Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#76 2017-03-06 20:51

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Kurie mano, kad taip gaa atrodyti naturaliai - realiai nieko nesupranta apie fitnesa ir niekada nebande padaryti formos. Amen.

Kaip suprast padaryt forma? Jie kiaurus metus taip atrodo, cia nera formos varzybines darymas big_smile

Em.. jei kiajlurus metus taip atrodo, tai cia net diskutuot neverta. Esant mazam bf naturaliai raumuo atrodo subliuskes, nes visas hormoninis profilis subliuksta, gliukogeno nefiga nera..

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#77 2017-03-06 20:52

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

MrBurbulas rašė:

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Kurie mano, kad taip gaa atrodyti naturaliai - realiai nieko nesupranta apie fitnesa ir niekada nebande padaryti formos. Amen.

Kaip suprast padaryt forma? Jie kiaurus metus taip atrodo, cia nera formos varzybines darymas big_smile

AIiii . Nebesityciok is saves.. kiek galima...

Pats is saves tyciojiesi deadliftu nedarydamas big_smile Bukim biedni bet teisingi. Puse sito forumo, kad ir chimke chujarina toliau kaip sudai atrodo ir dabar visiems Penikams pavydit demesio, formos ir saibu is praktiskai nieko nedarymo big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#78 2017-03-06 21:00

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:

BloodyZero rašė:


Kaip suprast padaryt forma? Jie kiaurus metus taip atrodo, cia nera formos varzybines darymas big_smile

AIiii . Nebesityciok is saves.. kiek galima...

Pats is saves tyciojiesi deadliftu nedarydamas big_smile Bukim biedni bet teisingi. Puse sito forumo, kad ir chimke chujarina toliau kaip sudai atrodo ir dabar visiems Penikams pavydit demesio, formos ir saibu is praktiskai nieko nedarymo big_smile

Darau sldl visa laika. O ir kodel nedarau rasyta N kartu. Bet tu kaip visad- per durnas suprasr

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#79 2017-03-06 21:03

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

MrBurbulas rašė:

Pauliakas rašė:

MrBurbulas rašė:


Nenori netikek. Bet. Tau nebent iki 18 metuku kad tiki fantaziju pasauliu. Na ir aisku stangu nesi mates.

Plot twist. Pas noju "gyno". " siaip sau" atsiraso, matyt tikrai ne nuo treno, mociutes kooopuuustaj tai padare, nu paliubomu.

Kažkas komentaruose užklausė dėl gyno, tai sakė oda nuo raumenų papų išsitampė, kas tau neaišku? smile

nesupratau ar prikolini cia ..
P.s. Sitoj fotkej https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ … e=596AA037
Kazkur 88 kg svoris. Num kada atrodysit panasiai budami NATURALAI  sverdami +10~ nuo ugio. Pasukit lauksiu

Tu rimtai bukas ar tikrai nesupranti akivaizdaus sarkazmo? big_smile

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#80 2017-03-06 21:05

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Volframas rašė:

MrBurbulas rašė:

Pauliakas rašė:


Kažkas komentaruose užklausė dėl gyno, tai sakė oda nuo raumenų papų išsitampė, kas tau neaišku? smile

nesupratau ar prikolini cia ..
P.s. Sitoj fotkej https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ … e=596AA037
Kazkur 88 kg svoris. Num kada atrodysit panasiai budami NATURALAI  sverdami +10~ nuo ugio. Pasukit lauksiu

Tu rimtai bukas ar tikrai nesupranti akivaizdaus sarkazmo? big_smile

Gerai atrode,atrode,gaila dabar atrodo kaip nesportuojantis

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#81 2017-03-06 21:20

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Kurie mano, kad taip gaa atrodyti naturaliai - realiai nieko nesupranta apie fitnesa ir niekada nebande padaryti formos. Amen.

Kaip suprast padaryt forma? Jie kiaurus metus taip atrodo, cia nera formos varzybines darymas big_smile

Em.. jei kiajlurus metus taip atrodo, tai cia net diskutuot neverta. Esant mazam bf naturaliai raumuo atrodo subliuskes, nes visas hormoninis profilis subliuksta, gliukogeno nefiga nera..

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#82 2017-03-06 22:37

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

atsizvelkit kad jus ziurit i foto kuri patiuninguota, kur zmogus sveria sakykim 80kg bet uzdejus seseliu ir biski padidinus siek tiek tu uzdedi 5 ar 10kg.  ziurekit video iskart pastebesit kad galva didele o tas 70kg kunas neproporcingai mazas.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#83 2017-03-06 22:38

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Kiek is jusu galite nuosirdziai pasakyti kad sportuojate ilga laika ir atrodote tikrai labai gerai? Is nuotraukeliu ar asmenybes fotkiu tai kol kas tik Volframas atrodo gero balo vertas. O ar bus tu kurie pasakysit kad tikrai gerai atrodot ivertinus ta laika kuri jau praleidote saleje,maista kuri suedet, pinigus abonimentams investavot ir tt,,,, Na!

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#84 2017-03-06 22:48

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

tai pasirodyk pats. beja sitam forume nelabai kas deda norm foto, pagrinde atskiros detales, tai kaip tu gali pasakyti kas kaip atrodo kai nera bendro vaizdo

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2017-03-06 22:49)

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#85 2017-03-06 23:02

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Simtas metu man tos nuotraukos nereikalingos. As paprastai ir zmoniskai klausiu : ar ivertinus visa ta laika, metu metus sportuojant kulturizma, suedus tiek daug maisto bandant buti kaip jus sakot dideliais, isleidus pinigu abonementams, galbut del sporto atsisakius bendru planu su antraja puse ar seima, prisisaudzius ir prarijus daug tableciu, ir viska viska kita ka tik jus zinot....ar visa tai pasverus - patenkintas esi rezultatais siai dienai! Paprasta juk.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#86 2017-03-06 23:35

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

cia tiesiog gyvenimo budas, Jazzmatai big_smile Get big or die trying.

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#87 2017-03-06 23:41

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

jazzmatazz rašė:

Simtas metu man tos nuotraukos nereikalingos. As paprastai ir zmoniskai klausiu : ar ivertinus visa ta laika, metu metus sportuojant kulturizma, suedus tiek daug maisto bandant buti kaip jus sakot dideliais, isleidus pinigu abonementams, galbut del sporto atsisakius bendru planu su antraja puse ar seima, prisisaudzius ir prarijus daug tableciu, ir viska viska kita ka tik jus zinot....ar visa tai pasverus - patenkintas esi rezultatais siai dienai! Paprasta juk.

as patenkintas

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#88 2017-03-07 07:03

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

As irgi

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#89 2017-03-07 07:12

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Jis ant tiek kiauras sitame sporte,kad net geda skaityt smile
Sako wolframas gerai atrodo. Pagal ji-taip nes kudas,juk tik apie 70 sveria.  Kas vienam atrodo gerai,kitam ne. Man asmeniskai utiutiu kaip kas atrodo,bet nu utiutiu kai nusiryskinus neturi pliuso nuo ugio kalbant grynai apie kulturizma,tai ka as zinau... nu nelabai kazka gero galima pasakyt.
P.s wolframai,nieko asmenisko. Bendrai kalbu ir tai tik mano nuomone.

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#90 2017-03-07 07:15

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Staffordshire rašė:

tai pasirodyk pats. beja sitam forume nelabai kas deda norm foto, pagrinde atskiros detales, tai kaip tu gali pasakyti kas kaip atrodo kai nera bendro vaizdo

Jis adaptas. Va toks labai paprastas ir aiškus atsakymas.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#91 2017-03-07 08:20

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Šlepintuvas rašė:

Jis adaptas. Va toks labai paprastas ir aiškus atsakymas.

ir ta man sako 14 metu berniukas su dviem tamponais nosyje ir Radži auksu ant sportdirekto maikes.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#92 2017-03-07 08:28

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

visus tris asmeniskai pazystu ir nei vienas is ju ne naturalas big_smile

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#93 2017-03-07 08:28

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

jazzmatazz rašė:

Šlepintuvas rašė:

Jis adaptas. Va toks labai paprastas ir aiškus atsakymas.

ir ta man sako 14 metu berniukas su dviem tamponais nosyje ir Radži auksu ant sportdirekto maikes.

Nebevelk savo nesąmonių, kėgli. Man ne 14 ir nuotrauka ne mano. Apart rašęs savo prikoliukus geriau savo nuotrauką įmestum ir pasirodytum kas per nerdas esi. Be smegenų gimiai - be smegenų ir mirsi. Eik parašyk rašinėlį vieną, kitą - atsigausi.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#94 2017-03-07 08:40

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Šlepintuvas rašė:

]Man ne 14

As apie prota kalbejau.

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#95 2017-03-07 08:57

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

jazzmatazz rašė:

Šlepintuvas rašė:

]Man ne 14

As apie prota kalbejau.

Ką tu gali kalbėt apie protą, kai pats jo neturi big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#96 2017-03-07 13:16

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

ramas rašė:

Jis ant tiek kiauras sitame sporte,kad net geda skaityt smile
Sako wolframas gerai atrodo. Pagal ji-taip nes kudas,juk tik apie 70 sveria.  Kas vienam atrodo gerai,kitam ne. Man asmeniskai px kaip kas atrodo,bet nu ble kai nusiryskinus neturi pliuso nuo ugio kalbant grynai apie kulturizma,tai ka as zinau... nu nelabai kazka gero galima pasakyt.
P.s wolframai,nieko asmenisko. Bendrai kalbu ir tai tik mano nuomone.

https://i.imgflip.com/ovwyn.jpg?a413448

Ne šiaip aš manau, kad jis ten gal pyzdavoja mane big_smile Nes nu blet negi nematė eNro, Bilbingo, Stafo ir daugelio kitų avatarų big_smile Su rūbais aš nepanašus į sportuojantį sad

Neprisijungęs

 
LS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-12-15
Žinutės: 106
Atsiliepimai: 0

#97 2017-03-07 19:52

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Šlepintuvas rašė:

jazzmatazz rašė:

Šlepintuvas rašė:

]Man ne 14

As apie prota kalbejau.

Ką tu gali kalbėt apie protą, kai pats jo neturi big_smile

is pradziu maniau  jau sitas trolina ar ka, bet rimtai adaptas, tokiems gaila nera normalaus budo uzbanint nuo forumo visam laikui.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#98 2017-03-07 21:58

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Volframas rašė:

ramas rašė:

Jis ant tiek kiauras sitame sporte,kad net geda skaityt smile
Sako wolframas gerai atrodo. Pagal ji-taip nes kudas,juk tik apie 70 sveria.  Kas vienam atrodo gerai,kitam ne. Man asmeniskai utiutiu kaip kas atrodo,bet nu utiutiu kai nusiryskinus neturi pliuso nuo ugio kalbant grynai apie kulturizma,tai ka as zinau... nu nelabai kazka gero galima pasakyt.
P.s wolframai,nieko asmenisko. Bendrai kalbu ir tai tik mano nuomone.

https://i.imgflip.com/ovwyn.jpg?a413448

Ne šiaip aš manau, kad jis ten gal pyzdavoja mane big_smile Nes nu utiutiu negi nematė eNro, Bilbingo, Stafo ir daugelio kitų avatarų big_smile Su rūbais aš nepanašus į sportuojantį sad

Vilfermai.. prasegtom kelnem, soliariume fotkintis yra viena.. bet kelt kulturizmo forume i avatara, drasu, rizikinga. Gal tu tas  kuris iesko tolerantizmo? Nes nu utiutiu nu desningumaa fotkese jau yra..

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#99 2017-03-07 22:04

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

MrBurbulas rašė:

Volframas rašė:

ramas rašė:

Jis ant tiek kiauras sitame sporte,kad net geda skaityt smile
Sako wolframas gerai atrodo. Pagal ji-taip nes kudas,juk tik apie 70 sveria.  Kas vienam atrodo gerai,kitam ne. Man asmeniskai px kaip kas atrodo,bet nu ble kai nusiryskinus neturi pliuso nuo ugio kalbant grynai apie kulturizma,tai ka as zinau... nu nelabai kazka gero galima pasakyt.
P.s wolframai,nieko asmenisko. Bendrai kalbu ir tai tik mano nuomone.

https://i.imgflip.com/ovwyn.jpg?a413448

Ne šiaip aš manau, kad jis ten gal pyzdavoja mane big_smile Nes nu blet negi nematė eNro, Bilbingo, Stafo ir daugelio kitų avatarų big_smile Su rūbais aš nepanašus į sportuojantį sad

Vilfermai.. prasegtom kelnem, soliariume fotkintis yra viena.. bet kelt kulturizmo forume i avatara, drasu, rizikinga. Gal tu tas  kuris iesko tolerantizmo? Nes nu blet nu desningumaa fotkese jau yra..

Burbulai, iškur pas tave tiek nuoskaudų? Ir ne man patinka moterys. Žinau, kad greičiausiai nusivylei.

Neprisijungęs

 
tushonke
Išmestas
Registravosi: 2017-02-26
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#100 2017-03-07 23:18

Re: Ar jie naturaliai pasieke rezultatu?

Volframas rašė:

MrBurbulas rašė:

Volframas rašė:


https://i.imgflip.com/ovwyn.jpg?a413448

Ne šiaip aš manau, kad jis ten gal pyzdavoja mane big_smile Nes nu utiutiu negi nematė eNro, Bilbingo, Stafo ir daugelio kitų avatarų big_smile Su rūbais aš nepanašus į sportuojantį sad

Vilfermai.. prasegtom kelnem, soliariume fotkintis yra viena.. bet kelt kulturizmo forume i avatara, drasu, rizikinga. Gal tu tas  kuris iesko tolerantizmo? Nes nu utiutiu nu desningumaa fotkese jau yra..

Burbulai, iškur pas tave tiek nuoskaudų? Ir ne man patinka moterys. Žinau, kad greičiausiai nusivylei.

kablelis cia nepamaisytu lol ar jo ir neturejo buti? big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net