Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#876 2017-10-26 11:40

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Feather peiliukai nepatinka man, kazkaip tik su jais sugebu isipjauti, ypac pirma karta

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#877 2017-10-26 12:28

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Audrius rašė:

Feather peiliukai nepatinka man, kazkaip tik su jais sugebu isipjauti, ypac pirma karta

išlupęs naują britvą iš popieriaus prabrauk kelis kart savo svoriu abi puses per vyno kamštį. nepažinsi britvos kai skustis pradėsi smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#878 2017-10-26 12:48

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

Audrius rašė:

Feather peiliukai nepatinka man, kazkaip tik su jais sugebu isipjauti, ypac pirma karta

išlupęs naują britvą iš popieriaus prabrauk kelis kart savo svoriu abi puses per vyno kamštį. nepažinsi britvos kai skustis pradėsi smile

isbandysiu smile siaip nebraukant nieko, tai labiausiai man patiko polsilver super iridium, astra pastebejau, kad gal maziau skutimusi eina padaryt, o permasharp ir persona tai irgi normaliai. Tik va didziausias skirtumas tarp feather hi stainless (juodi uz 2,49e) ir polsilver. Feather gal ilgiau naudot galima...idomu kas pagal ka atsirenka tuos peiliukus, kuriuos naudot?

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 905
Atsiliepimai: 6

#879 2017-10-26 12:58

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Audrius rašė:

kentacmis rašė:

Audrius rašė:

Feather peiliukai nepatinka man, kazkaip tik su jais sugebu isipjauti, ypac pirma karta

išlupęs naują britvą iš popieriaus prabrauk kelis kart savo svoriu abi puses per vyno kamštį. nepažinsi britvos kai skustis pradėsi smile

isbandysiu smile siaip nebraukant nieko, tai labiausiai man patiko polsilver super iridium, astra pastebejau, kad gal maziau skutimusi eina padaryt, o permasharp ir persona tai irgi normaliai. Tik va didziausias skirtumas tarp feather hi stainless (juodi uz 2,49e) ir polsilver. Feather gal ilgiau naudot galima...idomu kas pagal ka atsirenka tuos peiliukus, kuriuos naudot?

Treti metai eina,taip ir neradau savo favoritiniu peiliuku,vis experementuoju.Bet cia vel gi priklauso i koki iranki desi ta peiliuka,pvz feather idejus i r-41,jau reikia labai atsargiai,man praktiskai siuo varijantu nusiskust be kraujo neiseina,bet yra ir pliusu,uztenka viena karta pereiti strogai pagal plauka ir drasiai gali eiti i zmones.Kitas varijantas feather ideti i parker peteliske,ka nori daryt neiseina,bet galutinis rezultatas pasiekiamas greiciai nei i ta pati skustuva idejus koki polsilver.

Paskutinį kartą taisė bakas (2017-10-26 13:16)

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#880 2017-10-26 13:14

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

bakas rašė:

Audrius rašė:

kentacmis rašė:


išlupęs naują britvą iš popieriaus prabrauk kelis kart savo svoriu abi puses per vyno kamštį. nepažinsi britvos kai skustis pradėsi smile

isbandysiu smile siaip nebraukant nieko, tai labiausiai man patiko polsilver super iridium, astra pastebejau, kad gal maziau skutimusi eina padaryt, o permasharp ir persona tai irgi normaliai. Tik va didziausias skirtumas tarp feather hi stainless (juodi uz 2,49e) ir polsilver. Feather gal ilgiau naudot galima...idomu kas pagal ka atsirenka tuos peiliukus, kuriuos naudot?

Treti metai eina,taip ir neradau savo favoritiniu peiliuku,vis experementuoju.

per tiek laiko jau daug turejai isbandyt, kurie labiausiai tiko?

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 905
Atsiliepimai: 6

#881 2017-10-26 13:20

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Audrius rašė:

bakas rašė:

Audrius rašė:


isbandysiu smile siaip nebraukant nieko, tai labiausiai man patiko polsilver super iridium, astra pastebejau, kad gal maziau skutimusi eina padaryt, o permasharp ir persona tai irgi normaliai. Tik va didziausias skirtumas tarp feather hi stainless (juodi uz 2,49e) ir polsilver. Feather gal ilgiau naudot galima...idomu kas pagal ka atsirenka tuos peiliukus, kuriuos naudot?

Treti metai eina,taip ir neradau savo favoritiniu peiliuku,vis experementuoju.

per tiek laiko jau daug turejai isbandyt, kurie labiausiai tiko?

Feather saugiam skustuve,r-41 personna,muhle,bolzano.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#882 2017-10-26 13:23

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Bandžiau:
Polisilver
Astra
Derby
Feather
Lord Platinum
Rapira
Shark
Muhle
Su r41 galva tai Astra arba Polisilver nebent dėdavau ir Tabac muilą. Visa kitą būdavo savo veido sunaikinimas tiesiog.  Su R89 galva feather man yra tobulas derinys. Minkštas peiliukas, neagresyvus skustuvas.  Visi kiti peiliukai nepaliko jokio išskirtinio įspūdžio. Sekančios pakuotės nepirkau, Rotacijoj tie trys buvo visada.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#883 2017-10-26 13:42

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Pas mane saugus DE89, tai su feather visad isipjaunu, kad ir kaip atsargiai...dabar reikes vyna ragaut. O kremo pirma banke po truputi i pabaiga Taylor of Old Bond Street Eton College, kvapas geras, bet noretusi stipresnio, kad ilgiau islktu. Kas is stipresniu kvapu?
Kas nebandet, patinka sitas daiktas Vifrex gelis po skutimosi, jauciasi, kai patepi ar graziai nusiskutai ar ne big_smile

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 905
Atsiliepimai: 6

#884 2017-10-26 13:49

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Del kvapo tai Tabac kremas,muilas ir bent jau man tai valeiro top secret kremas.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#885 2017-10-26 14:44

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Audrius rašė:

Pas mane saugus DE89, tai su feather visad isipjaunu, kad ir kaip atsargiai...dabar reikes vyna ragaut. O kremo pirma banke po truputi i pabaiga Taylor of Old Bond Street Eton College, kvapas geras, bet noretusi stipresnio, kad ilgiau islktu. Kas is stipresniu kvapu?
Kas nebandet, patinka sitas daiktas Vifrex gelis po skutimosi, jauciasi, kai patepi ar graziai nusiskutai ar ne big_smile

as ir pritarciau, kad peiliuko pasirinkime daug itakos turi pats skustuvas.. nu bent jau man. tai irgi pamenu, kad kaip tu, galvodavau, koki cia peiliuka pasirinkti, koks geras, koks ne... tai bet per keleta metu, padariau siokias tokias isvadas savo atzvilgiu: agresniam skustuve man patikdavo ne tokie astrus peiliukai. pvz turiu toki pearl skustuva uzdaru suku. sunkus, didelis, blade gap'as taip pat didelis. tai man asmeniskai jame labai gerai "grodavo" LADAs peiliukai. su featheriais budavo bedu (taip pat ir su kitais, tokiais kaip wilkinson sword ar kitais astriais). o pvz kai isigijau r89, tai tuose paciuose LADAS peiliukuose, jau noredavosi astrumo daugiau. daug daugiau. budavo bruzini bruzini, poto dar bruzini, poto vel bruzini - nu ir finale vistiek ne BBS. aisku galedavai daryt ka nori ant veido, bet kokiu stiprumu spaust, bet kokiom kryptim belekada vyniot - p..x. bet finale vistiek susipisdavau grrynaj del vien per dazno bruzinimo per veida, nes kad isgaut kazka panaus link BBS, reikdavo tikrai nemazai tarkuotis, nu arba finale likdavai su barzda big_smile (nors gal ir astrokai pasakyta). tuo tarpu i ta pati r89 idejus feather, tai efektyvumas kaip diena ir naktis skyresi. daug maziau pastangu reikedavo isgauti tam, ka isgaudavau su tarkim minetu lada peliuku, bet tuo paciu ir nesupisdavau veido. realiai galedavau kiekviena diena skustis. tai..... taip ir dariau big_smile buvo teke menesi laiko 30/30 dienu skutes, iki kol siek tiek pabodo (sory uz keiksmazodi). pritarsiu tau, kad su featheriais ypac pirma skutima reikia atsargiam but. as ir kartais neisvengiu tu tokiu minimaliu "nicksu". tuo tarpu antras trecias skutimai, asmeniskai - geriausi. ketvirtam jau lyg noretusi siek tiek astrumo, penktam jau lyg ir dar labiau jo noretusi, o sestam... nebent ilgesne barzda skust, tai gal ir ok butu. siaip apie 4 skutimus tempiu plius minus. ypac dabar kai jau biski atsluges tas uzsidegimas, t.y. kai tie 4 skutimai ivyksta per ~2 savaites, tai pats tas zodziu. wilkinson sword r89 skustuve irgi graziai groja, bet cia turbut pasigavau psihologine problema. buvo etapas kai vien su jais skutausi, nu kokius 30 ar 40 peiliuku suvariau. tada peiliukai baigesi. tada nusipirkau dar. ir dabar tie naujai nusipirkti, nebeima taip, kaip tie kur pries tai pirkau. tai sakau gal cia nuo patijos kazkiek priklauso ju astrumas-efektyvumas ir t.t.gal kentacmis kazka pakomentuos. nes jeigu TAIP, t.y. taip, priklauso peiliuko darbas nuo tarkim gaminimo partijos, tai tada aplamai tas peiliuku rinkimasis reziume - prarastu prasme. nes kas kart pirkdamas, nezinotum ka gausi. bet anyway. cia turbut tik mano galvoj problema. tai tiek.
p.s. seniau, pacioje pradzioje, rinkdavausi muila (turbut speju, kad kaip ir tu) - pagal kvapa. bet gaves itin gera pasiulyma, isigijau tabac muila. man asmeniskai jis - smirdejo, bet pirkau vien del kainos praktiskai. tai ka galiu pasakyt.....dabar - skutuosi vien su juo. (beveik), o ir kvapas jau patink... ;d

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#886 2017-10-26 23:35

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Peiliukai absoliutus lyderis buvo polsilver super iridium, betkur betkada. Kol nepabandžiau Astra superior platinum, realiai pirkau pabandyt vien todėl, kad užsienio forumuose dažniausiai minimos britvos pirmoj vietoj. Man daugiau nieko kito nebereikia. Šiuo metu Rockwell 6s nr4 + astra. Žmona šalia stovėt negali vien dėl garso, sako baisu net, šniokščia tvarkingai big_smile Du passai- oda nesudirgus ir švari. Jei barzda savaitė+ tai muilas tik tabac, jei ne, tai betkas kitas. O peiliukus, katuk, tai renkuosi pagal astrumo ir agresyvumo sąntikį. Man astra superior platinum skuta netoli featherio, o sudirgina 2x gal net 3x mažiau- win win. Kentacmi, pas mane konusas yra, tik nežinau ar SS Bet tikrai nenoreciau atiduot atgal, ją naudoju ant R41 ir timoro savo, žiauriai smagi rankena smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#887 2017-10-27 10:04

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Supratau. Pas mane irgi ta pati Astra. Bet polsilver vistiek man geriau...reikės ta tabako ir veleiro top secret kremus kremus pabandyti.

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#888 2017-10-27 12:03

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Pauliakas rašė:

pas mane konusas yra, tik nežinau ar SS Bet tikrai nenoreciau atiduot atgal, ją naudoju ant R41 ir timoro savo, žiauriai smagi rankena smile

SS buvo konusas, bambukas ir bulldogas (šitų ir titaninių buvo). tik SS ten kažkoks special nemagnetinis. žodžiu visą tą chebrą iš gamyklos išmetė big_smile, tai dabar nuomojasi staklyną toj pačioj gamykloj, tik dėl kaštų su SS nedesiterlioja... roll ir kainytes pakoregavo lengvai.. yikes nors... jei prašikčiau savo bambuką, imčiau tą bambukinį ežį iš jų (ergonomika seno bambuko, o gripas turėtų būt nenormalus)  lol kažkaip stokinį vokišką ar itališką kotą į rankas paėmus nervuotis pradedu iškart lollol

Paskutinį kartą taisė kentacmis (2017-10-27 12:04)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 905
Atsiliepimai: 6

#889 2017-10-27 13:17

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Audrius rašė:

Supratau. Pas mane irgi ta pati Astra. Bet polsilver vistiek man geriau...reikės ta tabako ir veleiro top secret kremus kremus pabandyti.

Valeiro TS kremo kvapas labai old school"inis,skonio reikalas ar patiks,nu bet ne karve kainuoja ir pabandyt tikrai verta,ta prasme produktas su puikiu kainos ir kokybes santykiu.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#890 2017-10-27 13:24

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

bakas rašė:

Audrius rašė:

Supratau. Pas mane irgi ta pati Astra. Bet polsilver vistiek man geriau...reikės ta tabako ir veleiro top secret kremus kremus pabandyti.

Valeiro TS kremo kvapas labai old school"inis,skonio reikalas ar patiks,nu bet ne karve kainuoja ir pabandyt tikrai verta,ta prasme produktas su puikiu kainos ir kokybes santykiu.

tai tas old school, tai, kaip tie trainoj kvepaliukai rusiski buna panasaus kvapo?

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#891 2017-10-27 13:54

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

Pauliakas rašė:

pas mane konusas yra, tik nežinau ar SS Bet tikrai nenoreciau atiduot atgal, ją naudoju ant R41 ir timoro savo, žiauriai smagi rankena smile

SS buvo konusas, bambukas ir bulldogas (šitų ir titaninių buvo). tik SS ten kažkoks special nemagnetinis. žodžiu visą tą chebrą iš gamyklos išmetė big_smile, tai dabar nuomojasi staklyną toj pačioj gamykloj, tik dėl kaštų su SS nedesiterlioja... roll ir kainytes pakoregavo lengvai.. yikes nors... jei prašikčiau savo bambuką, imčiau tą bambukinį ežį iš jų (ergonomika seno bambuko, o gripas turėtų būt nenormalus)  lol kažkaip stokinį vokišką ar itališką kotą į rankas paėmus nervuotis pradedu iškart lollol

Atsimenu,kai sakei prieš pusantrų metų kokia: "Geriau pirk dabar, nes kainos tikrai kils" big_smile BOOM

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 905
Atsiliepimai: 6

#892 2017-10-27 14:37

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Audrius rašė:

bakas rašė:

Audrius rašė:

Supratau. Pas mane irgi ta pati Astra. Bet polsilver vistiek man geriau...reikės ta tabako ir veleiro top secret kremus kremus pabandyti.

Valeiro TS kremo kvapas labai old school"inis,skonio reikalas ar patiks,nu bet ne karve kainuoja ir pabandyt tikrai verta,ta prasme produktas su puikiu kainos ir kokybes santykiu.

tai tas old school, tai, kaip tie trainoj kvepaliukai rusiski buna panasaus kvapo?

big_smile nu tikrai ne troinoj,man jis primena viena is muilu rusu laikais,negaliu indentifikuoti kvapo,gal Kentacmis pasakys daugiau.

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#893 2017-10-27 15:27

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

bakas rašė:

man jis primena viena is muilu rusu laikais,negaliu indentifikuoti kvapo..

gal todėl, kad galvoji apie muilą smile kai pasikeisdavom tepalą žiguliuose lol
https://www.part.lt/img/4914172c014525cb473a770af19aff80996.JPG

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 905
Atsiliepimai: 6

#894 2017-10-27 15:42

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

КЕНТАЧМИС,прямо в десятку :d

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#895 2017-10-27 15:50

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

bakas rašė:

КЕНТАЧМИС,прямо в десятку :d

alahalaus vienintelė masė, su kuria rankas atšveisdavai, tik ant nudaužytų krumplių nekažką jausmas būdavo big_smile
krwa kokie mes seniai jau lol

Paskutinį kartą taisė kentacmis (2017-10-27 15:56)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 905
Atsiliepimai: 6

#896 2017-10-27 16:01

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Нам до старасти,как до Москвы раком  :d

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#897 2017-10-27 16:06

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Kiek jums ponai? Po 60? smile

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 905
Atsiliepimai: 6

#898 2017-10-27 16:07

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

ATjr rašė:

Kiek jums ponai? Po 60? smile

Ne,mes jau senai numirt uzmirse big_smile

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 905
Atsiliepimai: 6

#899 2017-10-27 16:30

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

bakas rašė:

man jis primena viena is muilu rusu laikais,negaliu indentifikuoti kvapo..

gal todėl, kad galvoji apie muilą smile kai pasikeisdavom tepalą žiguliuose lol
https://www.part.lt/img/4914172c014525c … f80996.JPG

Kentacmis<latvijoj yra tokia pasta "skaidra" pas mus ji vadinosi "jura",galiu atvezt kad prisimint tuos laikus  smile

                    https://postimg.org/image/6w73y6avmz/

Paskutinį kartą taisė bakas (2017-10-27 16:35)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#900 2017-10-31 23:59

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Kentacmi, tu vis dar gali gauti ne mainstreaminiu kvepalu testeriu?
Norisi nenumarozintu kvapu isbandyti smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net