Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#326 2015-08-24 13:44

Re: Mieli chemikai


Gerai pasakyta..
Is pat pradziu galbut tau nepavyks iskelti tam tikro svorio, bet jei pastoviai spausi save, tobulesi, galiausiai ta akimirka ateis.smile

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#327 2015-08-24 15:37

Re: Mieli chemikai

Perskaiciau visa tema Volframas mldc !

Viskas cia sitoj temoj paprasta chimikai loja , naturalai palaiko Volframa smile

Kalba apie iskreipta visuomenej nuomuone del to kaip turi atrodyti zmogelis lakantis kacialke smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#328 2015-08-24 16:12

Re: Mieli chemikai

AkcjaAtrakcja rašė:

Perskaiciau visa tema Volframas mldc !

Viskas cia sitoj temoj paprasta chimikai loja , naturalai palaiko Volframa smile

Kalba apie iskreipta visuomenej nuomuone del to kaip turi atrodyti zmogelis lakantis kacialke smile

100% pats netiki šitu šūdu kurį rašai, bet neveikiančių papildų parduot nori tai tenka parduoti savo sielą ir dulkinti protą vaikams, kurie iš tavęs už mamos pinigus perka papildus.
Dar vienas galėtojas

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#329 2015-08-24 16:14

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

AkcjaAtrakcja rašė:

Perskaiciau visa tema Volframas mldc !

Viskas cia sitoj temoj paprasta chimikai loja , naturalai palaiko Volframa smile

Kalba apie iskreipta visuomenej nuomuone del to kaip turi atrodyti zmogelis lakantis kacialke smile

100% pats netiki šitu šūdu kurį rašai, bet neveikiančių papildų parduot nori tai tenka parduoti savo sielą ir dulkinti protą vaikams, kurie iš tavęs už mamos pinigus perka papildus.
Dar vienas galėtojas

++

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#330 2015-08-24 16:14

Re: Mieli chemikai

As is mamos perku kur pietums duoda gainerius, bet vistiek.. Tiesa sakai.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#331 2015-08-24 16:24

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

AkcjaAtrakcja rašė:

Perskaiciau visa tema Volframas mldc !

Viskas cia sitoj temoj paprasta chimikai loja , naturalai palaiko Volframa smile

Kalba apie iskreipta visuomenej nuomuone del to kaip turi atrodyti zmogelis lakantis kacialke smile

100% pats netiki šitu šūdu kurį rašai, bet neveikiančių papildų parduot nori tai tenka parduoti savo sielą ir dulkinti protą vaikams, kurie iš tavęs už mamos pinigus perka papildus.
Dar vienas galėtojas

++

P.S. Akcija, aš kolkas natūralas ir Volframo nepalaikau. Deal with it.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#332 2015-08-24 16:26

Re: Mieli chemikai

AVlB rašė:

As is mamos perku kur pietums duoda gainerius, bet vistiek.. Tiesa sakai.

Po 30eur i diena gauna...o is mamos saibu dar praso. Gedos turek utiutiu

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#333 2015-08-24 16:26

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

AkcjaAtrakcja rašė:

Perskaiciau visa tema Volframas mldc !

Viskas cia sitoj temoj paprasta chimikai loja , naturalai palaiko Volframa smile

Kalba apie iskreipta visuomenej nuomuone del to kaip turi atrodyti zmogelis lakantis kacialke smile

100% pats netiki šitu šūdu kurį rašai, bet neveikiančių papildų parduot nori tai tenka parduoti savo sielą ir dulkinti protą vaikams, kurie iš tavęs už mamos pinigus perka papildus.
Dar vienas galėtojas

+

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#334 2015-08-24 17:08

Re: Mieli chemikai

Mano asmenine nuomone nematau nieko blogo viena kita kursa apturėti, dėl geresnių gain'sų. Kažkurio gyvenimo laikotarpiu pasidžiaugi tuom ir tiek. Čia kaip su automobiliu, kol jaunas nori pitako, o senstant žiūrėk ir passat'o užtenka smile neasižvelgiant į socialinį statusą.

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#335 2015-08-24 17:34

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

AkcjaAtrakcja rašė:

Perskaiciau visa tema Volframas mldc !

Viskas cia sitoj temoj paprasta chimikai loja , naturalai palaiko Volframa smile

Kalba apie iskreipta visuomenej nuomuone del to kaip turi atrodyti zmogelis lakantis kacialke smile

100% pats netiki šitu šūdu kurį rašai, bet neveikiančių papildų parduot nori tai tenka parduoti savo sielą ir dulkinti protą vaikams, kurie iš tavęs už mamos pinigus perka papildus.
Dar vienas galėtojas

Testas sukiles ? ar jau pct?
Geriau kad pirktu veikiancia ximke ?smile
Apie papildus galma butu padiskutuoti kuom blogai tokie papildai kaip whey , bcaa , creatinas ir ar je veikiantys ir ar turi itakos rezultatui ir t.t.
Bet ne su tavim laiko gaila....

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#336 2015-08-24 17:50

Re: Mieli chemikai

Geriausia atsimazint nuo argumentu " laiko gaila"
Kelk faktus apie bcaa veikima. Tik ne nuo pakuotes nurasytus

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#337 2015-08-24 18:00

Re: Mieli chemikai

O kuo blogai bcaa, whey?

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#338 2015-08-24 18:07

Re: Mieli chemikai

MrBurbulas rašė:

Geriausia atsimazint nuo argumentu " laiko gaila"
Kelk faktus apie bcaa veikima. Tik ne nuo pakuotes nurasytus

ikelk faktu kad neveikia

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#339 2015-08-24 18:07

Re: Mieli chemikai

Ne nu su teksto suvokimu jum nekazka  tikrai

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#340 2015-08-24 18:08

Re: Mieli chemikai

AkcjaAtrakcja rašė:

MrBurbulas rašė:

Geriausia atsimazint nuo argumentu " laiko gaila"
Kelk faktus apie bcaa veikima. Tik ne nuo pakuotes nurasytus

ikelk faktu kad neveikia

Tu parduodi. Tu tvirtini kad gerai. Tai tu ir privalai tai irodyt.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#341 2015-08-24 18:35

Re: Mieli chemikai

Beje nepaminėjau, kad 100% jog ir visos temos neskaitei. Tiesiog radai vietą, kur nutarei tupai pasireklamuot. Fart powders prekeivis smile

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#342 2015-08-24 18:37

Re: Mieli chemikai

Volframo pozicija man yra primtina ir mastau labai panasiai kaip jis ir man paciam sita tema yra aktuali kadangi vaikstau i kacialke jau turbut virs 5 m o atrodau kaip naturalas big_smile  ir kuo toliau tuo labiau mane eda mintys sauti ximkes smile Kaip ir yra tam galimybes kad pilnavertiskai isnauduoti kursa maistas , papildai . Tuo labiau nepaslaptys kad prekiauju papildais ir mano isvaizda gali tiesiogiai itakoti pinigus kas suprato ka norejau pasakyt tas suprato. Ir kas liecia socialini statusa ximke ji taip pat itakoja manau nes gera forma reiskia turi pinigu ximkej,maistui,papildams.Bet nzn kas kazkas mane stabdo ir negaliu sau atsakyti i si klausima kas gal naivumas , gal bijau del sveikatos nors realiai kaip ir suprantu kad viskas ok bus ...
Siaip Zujkis ne durnas ir pasisakymai i pamastimai man jo primtini tik nlb patinka kad yra perzengiama riba ...
Idomu butu isgirsti argumentus kas itakojo jo sprendima pereiti i tamsiaja puse ?smile

Nepatinka kaip forume puse pasisakymu repliku yra tam kad apsikti kita zmogu ir ta saskaita pakelti dirbtinai savo statusa ir parodyti visiems koks as afigienas alfa patinas smile

Bubule su tavim neturesiu kantrybes , sorry

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#343 2015-08-24 18:39

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

Beje nepaminėjau, kad 100% jog ir visos temos neskaitei. Tiesiog radai vietą, kur nutarei tupai pasireklamuot. Fart powders prekeivis smile

Pagal mano registravimosi data ir postu skaiciu galma spresti kaip as megstu reklamuotis smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#344 2015-08-24 18:49

Re: Mieli chemikai

AkcjaAtrakcja rašė:

Volframo pozicija man yra primtina ir mastau labai panasiai kaip jis ir man paciam sita tema yra aktuali kadangi vaikstau i kacialke jau turbut virs 5 m o atrodau kaip naturalas big_smile  ir kuo toliau tuo labiau mane eda mintys sauti ximkes smile Kaip ir yra tam galimybes kad pilnavertiskai isnauduoti kursa maistas , papildai . Tuo labiau nepaslaptys kad prekiauju papildais ir mano isvaizda gali tiesiogiai itakoti pinigus kas suprato ka norejau pasakyt tas suprato. Ir kas liecia socialini statusa ximke ji taip pat itakoja manau nes gera forma reiskia turi pinigu ximkej,maistui,papildams.Bet nzn kas kazkas mane stabdo ir negaliu sau atsakyti i si klausima kas gal naivumas , gal bijau del sveikatos nors realiai kaip ir suprantu kad viskas ok bus ...
Siaip Zujkis ne durnas ir pasisakymai i pamastimai man jo primtini tik nlb patinka kad yra perzengiama riba ...
Idomu butu isgirsti argumentus kas itakojo jo sprendima pereiti i tamsiaja puse ?smile

Nepatinka kaip forume puse pasisakymu repliku yra tam kad apsikti kita zmogu ir ta saskaita pakelti dirbtinai savo statusa ir parodyti visiems koks as afigienas alfa patinas smile

Bubule su tavim neturesiu kantrybes , sorry

Nėra jokio dark side. Manau, yra realybė ir iliuzija. Kuo daugiau yra fake natty tuo ir iliuziju karalystė plečiasi. Asmeniškai nieko prieš papildus neturiu.  Proteinas yra skanu. Cia ir baigiasi jo privalumai. Bcaa pinigai i bala.

Neprisijungęs

 
NedarauKoju
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#345 2015-08-24 19:02

Re: Mieli chemikai

Aš ir naturalas ir nepalaikau Vofremo. Būti natty yra utiutiu. Steroidai gėris

Neprisijungęs

 
Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#346 2015-08-24 19:17

Re: Mieli chemikai

sportuoju as ir senokai, pagrindas yra, galvoju kad reiks kalt greitai jau pati ta pirmaji...

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#347 2015-08-24 19:18

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

AkcjaAtrakcja rašė:

Volframo pozicija man yra primtina ir mastau labai panasiai kaip jis ir man paciam sita tema yra aktuali kadangi vaikstau i kacialke jau turbut virs 5 m o atrodau kaip naturalas big_smile  ir kuo toliau tuo labiau mane eda mintys sauti ximkes smile Kaip ir yra tam galimybes kad pilnavertiskai isnauduoti kursa maistas , papildai . Tuo labiau nepaslaptys kad prekiauju papildais ir mano isvaizda gali tiesiogiai itakoti pinigus kas suprato ka norejau pasakyt tas suprato. Ir kas liecia socialini statusa ximke ji taip pat itakoja manau nes gera forma reiskia turi pinigu ximkej,maistui,papildams.Bet nzn kas kazkas mane stabdo ir negaliu sau atsakyti i si klausima kas gal naivumas , gal bijau del sveikatos nors realiai kaip ir suprantu kad viskas ok bus ...
Siaip Zujkis ne durnas ir pasisakymai i pamastimai man jo primtini tik nlb patinka kad yra perzengiama riba ...
Idomu butu isgirsti argumentus kas itakojo jo sprendima pereiti i tamsiaja puse ?smile

Nepatinka kaip forume puse pasisakymu repliku yra tam kad apsikti kita zmogu ir ta saskaita pakelti dirbtinai savo statusa ir parodyti visiems koks as afigienas alfa patinas smile

Bubule su tavim neturesiu kantrybes , sorry

Nėra jokio dark side. Manau, yra realybė ir iliuzija. Kuo daugiau yra fake natty tuo ir iliuziju karalystė plečiasi. Asmeniškai nieko prieš papildus neturiu.  Proteinas yra skanu. Cia ir baigiasi jo privalumai. Bcaa pinigai i bala.

Yra dar genetika ir ne faktas kad soves ximkes atrodysi taip kaip isivaizduoji kas butu jejgu sauciau smile greiciausiai busi toks pats kaip buvai tik didesnis.

Tai butent fake natty apie tai  Volframas ir kalba kad tokie fake natty ir iskraipo musu lukescius kaip turi atrodyt kaciokas vaikstantys i kacialke , todel taip ir yra kad jej vaikstai i kacia laikaisi rezimo sportuoji nemzai metu ir neximini atrodai taip kaip neximinantys tiesiog , o cia Vovka atejo i kacialke sove kursa ir po puses metu jau atrodo zenkliai geriau nej tu ... ir poto draugu tarpe , pazistamu , sociume tu sportuoji 5metus o palyginus su Vovka kuris tik puse metu esi loxas.... Toks ir yra tas spaudimas is aplinkiniu pradet ximint smile

Baltymai kalbesiu apie isrugas auksta biologine verte tai reiskia geras isisavinimas  Privalumai Skanu , legvas paruosimo budas , legvai sueina galma manau ir daugiau rasti . Minusai ne kiek vienam pagal kisene , jejgu is maisto sugebi susirnkti baltymu kiek reikia liuks proteino tau nereikia.

Bcaa - turesiu laisvesnio laiko paieskosiu "irodymu"  , is bcaa grandziu susideda puse raumens strukturos , bcaa aminorugstys yra nepakeiciamos amino rugstys kur gamtoje yra viso 8 vadinasi esentinal amino acid deka joms organizmas gali pasigaminti visas likusias kuriu truksta.
Kad bcaa yra pinigai i bala nesutinku. Gal tiesiog norite pasakyti kad bcaa aminorugsciu pakankamai organizmas gauna is maisto kuri suvartojame ir nera prasmes pirkti ju papildomai ? nes kad jos reikalingos tai faktas wink O cia jau  ar jos reikalingos ar ne priklauso nuo to kaip maitinames ir ka valgome galma is maisto susirinkti kiekviena mikroelementa is ivairiausiu zoleliu bet rinkti uzsiknisim smile Griztame i pradini taska yra saibu perki nera neperki ir tiki kad jos nereikalingos smile

Neprisijungęs

 
Muscletech
Kalbus dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2015-06-30
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#348 2015-08-24 19:56

Re: Mieli chemikai

As manau,kad kiekvieno yra teise rinktis vartot ar ne. Tik nesuprantu tu,kurie saudo ir visiem skelbiasi,kad ne. Ta prasme,neysivaizduoju kodel ta slept ir yrodinet visiem priesingai,koks tikslas?. Jai manes paklausia,kaip cia tu nesumitei greit riebala atsakau,kad soviau ta ir ta. As asmeniskai nematau cia ko slept.

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#349 2015-08-24 19:57

Re: Mieli chemikai

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#350 2015-08-24 19:58

Re: Mieli chemikai

Muscletech rašė:

As manau,kad kiekvieno yra teise rinktis vartot ar ne. Tik nesuprantu tu,kurie saudo ir visiem skelbiasi,kad ne. Ta prasme,neysivaizduoju kodel ta slept ir yrodinet visiem priesingai,koks tikslas?. Jai manes paklausia,kaip cia tu nesumitei greit riebala atsakau,kad soviau ta ir ta. As asmeniskai nematau cia ko slept.

Tu rimtai nesupranti, ar durnių įjungęs? Žmonės pinigus iš to daro.... O dabar bloodis pasakytų, kad ant farmos užaugino viską, tai vaikai gi programų nepirktų iš jo.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net