Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#1 2008-02-28 15:24

Kovu menai ir kacialke

Sveiki, tai va situacija tokia 3 kartus lankau tailando boksa ir 2 kartus imtynes. Bet kaip zinia raumenu ten neuzsiauginsi (nebent siektum aukstumu) tai vat ir galvoju gal vietoj parterio tiesiog du kartus lankyt kacialke? Nes jokiu aukstumu nesieksiu, nu tailando bosko varzybuose noreciau sudalyvaut, o parteris grynai del to, kad man patinka. Imanoma taip lankant igaut gera forma, kad su laiku uzsiaugint raumenu, kad jie matomi butu? Aisku derinant ir prie bokso, kad nebuciau kaip flegmatikas? Aisku sunku bus parterio nelankyt, nes patinka, palikciau viena treniruote parterio, bet nenoriu daugiau 5 kartu per savaite kazka lankyt...Beje man 15, jeigu ka. Lauksiu nuomoniu.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#2 2008-02-28 16:13

Re: Kovu menai ir kacialke

muaythai rašė:

Sveiki, tai va situacija tokia 3 kartus lankau tailando boksa ir 2 kartus imtynes. Bet kaip zinia raumenu ten neuzsiauginsi (nebent siektum aukstumu) tai vat ir galvoju gal vietoj parterio tiesiog du kartus lankyt kacialke? Nes jokiu aukstumu nesieksiu, nu tailando bosko varzybuose noreciau sudalyvaut, o parteris grynai del to, kad man patinka. Imanoma taip lankant igaut gera forma, kad su laiku uzsiaugint raumenu, kad jie matomi butu? Aisku derinant ir prie bokso, kad nebuciau kaip flegmatikas? Aisku sunku bus parterio nelankyt, nes patinka, palikciau viena treniruote parterio, bet nenoriu daugiau 5 kartu per savaite kazka lankyt...Beje man 15, jeigu ka. Lauksiu nuomoniu.

šiaip yra tokia programa, kaip sakant. savaitėj 2 jėgos treniruotės, 3 technikos. pirmadienis jėga, antradienis technika, trečiadienis technika, ketviratadienis jėga, pentadienis technika. nu technika tas jo boksas ar kas ten. jėgos trenuruotė, štangų kilnojimas.
aš tik pasakiau, daryk kaip tu nori, nes aš perdaug neskaičiau ką ten rašei.

Neprisijungęs

 
muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#3 2008-02-28 16:36

Re: Kovu menai ir kacialke

Neeiliniai sugebejimai atsakinet net neskaitant klausimo...

Neprisijungęs

 
amigoLTU
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-25
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#4 2008-02-28 18:01

Re: Kovu menai ir kacialke

taj pataisyk jei netaip supratau.. tu zadi i kacelke tik 1 kart i savaite aiti?

Neprisijungęs

 
muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#5 2008-02-28 18:33

Re: Kovu menai ir kacialke

2 kartus ir 3 kartus i boksa, nes tik karta per savaite lankyt kacialke neturi prasmes ane?

Esme tokia - sportuot daugiau negu 5 dienas per savaite nenoriu (per daug), tad iseitu kartas kacialkej, 3 kartai boksas ir kartas imtynes, bet kazin ar karta lankant kacialke bus tei raumenys? Todel planuoju vietoj imtyniu lankyt kacialke, kad iseitu 2 kartai, bet velgi problema, kad imtynes sunku palikt kadangi jos man patinka, o ir raumenu turet norisi... hmm

Paskutinį kartą taisė muaythai (2008-02-28 18:37)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#6 2008-02-28 18:38

Re: Kovu menai ir kacialke

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:49)

Neprisijungęs

 
amigoLTU
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-25
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#7 2008-02-28 18:44

Re: Kovu menai ir kacialke

nu o toj imtiniu salej nera stangu? nes bent  pas mus tai yra kur imtynininkai eina pasikaciot po imtiniu treniruotes.. taj pasidomek nes  gal nereiks tau eiti i atskira  kacelke ir dar daugiau lt moketi..

Neprisijungęs

 
muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#8 2008-02-28 18:49

Re: Kovu menai ir kacialke

Graziai atrodyt, sakau noriu uzsiaugint raumenu (kad nebutu geda vasara be maikes vaiksciot big_smile) bet kovu menai man patinka todel nenoriu ju mest, o daugiausia ka ten galima nuveikt kuno liniju atzvilgiu - numest svorio, nu be abejo presas, rankos, bet juk patys suprantat, normaliai raumenu ten neuzsiauginsi. Tai ir klausiu ar imanoma 1 ar 2 kart per savaite lankant kacialke + 3,4 kart lankant tailando boksa/imtynes (nu kovu menus) uzsiaugint raumenu, tiek kad turet grazias kuno linijas ir bent minimaliai, bet matomus raumenis? Labiausiai domintu variantas su 1 kartu kacialkej, bet manau tas 1 kartas ne daug ka duos...

Dabar aiskus klausimas?

Neprisijungęs

 
muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#9 2008-02-28 18:50

Re: Kovu menai ir kacialke

amigoLTU rašė:

nu o toj imtiniu salej nera stangu? nes bent  pas mus tai yra kur imtynininkai eina pasikaciot po imtiniu treniruotes.. taj pasidomek nes  gal nereiks tau eiti i atskira  kacelke ir dar daugiau lt moketi..

Nea, nera hmm

Neprisijungęs

 
amigoLTU
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-25
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#10 2008-02-28 18:58

Re: Kovu menai ir kacialke

nu tai tada susirask koki kluba.. paprasyk kd  treneris  programa  sudarytu   ir treniruokis..

Neprisijungęs

 
muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#11 2008-02-28 19:21

Re: Kovu menai ir kacialke

Bet ar 1 karto kacialkej uztektu isvaizdai? Nes nenoriu as jokiu jegos treniruociu...

Paskutinį kartą taisė muaythai (2008-02-28 19:22)

Neprisijungęs

 
amigoLTU
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-25
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#12 2008-02-28 19:25

Re: Kovu menai ir kacialke

nu kazin.. 3 kart aini kaciotis o 3 i tai boxa.. as taip anksciau dariau visai norm buvo..

Neprisijungęs

 
muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#13 2008-02-28 19:28

Re: Kovu menai ir kacialke

Kad man maksimaliai 2 kart iseitu i kacialke eit, nu nenoriu 6 kart per savaite i triesas vaiksciot...Gautus taip kas nors?

Neprisijungęs

 
amigoLTU
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-25
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#14 2008-02-28 19:33

Re: Kovu menai ir kacialke

nu jei nenori tai nereikia.. seip kazkas gautus einant 2 kart.. vis geriau nei nieko.. ir sakau aik i koki kluba ir paprasyk kd tau treneris viska isaiskintu..

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#15 2008-02-28 20:04

Re: Kovu menai ir kacialke

muaythai rašė:

Neeiliniai sugebejimai atsakinet net neskaitant klausimo...

skaičiau, bet prabėgom big_smile

Neprisijungęs

 
JtS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-08-27
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#16 2008-02-28 21:54

Re: Kovu menai ir kacialke

jei nori kad tau raumenys matytusi, tai tu eik i boksa ir matysis tie raumenys, padaryk dar atsispaudimu namuose ir nereikes jokios kacialkos. O i kacialka zmones dazniausiai eina stangu kilnot del to, kad igauti jegos ir mases, bet kaip suprantu tu labiau nori i kovos menus tai ta kacialka tau kaip ir bereikalingai gausis. bent jau as taip manau.

Paskutinį kartą taisė JtS (2008-02-28 21:55)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#17 2008-02-28 22:03

Re: Kovu menai ir kacialke

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:49)

Neprisijungęs

 
muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#18 2008-02-28 22:20

Re: Kovu menai ir kacialke

lolardas rašė:

Aš tai nesuprantu... Tam bokse ten savarankiškai apsispardot? O gal vistik yra treneris ir gali pasakyt kas ir kaip ? hmm//

Yra, bet su juo tik apie dalykus su bosku susijusiais diskutuojam...

JtS, ko as noriu tai isvaizdos smile O kad vien boksa lankant gerai matytusi raumenys reikia laaabai ilgai lankyt ta boksa hmm Nes siaip variantai yra du: 1. 1diena kacialke 1diena imtynes ir 3 dienos boksas 2. 2dienos kacialke ir 3dienos boksas. Manau tam ko as noriu (raumenim, figurai, isvaizdai) 2 variantas geresnis. Nes kovu menu mest nenoriu, tai dabar ir lauzau galva kaip cia ka sudet, bet matyt linksiu prie to 2 varianto, nors ir gaila bus imtynes mest, bet is kitos puses 1kart i savaite tos imtynes nieko per daug neduos, tik siaip smagu lauzyt, smaugt ir siaip vartaliotis parteryje...O lankyt daugiau negu 5 dienas per savaite, ar daryt po 2 triesas per diena nenoriu, nes ir taip kruvis neblogas gausis. hmm

Neprisijungęs

 
muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#19 2008-02-29 15:30

Re: Kovu menai ir kacialke

Ir siaip ar apsimoka 2 kart kacialke ir 3 kart boksa lankyt? Bus normalus rezultatai nuo tos kacialkes?

Neprisijungęs

 
Borntofight
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-17
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#20 2008-02-29 17:27

Re: Kovu menai ir kacialke

na mano nuomone naudos bus,bet kokiu atveju tik galbut ne tokios kokios tikiesi...labai sunku suderinti kovinius menus ir kulturizma,del daugelio priezasciu.patikek as tai isbandes ir zinau,mano atveju peciai,nugara ir tricepsai susiformavo nuo kovinio sporto,zinoma taip pat presas ir is dalies kiti raumenis,todel del siu raumenu manau problemu nekiltu taciau issvajoto bicepso naturaliai nemanau kad isauginsi(bent jau man taip yra ) treneris aiskino taip yra todel kad smugiuodamas istampai bicepsa(beje ir kitus raumenis),kaip tarkim kojas...o taip pat pradejus uzsiiminet kulturizmu sumazes tavo reakcija,staigumas ir istverme kas pakenks muai-thai treniruotems,tuolabiau jai nori kovot ringe...manau suprantamai cia isdesciau mintis:) o kas mano nuomone tai eik ir kaciokis tik paprasyk treneriu kad sudarytu spicialia programa kuri kiek imanoma derintusi su tavo kitu sportu,i tokias programas neieina gryni raumens kociojimo pratimai,jos buna sudarytos labiau is bendro pasirengimo, jegos ir kuno tvirtinimo pratimu...ju deka pasiekiami tikrai neblogi rezultatai sporte ir isvaizdoje tik galbut ne taip greit kaip su iprastom kulturizmo programom. nykstys cia tik mano nuomone todel nebutinai gali but tiesa,pats isbandyk ir tada tikrai suzinosi verta ar neverta....

Neprisijungęs

 
ox
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-31
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#21 2008-02-29 18:13

Re: Kovu menai ir kacialke

muaythai rašė:

kovu menai man patinka todel nenoriu ju mest, o daugiausia ka ten galima nuveikt kuno liniju atzvilgiu - numest svorio, nu be abejo presas, rankos, bet juk patys suprantat, normaliai raumenu ten neuzsiauginsi.

kadangi lankai imtynes turėtum geriau žinoti, kaip pas imtyninkus atsiranda tokie kaklai,štangų jie tam tai nenaudoja wink

Neprisijungęs

 
muaythai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#22 2008-03-01 00:15

Re: Kovu menai ir kacialke

Tai matyt geresnis variantas 3 akrt boksas, 1 kart imtynes ir 1 kart kacialke, bet irgi taip po viena kart nelabai daug naudos... hmm Rimtai nebezinau kaip geriau neutral Esme, kad cia (kovu menuose) tam kad gerai atrodyt reikia gana ilgai lankyt...

Beje del bicepso - kai sonini smugioji, tai kaip tik bicepsas isitempia daugiausia...

Neprisijungęs

 
amigoLTU
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-25
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#23 2008-03-01 10:41

Re: Kovu menai ir kacialke

o pvz nenori nusipirkti hantelius ir namie kaciotis?

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#24 2008-03-01 11:19

Re: Kovu menai ir kacialke

muaythai rašė:

Tai matyt geresnis variantas 3 akrt boksas, 1 kart imtynes ir 1 kart kacialke, bet irgi taip po viena kart nelabai daug naudos... hmm Rimtai nebezinau kaip geriau neutral Esme, kad cia (kovu menuose) tam kad gerai atrodyt reikia gana ilgai lankyt...

Beje del bicepso - kai sonini smugioji, tai kaip tik bicepsas isitempia daugiausia...

arba kick boksą pamiršk arba imtynes. vienas iš dviejų. visko neišmoksi. bent aš kick boksą lankyčiau.

Neprisijungęs

 
Borntofight
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-17
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#25 2008-03-01 13:51

Re: Kovu menai ir kacialke

amigoLTU rašė:

o pvz nenori nusipirkti hantelius ir namie kaciotis?

tikrai,jai leidzia galimybes nusipirk ir sportuok namie,as ir taip darydavau kai sportavau kovini sporta,man vakare trefkes budavo tai stengdavausi valandziuke ryte anksciau atsikelt ir padarydavau kelis bazinius pratimus,jai to galimybes neleidzia tai pasidaryt turnika nereik beveik jokiu finansu,o jis puikiai tiks suformuot nugaros trikampiui(prisitraukimai uz galvos),bisepsui(darai prisitraukumus delnais is save),taip pat padarytum atsispaudimu krutinei,atsispaudimu tricepsui,presa...nu zodziu...o man tavo vietoj asmeniskai labiau rupetu ka as sugebu o ne kaip atrodau bet cia tik mano nuomone wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net