas ima buities prekes kaip indaploves tabletes, skalbiklius i kainas neziuredamas, as pasiziuriu jei ta savaite akcija yra - imu, jei ne - palaukiu savaite, kam pinigus kvailai ismetinet.

Mano vaiko gimtadienis kita savaite tai pvz vakar is zaros Anglijoj pirkau kostiuminės kelnes, baltus marškinius ir džinsus. Sumokėjau už viska 52£, cia jeigu litais daug ar mažai ? Lyginant su lt kainom

padoresnes smutkes lt brangesnes nei uk

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#135 2015-01-06 16:38

Re: Eur

Maistas tai kai kuris pigesnis net

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#136 2015-01-06 17:43

Re: Eur

Negeras rašė:

uzsivedes rašė:

Negeras rašė:


Gal butų geriau gal ir ne, siaip vaikas ir Lietuvoj gyvendamas jau tokio amžiaus moka šiek tiek anglu kalba žaisdamas žaidimus visada man pasako hello ir Bye big_smile bet ai kazkaip nežinau mane tie visi babajai juodžiai jau utiutiu noriu savo kultūros, savu žmonių , cia kai gyveni tai toks kaip vienas is milijono niekam neįdomus

vis is daugiau zmoniu tai girdziu, as ir pats vos neisvaziavau viska cia isparduot buvau pasiruoses, bet reikia vyriskumo ir atkaklumo - visa kita anksciau ar veliau ateis jei ranku nenuleisi. tas Lietuvos savumas vistiek kazkoks savas, nors ir durniu nemazai, bet savam mieste labai gerai jauciuosi ir tas dydis VIlniaus toks optimalus, niekas netrukdo i koki didmiesti nulekt savaitgaliui jei atliekamu pinigu atsiranda ir pan.

Ir gerai ir blogai , siaip utiutiu dirbi uždirbi nieko netrūksta kas liečia pinigus bet kartais taip viskas utiutiu mane ypač Londone mazesniam mieste gal kitaip bet cia utiutiu tu žmonių vis daugėja ir daugėja , kur beeitum visur eiles kartais važiuoji tai sėdi vienas baltas visi rudi arba juodi babajai konkrečiai okupuoja Londona big_smile autobusą vairuoja dažniausiai babajus, metro irgi, banke irgi, parduotuvej irgi big_smile nu centre anglu daug offisiniu o visur kitur tai pagrindine juodi is Afrikos ir babajai šitų labiausiai nemėgstu, visi kas Anglijoj gimė tai su normalią kultūra o tie kur atvažiavę is Indijos ar bbz kur tai utiutiu atsakau turi savotiška kvapą as ne rasistas net jie vanelina big_smile

Na dėl kvapo tai nepaneigsiu, bet įdomu, kuo dar vadinamieji babajai užknisa?
Aš skaitau, kad 80proc atvejų, indas ar juodaodis, baigęs 12 klasių (ar to atitikmenį) yra geriau, nei profesinę mokyklą baigęs "lietuvis"/pusrusis.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#137 2015-01-06 17:50

Re: Eur

Robšė rašė:

Negeras rašė:

uzsivedes rašė:


finansu. o del iprociu zinai, vienas vaika rengia benneton ar kokiam GAP - kainos vienos, HM viska pigiau gali paimt. vienas ima buities prekes kaip indaploves tabletes, skalbiklius i kainas neziuredamas, as pasiziuriu jei ta savaite akcija yra - imu, jei ne - palaukiu savaite, kam pinigus kvailai ismetinet.

Mano vaiko gimtadienis kita savaite tai pvz vakar is zaros Anglijoj pirkau kostiuminės kelnes, baltus marškinius ir džinsus. Sumokėjau už viska 52£, cia jeigu litais daug ar mažai ? Lyginant su lt kainom

padoresnes smutkes lt brangesnes nei uk

Ten betkokios sumtkes keleta kartu pigesnes. tiek vardines, tiek primark, pas mus jauciu net turguj brangiau nei UK primarke.
atsimenu nike, adidas bliuzonai ,,top'' 15svaru, 2 perki 3 nemokamai. nu lietuvoj to vadinamo TOP manau be 200lt nepaimsi
kedus nike akcija uztaikiau 16svaru. nu cia 50% buna 250-300lt
kvepalai pigesni ir kokybe geresne, nu del kokybes as pats nesuprantu, bet drauge taip sako big_smile
maistas gal ir panasiai, +-
nu su paslaugom kita kalba smile

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#138 2015-01-06 19:07

Re: Eur

5 metai perkam  smutkes is usa per tarpininkus, ten pastoviai ispardavimai, akcijos, zodziu daug pigiau nei lt.

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#139 2015-01-06 19:09

Re: Eur

MrBurbulas rašė:

O kaip pvZ. Susilaukt palikuoniu ? Buto neturiu. Remeju jam irgi nebus.
Imt paskola iki pensijos ?
Seip itariu kad teks pamirst tokia minti smile
Forever alone inc !

reikia susirast moteri ir ileist i ja sekla big_smile suauges juk, turetum jau zinot big_smile

Neprisijungęs

 
oink
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 228
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#140 2015-01-06 19:12

Re: Eur

Vartotojas258 rašė:

Negeras rašė:

Robšė rašė:


seimai su 1 vaiku kaip minimum 850-900eur pajamu grynais kas men. Cia taip labai nesitaskant bet ir perdaug nesitraiskant

Dekui pas mane būtent taip ir yra drauge ir 6 metu vaikas, noriu grįžti nes vaikas eis greitai jau i mokykla ir siaip jau norisi kartu gyventi, tai ir planuoju apie grįžimą visam laikui arba išsivežti šeima i uk…

O tai nebūtų geriau vaikui UK mokytis? Anglų kalba mokėtu... Aišku galima ir čia išmokt, bet pastangų reiks įdėt nemažai. Nebent yra noras grįšt.

Nebloga priezastis issivezti seima i anglija: ismoks anglu kalba.

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#141 2015-01-06 19:32

Re: Eur

Aka pagrindinė pasaulio ir verslo kalba. Kokią vertę turi lietuvių kalba praktiniame gyvenime (ne Lietuvoje)? Teko sutikt japonų, kurie mokosi lietuvių, bet čia visiški vienetai. O ir mokosi tik dėl smalsumo. smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#142 2015-01-06 23:58

Re: Eur

zvalgas rašė:

MrBurbulas rašė:

O kaip pvZ. Susilaukt palikuoniu ? Buto neturiu. Remeju jam irgi nebus.
Imt paskola iki pensijos ?
Seip itariu kad teks pamirst tokia minti smile
Forever alone inc !

reikia susirast moteri ir ileist i ja sekla big_smile suauges juk, turetum jau zinot big_smile

Xaaa xaaaa. Soooo funnyyyy.



NOT

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#143 2015-01-07 01:36

Re: Eur

Gal koki komentara apie sita?

http://www.montres-de-luxe.com/photo/art/default/1058334-1339018.jpg?v=1289478739

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#144 2015-01-07 01:59

Re: Eur

Siandien pirkau litais, atmete 1 euru per mazai grazos, tai kai sugrizau atgal prie kasos, sako jau nuejai nuo kasos, graza reik prie kasos ziureti... hmm

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#145 2015-01-07 07:15

Re: Eur

Iki šiol atsiskaitinėju kortele, dar nebuvau išgryninęs eurų, ramus kaip belgas.

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#146 2015-01-07 08:24

Re: Eur

Katukas rašė:

Siandien pirkau litais, atmete 1 euru per mazai grazos, tai kai sugrizau atgal prie kasos, sako jau nuejai nuo kasos, graza reik prie kasos ziureti... hmm

Man vakar charlie graza dave per puse eurais/litais, ir irgi nusuko gal 5LT~, tai is principo pasikvieciau sakau paskaiciuokit kiek padavet ir kiek turejot paduot, tai nei susiparino nei ka, ramiu veidu nuejo atnese likuti, vos ne taip lyg ta puikiai zinojo smile...

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#147 2015-01-07 09:04

Re: Eur

Durna ir bažnyčioj muša vyrai reik nebut zioplu

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#148 2015-01-07 09:51

Re: Eur

Vakar servize buvau uz 10eur suvedima padare, dar ten si bei ta pasuke. Dar paklause ar ne perbrangu big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#149 2015-01-07 10:20

Re: Eur

Servise *

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#150 2015-01-07 11:05

Re: Eur

jutas rašė:

Gal koki komentara apie sita?

http://www.montres-de-luxe.com/photo/ar … 1289478739

Man tie naujoviški nelabai, bet respekts už mechaniką smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net