Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#1 2017-09-28 17:14

How to win friends

Dale Carnegie - how to win friends and make influence.
apie 5£ amazonej, pusantro tukstanciu good reviews..:

super knyga..

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#2 2017-09-28 17:47

Re: How to win friends

dar viena yra kuria katik baigiau skaityt: Vishen Lakhiani - mindfulness. Apie zmogaus proto begalybes, meditacija, poziuri, atlaiduma, nuolankuma - labai puiki knyga.

Dar pries pora menesiu darbe ziurejau interviu su legendiniu 6Xkart MR O. Dorian yates, tai buvo interviu su Brian Rose. Brianas turi savo pokalbiu laida youtube (London real), cia linkas jeigu kam butu idomu    Buvau mates anksciau jau viena pokalbi su juo, taciau sis buvo darytas vos pries keleta menesiu, kitaip sakant dar sviezias ir man kaip fanui knietejo isgirst visas tas peripetijas. Labai idomu buvo isgirst kaip jis dabar gyvena, kaip pasikeite viskas baigus karjera, kokius barjerus reikejo perlipti. Dorianas pasakojo kad jautesi prislegtas, kai baige karjera, turbut kaip ir dauguma kulturistu, ir jam labai padejo yoga, bei meditacija. Nuo cia viskas ir prasidejo...
London real kanale uztikau dar viena labai idomu interviu, tai buvo Vishen Lakhiani, nezinau kaipp isitraukiau, taciau perziurejau visa valandos trukmes interviu. Paskui pagalvojau, how the hell?! kaip jis sugebejo sitaip prikaustyti mano demesi?! Amazonej paziurejau ar yra jo knyga, radau iskart ir paemiau paskaityt.
Apsiverte visas mano poziuris, toks ispudis kad smegenys buvo iseje atostogu ilga laika big_smile supratau, kad as stresuoju per daug, del menkniekiu, ir galvoje zili plaukai pradejo lyst big_smile road rage, su drauge kartais del maziausiu dalyku susigincydavom.. Toje knygoje, yra tiesos, tarkim, pykcio laikymas, visi turi "priesu" yup as irgi.. Bet, reikia ismokti atleisti, taip pasikartosiu, in english - forgive, palengvejo? Jeigu taip, vadinasi einam geru keliu smile dar viena is svarbiausiu savybiu, kuri taipogi aprasoma knygoje - dekingumas (appreciation) mes zmones esam savimylos, mum nerupi kad kazkur afrikoj pagrobe ar nuzude 100 zmoniu, mums svarbiau kaip man reikia mazina pigiau susitvarkyt arba kai itikinti bosa paliest anksciau kad paziuret krepsinio varzybu big_smile pastebejot viena mazmozy? it's all about me smile kartis kai bendraujat su kazkuo, pastebekit save is sono, kiek kartu pavartosite zodzius: as, mano, pas mane smile Taip mes zmones, ir musu ego mums svarbiausia.
  Gryztat prie london real podcast'o tai mane suzavejo to zmogaus galimybe pritraukti mano demesi, tad pagalvojau kad jis turbut yra gerai isanalizaves keleta sriciu: viesa kalbejima, hipnoze, psichologija, filosofija.
Ir taip, kuo giliau i miska tuo daugiau medziu.. Pradejau dometis meditacija, kur seniau pamacius viena is tokiu meditantu, juokas paimdavo, mintyse galvodavau - idiotas, filosofas. Bet zmgaus protas beribis, su meditacija galima labai susifokusuoti, sudelioti mintis, planus, tai yra tiesiog nerelu, vakar gyme spaudziau gulom, ir jauciau kad legva, kad sitaip galima toliau progresuoti jeigu uzstringi ant tam tikro tasko.
Tai tiek pradziai smile Dabar sedziu biblej per day off, ir skaitau knyga "rich dad-poor dad" bei laukiu kol atsius is amazones apie public speaking, reikia pagerinti igudziu, nes kai eini i pokalbi del darbo, buna kad kinkos pradeda drebeti big_smile

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#3 2017-09-30 15:15

Re: How to win friends

youtubes nerodo. knyga ne sita?
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51HYyT57mOL._SX331_BO1,204,203,200_.jpg

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#4 2017-09-30 22:40

Re: How to win friends

Gera tema, reikes paskaityti. Aciu.

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#5 2017-10-14 17:39

Re: How to win friends

Dar viena rekonenduoju:
R.Kiosaki - rich dad, poor dad! Super knyga! As dabar pradejau ir audiobooks klaysyt! Tai kartais geriau lenda nori skaitant! Uzkabina sakyciau ant investavimo, kam tas aktualu:)

Ir naujausia kuria vakar isigyjau, tai “chimp paradox” daug good reviews, ziuresim kaip CIA bus!

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#6 2017-10-14 17:42

Re: How to win friends

Jūsų Didenybė rašė:

youtubes nerodo. knyga ne sita?
https://images-na.ssl-images-amazon.com … 3,200_.jpg

As is amazon paemiau! Siaip reikia ten atsirinkti info, na as asmeniskai nesutinku su Keletu dalyku, bet visiem skirtingai:)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net