Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3226
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#76 2016-12-15 20:08

Re: Eca

visad juk 60 ar 30s pries vemima issiskiria daug seiliu burnoj,  kad apsaugotu juo skrandzio rugsties, tai kai geriu ir jauciu seiles kaupiasi i tulika xujarinu 😂

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1879
Atsiliepimai: 3

#77 2016-12-15 21:32

Re: Eca

Aš tik vieno nesuprantu kodėl siūlo įkalti L-tirozino ( nepainioti su L-tiroksinu (hormonu skydliaukės) kartu su ECA, na buvau tokią info  užsienio kaciokų narkomanų forumuose radęs ir plius nerekomendavo daryti kardio esant ant ECa, bo tipo gali sukilti ritmas ir galiam turėti bėdų. Aš pats visada įkaldavau  elektrolitų iš vaistinės pakeliuose. nes buvo šiokia tokia baimė dėl širdelės nes ilgi kardio po trenkės ( 40 min. kažkur). Ne daugiau  1 kapsulės Zeono Eca 1 h prieš salę,-  2 per daug, kad ir geriant su 4-6 h. tarpais. Jokių širdies skaudėjimų, energijos duobių, tik troškulys, prakaitavimas (asmeninė patirtis). Geriausias energetikas/ fat burneris netgi lyginant su kitais postaliniais ar šiaip stipriais: su speed x3, oxy elite pro, BB gates, Animal cuts, nepamenu kitų dar, iš populiaresnių. Asmeninis pastebėjimas/ patarimas,- prieš šaunant ECA, įtariu reikia kavą, žalią arbatą ir kitus tonikus pamiršti nes matyt receptoriai atbunka ir ECAgali nbetaip veikti. Pas manes pripratimas išsivystė po 3 savaičių, kazdien vartojant po viena capsulę Zeono ECA  ( 30 e, 150 a ir 250 C).

Paskutinį kartą taisė enox (2016-12-15 21:33)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net