Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fielm
buvęs fiellmann
Registravosi: 2009-02-04
Žinutės: 255
Atsiliepimai: 10

#51 2009-02-08 09:29

Re: Pritūpimai

Robi rašė:

Cia del dirzo maciau vyko diskusija. utiutiu atrodo toks paprastas dalykas, bet tiek klausimu turiu galvoj, kad neiseis net klausimo normalaus suformuoliti; kam, kaip, nuo kada, kodel!? smile

wnz. Kaip manot, kada ira laikas detis dirza?

Kai jau svoris gerai spaudžia prie žemelės, tai užsimesk ta diržą smile

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#52 2009-02-08 13:22

Re: Pritūpimai

Simulis rašė:

Mano manymu tai čia asmeniškai nuo žmogaus priklauso,bet dar nė vieno nemačiau kuris darytų pritupimus su 50kg ir naudotų diržą wink .

as su 40kg darydamas dirza deduos.. nesuprantu koks skirtumas...

Neprisijungęs

 
tommkis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#53 2009-02-27 11:23

Re: Pritūpimai

Spartitis rašė:

O darant pritupimus su diržu presas gauna krūvi ar nebe ? Klausimas geriau daryt su diržu ar be jo ?

mano nuomone dirzas reikalingas tada kai streikuoja pratimo atlikimo technika, dirzas daro tave priklausomu nuo jo. As laikausi tokios strategijos kuo maziau priedu.

Neprisijungęs

 
bigudukas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Utena
Registravosi: 2008-11-11
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#54 2009-03-08 17:01

Re: Pritūpimai

Ar yra koks skirtumas darant pritupimus placiai kojas, ar siaurai? tie patys raumenys dirba vistiek?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#55 2009-03-08 18:21

Re: Pritūpimai

bigudukas rašė:

Ar yra koks skirtumas darant pritupimus placiai kojas, ar siaurai? tie patys raumenys dirba vistiek?

Ne visai, siaurai šiek tiek daugiau išorinė dalis, plačiai vidinė, bet irgi perdaug siaurai ar plačiai neatsistosi, nes paskui atlikimo technika nukentės, bet kažkiek galima keist jei kažką labiau akcentuot nori.

Neprisijungęs

 
bigudukas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Utena
Registravosi: 2008-11-11
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#56 2009-03-08 19:52

Re: Pritūpimai

O optimaliausias koks budas butu? smile peciu plotyje?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#57 2009-03-09 12:24

Re: Pritūpimai

bigudukas rašė:

O optimaliausias koks budas butu? smile peciu plotyje?

Taip kaip patogiausia ir kad kuo giliau pritūpt galėtum išlaikydamas tiesia nugara, nes jei perdaug siaurai bus kojos neišvengemai lenksis nugara gliau tūpiant, o aš už gilius pritūpimus, kad ir su mažesniu svoriu.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#58 2009-03-09 12:42

Re: Pritūpimai

O kaip ten su keliais. Kažkas minėjo, kad keliai neturi išsikišk už pėdų... Čia tiesa?

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#59 2009-03-09 12:50

Re: Pritūpimai

Kazkaip pries metus visi kalbejo, kad kelienams negerai kai gilus tupimas buna, dabr visi UZ gilu tupima, nes galvos geriau isdirbamos, zemiau nusileidzia, utiutiu tie kelienai roll

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#60 2009-03-09 13:27

Re: Pritūpimai

krepsas rašė:

Kazkaip pries metus visi kalbejo, kad kelienams negerai kai gilus tupimas buna, dabr visi UZ gilu tupima, nes galvos geriau isdirbamos, zemiau nusileidzia, utiutiu tie kelienai roll

O jei ten kokius pusinius darysi su daug didesniu svoriu tai gal net ir blogiau keliam bus nei pilni.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#61 2009-03-09 13:48

Re: Pritūpimai

krepsas rašė:

Kazkaip pries metus visi kalbejo, kad kelienams negerai kai gilus tupimas buna, dabr visi UZ gilu tupima, nes galvos geriau isdirbamos, zemiau nusileidzia, utiutiu tie kelienai roll

ne jegininkai esam, darykim su mazu svoriu daugiau pakartojimu ir viskas bus liuks ir nugaros nesupjausim slanksteliu, nei kelenus sudrosim, o  raumeniui tikrai uzteks wink

va ka tik buvo vienas rimtas toks vyrukas is kauno chebrytes senu laiku, tai sako pyzdec nugara skauda, sako su 200kg pritupkes darydavau, tai islindo visi galai utiutiu slanksteliai sustumti... metu jam apie 43

Neprisijungęs

 
tommkis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#62 2009-03-09 14:14

Re: Pritūpimai

Savas4u rašė:

krepsas rašė:

Kazkaip pries metus visi kalbejo, kad kelienams negerai kai gilus tupimas buna, dabr visi UZ gilu tupima, nes galvos geriau isdirbamos, zemiau nusileidzia, utiutiu tie kelienai roll

ne jegininkai esam, darykim su mazu svoriu daugiau pakartojimu ir viskas bus liuks ir nugaros nesupjausim slanksteliu, nei kelenus sudrosim, o  raumeniui tikrai uzteks wink

va ka tik buvo vienas rimtas toks vyrukas is kauno chebrytes senu laiku, tai sako pyzdec nugara skauda, sako su 200kg pritupkes darydavau, tai islindo visi galai utiutiu slanksteliai sustumti... metu jam apie 43

na istikro yra rizika nugara susitraumuoti del to reikia stengtis minimizuoti apkrova stuburui, as stengiuosi kad tupiant kojos butu horizontaliai zemei gal vos giliau  ir reikia stengtis kad pritupus nugara butu tokioje pat pozicijoje kaip ir stovint, kad nesigautu good morning ir aisku neikuprinti. dar vienas patarimas stengtis nedaryti chitingo paimkit toki svori kad padarytumet savo uzsibrezta pakartojimu skaiciu ir dar liktu jegu vienam ar dviems pakartojimams, tada nebus bedu

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#63 2009-03-09 16:18

Re: Pritūpimai

Aš tai daugiau darau iš priekio laikant štanga, bent man daug geriau nugarai ir galiu giliau tūpt, išpradžių tik reikia laiko atrast patogiausia paėmimą, bet jau kai randi tai, kad ir su maksimaliu svoriu galima tūpt.

Neprisijungęs

 
npro
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-27
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#64 2009-03-29 11:18

Re: Pritūpimai

Visa nesigincyjama tiesa:

Jei darai half squats (slaunus horizantaliai iki zemes) ar darai full squats viska lemia kelio padetis. Jei kelis pritupus lenkia pedos pirstus (kelis yra toliau nuo kuno nei peda horizontalioje linijoje) > traumuojamas kelis. Jei nelenkia > traumuojama nugara. Geriausia atitaikyti kad jie butu lygioje linijoje. Tada tai bus min. zalojimas. Neimanoma pritupimu padaryti taip, kad jis visiskai nekenktu keliui ar nugarai.

Neprisijungęs

 
tommkis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#65 2009-04-07 14:18

Re: Pritūpimai

npro rašė:

Visa nesigincyjama tiesa:

Jei darai half squats (slaunus horizantaliai iki zemes) ar darai full squats viska lemia kelio padetis. Jei kelis pritupus lenkia pedos pirstus (kelis yra toliau nuo kuno nei peda horizontalioje linijoje) > traumuojamas kelis. Jei nelenkia > traumuojama nugara. Geriausia atitaikyti kad jie butu lygioje linijoje. Tada tai bus min. zalojimas. Neimanoma pritupimu padaryti taip, kad jis visiskai nekenktu keliui ar nugarai.

jei turi pirmam variante omenyje kad pritupus ant pirstu galu keliai traumuojami tai sutinku su tavim ir manau kad cia klaidinga pritupimu technika, reikia tupti ant pilnos pedos.
Ir naujokams patarciau is pradziu nugara stiprinti o po to pritupimus bandyti daryti.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#66 2010-01-06 21:37

Re: Pritūpimai

studentas rašė:

Aš tai daugiau darau iš priekio laikant štanga, bent man daug geriau nugarai ir galiu giliau tūpt, išpradžių tik reikia laiko atrast patogiausia paėmimą, bet jau kai randi tai, kad ir su maksimaliu svoriu galima tūpt.

Ką reiškia giliau tūpt? Tiek giliai kaip OZ'o numylėti ATG pritūpimai?

Bandžiau šiandien ATG tik su štanga ant nugaros... Teko numest daugiau nei pusę blynų nuo štangos... Vieną kart vos nesusilanksčiau kaip raskladūškė smile Tai gerai, kad svoris mažas buvo. Vienu žodžiu apturėjau gaidišką treniruotę, bet šlaunų vidų gerai pajaučiau. Gal reiktų laikant iš priekio pabandyt, mažesnė tikimybė nuvirst antt nugaros būtų smile

O apskritai kas nors dar be OZ'o darot ATG pritūpimus?

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#67 2010-01-06 22:16

Re: Pritūpimai

Butelis rašė:

studentas rašė:

Aš tai daugiau darau iš priekio laikant štanga, bent man daug geriau nugarai ir galiu giliau tūpt, išpradžių tik reikia laiko atrast patogiausia paėmimą, bet jau kai randi tai, kad ir su maksimaliu svoriu galima tūpt.

Ką reiškia giliau tūpt? Tiek giliai kaip OZ'o numylėti ATG pritūpimai?

Bandžiau šiandien ATG tik su štanga ant nugaros... Teko numest daugiau nei pusę blynų nuo štangos... Vieną kart vos nesusilanksčiau kaip raskladūškė smile Tai gerai, kad svoris mažas buvo. Vienu žodžiu apturėjau gaidišką treniruotę, bet šlaunų vidų gerai pajaučiau. Gal reiktų laikant iš priekio pabandyt, mažesnė tikimybė nuvirst antt nugaros būtų smile

O apskritai kas nors dar be OZ'o darot ATG pritūpimus?

taip ?

Neprisijungęs

 
TeneX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-02-04
Žinutės: 910
Atsiliepimai: 0

#68 2010-01-06 22:23

Re: Pritūpimai

Butelis rašė:

studentas rašė:

Aš tai daugiau darau iš priekio laikant štanga, bent man daug geriau nugarai ir galiu giliau tūpt, išpradžių tik reikia laiko atrast patogiausia paėmimą, bet jau kai randi tai, kad ir su maksimaliu svoriu galima tūpt.

Ką reiškia giliau tūpt? Tiek giliai kaip OZ'o numylėti ATG pritūpimai?

Bandžiau šiandien ATG tik su štanga ant nugaros... Teko numest daugiau nei pusę blynų nuo štangos... Vieną kart vos nesusilanksčiau kaip raskladūškė smile Tai gerai, kad svoris mažas buvo. Vienu žodžiu apturėjau gaidišką treniruotę, bet šlaunų vidų gerai pajaučiau. Gal reiktų laikant iš priekio pabandyt, mažesnė tikimybė nuvirst antt nugaros būtų smile

O apskritai kas nors dar be OZ'o darot ATG pritūpimus?

Aš darau big_smile O iš priekio, tai reiktų ir pasimokyt pirma neblogai.. nes tada būtinai reikia tūpt iki pat galo, o nugarą labai sunku tiesią išlaikyt, tai bent aš mažų problemų buvau prisidaręs.. roll

Šiaip nenuvirsi tu ant tos nugaros, tik neskubėk su svoriais ir greitai priprasi.. smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#69 2010-01-06 22:41

Re: Pritūpimai

Fake'as rašė:

Butelis rašė:

studentas rašė:

Aš tai daugiau darau iš priekio laikant štanga, bent man daug geriau nugarai ir galiu giliau tūpt, išpradžių tik reikia laiko atrast patogiausia paėmimą, bet jau kai randi tai, kad ir su maksimaliu svoriu galima tūpt.

Ką reiškia giliau tūpt? Tiek giliai kaip OZ'o numylėti ATG pritūpimai?

Bandžiau šiandien ATG tik su štanga ant nugaros... Teko numest daugiau nei pusę blynų nuo štangos... Vieną kart vos nesusilanksčiau kaip raskladūškė smile Tai gerai, kad svoris mažas buvo. Vienu žodžiu apturėjau gaidišką treniruotę, bet šlaunų vidų gerai pajaučiau. Gal reiktų laikant iš priekio pabandyt, mažesnė tikimybė nuvirst antt nugaros būtų smile

O apskritai kas nors dar be OZ'o darot ATG pritūpimus?

taip ?

Jo, ta prasme, šikna iki dugno žemyn

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#70 2010-01-06 22:43

Re: Pritūpimai

TeneX rašė:

Butelis rašė:

studentas rašė:

Aš tai daugiau darau iš priekio laikant štanga, bent man daug geriau nugarai ir galiu giliau tūpt, išpradžių tik reikia laiko atrast patogiausia paėmimą, bet jau kai randi tai, kad ir su maksimaliu svoriu galima tūpt.

Ką reiškia giliau tūpt? Tiek giliai kaip OZ'o numylėti ATG pritūpimai?

Bandžiau šiandien ATG tik su štanga ant nugaros... Teko numest daugiau nei pusę blynų nuo štangos... Vieną kart vos nesusilanksčiau kaip raskladūškė smile Tai gerai, kad svoris mažas buvo. Vienu žodžiu apturėjau gaidišką treniruotę, bet šlaunų vidų gerai pajaučiau. Gal reiktų laikant iš priekio pabandyt, mažesnė tikimybė nuvirst antt nugaros būtų smile

O apskritai kas nors dar be OZ'o darot ATG pritūpimus?

Aš darau big_smile O iš priekio, tai reiktų ir pasimokyt pirma neblogai.. nes tada būtinai reikia tūpt iki pat galo, o nugarą labai sunku tiesią išlaikyt, tai bent aš mažų problemų buvau prisidaręs.. roll

Šiaip nenuvirsi tu ant tos nugaros, tik neskubėk su svoriais ir greitai priprasi.. smile

Nežinau, aš kai susvyravau vienu momentu, tai nejuokingai gali baigtis. O su svoriais neskubu, bet per motyvaciją tai duoda nesveikai, kai reikia su 50% svorio daryt smile Na matysiu kaip kojikės ryt porryt, skaudės ar ne...

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#71 2010-01-07 09:33

Re: Pritūpimai

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:02)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#72 2010-01-07 09:43

Re: Pritūpimai

lolardas rašė:

Butelis rašė:

TeneX rašė:


Aš darau big_smile O iš priekio, tai reiktų ir pasimokyt pirma neblogai.. nes tada būtinai reikia tūpt iki pat galo, o nugarą labai sunku tiesią išlaikyt, tai bent aš mažų problemų buvau prisidaręs.. roll

Šiaip nenuvirsi tu ant tos nugaros, tik neskubėk su svoriais ir greitai priprasi.. smile

Nežinau, aš kai susvyravau vienu momentu, tai nejuokingai gali baigtis. O su svoriais neskubu, bet per motyvaciją tai duoda nesveikai, kai reikia su 50% svorio daryt smile Na matysiu kaip kojikės ryt porryt, skaudės ar ne...

O nekerta kai trečdalinius atseit pritūpimus darai? lol

Čia vėl pasikartosiu, kad atsargiai su tais ATG jeigu klubuose nėra lankstumo ir užsilenkia šiknigalis duobėj

Trečdalinių niekad nedariau, nuo pradžių mokė mane daryt lik dugno, tai tikrai ne aukčiau kaip lygegriačiai grindims tūpdavau, tik, kad kojų tiek neišsksiesdavau.
Na nežinau su tuo šiknagaliu, lyg ir normaliai, tiek, kad man gali atrodyt normaliai, o iš šono tragiškai. Bet jei sakai, kad su ATG labiau rizikuoju nugara apsaugodamas kelius, tai žinai, nugaros labiau gaila turbūt big_smile Pats bandęs ATG?
Nebežinau ką daryt, toks pyktis ima ir norisi pralaužt tuos ATG, kai pamačiau kiek tegaliu patūpt, net pačiam nuo savęs sarmata lol Kodėl jų niekas beveik nedaro?

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#73 2010-01-07 10:01

Re: Pritūpimai

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:02)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#74 2010-01-07 10:08

Re: Pritūpimai

lolardas rašė:

Butelis rašė:

lolardas rašė:

O nekerta kai trečdalinius atseit pritūpimus darai? lol

Čia vėl pasikartosiu, kad atsargiai su tais ATG jeigu klubuose nėra lankstumo ir užsilenkia šiknigalis duobėj

Trečdalinių niekad nedariau, nuo pradžių mokė mane daryt lik dugno, tai tikrai ne aukčiau kaip lygegriačiai grindims tūpdavau, tik, kad kojų tiek neišsksiesdavau.
Na nežinau su tuo šiknagaliu, lyg ir normaliai, tiek, kad man gali atrodyt normaliai, o iš šono tragiškai. Bet jei sakai, kad su ATG labiau rizikuoju nugara apsaugodamas kelius, tai žinai, nugaros labiau gaila turbūt big_smile Pats bandęs ATG?
Nebežinau ką daryt, toks pyktis ima ir norisi pralaužt tuos ATG, kai pamačiau kiek tegaliu patūpt, net pačiam nuo savęs sarmata lol Kodėl jų niekas beveik nedaro?

Dar neturiu tokio lankstumo kad ATG daryt smile Kodėl nedaro? Todėl kad bickai 5 pratimai wink

Geriausia yra pasifilmuot iš šono, labai nustebęs gali likti, tiek su lygiagrečiais tiek su atg smile

Hmm. O jei be štangos namuose tupiant pasifilmuot, įdomu šiknagalis taip pat raitosi kaip ir be svorio ar štanga viską keičia?

P.s. beje vakar namuose bandžiau atg pasitreniruot prieš salę, džinsus utiutiu suplėšiau lol

Paskutinį kartą taisė Butelis (2010-01-07 10:10)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#75 2010-01-07 10:11

Re: Pritūpimai

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:02)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net