Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

MaxPayne
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-08-04
Žinutės: 506
Atsiliepimai: 1

#7626 2016-05-05 17:09

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Reikia sukurti kursus kaip uždominuoti štangas. Ai jau yra tokie...

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#7627 2016-05-05 21:40

Re: Blevyzgos™ IV dalis

BloodyZero rašė:

Ptycka rašė:

Ernestas rašė:

ka reiskia powerbuilding ? nu ta prasme kas cia per saka, ka jie daro ? big_smile

tarp kulturizmo ir powerliftingo smile zmogus kuris dirba formai, tuopaciu dirbdamas jegai ne vien pumpui ir daro powerlifteriu pratimus

Powerlifteriu pratimus? Tipo kulturistai pritupkiu, spaudimo ir trauku nedaro? big_smile

daro bet vienetai eina ant max repsu ir svoriu dideliu... isvis cia ismislas tas powerbuildingas big_smile

Neprisijungęs

 
MaxPayne
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-08-04
Žinutės: 506
Atsiliepimai: 1

#7628 2016-05-05 23:17

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Blahino apie natūral bbing

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#7629 2016-05-06 00:30

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Ptycka rašė:

BloodyZero rašė:

Ptycka rašė:


tarp kulturizmo ir powerliftingo smile zmogus kuris dirba formai, tuopaciu dirbdamas jegai ne vien pumpui ir daro powerlifteriu pratimus

Powerlifteriu pratimus? Tipo kulturistai pritupkiu, spaudimo ir trauku nedaro? big_smile

daro bet vienetai eina ant max repsu ir svoriu dideliu... isvis cia ismislas tas powerbuildingas big_smile

Cia nuo raumens sandaros priklauso ir kuno tipo ir dar daug faktoriu. vienam tokios treniruotes tinka kitam ne. Va kaip ronnie ar johnie jackson..tie du svorius galingus tampo ir auga viskas jiem

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#7630 2016-05-06 09:09

Re: Blevyzgos™ IV dalis

MaxPayne rašė:

Blahino apie natūral bbing

Tai kad abu chemikai smile tik vienas su GMO, o kitas be GMO

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#7631 2016-05-06 10:39

Re: Blevyzgos™ IV dalis

klausykit protingieji kurmiai, kaip tas win10? gėris/blogis? pliusai/minusai? verta updeitint, neverta?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#7632 2016-05-06 11:02

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Nuo kompo priklauso.
Man tai performancas zymiai pagerejo su win10.
Tik batarke maziau laiko kazkodel smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7633 2016-05-06 11:07

Re: Blevyzgos™ IV dalis

rubizzz rašė:

klausykit protingieji kurmiai, kaip tas win10? gėris/blogis? pliusai/minusai? verta updeitint, neverta?

Normaliai yr. Tik pries tai setingsuos pasedi kad  nerinktu apie tave visos imanomos info, nu tipo nuimi varneles kad nesutinki ( bet vis tiek rinks paliubomu) ir tiek big_smile
Realiao kaip koki 8. Tik biski grazesni.  Viskas smile
Nors pas mane programines klavos vs windoze nelabai draugauja.
PvZ 6 ir h negali parasyt nepaspaudes FN. Kas biesina.  Na taip 50/ 50 veikia arba ne.Bet cia grynai windoze nedraugauja su klavos programine. Nes kai nebuvau jos irases nebuvo tokiu ciudu

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#7634 2016-05-06 11:23

Re: Blevyzgos™ IV dalis

na batarkė tai pas mane taip ar taip jau suvaryta, ant laido pc visą laiką. dėl varnelių irgi kažką girdėjau lyg instaliuojant reiktu nuimt beveik visas, arba kaip sakai, per setingus.
o, net nežinau, sparta ar tt, nesulėtėja? kažkur skaičiau kad geriau clear instal daryt, bet aš mastau, jei per updeitus susileist ar nebus perkrautas kompas ir tt. bijau, kad lagint nepradėtų ir pan

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2016-05-06 11:23)

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#7635 2016-05-06 11:26

Re: Blevyzgos™ IV dalis

šiaip info renka jau dabar iš visų kompų big_smile cookiai visokie ir tt.. neišvengsi to.. paskui spamą bruka

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2016-05-06 11:27)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#7636 2016-05-06 12:06

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Optimizuoti labiau 10 nei 8 ar 7... Tai pagalvok logiskai

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#7637 2016-05-06 12:23

Re: Blevyzgos™ IV dalis

utiutiu tie windowsai

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#7638 2016-05-06 13:08

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Kad vargu ar yra geresniu pasirinkimu uz windows.

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#7639 2016-05-06 13:11

Re: Blevyzgos™ IV dalis

ATjr rašė:

Kad vargu ar yra geresniu pasirinkimu uz windows.

Jeigu rimtai šnekant be arogancijos ar dar kažkokių nusistatymų tai mac os x vienareikšmiškai lenkia windowsus. Man prireikė 12 metų to suprasti. Ir jau nebevienas grupiokas ketvirtam kurse iš windowsu pereina prie mac. Ir visi tik džiaugiasi. Aišku kaina didelė, bet už ta kaina gauni gera produkta, kurio niekad nereikia perkraudinėti, kad kažkas susitvarkytu, nereikia niekada laukti kol kažkas užsikraus ir t.t.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#7640 2016-05-06 13:18

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Cia visi argumentai?
Ne problema issivalyti tuos windows'us ar perinstaliuoti.
Juk namus irgi tvarkaisi, panasiai ir su OS.

Tarkim, as paprastas zmogus. Ka man veikti su mac'ais? As paziuriu filmus, muzika klausau, aplankau forumus, keleta duomenu baziu, WDS'us ivairius paskaitau (veikia tik su IE, ypac BMW). Toliau tesiant NCS expertas man reikalingas, rheingold'as.

Paskutiniai trys variantai nepasijungia su mac'ais. Tai kuo jie geresni?

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#7641 2016-05-06 13:24

Re: Blevyzgos™ IV dalis

ATjr rašė:

Cia visi argumentai?
Ne problema issivalyti tuos windows'us ar perinstaliuoti.
Juk namus irgi tvarkaisi, panasiai ir su OS.

Tarkim, as paprastas zmogus. Ka man veikti su mac'ais? As paziuriu filmus, muzika klausau, aplankau forumus, keleta duomenu baziu, WDS'us ivairius paskaitau (veikia tik su IE, ypac BMW). Toliau tesiant NCS expertas man reikalingas, rheingold'as.

Paskutiniai trys variantai nepasijungia su mac'ais. Tai kuo jie geresni?

Tai tu nepaprastas žmogus, tu žmogus su specialiaisiais poreikiais. Kaip ir aš turiu mac'e ir Windowsus (bootCamp), kad galėčiau Keil naudoti, nes ant mac os x jo nėra. smile
Windowsus perinstaliuoti tampa problema kai tai reikia daryti kas tris mėnesius. O turi maka ir apie visa tai gali pamiršti. Mac yra patogesni naudojimui ir kaip ir sakiau tuos argumentus, kuriuos išvardinau jie ir yra pagrindiniai paprastam žmogui su paprastais poreikiais.
Esmė, kad turi mac'a ir galiu juo naudotis maloniai, be jokio lago ar be jokių nemalonių situacijų. Ko su windowsais neišvengsi.

Čia kaip ir požiūris. Apple dalykai mane išmokė kitaip vertinti, kad ir paslaugų kokybę. Produktai ar paslaugos vartotojui turi būti kuo paprastesni naudoti ir malonūs, o ne keliantys sunkumus. Turiu kompą, kad galėčiau jį naudoti savo reikmėm, o ne googlinti kaip koki draiveri įrašyti, ar kodėl ekrano šviesumas nebesireguliuoja po atnaujinimo...

Paskutinį kartą taisė Rojus (2016-05-06 13:30)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#7642 2016-05-06 13:30

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Nu pripazink, nepardavei man mac'u.
Teko puse metu mac'ais naudotis - ne pro kur nepatiko.
Uzsikimso greitai, atsekti is kur neimanoma beveik.

Persedau i windows'us atgal, pripazinsiu dizainas griozdiskas
Performance'as geresnis, nereikia sukti galvos kaip cia jungti ta ar ana.
O ir batarke geriau atlaiko, interneto rysys sheirinasi taip pat sparciau.
Nereikia sukti galvos, kaip i telefa ikelti info.
Zodziu, man patinka paprastai.

Mac'o pliusas tik dizainas, daugiau ne pro kur jie negeriau

Neprisijungęs

 
Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 602
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#7643 2016-05-06 13:37

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Pritariu, maco dizainas labai fainas. Bet windowsai patogiau naudojimui asmeniškai.
Taip pat ir iphone daug gražesnis dizainas tiek išorės, tiek IOS, nei samsungų ar androidų kitų, bet androidai irgi turi privalumų..:-)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7644 2016-05-06 13:41

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Rojus rašė:

ATjr rašė:

Cia visi argumentai?
Ne problema issivalyti tuos windows'us ar perinstaliuoti.
Juk namus irgi tvarkaisi, panasiai ir su OS.

Tarkim, as paprastas zmogus. Ka man veikti su mac'ais? As paziuriu filmus, muzika klausau, aplankau forumus, keleta duomenu baziu, WDS'us ivairius paskaitau (veikia tik su IE, ypac BMW). Toliau tesiant NCS expertas man reikalingas, rheingold'as.

Paskutiniai trys variantai nepasijungia su mac'ais. Tai kuo jie geresni?

Tai tu nepaprastas žmogus, tu žmogus su specialiaisiais poreikiais. Kaip ir aš turiu mac'e ir Windowsus (bootCamp), kad galėčiau Keil naudoti, nes ant mac os x jo nėra. smile
Windowsus perinstaliuoti tampa problema kai tai reikia daryti kas tris mėnesius. O turi maka ir apie visa tai gali pamiršti. Mac yra patogesni naudojimui ir kaip ir sakiau tuos argumentus, kuriuos išvardinau jie ir yra pagrindiniai paprastam žmogui su paprastais poreikiais.
Esmė, kad turi mac'a ir galiu juo naudotis maloniai, be jokio lago ar be jokių nemalonių situacijų. Ko su windowsais neišvengsi.

Čia kaip ir požiūris. Apple dalykai mane išmokė kitaip vertinti, kad ir paslaugų kokybę. Produktai ar paslaugos vartotojui turi būti kuo paprastesni naudoti ir malonūs, o ne keliantys sunkumus. Turiu kompą, kad galėčiau jį naudoti savo reikmėm, o ne googlinti kaip koki draiveri įrašyti, ar kodėl ekrano šviesumas nebesireguliuoja po atnaujinimo...

Kodel kas 3 men os perrasinet reik?   Ka tu su tuo pc darai?

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#7645 2016-05-06 13:43

Re: Blevyzgos™ IV dalis

ATjr rašė:

Nu pripazink, nepardavei man mac'u.
Teko puse metu mac'ais naudotis - ne pro kur nepatiko.
Uzsikimso greitai, atsekti is kur neimanoma beveik.

Persedau i windows'us atgal, pripazinsiu dizainas griozdiskas
Performance'as geresnis, nereikia sukti galvos kaip cia jungti ta ar ana.
O ir batarke geriau atlaiko, interneto rysys sheirinasi taip pat sparciau.
Nereikia sukti galvos, kaip i telefa ikelti info.
Zodziu, man patinka paprastai.

Mac'o pliusas tik dizainas, daugiau ne pro kur jie negeriau

Aš ir nesistengiu parduoti, pasakoju viską iš savo patirties ir aplinkinių patirties.
Macu nauduojosi jau metai, per ta laiką nei tryniau ką nors nei dar ką nors panašaus nedariau, performansas lygiai toks pat kaip pirma diena, gal tik kokiom dviem sekundėm ilgiau kraunasi...
Ir taip, man reikėjo apie keletos savaičių laiko priprasti prie valdymo, shortcut'u klaviatūros ir panašių dalykų. Mano batarkė laiko apie 7 valandas, žiūrint filmus naršant internete, na mano reikmėm daugiau ir nereikia, nes retai kada būnu nuo maitinimo šaltinio ilgiau kaip 7 valandas.

Nė už ką negrįščiau atgal prie windowsu jau dėl anksčiau minėtu priežasčių.
Windows yra sudėtingas reikalas keliantis bereikalingas problemas. Kad ir elementariausias pavyzdys, brolis turi windowsus, po atnaujinimo nebeveikė mygtukai ant klaviatūros atsakingi už ekrano pašviesinima patamsinima.. wtf? kodėl vartotojas turi spręsti tokias problemas? O jeigu mac os neužtenka kaip ir sakiau labai paprastai galima įsirašyti į mac'a ir windowsus. Bet tik įsijungiu windowsus ir keiktis pradedu kodėl viskas taip sudėtinga.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7646 2016-05-06 13:46

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Rojus rašė:

ATjr rašė:

Nu pripazink, nepardavei man mac'u.
Teko puse metu mac'ais naudotis - ne pro kur nepatiko.
Uzsikimso greitai, atsekti is kur neimanoma beveik.

Persedau i windows'us atgal, pripazinsiu dizainas griozdiskas
Performance'as geresnis, nereikia sukti galvos kaip cia jungti ta ar ana.
O ir batarke geriau atlaiko, interneto rysys sheirinasi taip pat sparciau.
Nereikia sukti galvos, kaip i telefa ikelti info.
Zodziu, man patinka paprastai.

Mac'o pliusas tik dizainas, daugiau ne pro kur jie negeriau

Aš ir nesistengiu parduoti, pasakoju viską iš savo patirties ir aplinkinių patirties.
Macu nauduojosi jau metai, per ta laiką nei tryniau ką nors nei dar ką nors panašaus nedariau, performansas lygiai toks pat kaip pirma diena, gal tik kokiom dviem sekundėm ilgiau kraunasi...
Ir taip, man reikėjo apie keletos savaičių laiko priprasti prie valdymo, shortcut'u klaviatūros ir panašių dalykų. Mano batarkė laiko apie 7 valandas, žiūrint filmus naršant internete, na mano reikmėm daugiau ir nereikia, nes retai kada būnu nuo maitinimo šaltinio ilgiau kaip 7 valandas.

Nė už ką negrįščiau atgal prie windowsu jau dėl anksčiau minėtu priežasčių.
Windows yra sudėtingas reikalas keliantis bereikalingas problemas. Kad ir elementariausias pavyzdys, brolis turi windowsus, po atnaujinimo nebeveikė mygtukai ant klaviatūros atsakingi už ekrano pašviesinima patamsinima.. wtf? kodėl vartotojas turi spręsti tokias problemas? O jeigu mac os neužtenka kaip ir sakiau labai paprastai galima įsirašyti į mac'a ir windowsus. Bet tik įsijungiu windowsus ir keiktis pradedu kodėl viskas taip sudėtinga.

Sudetinga? Nusipirkau ipuoda ir  prasikeikiau.
Isirasyt turi itunes kad isikelt ka nors. O tie patys itunes.. visiskai nepatogus
jei prie kito pc prijungi ipuoda ir ten yra itunes. Negalesi vis tiek dainu isimest, nes neiraso " ant virsaus"
. Shudu kruva.
Guli tas ipodas nenaudjamas uz 200 eu pirktas.

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2016-05-06 13:47)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#7647 2016-05-06 20:40

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Būtinai persiskaitykit. Daugelį puntkų čia kas antram galima pritaikyt, ypač kokiam 21.30pm yikes

http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/a-u … d=71205394

Neprisijungęs

 
Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 602
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#7648 2016-05-06 20:44

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Volframas rašė:

Būtinai persiskaitykit. Daugelį puntkų čia kas antram galima pritaikyt, ypač kokiam 21.30pm yikes

http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/a-u … d=71205394

paleva

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#7649 2016-05-06 21:00

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Shabba rašė:

Volframas rašė:

Būtinai persiskaitykit. Daugelį puntkų čia kas antram galima pritaikyt, ypač kokiam 21.30pm yikes

http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/a-u … d=71205394

paleva

nu jo, banali hujne, bet kažkodėl perskaičius man šitas forumas šovė į galvą.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#7650 2016-05-06 21:32

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Volframas rašė:

Būtinai persiskaitykit. Daugelį puntkų čia kas antram galima pritaikyt, ypač kokiam 21.30pm yikes

http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/a-u … d=71205394

nors uzkalnis daug ir tiesos pasako, bet kartais ir i pievas nusivaziuoja. Mazdaug jeigu nesutinki su jo nuomone - reiskais duchas.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net