Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#176 2016-09-19 22:53

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Sunus dvirati mina, elektra gamina vakarais, tevas is zvejybos zuvies parnesa pora karsiu, zmona mezga kojines, o dukra bulves skuta kas vakara, gyvent galima

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#177 2016-09-19 22:58

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Čia kaip tinginčio dirbti pigios atmazkės. Mažai dirbu, mažai uždirbu, bet man ir užtenka. Galėčiau daugiau, bet man nereikia...
Ok, suprantu pramogos gamtoje ir pan.. Materialūs dalykai antrame plane... BET..
Simai, kiek ten rašei, maistui 2eurai į dieną? Soris, kad nepagirsiu už gebėjima taupyt. Kokiu atsiprašant šūdu matini savo vaikus?? Trečiarūšėm sasyskom kur xuj znajet iš kokių atrabotkių padarytos?
Sakai nebuvai kine ir bare 5metai? Tai utiutiu, negi tavo vaikai nenusipelbo bent kartais, bent kartais, į kiną nueit? Ar į kavinę po ledą suvalgyt? Nemanau, kad nuo tiek sumaterialės labai. Sakai jie to nenori? Jiems nereikia? Jie paprasčiausiai to nematę ir nežino, kas tai yra.
Sakai fajabokų ir aifonų jiems nereikia. Klausei pas juos? Ar savo nuomonę primetei? Duok Dieve, kad taip ir būtų. Tikiuosi paūgėję nepradės apvagonėt kitų, kad gaut tai ko tėvai nenuperka.
Sakai pratybas turi ir tt? Man dukrą vien rugsėjo 1'ajai paruošt kainavo tavo mėnesio algą. Vien uniforma beveik 100eurų, o kur kuprinė, kancelerija, pratybos...
Sakai, susikurs gyvenimą, kokį norės? Bet ar tu kaip tėvas, nenori sudaryt jiem kuo geresnių salygų ir tvirtesnio pagrindo, kad jie pasiektu kuo daugiau?  Ar nori, kad ir tavo vaikai ir anūkai gyventų iš 250eurų "ant" 4 žmonių?
Gaila man tavo vaikų, dėl tėvo tinginio. Paklausk savo vaikų, ko nuoširdžiai jie iš tikro nori. Nesakau, kad reik guči pirkt, bet viskam turi būti balansas. Negalima eiti į kraštutinumus.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#178 2016-09-19 23:40

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Philly rašė:

jutas rašė:

Puikiai suprantu ta nora but su seima ir nesivaikyma pinigu... Bet 250eu tai cia ne pinigas. Komunaliniai, benzinas, visokie draudimai ir praktiskai lieka 50eu pragyvenimui tai as nesuprantu ka reik valgyt, kad seima prasimaitintu visa menesi uz tiek.

Tikrai yra nemazai darbu, kur moka 500eu ir nereik labai protingu but ar nugara lenkt 12h per diena, o uz tiek tai pilnai tikiu, kad pragyvent seima gali per daug nesisvaistant ir i kokia kroatija nuvaziuto paatostogaut (sorry, i Palanga uz tiek neiseina)

Už 500 pragyvent per daug nesišvaistant ir dar į Kroatiją šeimą išvežt??? Gal dar kasmet??? Kažkas iš mūsų kažko nesupranta...

suprantu, kad cia forumas ir visi buozes susirinke, bet realiai reikalui prispaudus visi sekmingai uz tiek isgventu. Cia nuoma/paskola i sita suma neieina.

Ar butu labai utiutiu tai cia jau kitas klausimas.

Kas liecia kroatija, 3000km i abi puses, 210l benzo, 300euru.
Kempingas su palapinem - 150eu seimai savaitei.
Kiesaro is namu isidesit.

Va tau ir biudzetine kelione. Velgi, kiekvienam pagal savo poreikius. Vieni megsta prabangiau su 5 zvaigzdem, kiti po trinidadus ir tobagus su 2doleriais per diena biudzetu ir kuprinem keliauja.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#179 2016-09-19 23:48

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

jutas rašė:

Philly rašė:

jutas rašė:

Puikiai suprantu ta nora but su seima ir nesivaikyma pinigu... Bet 250eu tai cia ne pinigas. Komunaliniai, benzinas, visokie draudimai ir praktiskai lieka 50eu pragyvenimui tai as nesuprantu ka reik valgyt, kad seima prasimaitintu visa menesi uz tiek.

Tikrai yra nemazai darbu, kur moka 500eu ir nereik labai protingu but ar nugara lenkt 12h per diena, o uz tiek tai pilnai tikiu, kad pragyvent seima gali per daug nesisvaistant ir i kokia kroatija nuvaziuto paatostogaut (sorry, i Palanga uz tiek neiseina)

Už 500 pragyvent per daug nesišvaistant ir dar į Kroatiją šeimą išvežt??? Gal dar kasmet??? Kažkas iš mūsų kažko nesupranta...

suprantu, kad cia forumas ir visi buozes susirinke, bet realiai reikalui prispaudus visi sekmingai uz tiek isgventu. Cia nuoma/paskola i sita suma neieina.

Ar butu labai utiutiu tai cia jau kitas klausimas.

Kas liecia kroatija, 3000km i abi puses, 210l benzo, 300euru.
Kempingas su palapinem - 150eu seimai savaitei.
Kiesaro is namu isidesit.

Va tau ir biudzetine kelione. Velgi, kiekvienam pagal savo poreikius. Vieni megsta prabangiau su 5 zvaigzdem, kiti po trinidadus ir tobagus su 2doleriais per diena biudzetu ir kuprinem keliauja.

nu tai prašau. nuoma 1 kambario buto vln apie 300 eur.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#180 2016-09-20 01:15

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

katik nupirkau vaikui haloweeno kostiuma uz 90e, kai pagalvoji simaxo seima butu prasimaitinusi 2men uz tiek,o cia va vienam vakarui keli skudurai

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#181 2016-09-20 08:57

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Staffordshire rašė:

katik nupirkau vaikui haloweeno kostiuma uz 90e, kai pagalvoji simaxo seima butu prasimaitinusi 2men uz tiek,o cia va vienam vakarui keli skudurai

Stafai apsviesk kiek uzdirbti arijoje gali emigrantas  (klausiu apie zmogus kuris turi kokia nors specialybe ar kokiu nors kompetenciju ,  ne brokolius renkantis  laukuose ) ?
Kuom pats dirbi ?  nes is posto pries tai kaip supratau 5k uzdirbi ?

Visi mes norime buti laimingais ir kad buti laimingam manau nebutina uzdirbineti milionus(galiu klysti nes ju neuzdirbu big_smile) , bet laimingam buti neimanoma jejgu nesugebam patenkinti savo baziniu materialiniu poreikiu ( bustas , automobilis , rubai , pramogos , atostogos , maistas )

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#182 2016-09-20 09:27

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

stafas turi ryskiu ir dideliu kompleksu kas liecia Lietuva, turiu toki pazistama, vienas prie vieno, 7 metai Uk, bet iki dabar apie Lietuva tik blogu mini big_smile kaip blogai, kokie visi vargsai, kaip jus TEN pragyvenat, kaip PAS JUS ten gyvenimas ir t.t. duodu utiutiu nukirst jog stafas yra runkelys lyginant su tais airiais, pabego is Lietuvos nes nieko dorai nesugebejo, gyveno prastai tai dabar ir drabstosi srutom. Kas del Simaxo, didziule pagarba, bet 250e.. Nezinau.. MAN nesuvokiama. Jei kalbam apie klp ir nereikia moketi nuomos/paskolos ar lizingo masinai tai seimos pajamos turin 2 vaikus + dar 1 vaika kitoj seimoj nzn, 1000e per abu +- jau nevaryciau labai dievo i medi.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#183 2016-09-20 10:32

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Labai liuks visų pastebėjimai apie simaxa, ir galiu pasakyt kad jūs visi savaip esat teisūs. Bet yra kaip yra. Taip, mano šeima gyvena ant skurdo ribos. Taip, aš dirbu nedaug, 20-30val per savaitę. Mano šeimos pajamos nėra stabiliai 250e. Būna kad ir 400e gaunasi per mėnesį. Taip, mes atsidedam tą likusį 100e nenumatytoms išlaidoms ir t.t. Iš esmės mes juk diskutavom apie tai, kad žmonės šiais laikais gyvena neracionaliai. Dažnai išeina, kad visas 40val per mėnesį(visą savaitę!) jie dirba tam, kad patenkintų savo nesamoningus materialiatinius poreikius, be kurių jie galėtų apsieiti. Vadinasi sumažinus tuos "nereikalingus" poreikius jie galėtų dirbti tik tris savaites ir turėti daug laisvo laiko, arba sutaupyti 100-150e kiekvieną mėnesį, net ir neuždirbant labai daug. Būtent taip gyvenu aš. Dirbu max 120val per mėn, bet racionaliai susidėliojęs poreikius, galiu leisti sau daugiau laiko skirti šeimai. Simple. Ir tikrai manau, kad ne aš savo vaikus apgaudinėju, kad jiems to ar ano nereikia, o tie, kurie tik sekmadienį pora val skirdami savo vaikams, save guodžia, kad nuvedę savo atžalas i makdonalda ir palikę ten 30e kompensuos savo nuolatinį nebuvimą ir laiko neturėjimą..

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#184 2016-09-20 10:37

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Na simaxai is dalies sutinku ir nesutinku su tavim.
Pinigai laimes nenesa( na man tik jie ir suteikia laisve ir laime big_smile) bet kada nuo iki skaiciuoji ir tik akcijines prekes perki.. na bent man nebutu gyvenime malonumas.. tikrai.
Vien komunalines islaidos (  tlf , netas, el ir pns) kainuoja  100 eu~ per men..  tai nezinau kas beliktu su 150 daryt. Net vienam.
Dziugu kad jus randat gyvenimo laime kituose dalykuose.. bet pvz sunus paaugs.. nores nueit su draugais kur nors. Ar kokia panele nusivesy i kina.. ir elementariai netures uz ka....kompleksai garantuoti smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#185 2016-09-20 10:45

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

MrBurbulas rašė:

Na simaxai is dalies sutinku ir nesutinku su tavim.
Pinigai laimes nenesa( na man tik jie ir suteikia laisve ir laime big_smile) bet kada nuo iki skaiciuoji ir tik akcijines prekes perki.. na bent man nebutu gyvenime malonumas.. tikrai.
Vien komunalines islaidos (  tlf , netas, el ir pns) kainuoja  100 eu~ per men..  tai nezinau kas beliktu su 150 daryt. Net vienam.
Dziugu kad jus randat gyvenimo laime kituose dalykuose.. bet pvz sunus paaugs.. nores nueit su draugais kur nors. Ar kokia panele nusivesy i kina.. ir elementariai netures uz ka....kompleksai garantuoti smile

Turės turės, burbulai wink nepergyvenkit jūs taip smarkiai dėl to kas ką turės..kalbam apie tai kad išgyventi įmanoma lietuvoj, su labai nedidelėm pajamom. Tiesiog vienas jaučiasi nelaimingas jei reikia skaičiuoti centus ar išeis duona ir sūris ar tik duona. O kitas moka džiaugtis pigiai nupirkęs to sūrio ir duonos sutaupęs, ir dar atidėjęs 30ct kitai dienai wink

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#186 2016-09-20 10:45

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

MrBurbulas rašė:

Na simaxai is dalies sutinku ir nesutinku su tavim.
Pinigai laimes nenesa( na man tik jie ir suteikia laisve ir laime big_smile) bet kada nuo iki skaiciuoji ir tik akcijines prekes perki.. na bent man nebutu gyvenime malonumas.. tikrai.
Vien komunalines islaidos (  tlf , netas, el ir pns) kainuoja  100 eu~ per men..  tai nezinau kas beliktu su 150 daryt. Net vienam.
Dziugu kad jus randat gyvenimo laime kituose dalykuose.. bet pvz sunus paaugs.. nores nueit su draugais kur nors. Ar kokia panele nusivesy i kina.. ir elementariai netures uz ka....kompleksai garantuoti smile

sunus uzaugs su tokiais paciais geliu vaikais aplinkoje ir susiras pana gote kuriai bus smagu pasivaikscioti kapinese ir gulint ant kokio antkapio pasvajoti ziurint i zvaigzdes... (o gotes tevai gal bus prie saibu, nes dazniausiai taip buna ir sunus bus prasukes gera varke ant saibu big_smile )

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#187 2016-09-20 10:52

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Simaxai, o tipo nera geresniu darbu, kur 20-30 val dirbant per sav (80-120 per men) gali uzdirbt daugiau nei 250?

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#188 2016-09-20 10:57

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Pelesis rašė:

MrBurbulas rašė:

Na simaxai is dalies sutinku ir nesutinku su tavim.
Pinigai laimes nenesa( na man tik jie ir suteikia laisve ir laime big_smile) bet kada nuo iki skaiciuoji ir tik akcijines prekes perki.. na bent man nebutu gyvenime malonumas.. tikrai.
Vien komunalines islaidos (  tlf , netas, el ir pns) kainuoja  100 eu~ per men..  tai nezinau kas beliktu su 150 daryt. Net vienam.
Dziugu kad jus randat gyvenimo laime kituose dalykuose.. bet pvz sunus paaugs.. nores nueit su draugais kur nors. Ar kokia panele nusivesy i kina.. ir elementariai netures uz ka....kompleksai garantuoti smile

sunus uzaugs su tokiais paciais geliu vaikais aplinkoje ir susiras pana gote kuriai bus smagu pasivaikscioti kapinese ir gulint ant kokio antkapio pasvajoti ziurint i zvaigzdes... (o gotes tevai gal bus prie saibu, nes dazniausiai taip buna ir sunus bus prasukes gera varke ant saibu big_smile )

Pažinojau tokį bičą šiaip. Grupiokas mano buvo, nebaigė. Susirado bobą kažkokią, narkomanė baisi buvus. Baisiai hipiškai abu gyvent pradėjo, išėjo į mišką gyvent, pasistatė namą iš molio ant senų padangų pamato, pasidarė vaiką, tada dar vieną. Sėkmės jiems big_smile
Ninja edit: fb ta proga patikrinau, tai jie jau ne kartu. Ta boba vėl su kitu kažkokiu "tautodailininku" vėl laukiasi big_smile joapapa, tikiuosi nevartoja big_smile

Paskutinį kartą taisė Aizen (2016-09-20 10:58)

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#189 2016-09-20 11:02

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Tiesa pasakius žinau ką tai reiškia... Kažkada gyvenome nepritekliuje, tėvas gėrė, mama pastoviai per du darbus, skola už butą 3k+ litų(Tais laikais labai daug buvo)... Apie išvažiavimą į ekskursiją ar pabuvimą kažkur su draugais net kalbos... Ir čia vaiko akimis buvo kažkoks košmaras... Dėl to ir mečiau mokyklą 17-os, nes man realiai reikėjo pinigų. Tiesa, paskui viską pabaigiau privačioje mokykloje, bet vistiek. Kam to reikia? Dirbti 4h į dieną, tam kad pabūti su šeima... Pabūnu su šeima ir aš... Ir visi supranta, jog aš dirbu tam, kad visiems būtų gerai ir taip jau yra... 250eur... Aš tiek and degalų per mėnesį išleidžiu tiesa pasakius, todėl nelb. įsivaizduoju kaip iš to pragyventi įmanoma. Už šitą tau respektas, tu meistras smile Dar toks dalykas, tu esi įsitikinęs, kad tavo vaikas nenori nueiti į MC ir pravalgyti 30eur su draugais? Tai ne kompensavimas buvimo kartu, tai elementarus noras būti pripažintu socialinėje aplinkoje. Žmonės gyvenantys nepritekliuje, skurde, ant skurdo ribos ir pan. niekada nepritaps tokioje aplinkoje, nes jau taip surėdyta mūsų visuomenė...
     Kas dėl manęs, mano manymu, tai yra elementari tinginystė ir nenoras tobulėti, prisidengiant vertybėmis, kurias supranta visi žmonės, o kas vaikų ir šeimos nepriskiria prie "vertybės", elementariausiai kaltina valstybę, darbdavį, dievą, karmą ar dar kažką, ką galima apkaltinti dėl savo nesėkmių. Nebandau nieko įžeisti, išsakiau savo opoziciją šiuo klausimu smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#190 2016-09-20 11:28

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

SharX rašė:

Tiesa pasakius žinau ką tai reiškia... Kažkada gyvenome nepritekliuje, tėvas gėrė, mama pastoviai per du darbus, skola už butą 3k+ litų(Tais laikais labai daug buvo)... Apie išvažiavimą į ekskursiją ar pabuvimą kažkur su draugais net kalbos... Ir čia vaiko akimis buvo kažkoks košmaras... Dėl to ir mečiau mokyklą 17-os, nes man realiai reikėjo pinigų. Tiesa, paskui viską pabaigiau privačioje mokykloje, bet vistiek. Kam to reikia? Dirbti 4h į dieną, tam kad pabūti su šeima... Pabūnu su šeima ir aš... Ir visi supranta, jog aš dirbu tam, kad visiems būtų gerai ir taip jau yra... 250eur... Aš tiek and degalų per mėnesį išleidžiu tiesa pasakius, todėl nelb. įsivaizduoju kaip iš to pragyventi įmanoma. Už šitą tau respektas, tu meistras smile Dar toks dalykas, tu esi įsitikinęs, kad tavo vaikas nenori nueiti į MC ir pravalgyti 30eur su draugais? Tai ne kompensavimas buvimo kartu, tai elementarus noras būti pripažintu socialinėje aplinkoje. Žmonės gyvenantys nepritekliuje, skurde, ant skurdo ribos ir pan. niekada nepritaps tokioje aplinkoje, nes jau taip surėdyta mūsų visuomenė...
     Kas dėl manęs, mano manymu, tai yra elementari tinginystė ir nenoras tobulėti, prisidengiant vertybėmis, kurias supranta visi žmonės, o kas vaikų ir šeimos nepriskiria prie "vertybės", elementariausiai kaltina valstybę, darbdavį, dievą, karmą ar dar kažką, ką galima apkaltinti dėl savo nesėkmių. Nebandau nieko įžeisti, išsakiau savo opoziciją šiuo klausimu smile

cia kiekvienas isreiskia savo nuomone, tai normalu ir priimtina smile

pas mane seimoje negeriama. as neturiu skolu. mano vaikai visi lygiai su visais kartu vaziuoja i ekskursijas ir visur kitur dalyvauja. tik skirtumas kad i ekskursija mes idedam vaikui sumustiniu, kotletu ir kompoto, kuriuos vaikas dar ir su kitais pasidalina, o ne duodam 10e nusipirkti cipisu ir kolos vietoj pietu. ir cia nera pinigu trukumas, o tiesiog rupinimasis kad vaikas butu pavalges, o ne cipsu pakramtes.. ir aplamai, cia kaip jus nupaisot, kad nieko nemato nieko neturi nieko negauna. realiai tikrai taip nera. sutaupiau ir ant naujos geros kuprines, ir ant kuno kulturos aprangos. vnz, xebra, pas mane viskas ok. zinokit taupant, racionaliai skirstant pinigus, galima gyvent uzdirbant labai nedaug.

net jei gyvenciau labai pasiturinciai, niekad vaikui neleisciau eiti i makdonalda pravalgyti 30e, nebent jis pats juos butu sunkiai uzsidirbes ir tikrai noretu isleisti tokioms kvailystems..

p.s. ant degalu 250e tu isleidi nes labai daug vazineji darbo reikalais turbut.. ir pietus darbe valgai nepigius turbut. ir kava statoile geri. va ziurek ir kone trecdalis tavo uzdarbio kur nueina. as degalams isleidziu 20e na gal 30e uz kuriuos galiu nuvaziuot apie 500-600km.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#191 2016-09-20 11:31

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

automatas rašė:

stafas turi ryskiu ir dideliu kompleksu kas liecia Lietuva, turiu toki pazistama, vienas prie vieno, 7 metai Uk, bet iki dabar apie Lietuva tik blogu mini big_smile kaip blogai, kokie visi vargsai, kaip jus TEN pragyvenat, kaip PAS JUS ten gyvenimas ir t.t. duodu bybi nukirst jog stafas yra runkelys lyginant su tais airiais, pabego is Lietuvos nes nieko dorai nesugebejo, gyveno prastai tai dabar ir drabstosi srutom. Kas del Simaxo, didziule pagarba, bet 250e.. Nezinau.. MAN nesuvokiama. Jei kalbam apie klp ir nereikia moketi nuomos/paskolos ar lizingo masinai tai seimos pajamos turin 2 vaikus + dar 1 vaika kitoj seimoj nzn, 1000e per abu +- jau nevaryciau labai dievo i medi.

Visiskai sutinku su visu situo postu. Esu runkelys nieko nesugebantis ir be jokios specialybes. Dirbu ta pati darba jau 10metu (nuo 18m kai baigiau 12kl). Tevas buvo niekam tikes alkoholikas, mama dirbo nuo 6ryto iki 10vakaro ar daugiau. neturejom litu nebuvo kapitalo kazka pradeti lt o sutaupyti butu uztruke labai ilgai. Beja iki siol neturiu specialybes ir kolkas apie isigyjima negalvoju.  Uzdirbu visaip buna ir 2-300e per sav jei mazai dirbu. Paskutiniu metu dirbu maziau nes jau pas mane 2 vaikai bet vis dar sumoku uz nama ir maista ir dar keli centai lieka. Atostogaujam 3-4kartus per metus ir valgom ka norim,nemanau kad lt su 2 vaikais  tai buciau galejas sau leisti. Mano dar mazai pazystamu isvis apsizenija nes neturi litu ar ten kas mandresnis tai tevai iskelia vestuves o jiem jau greit 30. Nu kai kurie butus susipirko dabar nesenai cia jau manau sis tas..

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#192 2016-09-20 11:45

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Na ir Lietuvoj normaliai gyventum per sav 300€ gaudamas.
Lietuvoj tokią algą laisvai gali gaut jei baigęs normalius mokslus arba gerai savo darbą darai. Jei kalba apie statybas tai jie per mėnesį ir Lietuvoj po 2000€pasidaro ir jokių skelbimų nereikia, darbo visiem metam turi vien iš rekomendacijų.
Taip, Lietuvoj sunkiau yra pragyvent jei nei mokslų baigęs, nei kažką gerai daryt moki ar jei tėvai nepadeda. Tokiu atveju žinoma, kad geriau užsienis, kur už nekvalifikuotą darbą moka pinigus iš kurių gan padoriai gali pragyvent, bet irgi stebuklų nėra jei užsienį tik už minimumą ar ten +-2€/val dirbi.
Normaliai viskas toi Lietuvoj. Visokius drabužius, techniką galima nusipirkt iš tos pačios uk ir per http://pirkanglijoje.lt/ parsivežt papigiai į Lietuvą.
Kas liečia 250€ tai čia gal būtų pofik jei esi studentas koks be šeimos. Jei turi šeimą tai sukis ir daugiau gausi.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#193 2016-09-20 12:40

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Turbut simaxo zmona neblogai uzdirba

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#194 2016-09-20 12:47

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

Turbut simaxo zmona neblogai uzdirba

sakė 12 eurų už vaikus gauna..

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#195 2016-09-20 12:50

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

rubizzz rašė:

Katukas rašė:

Turbut simaxo zmona neblogai uzdirba

sakė 12 eurų už vaikus gauna..

tai skaityk beveik savaite galima nedirbt

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#196 2016-09-20 12:52

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

rubizzz rašė:

Katukas rašė:

Turbut simaxo zmona neblogai uzdirba

sakė 12 eurų už vaikus gauna..

Kažkoks košmaras...

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#197 2016-09-20 12:59

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

SharX rašė:

rubizzz rašė:

Katukas rašė:

Turbut simaxo zmona neblogai uzdirba

sakė 12 eurų už vaikus gauna..

Kažkoks košmaras...

bet tai gal gauna ta 12e ir dar uzdirba kazkiek...nu nes suma, tai nenormaliai maza pagal tokia situacija, nesirisa galai. Ziema sildymas dar juk, tai isvis...

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#198 2016-09-20 13:04

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

nieko nesakyčiau, jei tokios aplinkybės būtų.. gyvenimas nenusisekė ir šiuo metu kitaip neišeina. pats esu labai giliam šūde mirgdęsis, malonumas menkas. bet aš pasakiau sau, kad mano dukra matys geresnį gyvenimą negu aš mačiau. dirbau po 12-14h per parą, būdavo gryžtu namo 2h nakties ir ryte vėl į darbą. ir savaitgaliais tekdavo, visko buvo. ir naktinėse dirbau. ir taip, dukrą mažiau galbūt tuo metu mačiau, bet mačiau, nebuvau ufonautas koks.. užtat prasimušiau. nereik galvot ką valgyt nupirkt ir pan. ir dukrą patikėk kiek daug matau. daugiau negu daugelis turbūt čia esančių. ir  nevedu į macdonaldus, kad kažką kompensuočiau jai, nelepinu, bet turiu žinot, kad jaučiasi saugiai, ir kad jei nieko netrūksta. galų gale, tipo, jei dirbsi 8h per dieną, tai būsi per mažai laiko praleidęs su vaikais? bullshitt... visi taip gyvena, čia normalais žmogaus, normali rutina. matau tik totalias atmazkias žmogaus, nenorinčio dirbti ir prarasti savo laisvalaikį....

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#199 2016-09-20 13:05

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

SharX rašė:

rubizzz rašė:


sakė 12 eurų už vaikus gauna..

Kažkoks košmaras...

bet tai gal gauna ta 12e ir dar uzdirba kazkiek...nu nes suma, tai nenormaliai maza pagal tokia situacija, nesirisa galai. Ziema sildymas dar juk, tai isvis...

nzn. sakė tik tiek. visos čia pajamos. nebūtų diskusijos jei ji uždirbtų. tada utiutiu, čia jų reikalai..

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#200 2016-09-20 13:06

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

igndnp rašė:

Na ir Lietuvoj normaliai gyventum per sav 300€ gaudamas.
Lietuvoj tokią algą laisvai gali gaut jei baigęs normalius mokslus arba gerai savo darbą darai. Jei kalba apie statybas tai jie per mėnesį ir Lietuvoj po 2000€pasidaro ir jokių skelbimų nereikia, darbo visiem metam turi vien iš rekomendacijų.
Taip, Lietuvoj sunkiau yra pragyvent jei nei mokslų baigęs, nei kažką gerai daryt moki ar jei tėvai nepadeda. Tokiu atveju žinoma, kad geriau užsienis, kur už nekvalifikuotą darbą moka pinigus iš kurių gan padoriai gali pragyvent, bet irgi stebuklų nėra jei užsienį tik už minimumą ar ten +-2€/val dirbi.
Normaliai viskas toi Lietuvoj. Visokius drabužius, techniką galima nusipirkt iš tos pačios uk ir per http://pirkanglijoje.lt/ parsivežt papigiai į Lietuvą.
Kas liečia 250€ tai čia gal būtų pofik jei esi studentas koks be šeimos. Jei turi šeimą tai sukis ir daugiau gausi.

is pazystamu niekas negauna 300e sav lietuvoj, nzn gal sulauke 40metu jau istobuleje gaus tiek,bet dabar tik pasvajoti, gauna 6-700e ir masina arba 800e men geriausiu atveju. bet sutinku kad jei su zmona uzdirba seima bent 500e sav tai gali gyventi labai padoriai lietuvoj.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net