Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#76 2017-05-24 22:08

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nesako rašė:

Pipec . 11 pct diena jauciuos kaip ant kurso dabar buciau. Ner nei nuobargio nei clomido depresijos tik libido beda nuo tamoxo 0.ryt tyrimai vel eina. Gal bus malonus siurprizas wink. Svoris ryte 100,7. Baiges byrejimas manau

O tai buna vapse ta clomido depresija kam nors? As kiek kramtes ji tai man visada labai utiutiu savijauta

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#77 2017-05-24 22:20

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

uk rašė:

nesako rašė:

Pipec . 11 pct diena jauciuos kaip ant kurso dabar buciau. Ner nei nuobargio nei clomido depresijos tik libido beda nuo tamoxo 0.ryt tyrimai vel eina. Gal bus malonus siurprizas wink. Svoris ryte 100,7. Baiges byrejimas manau

O tai buna vapse ta clomido depresija kam nors? As kiek kramtes ji tai man visada labai utiutiu savijauta

Nesenai pirmą kartą chlomidą mėginau, nes bijojau, nes viena akim tik matau nuo vaikystės. Viskas tvarkoj, jokių bėdų su regėjimu, ir nuo jo savijauta axuena man. Kiaušiniai kaip pripūsti pasidaro ir kieti kaip akmenys, net nepatogu vaikščiot ir gulėt big_smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#78 2017-05-24 22:34

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

uk rašė:

nesako rašė:

Pipec . 11 pct diena jauciuos kaip ant kurso dabar buciau. Ner nei nuobargio nei clomido depresijos tik libido beda nuo tamoxo 0.ryt tyrimai vel eina. Gal bus malonus siurprizas wink. Svoris ryte 100,7. Baiges byrejimas manau

O tai buna vapse ta clomido depresija kam nors? As kiek kramtes ji tai man visada labai utiutiu savijauta

cia turbu ne tiek nuo tik clomido,bet kombinacijos jo ir low test kol dar isivaziuot nespejo test gamyba

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-05-24 22:35)

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#79 2017-05-24 22:36

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

Nesako, tai gal po šito PCT vis dėl to palauksi su TRT? smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#80 2017-05-24 22:50

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nu db  pct > spermos saldymas > 9 sav nuo dabar naujas 8 men ciklas su tiltu o ka jau po tu 8 men veiksiu tai nezinau bus matyt is tyrimu,savijautos ir tt.     gal ir apsistosiu ties sita 8 men on 10-12  sav off  taktika jei gerai pct eis



p.s perkeliu rytojaus tyrimus i penktadieni.toks drivas parejo nugara nuzudziau o uz 11h tyrimai tai gal nekazka parodys nes vos kojas pavelku dabar reik ryt day off paimt ir po ryt ramiai tyrimai...

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-05-24 22:53)

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#81 2017-05-24 23:04

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nesako rašė:

nu db  pct > spermos saldymas > 9 sav nuo dabar naujas 8 men ciklas su tiltu o ka jau po tu 8 men veiksiu tai nezinau bus matyt is tyrimu,savijautos ir tt.     gal ir apsistosiu ties sita 8 men on 10-12  sav off  taktika jei gerai pct eis



p.s perkeliu rytojaus tyrimus i penktadieni.toks drivas parejo nugara nuzudziau o uz 11h tyrimai tai gal nekazka parodys nes vos kojas pavelku dabar reik ryt day off paimt ir po ryt ramiai tyrimai...

utiutiu būtų vaikas, tai utiutiu. Sėdi ant TRT ir ramu.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#82 2017-05-24 23:06

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

aha.vienintelis dalykas kurio negaliu sau leist prarast .o low test tai pofix isvis vistiek farmos nemesiu niekad sporto irgi nebent privers sveikaa ar dar kas.tai laiko cia klausymas kada neatsistatysiu.tai bent jau nesvaistyciau laiko

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-05-24 23:07)

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#83 2017-05-24 23:12

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nesako rašė:

aha.vienintelis dalykas kurio negaliu sau leist prarast .o low test tai pofix isvis vistiek farmos nemesiu niekad sporto irgi nebent privers sveikaa ar dar kas.tai laiko cia klausymas kada neatsistatysiu.tai bent jau nesvaistyciau laiko

Aš irgi šeimyniškas žmogus big_smile Labai noris klecką bent vieną inšaut ir tada ramu. Tie PCT utiutiu, duobės testo ir t.t. Va kaip dabar po kurso viskas atrodo utiutiu. Tyrimai ledas. Jau kitą ruošiu šaut. Pasijautė kiaušai keistai, žiūriu estro sukilęs testą numažino ir FSH  big_smile Bbd big_smile Susitvarkysiu hormonus į vietą ir bus galima judėt toliau  smile Po kurso jau gal 2 mėn praėjo. Čia aš prisižaidžiau čj su chlomid, nes pagėriau 10 dienų. Pasiūlė vienas daktaras kur su kultūristais dirba, sako dažnai po pct kol laukia kito kurso būna pamėto chlomidą, sako pamėgink , tik žiūrėk, kad estro nesukeltų big_smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#84 2017-05-24 23:17

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

realiai as nematau bedos daznai kursuot jei hcg atitaikyta idealiai kad kiausai nei per mazai nei per daug dirbtu tik lieka kitu fakoriu kontrole choleseroliai etc.     man tik biski dar neaisku kaip zmones gauna pirminius hypo nuo steroidu kad lh/fsh nesigamina. su antriniu hypo  tai viskas aisku.o vat pirminio tai bbz kaip isvengt.

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-05-24 23:18)

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#85 2017-05-24 23:32

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nesako rašė:

realiai as nematau bedos daznai kursuot jei hcg atitaikyta idealiai kad kiausai nei per mazai nei per daug dirbtu tik lieka kitu fakoriu kontrole choleseroliai etc.     man tik biski dar neaisku kaip zmones gauna pirminius hypo nuo steroidu kad lh/fsh nesigamina. su antriniu hypo  tai viskas aisku.o vat pirminio tai bbz kaip isvengt.

Varo ilgus kursus ir be HCG ir pct. Čj nužudo ten viską pas juos. Nu, nes realiai jei per kursą nešaudytum HCG tarkim 12sav, bet kiaušiniai būtų dar užčiuopiami tai manau su Chlomidu ir Nolva užkurtum varikį. Esu girdėjęs vieną istoriją , kad gyme vienas su tiltu kursą darė ir kiaušiniai visai dingo, nes nežinojo kas yra HCG, sakė tik skūra kabėjo, o baigdavo vandeniu...

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#86 2017-05-24 23:40

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nu tai taip duoda ismirt leidyg lastelem  kiausuose ir viskas,nieko nebepadarysi.grynai teoriskai jei atitaikai tinkama hcg doze tai tas nelabai  gali ivykt.o 12 sav ar 12 men cia labai nesveika variacija bus kokiu greiciu pas ka mirsta

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-05-24 23:43)

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#87 2017-05-24 23:57

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nesako rašė:

nu tai taip duoda ismirt leidyg lastelem  kiausuose ir viskas,nieko nebepadarysi.grynai teoriskai jei atitaikai tinkama hcg doze tai tas nelabai  gali ivykt.o 12 sav ar 12 men cia labai nesveika variacija bus kokiu greiciu pas ka mirsta

Mano brolis kai buvo jaunas yra prasukęs Susta/Deca/Dbol du kursus po 3mėn be tilto ir be PCT tik palaukė mėnesį tarp jų. 500sust,200deca. Atsistatė be nieko gal per 1mėn big_smile Nes pradėjo svoriai gyme vėl augt, o nukrito gal 6kg.Kitą žmogų toks kursas būtų nužudęs jau big_smile Man asmeniškai susitraukia tik nuo Treno, ir aš per visą kursą HCG niekada nevariau, varysiu ateityje visada, kad būtų lengvas PCT. Po kurso sušaudavau 10d po 500 ir man po 4 šūvių atauga atgal.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#88 2017-05-25 07:09

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

MrGain rašė:

nesako rašė:

aha.vienintelis dalykas kurio negaliu sau leist prarast .o low test tai pofix isvis vistiek farmos nemesiu niekad sporto irgi nebent privers sveikaa ar dar kas.tai laiko cia klausymas kada neatsistatysiu.tai bent jau nesvaistyciau laiko

Aš irgi šeimyniškas žmogus big_smile Labai noris klecką bent vieną inšaut ir tada ramu. Tie PCT utiutiu, duobės testo ir t.t. Va kaip dabar po kurso viskas atrodo utiutiu. Tyrimai ledas. Jau kitą ruošiu šaut. Pasijautė kiaušai keistai, žiūriu estro sukilęs testą numažino ir FSH  big_smile Bbd big_smile Susitvarkysiu hormonus į vietą ir bus galima judėt toliau  smile Po kurso jau gal 2 mėn praėjo. Čia aš prisižaidžiau čj su chlomid, nes pagėriau 10 dienų. Pasiūlė vienas daktaras kur su kultūristais dirba, sako dažnai po pct kol laukia kito kurso būna pamėto chlomidą, sako pamėgink , tik žiūrėk, kad estro nesukeltų big_smile

Čia LT kažkoks daktaras su kulturistais dirba?

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#89 2017-05-25 08:06

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

Man tai cia pieva konkreri skamba, kad po keliu kursu 12 sav neitu atsistatyt, kad ir be hcg kurso metu smile

Paskutinį kartą taisė Jonn (2017-05-25 08:07)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#90 2017-05-25 09:51

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

Manau daguma tiesiog jau bedu turejo tik to nezinojo dar.kam sunkiai tik po keliu kursu sekas.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#91 2017-05-25 09:55

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

Nzn zmogus virs 20metu on and off metana solo varo po 3 4 men paskui karta i pora metu susta deka 12sav ir jau 4vaikai pas jy ir spaudineja 220....aisku pats sveria 110 dabar su 4% bf... pct gyvenime nedares..viskas ok veikia jokiu bedu

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#92 2017-05-25 12:30

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nenugalimas rašė:

MrGain rašė:

nesako rašė:

aha.vienintelis dalykas kurio negaliu sau leist prarast .o low test tai pofix isvis vistiek farmos nemesiu niekad sporto irgi nebent privers sveikaa ar dar kas.tai laiko cia klausymas kada neatsistatysiu.tai bent jau nesvaistyciau laiko

Aš irgi šeimyniškas žmogus big_smile Labai noris klecką bent vieną inšaut ir tada ramu. Tie PCT utiutiu, duobės testo ir t.t. Va kaip dabar po kurso viskas atrodo utiutiu. Tyrimai ledas. Jau kitą ruošiu šaut. Pasijautė kiaušai keistai, žiūriu estro sukilęs testą numažino ir FSH  big_smile Bbd big_smile Susitvarkysiu hormonus į vietą ir bus galima judėt toliau  smile Po kurso jau gal 2 mėn praėjo. Čia aš prisižaidžiau čj su chlomid, nes pagėriau 10 dienų. Pasiūlė vienas daktaras kur su kultūristais dirba, sako dažnai po pct kol laukia kito kurso būna pamėto chlomidą, sako pamėgink , tik žiūrėk, kad estro nesukeltų big_smile

Čia LT kažkoks daktaras su kulturistais dirba?

Tiksliau dirbo. Jis ten rimtas medikas ir turėjo reikalų su kultūristais. Žodžiu gali paklausti bet ko apie farmą ir atsakymą žinos. 😀

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#93 2017-05-25 12:40

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

MrGain rašė:

nenugalimas rašė:

MrGain rašė:


Aš irgi šeimyniškas žmogus big_smile Labai noris klecką bent vieną inšaut ir tada ramu. Tie PCT utiutiu, duobės testo ir t.t. Va kaip dabar po kurso viskas atrodo utiutiu. Tyrimai ledas. Jau kitą ruošiu šaut. Pasijautė kiaušai keistai, žiūriu estro sukilęs testą numažino ir FSH  big_smile Bbd big_smile Susitvarkysiu hormonus į vietą ir bus galima judėt toliau  smile Po kurso jau gal 2 mėn praėjo. Čia aš prisižaidžiau čj su chlomid, nes pagėriau 10 dienų. Pasiūlė vienas daktaras kur su kultūristais dirba, sako dažnai po pct kol laukia kito kurso būna pamėto chlomidą, sako pamėgink , tik žiūrėk, kad estro nesukeltų big_smile

Čia LT kažkoks daktaras su kulturistais dirba?

Tiksliau dirbo. Jis ten rimtas medikas ir turėjo reikalų su kultūristais. Žodžiu gali paklausti bet ko apie farmą ir atsakymą žinos. 😀

Kokia pavarde to daktaro? smile

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#94 2017-05-25 14:07

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

bender rašė:

MrGain rašė:

nenugalimas rašė:


Čia LT kažkoks daktaras su kulturistais dirba?

Tiksliau dirbo. Jis ten rimtas medikas ir turėjo reikalų su kultūristais. Žodžiu gali paklausti bet ko apie farmą ir atsakymą žinos. 😀

Kokia pavarde to daktaro? smile

Nepasakysiu žinok, nes nesu labai su juo pažįstamas, taip salėje porą kartų persimetėm ir viskas. Matosi, kad žino ką kalba. Ten man vienas senukas kačiukas gyme sako susipažinti, gal kada prireiks ko big_smile

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#95 2017-05-25 23:32

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

MrGain rašė:

bender rašė:

MrGain rašė:


Tiksliau dirbo. Jis ten rimtas medikas ir turėjo reikalų su kultūristais. Žodžiu gali paklausti bet ko apie farmą ir atsakymą žinos. 😀

Kokia pavarde to daktaro? smile

Nepasakysiu žinok, nes nesu labai su juo pažįstamas, taip salėje porą kartų persimetėm ir viskas. Matosi, kad žino ką kalba. Ten man vienas senukas kačiukas gyme sako susipažinti, gal kada prireiks ko big_smile

Neišeitų atkapstyt kaip nors jo pavardės?

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#96 2017-05-26 00:18

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nenugalimas rašė:

MrGain rašė:

bender rašė:


Kokia pavarde to daktaro? smile

Nepasakysiu žinok, nes nesu labai su juo pažįstamas, taip salėje porą kartų persimetėm ir viskas. Matosi, kad žino ką kalba. Ten man vienas senukas kačiukas gyme sako susipažinti, gal kada prireiks ko big_smile

Neišeitų atkapstyt kaip nors jo pavardės?

Paklausinėsiu gyme. Šiaip atrodo daug žinai ir pamyli tokį, žinojai, kad deca ir npp padeda smegenų veiklai ir daugiau kūnas deguonis gauna big_smile Galvoju utiutiu. Sako deca ir npp vieni geriausių anabolikų big_smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#97 2017-05-26 00:30

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

blia.storet pradedu.va jum ir svari mityba pokui vapse jokio skirtumo kcal yra kcal  smile teks mazaint ryt po tyrimu

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#98 2017-05-26 11:43

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

Lh,test,e2 ir laisvas t3 priduoti. 1,5 h nuo atsikelimo tusciu skrandziu

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#99 2017-05-26 16:14

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

:sdddd testas 5,5 lh 0,26 oj utiutiu antriniu hypo kvepet pradeda. Savijauta keistai dar utiutiu ciuju nes kcal per daug.darbai uzspaude updatinsiu pirma posta bsk veliau

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#100 2017-05-26 16:22

Re: nesako pct logas po 33 sav ant farmos

nesako rašė:

:sdddd testas 5,5 lh 0,26 oj utiutiu antriniu hypo kvepet pradeda. Savijauta keistai dar utiutiu ciuju nes kcal per daug.darbai uzspaude updatinsiu pirma posta bsk veliau

Oh snap

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net