Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#26 2015-09-08 12:53

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

setonas rašė:

Zuikis13 rašė:

Ernestas rašė:


Pliusus as zinau, ir ne tik del hormonu ju pliusas, energija, imunitetas,vitaminu pasisavinimas.
kokie minusai idomu butu isgirsti? smile

Esant kalorijų + riebalai keliauja į riebalus smile Beto, jeigu viską statai ant riebalo, tai automatiškai pradės trukti B ir A. Be A jausies pavargęs, be B nebus iš ko atstatyti raumenų.

Vat chemikam R taip stipriai nežaidžia, nes hormonus gauna iš ampolės, todėl ir yra ta mada tarkim paplitusi, kai ant keptuvės ne pila aliejų, o su purkštuvu papurškia. Naturalai prisižiūriu visokie Matt Ogus video, kad reikia kuo mažiau aliejaus naudoti ir kartoja, kaip beždžionės.

Zuiki o kur keliauja angliavandeniai kai yra kaloriju +, ten pat riebalus

vat ir as apie ta pati, ir jei neklystu tai anglys zymiai greiciau keliauja i riebalu atsargas nei riebalas smile

Neprisijungęs

 
setonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Ispanija
Registravosi: 2013-08-08
Žinutės: 545
Atsiliepimai: 0

#27 2015-09-08 12:55

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Ernestas rašė:

setonas rašė:

Zuikis13 rašė:


Esant kalorijų + riebalai keliauja į riebalus smile Beto, jeigu viską statai ant riebalo, tai automatiškai pradės trukti B ir A. Be A jausies pavargęs, be B nebus iš ko atstatyti raumenų.

Vat chemikam R taip stipriai nežaidžia, nes hormonus gauna iš ampolės, todėl ir yra ta mada tarkim paplitusi, kai ant keptuvės ne pila aliejų, o su purkštuvu papurškia. Naturalai prisižiūriu visokie Matt Ogus video, kad reikia kuo mažiau aliejaus naudoti ir kartoja, kaip beždžionės.

Zuiki o kur keliauja angliavandeniai kai yra kaloriju +, ten pat riebalus

vat ir as apie ta pati, ir jei neklystu tai anglys zymiai greiciau keliauja i riebalu atsargas nei riebalas smile

Uzpildzius glikogeno trukuma viskas eina i riebala ar tas bus ryte ar vakare jokio skirtumo

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#28 2015-09-08 13:34

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Idomus straipsniukas, nors seip nieko naujo nesuzinojau, bet vistiek smile del kofeino ir kreatino, tai senokai jau buvau girdejes kad taip yra, kadangi pats nenaudoju kofeino, tai nebuvo aktualu, tiesa db darbe pradejau kava kazkiek gerti, tai reikes mesti, kai imsiu kreatina, o seip vien del situ dvieju medziagu saveiku nera logikos jas imti kartu...kreatinas paprastas gi kaupia vandeni, o kofeinas ji stumia lauk smile bet vat kam papildu kurejai I didele dali savo mix'u kisa ta kreatina, tai man nelabai dasunta, nu suprantu kad graziai skamba, bet gi jo efektas kaupiamasis, kad tu pagersi kas antra diena kartu su pwo, tai nebus is to naudos..aisku biznis lieka bizniu, ne visi gal taip domisi ir zino, kad isvis geriausia ir pigiausia mixuotis viska is atskiru komponentu paciam ...nykstys

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-09-08 13:35)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#29 2015-09-08 13:55

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#30 2015-09-08 14:15

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

bet sanariams tai reiketu profilaktiskai koki flexiuka pagert;/

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#31 2015-09-08 14:17

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Tai dėl baltymo, dabar pasakykit, ar skaičiuot augalinį ar ne? Nes suvalgius 500g košės grikių, jau surenku pusė man reikalingo baltymo. Dar 100g riešutų ir 5 kiaušiniai, ir baltymas užpildytas. Ką toliau valgyt, kad nebūtų baltymo pertekliaus? liko 1000 kcal užpildyt - vien vaisiai su daržovėm?
http://s10.postimg.org/s0r6s1jix/wtf.jpg

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#32 2015-09-08 14:21

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Neprivalges rašė:

Tai dėl baltymo, dabar pasakykit, ar skaičiuot augalinį ar ne? Nes suvalgius 500g košės grikių, jau surenku pusė man reikalingo baltymo. Dar 100g riešutų ir 5 kiaušiniai, ir baltymas užpildytas. Ką toliau valgyt, kad nebūtų baltymo pertekliaus? liko 1000 kcal užpildyt - vien vaisiai su daržovėm?
http://s10.postimg.org/s0r6s1jix/wtf.jpg

gyvenime augalinio baltymo neskaiciuociau kaip uz baltyma big_smile taip ten yra to baltymo, bet tikrai ne raumens statybai ir jokie tyrimai mano nuomones nepakeis big_smile mesa,kiausai, varske va kur maistas o ne ryziai su grikiais jei kalba eina apie raumens statyba big_smile nu bet kiekvienam savo big_smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#33 2015-09-08 14:29

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Ernestas rašė:

Neprivalges rašė:

Tai dėl baltymo, dabar pasakykit, ar skaičiuot augalinį ar ne? Nes suvalgius 500g košės grikių, jau surenku pusė man reikalingo baltymo. Dar 100g riešutų ir 5 kiaušiniai, ir baltymas užpildytas. Ką toliau valgyt, kad nebūtų baltymo pertekliaus? liko 1000 kcal užpildyt - vien vaisiai su daržovėm?
http://s10.postimg.org/s0r6s1jix/wtf.jpg

gyvenime augalinio baltymo neskaiciuociau kaip uz baltyma big_smile taip ten yra to baltymo, bet tikrai ne raumens statybai ir jokie tyrimai mano nuomones nepakeis big_smile mesa,kiausai, varske va kur maistas o ne ryziai su grikiais jei kalba eina apie raumens statyba big_smile nu bet kiekvienam savo big_smile

Tai tipo braukt tas kcal kur baltymas augalinis? O kiti sakys oj nebrauk. Ir pvz surinkčiau dabar gyvulinį baltymą, kalorijos lt rodytų 300+ baltymų ir visi pultų, "kodėl tiek daug baltymų"....

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#34 2015-09-08 14:35

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

O is kur tu zinai kokio skaiciaus baltymu tau reikia?

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#35 2015-09-08 14:37

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Neprivalges rašė:

Ernestas rašė:

Neprivalges rašė:

Tai dėl baltymo, dabar pasakykit, ar skaičiuot augalinį ar ne? Nes suvalgius 500g košės grikių, jau surenku pusė man reikalingo baltymo. Dar 100g riešutų ir 5 kiaušiniai, ir baltymas užpildytas. Ką toliau valgyt, kad nebūtų baltymo pertekliaus? liko 1000 kcal užpildyt - vien vaisiai su daržovėm?
http://s10.postimg.org/s0r6s1jix/wtf.jpg

gyvenime augalinio baltymo neskaiciuociau kaip uz baltyma big_smile taip ten yra to baltymo, bet tikrai ne raumens statybai ir jokie tyrimai mano nuomones nepakeis big_smile mesa,kiausai, varske va kur maistas o ne ryziai su grikiais jei kalba eina apie raumens statyba big_smile nu bet kiekvienam savo big_smile

Tai tipo braukt tas kcal kur baltymas augalinis? O kiti sakys oj nebrauk. Ir pvz surinkčiau dabar gyvulinį baltymą, kalorijos lt rodytų 300+ baltymų ir visi pultų, "kodėl tiek daug baltymų"....

as tai neskaiciuoju to baltymo augalines kilmes, darai gyvulinio baltymo 1.8-2,5 gr / 1kg, riebalo pvz 1gr/1kg visa kita anglys, automatiskai dar pasiduos baltymu is kruopu, riesutu, bet ar jie bus naudojami raumens statybai, klausimas. tavo vietoi nesiparinciau del bendro rodomo skaiciaus baltymu kalorijos.lt, o ziureciau kiek is to skaiciaus baltymo yra butent gyvulinio , nors cia pas kiekviena sava teorija big_smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#36 2015-09-08 14:44

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

FLUzY rašė:

O is kur tu zinai kokio skaiciaus baltymu tau reikia?

nu taigi va pilna prirašyta straipsnių, kad užtenka 1,7g/kg. Aš tai nežinau kiek man reikia realiai, bet noriu išsiaiškint.
Šiaip čia aš išvis pateikiau pvz, kad vien iš augalinio baltymo ir kelių kiaušinių jau galima surinkt tuos baltymus. Išvis baltymai susirenka net jų vengiant mityboje sakykim. Ir dabar klausimas, kam tada baltymų papildai? Chemikam tik?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#37 2015-09-08 14:45

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Augalinis baltymas irgi baltymas, tik su amino r. profiliu skurdžiu. Techniškai, geriausiai turėtų tikti žmogiena. O apskritiai reikia valgyt kuo daugiau žvėrelių smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#38 2015-09-08 14:53

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Zuikis13 rašė:

Augalinis baltymas irgi baltymas, tik su amino r. profiliu skurdžiu. Techniškai, geriausiai turėtų tikti žmogiena. O apskritiai reikia valgyt kuo daugiau žvėrelių smile

ypac raudona mesa o ne balta, kadangi zmogus is raudonos mesos tai struktura ju panasiausia smile
P.S. zuiki atrasyk i pm BLEEEEEEE
noriu gi kursa sauti, reik tavo ziniu big_smile dyleris laukia kol parasysiu jam ka imsiu

Paskutinį kartą taisė Ernestas (2015-09-08 14:54)

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#39 2015-09-08 14:58

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

O kaip dėl tų sanarių papildų, veikia jie ar ne?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#40 2015-09-08 15:57

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Deka veikia

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#41 2015-09-08 16:08

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Gėriau mėnesį papildus sąnariams, nes pas mane keliai traška darant pritupimus.
Prieš pradedant gerti padariau pora pritupimu ir traškėjimo garsą įvertinau pažymiu 10 (labai traška). Tada gėriau kasdien papildus ir kas savaitę rašiau sau traškėjimo garsui pažymį (1 - netraška, 10 - labai traška).
0 sav - 10
1 sav - 10
2 sav - 10
3 sav - 10
4 sav - 10 (gal net 10+)

Kai/jei sėsiu ant decos tai pakartosiu eksperimentą.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#42 2015-09-08 16:17

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Ernestas rašė:

Neprivalges rašė:

Tai dėl baltymo, dabar pasakykit, ar skaičiuot augalinį ar ne? Nes suvalgius 500g košės grikių, jau surenku pusė man reikalingo baltymo. Dar 100g riešutų ir 5 kiaušiniai, ir baltymas užpildytas. Ką toliau valgyt, kad nebūtų baltymo pertekliaus? liko 1000 kcal užpildyt - vien vaisiai su daržovėm?
http://s10.postimg.org/s0r6s1jix/wtf.jpg

gyvenime augalinio baltymo neskaiciuociau kaip uz baltyma big_smile taip ten yra to baltymo, bet tikrai ne raumens statybai ir jokie tyrimai mano nuomones nepakeis big_smile mesa,kiausai, varske va kur maistas o ne ryziai su grikiais jei kalba eina apie raumens statyba big_smile nu bet kiekvienam savo big_smile

Net moksliniai tyrimai tavo nuomones nekeicia.. nu jo. Nustebinai.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#43 2015-09-08 16:19

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

MrBurbulas rašė:

Ernestas rašė:

Neprivalges rašė:

Tai dėl baltymo, dabar pasakykit, ar skaičiuot augalinį ar ne? Nes suvalgius 500g košės grikių, jau surenku pusė man reikalingo baltymo. Dar 100g riešutų ir 5 kiaušiniai, ir baltymas užpildytas. Ką toliau valgyt, kad nebūtų baltymo pertekliaus? liko 1000 kcal užpildyt - vien vaisiai su daržovėm?
http://s10.postimg.org/s0r6s1jix/wtf.jpg

gyvenime augalinio baltymo neskaiciuociau kaip uz baltyma big_smile taip ten yra to baltymo, bet tikrai ne raumens statybai ir jokie tyrimai mano nuomones nepakeis big_smile mesa,kiausai, varske va kur maistas o ne ryziai su grikiais jei kalba eina apie raumens statyba big_smile nu bet kiekvienam savo big_smile

Net moksliniai tyrimai tavo nuomones nekeicia.. nu jo. Nustebinai.

tu tyrimu yra tiek daug, kad net sunku atsirinkti kuris tiesa o kuris ne, tad as lieku prie seno dviracio ,kad tik gyvulinis baltymas skaiciuojasi. wink jus skaiciuokit ka norit

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#44 2015-09-08 16:21

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Net ir pubmedo?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#45 2015-09-08 17:20

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Zuikis13 rašė:

Gėriau mėnesį papildus sąnariams, nes pas mane keliai traška darant pritupimus.
Prieš pradedant gerti padariau pora pritupimu ir traškėjimo garsą įvertinau pažymiu 10 (labai traška). Tada gėriau kasdien papildus ir kas savaitę rašiau sau traškėjimo garsui pažymį (1 - netraška, 10 - labai traška).
0 sav - 10
1 sav - 10
2 sav - 10
3 sav - 10
4 sav - 10 (gal net 10+)

Kai/jei sėsiu ant decos tai pakartosiu eksperimentą.

O tau neatrodo, kad jie gali traškėt dėl to kad kažkas su jais blogai? smile aš galėčiau ir dekos šaut ir papildus ryt sanariams bet kelėnas tirkai nenustos traškėt kol menisko neišsioperuosiu smile
Ir traškejimas dažnai būna dėl susikaupusių druskų ir t.t. smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#46 2015-09-08 17:34

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

pauliakas88 rašė:

Zuikis13 rašė:

Gėriau mėnesį papildus sąnariams, nes pas mane keliai traška darant pritupimus.
Prieš pradedant gerti padariau pora pritupimu ir traškėjimo garsą įvertinau pažymiu 10 (labai traška). Tada gėriau kasdien papildus ir kas savaitę rašiau sau traškėjimo garsui pažymį (1 - netraška, 10 - labai traška).
0 sav - 10
1 sav - 10
2 sav - 10
3 sav - 10
4 sav - 10 (gal net 10+)

Kai/jei sėsiu ant decos tai pakartosiu eksperimentą.

O tau neatrodo, kad jie gali traškėt dėl to kad kažkas su jais blogai? smile aš galėčiau ir dekos šaut ir papildus ryt sanariams bet kelėnas tirkai nenustos traškėt kol menisko neišsioperuosiu smile
Ir traškejimas dažnai būna dėl susikaupusių druskų ir t.t. smile

Baik tu, taigi aš suprantu viską. Tiesiog tai vienintelis būdas, kurį galėjau išsimatuoti namų sąlygomis. Pamaniau, kad įdomu smile

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#47 2015-09-08 17:46

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

MrBurbulas rašė:

Deka veikia

kiek dekos reikia sauti, jei vien del sanariu naudoti?

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#48 2015-09-08 18:42

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Tingiu skaityt visą temą, gal kas jau minėjo, bet ar tikrai kofeinas trukdo kreatinui? Kiek domėjausi (užsienio šaltiniuose), tiek forumuose, tiek rimtuose straipsniuose, tiek youtube žinantys ką kalba, visi teigia, kad čia senas mitas. smile Iš savo patirties galiu tik tiek pasakyt, kad geriu kreatiną per du kartus dienoj, pirmą dozę po pusryčių prie kurių visada geriu kavą ir šiaip išgeriu 2-3 puodelius kavos per dieną, poveikis kuo puikiausiai jaučiasi.... Vartoju paprastą mikronizuotą monohidratą.

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2015-09-08 18:42)

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#49 2015-09-08 19:08

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

Zuikis13 rašė:

Gėriau mėnesį papildus sąnariams, nes pas mane keliai traška darant pritupimus.
Prieš pradedant gerti padariau pora pritupimu ir traškėjimo garsą įvertinau pažymiu 10 (labai traška). Tada gėriau kasdien papildus ir kas savaitę rašiau sau traškėjimo garsui pažymį (1 - netraška, 10 - labai traška).
0 sav - 10
1 sav - 10
2 sav - 10
3 sav - 10
4 sav - 10 (gal net 10+)

Kai/jei sėsiu ant decos tai pakartosiu eksperimentą.

anekdotas big_smile big_smile big_smile

http://www.realclearscience.com/journal … 09172.html

pirmas dalykas, tai traskejimas isvis gali buti normalus dalykas, jeigu jis nesukelia kazkokio papildomo diskomforto.
ne tuos papildus gal gerei, reikejo gerti papildus nuo traskejimo big_smile o tu papildus sanariams gerei hmm

Paskutinį kartą taisė SenasSportas (2015-09-08 19:10)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#50 2015-09-08 20:11

Re: 100 priežasčių, kodėl tau nereikia papildų

As skaiciau straipsni. Jei kreatinas padeda sportuojant tam tikrais rezimais, tai jungiant kofeina nera fiksuojamo statistiskai reiksmingo teigiamo poveikio. O ar cia mitas tai galvokit, kaip kam patogiau.
Siluetaz, gali placiau papasakoti kuom matuoji kreatino poveiki? Amperais, Voltais..?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net