Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#1501 2009-03-15 20:13

Re: Įvairūs klausimai

Gal Kas Zinot Koki Preparata Kuriame BŪtŲ Kiek Ymanoma Daugiau MineralŲ? smile

Neprisijungęs

 
Awrimas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-15
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#1502 2009-03-15 20:23

Re: Įvairūs klausimai

elislaimis rašė:

Gal Kas Zinot Koki Preparata Kuriame BŪtŲ Kiek Ymanoma Daugiau MineralŲ? smile

http://www.maistassportui.lt/index.php? … cteristic=

Visi preparatai duos vienokį ar kitokį rezultatą, o rezultatai priklausys nuo organizmo. Kadangi kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas turėsi eksperimentuot, kad išsirinktum tinkamiausią. Pradėk nuo Top5 arba pasitark su treneriu.

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#1503 2009-03-15 20:31

Re: Įvairūs klausimai

kazka tu cia ne taip man sneki as sakau parasykit koks produktas turi daugiausia mineralų o tu cia man bakini kazka bandyk viena bandyk kita.... reiktu kad būtų minimum 20mineralų rusių jei ne valgysim suns ėdala nes ten apie 40mineralų rusių big_smile

Neprisijungęs

 
Awrimas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-15
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#1504 2009-03-15 20:36

Re: Įvairūs klausimai

elislaimis rašė:

kazka tu cia ne taip man sneki as sakau parasykit koks produktas turi daugiausia mineralų o tu cia man bakini kazka bandyk viena bandyk kita.... reiktu kad būtų minimum 20mineralų rusių jei ne valgysim suns ėdala nes ten apie 40mineralų rusių big_smile

Tu maisto produktus preparatais vadini smile? Jei nori konkretaus atsakymo į klausimą "koks produktas turi daugiausia mineralų", tai tu jo tikrai negausi, nes ir pats nelabai supranti apie ką kalbi.

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#1505 2009-03-15 21:02

Re: Įvairūs klausimai

Awrimas rašė:

elislaimis rašė:

kazka tu cia ne taip man sneki as sakau parasykit koks produktas turi daugiausia mineralų o tu cia man bakini kazka bandyk viena bandyk kita.... reiktu kad būtų minimum 20mineralų rusių jei ne valgysim suns ėdala nes ten apie 40mineralų rusių :D

Tu maisto produktus preparatais vadini :)? Jei nori konkretaus atsakymo į klausimą "koks produktas turi daugiausia mineralų", tai tu jo tikrai negausi, nes ir pats nelabai supranti apie ką kalbi.

nu maisto papilda turiu galvoi kuris daugiausia  turi mineralų ;) nesiakbinėk prie zodzių ;) P.S kokia neteisybe sunų maiste yra apie 40rusių mineralų o kūdikių maiste apie 11. isvada sunys svarbiau uz mus pacius :D cia seIp pamastymui kazkaip pasakyt ta norėjau :D

Paskutinį kartą taisė elislaimis (2009-03-15 21:03)

Neprisijungęs

 
roobis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-22
Žinutės: 215
Atsiliepimai: 0

#1506 2009-03-15 23:20

Re: Įvairūs klausimai

elislaimis rašė:

Awrimas rašė:

elislaimis rašė:

kazka tu cia ne taip man sneki as sakau parasykit koks produktas turi daugiausia mineralų o tu cia man bakini kazka bandyk viena bandyk kita.... reiktu kad būtų minimum 20mineralų rusių jei ne valgysim suns ėdala nes ten apie 40mineralų rusių big_smile

Tu maisto produktus preparatais vadini smile? Jei nori konkretaus atsakymo į klausimą "koks produktas turi daugiausia mineralų", tai tu jo tikrai negausi, nes ir pats nelabai supranti apie ką kalbi.

nu maisto papilda turiu galvoi kuris daugiausia  turi mineralų wink nesiakbinėk prie zodzių wink P.S kokia neteisybe sunų maiste yra apie 40rusių mineralų o kūdikių maiste apie 11. isvada sunys svarbiau uz mus pacius big_smile cia seIp pamastymui kazkaip pasakyt ta norėjau big_smile

Bet neturi tiek proteinu angliavandeniu :p

Neprisijungęs

 
TITANAS
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#1507 2009-03-16 12:46

Re: Įvairūs klausimai

elislaimis rašė:

Awrimas rašė:

elislaimis rašė:

kazka tu cia ne taip man sneki as sakau parasykit koks produktas turi daugiausia mineralų o tu cia man bakini kazka bandyk viena bandyk kita.... reiktu kad būtų minimum 20mineralų rusių jei ne valgysim suns ėdala nes ten apie 40mineralų rusių big_smile

Tu maisto produktus preparatais vadini smile? Jei nori konkretaus atsakymo į klausimą "koks produktas turi daugiausia mineralų", tai tu jo tikrai negausi, nes ir pats nelabai supranti apie ką kalbi.

nu maisto papilda turiu galvoi kuris daugiausia  turi mineralų wink nesiakbinėk prie zodzių wink P.S kokia neteisybe sunų maiste yra apie 40rusių mineralų o kūdikių maiste apie 11. isvada sunys svarbiau uz mus pacius big_smile cia seIp pamastymui kazkaip pasakyt ta norėjau big_smile

o gal nepagalvojai kad puse is tu mineralu suns maiste zmogui nifiga neireikalingi.... cia tik siaip pamastymui - zmones ne sunys roll

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#1508 2009-03-16 12:57

Re: Įvairūs klausimai

TITANAS rašė:

elislaimis rašė:

Awrimas rašė:


Tu maisto produktus preparatais vadini smile? Jei nori konkretaus atsakymo į klausimą "koks produktas turi daugiausia mineralų", tai tu jo tikrai negausi, nes ir pats nelabai supranti apie ką kalbi.

nu maisto papilda turiu galvoi kuris daugiausia  turi mineralų wink nesiakbinėk prie zodzių wink P.S kokia neteisybe sunų maiste yra apie 40rusių mineralų o kūdikių maiste apie 11. isvada sunys svarbiau uz mus pacius big_smile cia seIp pamastymui kazkaip pasakyt ta norėjau big_smile

o gal nepagalvojai kad puse is tu mineralu suns maiste zmogui nifiga neireikalingi.... cia tik siaip pamastymui - zmones ne sunys roll

Nemanau, kad labai skiriasi šuns ir žmogaus poreikiai... Vanduo, baltymai, angliavandeniai, riebalai, vitaminai ir mineralai. O, kad visi mineralai daugiau ar mažiau svarbūs tai čia faktas.

Neprisijungęs

 
vovka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-16
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#1509 2009-03-16 16:29

Re: Įvairūs klausimai

Kiek g sveria 1 normalus vistienos krutineles gabalas ? big_smile zinau kad durnai skamba bet domina ? kaip jus mazdaug atsiskaiciuojat kiek ko yra kad nebutu nei per daug nei per mazai ? big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1510 2009-03-16 16:31

Re: Įvairūs klausimai

Normali krūtinėlė apie 0,5kg...

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#1511 2009-03-16 18:22

Re: Įvairūs klausimai

roobis rašė:

elislaimis rašė:

Awrimas rašė:


Tu maisto produktus preparatais vadini smile? Jei nori konkretaus atsakymo į klausimą "koks produktas turi daugiausia mineralų", tai tu jo tikrai negausi, nes ir pats nelabai supranti apie ką kalbi.

nu maisto papilda turiu galvoi kuris daugiausia  turi mineralų wink nesiakbinėk prie zodzių wink P.S kokia neteisybe sunų maiste yra apie 40rusių mineralų o kūdikių maiste apie 11. isvada sunys svarbiau uz mus pacius big_smile cia seIp pamastymui kazkaip pasakyt ta norėjau big_smile

Bet neturi tiek proteinu angliavandeniu :p

tai jų gali gaut yvares proteino ir kokių bananų wink

Neprisijungęs

 
roobis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-22
Žinutės: 215
Atsiliepimai: 0

#1512 2009-03-16 19:32

Re: Įvairūs klausimai

elislaimis rašė:

roobis rašė:

elislaimis rašė:


nu maisto papilda turiu galvoi kuris daugiausia  turi mineralų wink nesiakbinėk prie zodzių wink P.S kokia neteisybe sunų maiste yra apie 40rusių mineralų o kūdikių maiste apie 11. isvada sunys svarbiau uz mus pacius big_smile cia seIp pamastymui kazkaip pasakyt ta norėjau big_smile

Bet neturi tiek proteinu angliavandeniu :p

tai jų gali gaut yvares proteino ir kokių bananų wink

tai jau sunim i edala dar pradesi maisyt bananu ir proteino kokteiliuku ivairiu? :DDD Oo

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#1513 2009-03-16 19:49

Re: Įvairūs klausimai

roobis rašė:

elislaimis rašė:

roobis rašė:


Bet neturi tiek proteinu angliavandeniu :p

tai jų gali gaut yvares proteino ir kokių bananų wink

tai jau sunim i edala dar pradesi maisyt bananu ir proteino kokteiliuku ivairiu? :DDD Oo

kazkaip mes cia nesusisnekėjom big_smile

Neprisijungęs

 
roobis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-22
Žinutės: 215
Atsiliepimai: 0

#1514 2009-03-16 21:23

Re: Įvairūs klausimai

elislaimis rašė:

roobis rašė:

elislaimis rašė:


tai jų gali gaut yvares proteino ir kokių bananų wink

tai jau sunim i edala dar pradesi maisyt bananu ir proteino kokteiliuku ivairiu? :DDD Oo

kazkaip mes cia nesusisnekėjom big_smile

nu jo big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#1515 2009-03-18 16:15

Re: Įvairūs klausimai

as mazdaug taip valgau. ka manot ar nera labai blogai?

~7:40h Proteino kokteilis,  dar lb kartais uzkandu ko nors (lb blogai kad nevalgau pries mokykla?)
~10:50h vistiena, ryziai, salotos (porcija nera lb didele, mokykloje)
~14:40h  mesa (vistiena/kiauliena/zuvis  ,su makaronais,ryziais arba bulvem, uzkandu ka nors is darzoviu ar salotu. mesos taip pat ne kiekviena diena buna kartais makaronu apkepas, kugelis ar kas nors panasaus.  + multi - vitaminai/mineralai
~18:30h  dazniausiai tas pats kas  14val
~19:30h treniruote, jos metu EAA
~21h proteino kokteilis (po treniruotes)
~21h varskes liesos pakelis + sumaisau su jogurto apie 150g (2,5%)

gyvenu su tevais tai nelengva su maistu
ar pagal tokia mityba imanoma ka nors uzauginti? noriu raumenu mases. seip esu nekudas, riebaliuko per daug
jei galit kokiu patarimu, ka galetu ikisti itarpus kur truksta ko nors ir panasiai.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#1516 2009-03-18 17:15

Re: Įvairūs klausimai

zaliasss rašė:

as mazdaug taip valgau. ka manot ar nera labai blogai?

~7:40h Proteino kokteilis,  dar lb kartais uzkandu ko nors (lb blogai kad nevalgau pries mokykla?)
~10:50h vistiena, ryziai, salotos (porcija nera lb didele, mokykloje)
~14:40h  mesa (vistiena/kiauliena/zuvis  ,su makaronais,ryziais arba bulvem, uzkandu ka nors is darzoviu ar salotu. mesos taip pat ne kiekviena diena buna kartais makaronu apkepas, kugelis ar kas nors panasaus.  + multi - vitaminai/mineralai
~18:30h  dazniausiai tas pats kas  14val
~19:30h treniruote, jos metu EAA
~21h proteino kokteilis (po treniruotes)
~21h varskes liesos pakelis + sumaisau su jogurto apie 150g (2,5%)

gyvenu su tevais tai nelengva su maistu
ar pagal tokia mityba imanoma ka nors uzauginti? noriu raumenu mases. seip esu nekudas, riebaliuko per daug
jei galit kokiu patarimu, ka galetu ikisti itarpus kur truksta ko nors ir panasiai.

manau ,kad pirmame valgyje reiktu geriau jau kiausiniu ,nei proteina gerti ,tai butu ~5 gali ir daugiau ,kaip lesos leidzia ir pagal svori + kose.Tada ta proteina is pirmo valgio iterpciau tarip 2 ir 3 valgymo ir dar tarp 3 ir 4 valgymo ,nes nemazas laiko tarpas tarp valgiu ,jei gaila proteino ,tai tarp 3 ir 4 valgymo gerti.Jeigu sulei nera galimybes didesnes porcijos ,tai ka nors is namu isidek.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#1517 2009-03-18 17:30

Re: Įvairūs klausimai

man tarpuose ir nelb kada isgerti yra is sulios grizes pavalgau iskart i garaza einu pasidarbuoju, paskui pavalgau ir greitai i trenke isvarau. tokia uzimta diena gana. nu kartais ir nedirbu. ir kiausiniu nelb megstu. o jei isgeriu proteina ir po 20min koki pora kiausiu suvarau dar?  seip nera labai baisi ta mano mityba?

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#1518 2009-03-18 17:41

Re: Įvairūs klausimai

zaliasss rašė:

man tarpuose ir nelb kada isgerti yra is sulios grizes pavalgau iskart i garaza einu pasidarbuoju, paskui pavalgau ir greitai i trenke isvarau. tokia uzimta diena gana. nu kartais ir nedirbu. ir kiausiniu nelb megstu. o jei isgeriu proteina ir po 20min koki pora kiausiu suvarau dar?  seip nera labai baisi ta mano mityba?

nu jei pataisytum pirma valgyma ir dadetum didesnes porcijas kaip nurodziau pires tai zinuteje butu viskai nieko ,nes matos  ,akd truksta baltymu ,bet dar nezinomas tavo svoris..O tai ko negali nestis i sule suplakta kokteili ir isgerti?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#1519 2009-03-18 17:46

Re: Įvairūs klausimai

svoris ~82, 184cm.  jo del kokteilio i sule neblogai, pats nesugalvojau kazkaip dumbom   nu baltymu man atrodo normaliai iseina tik aisku kai buna 15h ir 18h valgiuose mesa. o kai nebuna tada nieko gero. gal papildoma kokteili ikalt net nzn. kokteilius db visada gerdavau is ryto. ir po trenkes. trennkes 3kartus savaitej

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#1520 2009-03-18 17:50

Re: Įvairūs klausimai

zaliasss rašė:

svoris ~82, 184cm.  jo del kokteilio i sule neblogai, pats nesugalvojau kazkaip dumbom   nu baltymu man atrodo normaliai iseina tik aisku kai buna 15h ir 18h valgiuose mesa. o kai nebuna tada nieko gero. gal papildoma kokteili ikalt net nzn. kokteilius db visada gerdavau is ryto. ir po trenkes. trennkes 3kartus savaitej

tai pradek nestis ,bei ka nors dar isimaisyk is lengvo maisto i kokteili ,kad butu ir angliavandeniu ,bus dar geriau smile nu papildai neatstos grino maisto ,jie tik uzpildo tavo spragas ,kaip sulei pavyzdziui...Gali tuna kur dar ksiti ,jei nebuna kada mesos..

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#1521 2009-03-18 18:02

Re: Įvairūs klausimai

as del to tuno nzn jis man kazkoks atrodo kad nelb skanus nors reikia pameginti nusipirkti.  o kiausiniu manau kokiu 3pusriciams uztektu nes ir tai man jie nelenda.

o seip kai pradejau daugiau baltimu vartot tai lb spogais nugara meta. gal sutapimas net nzn...

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#1522 2009-03-18 18:20

Re: Įvairūs klausimai

zaliasss rašė:

as del to tuno nzn jis man kazkoks atrodo kad nelb skanus nors reikia pameginti nusipirkti.  o kiausiniu manau kokiu 3pusriciams uztektu nes ir tai man jie nelenda.

o seip kai pradejau daugiau baltimu vartot tai lb spogais nugara meta. gal sutapimas net nzn...

nuo baltymu ir beria nugara ,cia nieko taip labai  nepadesi ,tik vitaminais ir higiena.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#1523 2009-03-18 22:21

Re: Įvairūs klausimai

super rašė:

zaliasss rašė:

as del to tuno nzn jis man kazkoks atrodo kad nelb skanus nors reikia pameginti nusipirkti.  o kiausiniu manau kokiu 3pusriciams uztektu nes ir tai man jie nelenda.

o seip kai pradejau daugiau baltimu vartot tai lb spogais nugara meta. gal sutapimas net nzn...

nuo baltymu ir beria nugara ,cia nieko taip labai  nepadesi ,tik vitaminais ir higiena.

kokiais vitaminais? gal mieles? (girdejau kazkur kad padeda isisavinti baltymus) o seip geriu multivitaminus/mineralus

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#1524 2009-03-18 22:26

Re: Įvairūs klausimai

zaliasss rašė:

super rašė:

zaliasss rašė:

as del to tuno nzn jis man kazkoks atrodo kad nelb skanus nors reikia pameginti nusipirkti.  o kiausiniu manau kokiu 3pusriciams uztektu nes ir tai man jie nelenda.

o seip kai pradejau daugiau baltimu vartot tai lb spogais nugara meta. gal sutapimas net nzn...

nuo baltymu ir beria nugara ,cia nieko taip labai  nepadesi ,tik vitaminais ir higiena.

kokiais vitaminais? gal mieles? (girdejau kazkur kad padeda isisavinti baltymus) o seip geriu multivitaminus/mineralus

nu jo b grupes vitaminai.placiau apie spuogus : http://www.kulturizmas.net/sveikata/p2_articleid/20

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#1525 2009-03-19 08:28

Re: Įvairūs klausimai

aciu uz pagalba, bandysiu tvarkytis wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net