Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#901 2017-07-29 11:00

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Mighti rašė:

Zuikis13 rašė:

Dar neaišku. Echoskopijos nedarė, bet visi požymiai į tai smile

Daug stebuklu pas tave smile
Tarp koju 23 big_smile
Tavo tevas dvynis, zmonos tevas dvynis.


Kada suzinosim kad buvai pirmoi ekspedicijoi i menuli? big_smile

O dar pamiršai pamineti, kad as pizdiec fainas ir komunikabilumo įsikūnijas!

em.. dabar del tu 23 cm... neišsižadu, bet į gyvenimą žvelk skeptiškiau...

Blancaa, DNR nedarysiu, brangu smiledominantinių/ recisyvinių bruožų greit atskirsiu smile Beto , žmogų pažįstu, tai labai labai stipriai abejoju ar tai butu įmanoma. O jei slapta ir sužinočiau kad ne as tevas, tai greičiausiai ir nutylėčiau. Gal tik dabar, per testo duobę, taip galvoju.

Kad labai prastas būdas čia atsikirinėt pagal tai.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#902 2017-07-29 11:01

Re: Zuikio logas

blankaa rašė:

Buvo statistika, kad vyrai augina nesavo vaikus to nezinodami gan daznai, o bobos jiem nepasako. Jei gims juodas ar babajus, tai aisku, jei baltas tai 50 % ant 50 %.

Na siaip, oficiali statistika rodo kad tik 8% vyru augina ne savo vaikus. Nezinau kaip kiti, bet asmeniskai turiu sunu ir matau kad jis mano.
Nes pradedant nuo pirsciuku ir baigent veideliu, viskas kopija mano smile

Ir beto, tai yra tragedija kad musu pasaulio moterys yra tokios.
Kaip sakoma tauta yra issivisciusi ant tiek, ant kiek yra issivisciusios jos moterys. Su viskuo kitu taip pat.
Nesidziaukim degradavimu smile

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#903 2017-07-29 11:03

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Mighti rašė:

Zuikis13 rašė:


O dar pamiršai pamineti, kad as pizdiec fainas ir komunikabilumo įsikūnijas!

em.. dabar del tu 23 cm... neišsižadu, bet į gyvenimą žvelk skeptiškiau...

Blancaa, DNR nedarysiu, brangu smile Iš dominantinių/ recisyvinių bruožų greit atskirsiu smile Beto , žmogų pažįstu, tai labai labai stipriai abejoju ar tai butu įmanoma. O jei slapta ir sužinočiau kad ne as tevas, tai greičiausiai ir nutylėčiau. Gal tik dabar, per testo duobę, taip galvoju.

Nu jo 23 tai problema big_smile


Greciaiusiai kad testo duobe taip veikia big_smile
Testas skatina dominuot big_smile

Zinai, per gyvenimą buvo intrigu ir pavydu. Virš 10 metu kartu kaip ne kaip. Ir jei pries 10 metų buvau pasiryžęs snukius daužyt, tai, kai už mėnesio stuktels 32, pradedi mastyti kitaip.
Bet velgi, ypatingai nustebčiau jei ne as smile

Na bet nutylet apie tai kad netavo vaikas irgi nekazka. Vyrai is prigimties neturi but tokie. Cia testo duobe pas tave.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#904 2017-07-29 11:03

Re: Zuikio logas

Aš kažkur skaičiau, kad ~30 proc. Ir didelis procentas grindžiamas ne tuo, kad bobos dažnai eina į kairę, o tuo, kad moterys dažniuasiai būna neištikimos per ovuliaciją, kuomet yra vaisinga. Naujas partneris su nauja meiluže turi didelę tikimybę baigti per greit/netyčia ir opa. Taip vėliau ir atsiranda "nu kaip tiap.. aš tik vieną kartą..."

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#905 2017-07-29 11:04

Re: Zuikio logas

blankaa rašė:

Buvo statistika, kad vyrai augina nesavo vaikus to nezinodami gan daznai, o bobos jiem nepasako. Jei gims juodas ar babajus, tai aisku, jei baltas tai 50 % ant 50 %.

Bet tu ant tiek adaptas, kad iškarto atskirsi kuris tu big_smile
Išsipisinėsi kaip ir praeitą kartą - išmesiu.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#906 2017-07-29 11:05

Re: Zuikio logas

Volframas rašė:

blankaa rašė:

Buvo statistika, kad vyrai augina nesavo vaikus to nezinodami gan daznai, o bobos jiem nepasako. Jei gims juodas ar babajus, tai aisku, jei baltas tai 50 % ant 50 %.

Bet tu ant tiek adaptas, kad iškarto atskirsi kuris tu big_smile
Išsipisinėsi kaip ir praeitą kartą - išmesiu.

Perfrazuosiu:
Tu esi loxas. Jeigu mane pavadinsi loxu - tau pizdą.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#907 2017-07-29 11:06

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Aš kažkur skaičiau, kad ~30 proc. Ir didelis procentas grindžiamas ne tuo, kad bobos dažnai eina į kairę, o tuo, kad moterys dažniuasiai būna neištikimos per ovuliaciją, kuomet yra vaisinga. Naujas partneris su nauja meiluže turi didelę tikimybę baigti per greit/netyčia ir opa. Taip vėliau ir atsiranda "nu kaip tiap.. aš tik vieną kartą..."

Tai reiktu rakint I rusi per ovuliacija big_smile big_smile
ir tik paciam lankyti, tada garantuotai tavo bus vaikas big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#908 2017-07-29 11:09

Re: Zuikio logas

Mighti rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš kažkur skaičiau, kad ~30 proc. Ir didelis procentas grindžiamas ne tuo, kad bobos dažnai eina į kairę, o tuo, kad moterys dažniuasiai būna neištikimos per ovuliaciją, kuomet yra vaisinga. Naujas partneris su nauja meiluže turi didelę tikimybę baigti per greit/netyčia ir opa. Taip vėliau ir atsiranda "nu kaip tiap.. aš tik vieną kartą..."

Tai reiktu rakint I rusi per ovuliacija big_smile big_smile
ir tik paciam lankyti, tada garantuotai tavo bus vaikas big_smile big_smile

Techniškai taip, bet jei reikia žmoną rakinti, tai ko gero padaryta klaida besirenkant partenę jau seniai smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#909 2017-07-29 11:12

Re: Zuikio logas

Mighti rašė:

blankaa rašė:

Buvo statistika, kad vyrai augina nesavo vaikus to nezinodami gan daznai, o bobos jiem nepasako. Jei gims juodas ar babajus, tai aisku, jei baltas tai 50 % ant 50 %.

Na siaip, oficiali statistika rodo kad tik 8% vyru augina ne savo vaikus. Nezinau kaip kiti, bet asmeniskai turiu sunu ir matau kad jis mano.
Nes pradedant nuo pirsciuku ir baigent veideliu, viskas kopija mano smile

Ir beto, tai yra tragedija kad musu pasaulio moterys yra tokios.
Kaip sakoma tauta yra issivisciusi ant tiek, ant kiek yra issivisciusios jos moterys. Su viskuo kitu taip pat.
Nesidziaukim degradavimu smile

Nesutinku, kad tai degradavimas. Tokia yra gamta ir mes esam tokie. Moralės normos yra primestos ir jos neatitinka mūsų prigimtinių instrinktų. Negeisk svetomos moters, nepavydėk, nemeluok.. Reikia pripažinti, kad mes esam tokie. Vien idealios visuomenės koncepcija nepaverčia mus "idealiais". Čia tas pats kas paaugliams aiškinti, kad masturbacija yr blogai ir niekada taip nedarykit... nes delnai apžels..

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#910 2017-07-29 11:12

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Mighti rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš kažkur skaičiau, kad ~30 proc. Ir didelis procentas grindžiamas ne tuo, kad bobos dažnai eina į kairę, o tuo, kad moterys dažniuasiai būna neištikimos per ovuliaciją, kuomet yra vaisinga. Naujas partneris su nauja meiluže turi didelę tikimybę baigti per greit/netyčia ir opa. Taip vėliau ir atsiranda "nu kaip tiap.. aš tik vieną kartą..."

Tai reiktu rakint I rusi per ovuliacija big_smile big_smile
ir tik paciam lankyti, tada garantuotai tavo bus vaikas big_smile big_smile

Techniškai taip, bet jei reikia žmoną rakinti, tai ko gero padaryta klaida besirenkant partenę jau seniai smile

Bet as asmeniskai pastebejau kad tai yra daznas atvejis.
Daugelis vaikinuku begioja is paskos ir kelia baisiusias pavydo scenas.
Ypac mane gazdina tai, kad dauguma pasirize atleisti savo zmonom neistikimybe, su kvaila fraze "Prizadek mazute, kad daugiau taip nedarysi". O su savo mamom belenkaip sneka, izeidineja. Ir isvis uz zmogu motinas nelaiko.
Cia fatalus loxai jau mano manymu.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#911 2017-07-29 11:16

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Mighti rašė:

blankaa rašė:

Buvo statistika, kad vyrai augina nesavo vaikus to nezinodami gan daznai, o bobos jiem nepasako. Jei gims juodas ar babajus, tai aisku, jei baltas tai 50 % ant 50 %.

Na siaip, oficiali statistika rodo kad tik 8% vyru augina ne savo vaikus. Nezinau kaip kiti, bet asmeniskai turiu sunu ir matau kad jis mano.
Nes pradedant nuo pirsciuku ir baigent veideliu, viskas kopija mano smile

Ir beto, tai yra tragedija kad musu pasaulio moterys yra tokios.
Kaip sakoma tauta yra issivisciusi ant tiek, ant kiek yra issivisciusios jos moterys. Su viskuo kitu taip pat.
Nesidziaukim degradavimu smile

Nesutinku, kad tai degradavimas. Tokia yra gamta ir mes esam tokie. Moralės normos yra primestos ir jos neatitinka mūsų prigimtinių instrinktų. Negeisk svetomos moters, nepavydėk, nemeluok.. Reikia pripažinti, kad mes esam tokie. Vien idealios visuomenės koncepcija nepaverčia mus "idealiais". Čia tas pats kas paaugliams aiškinti, kad masturbacija yr blogai ir niekada taip nedarykit... nes delnai apžels..

Na taip sutinku. Idealas gamtoje negali egzistuot. Visi mes esame tobuli gamtos kuriniai ir elgiames taip kaip jinai mus uzprogramavo.
Kiekvienas padaras sioi planetoi yra tobulas. Ir jei jau idealas egzistuoja tai mes visi idealus. Reikia tiesiog myleti save ir gerbti kitus.
O raqus ar taip ar taip nesiosim big_smile big_smile taip kad geriau jau but padoriam ragnesiotojui, negu pyktam big_smile

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#912 2017-07-29 11:37

Re: Zuikio logas

nieko naujo.
urviniai zmones taip pat neistikimi buvo. pateles pi,so,si su alfa patinais, o vaikus augino su betom, ir tai faktas

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#913 2017-07-29 12:36

Re: Zuikio logas

Bonviveur rašė:

nieko naujo.
urviniai zmones taip pat neistikimi buvo. pateles pi,so,si su alfa patinais, o vaikus augino su betom, ir tai faktas

Nu jo. Tik dabar jau tie alfapatinai kitokie big_smile visi ragus nesioja big_smile
Na siaip tai taip jau mus gamta sukure. Vyrai poligaminiai, negalma su tuo kariaut. Reikia pasiduot tam.

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#914 2017-07-29 12:52

Re: Zuikio logas

kai vaikas jau padarytas gali drasiai kursus varyt po pora gramu i savaite testo big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#915 2017-07-29 13:31

Re: Zuikio logas

Bonviveur rašė:

nieko naujo.
urviniai zmones taip pat neistikimi buvo. pateles pi,so,si su alfa patinais, o vaikus augino su betom, ir tai faktas

Ble, kai uzstumei ant betu... Nors mes visi betos smile

Arnoldai, jei AI pirkt nebutu pinigu gaila - sedečiau  ir ant poros gramu testo smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#916 2017-07-29 13:58

Re: Zuikio logas

tai su letrozolu.brangiai nebus

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-07-29 13:59)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#917 2017-07-29 14:10

Re: Zuikio logas

Letro vaistinej yra?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#918 2017-07-29 14:12

Re: Zuikio logas

yaaa

tik as nepagaunu kam tau tiek to testo.kaip vandens balionas aiksciosi.testas gi ne tik per e2 vandeni kaupia okumuliacija elektrolitu ir drusku didina tai uzplaukias busi vistiek kad ir e2 normoj islaikysi.tas pats glikogeno atsidejimas irgi vandens prides gerai prie 2 g.nors  glikogena visi sterai daugiau maziau didina

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-07-29 14:18)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#919 2017-07-29 14:37

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

O dabar toks grynai klausimas pamąstymui.... Jeigu dabar yra 8 nėštumo savaitė, tai neturėjau aš tuo metu būti beveik nevaisingas, nes buvo kurso pabaiga.

O žmona pas koki kaimyna užbėgus nebuvo,kol tu darbe buvai???

Neprisijungęs

 
blankaa
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2017-07-24
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#920 2017-07-29 16:27

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Letro vaistinej yra?

. Pirkau daug kartu. Apie 40 euru kainavo Euro vaistinej.

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#921 2017-07-29 18:24

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Bonviveur rašė:

nieko naujo.
urviniai zmones taip pat neistikimi buvo. pateles pi,so,si su alfa patinais, o vaikus augino su betom, ir tai faktas

utiutiu, kai uzstumei ant betu... Nors mes visi betos smile

Arnoldai, jei AI pirkt nebutu pinigu gaila - sedečiau  ir ant poros gramu testo smile

siais laikais manau finansine ir socialine padetis nulemia pateles elgesi daugiausia smile  kita vertus vienisos motinos su vaikais ant ranku lipa ant betkokio betos koki tik suranda...

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#922 2017-07-29 20:37

Re: Zuikio logas

Tesent tema apie bobas. Gamtos taip duota, bla bla bla, ovuliacijos, statistika, hormonai... reikia vadovautis smegenimis ir nekils dideliu problemu savo ar nesavo vaika augini. Kur link lenkiu, tai kad kai zmogus padaro tai ko nenorejo, tada ji pradeda grauzt sazine, jei viskas islenda dar ir artimieji, visuomene ir t.t. tada prasideda atmazai, kad cia taip gamtos suredita, kad cia hormonai buvo uzkile ir pan.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#923 2017-07-29 23:01

Re: Zuikio logas

RAMZIS III rašė:

Tesent tema apie bobas. Gamtos taip duota, bla bla bla, ovuliacijos, statistika, hormonai... reikia vadovautis smegenimis ir nekils dideliu problemu savo ar nesavo vaika augini. Kur link lenkiu, tai kad kai zmogus padaro tai ko nenorejo, tada ji pradeda grauzt sazine, jei viskas islenda dar ir artimieji, visuomene ir t.t. tada prasideda atmazai, kad cia taip gamtos suredita, kad cia hormonai buvo uzkile ir pan.

Nežinau, kiekvienas sėdėjęs ant farmos, o ypač ant kokio tren A - pasakys, kad mes ne asmenybės, o hormonų vergai. Trūksta ositocino - būsi autistas, organizme neišsiskiria adrenalinas - tampi BMX čempionas, o jei aukštas testas, žemas prolaktinas ir dar kokia švelni trauma - puf ir tu nimfomanė besidulkinanti su nepažįstamu laiptinėje.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#924 2017-07-29 23:05

Re: Zuikio logas

Šiandien pridaviau 8 kartą kraują!!! Gerbiamieji, aš noriu 40 kart priduot kraują ir gaut valstyvinę pensiją, todėl man dar reikia atsivesti žmonių, kurie nė karto dar nėra davę kraujo. Jei tokių yra ir norite atnešti naudą visuomenei - rašykit PM.
Pridavęs kraują pasidariau labai lengvas ir kieme pamatęs turniką padariau 22 prisitraukimus. Niekad nedarau, o čia puf - rekordas. Šiandien pirmas test+deca šūvis. Pirmą kart išeinu į kursa su gerais fiziniais rezultatais. Bus įdomu.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#925 2017-07-29 23:13

Re: Zuikio logas

o tu vapse hct/rbc tikrinies ar seipi random pridavinet eini ? be front loado si karta ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net