Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mencerisgryzo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-12-23
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#1376 2013-02-13 17:03

Re: Kaip priaugti svorio?

Makleris rašė:

14likiniui planus susidaryt, kalorijas skaiciuoti siulo... artistai

Kad artistas tai tu cia didziausias  lol Sakai kam skaiciuoti kalorijas? lol O kam tada leisk tamstos paklasuti kalorijos aplamai egzistuoja  ?  14 meciams?  Ar tokiems  kas sako valgau daug  bet neaugu padekit, ar tokiems kas sako valgau daug bet lasinys auga ? Jas tam ir reikia skaiciuoti kad realiai zinotum kiek tu ju suvalgai ir kokiu. Kam tas procentalumas  manai duotas yra kiek ko turi buti procentu racione? Tam  kad kontroliuoti galetum suvalgoma maista ir neapaugtum riebalais kaip  kiaule.  Dauguma cia nori tureti 10%  riebalo  o valgo jo trigubai daugiau  tai  kas cia 14 metis liauperi?

Neprisijungęs

 
skystas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-10
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1377 2013-02-13 19:56

Re: Kaip priaugti svorio?

EvaldasL rašė:

skystas rašė:

sveiki, turiu problemu su svoriu, sveriu vos 75kg, ugis 192cm, esu dvidesimties. valgau ka noriu ir kiek noriu, toks jausmas jog svoris krenta, ne auga big_smile forumai visi perpildyti, vienam vos ne 300psl, nuo 2006 metu, kitam tas pats 50psl ir tt... vnz skaityt kaip patys suprantat neapsimoka, o ir technologijos juda i prieki. tad manau jog atsiras gerasirdziu ir nepatinges patarti, kokius papildus reikia pradeti vartoti, judu nemazai, dirbu fizini darba, bet stangos pakilnot neinu, tiesiog neiseina, o ir noro nera ten didelio  smile taigi laukiu patarimu su papildais, kokie efektyviausi augintis lasiakam wink

O kam tau tas svoris, jeigu nesportuoji? Nematau jokio grozio kai zmones vaiksto su alaus pilvu ir vos uzlipa i penkta auksta.
Bent jau as asmeniskai nesiekiu kazkokiu aukstumu sporte, sportuoju savo malonumui ir vienodai man kiek sveriu.
Ir nesutinku, kad papildai yra chemija. Nes dauguma jų pagaminti iš natūralių produktų kaip išrūgų baltymai. O va kad maiste yra prifarsiruota pilna chemijos, sutinku.

o kudam kaip sakaliui galvoji yra smagu, grazu?  tai man tas ir juokingiausia, kad patarineja valgyt valgyt ir valgyt, bet garantuoju, jog patys "kacialinos" ir papildus rijo big_smile o cia dabar man aiskina, kad as valgyciau daugiau, skaiciuociau kalorijas ir dar kazkokius briedzius, tai kam tie papildai? visos kalorijos, priedai, vitaminai sudiktuoti. as nusprendziau jog man reikia papildu, nes kitaip nebeiseina, tik prasau, patarkit kokius pirkt efektyviausius? pora kartu pamaldavus, tai vos islemeno, jog geinerius kazkokius, kuriu pasirinkimas platus. cia tas pats kas paklausus kokia masina pirkti, atsakymas sedana.

Neprisijungęs

 
niekada_nebegu
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-05-04
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#1378 2013-02-13 20:21

Re: Kaip priaugti svorio?

skystas rašė:

EvaldasL rašė:

skystas rašė:

sveiki, turiu problemu su svoriu, sveriu vos 75kg, ugis 192cm, esu dvidesimties. valgau ka noriu ir kiek noriu, toks jausmas jog svoris krenta, ne auga big_smile forumai visi perpildyti, vienam vos ne 300psl, nuo 2006 metu, kitam tas pats 50psl ir tt... vnz skaityt kaip patys suprantat neapsimoka, o ir technologijos juda i prieki. tad manau jog atsiras gerasirdziu ir nepatinges patarti, kokius papildus reikia pradeti vartoti, judu nemazai, dirbu fizini darba, bet stangos pakilnot neinu, tiesiog neiseina, o ir noro nera ten didelio  smile taigi laukiu patarimu su papildais, kokie efektyviausi augintis lasiakam wink

O kam tau tas svoris, jeigu nesportuoji? Nematau jokio grozio kai zmones vaiksto su alaus pilvu ir vos uzlipa i penkta auksta.
Bent jau as asmeniskai nesiekiu kazkokiu aukstumu sporte, sportuoju savo malonumui ir vienodai man kiek sveriu.
Ir nesutinku, kad papildai yra chemija. Nes dauguma jų pagaminti iš natūralių produktų kaip išrūgų baltymai. O va kad maiste yra prifarsiruota pilna chemijos, sutinku.

o kudam kaip sakaliui galvoji yra smagu, grazu?  tai man tas ir juokingiausia, kad patarineja valgyt valgyt ir valgyt, bet garantuoju, jog patys "kacialinos" ir papildus rijo big_smile o cia dabar man aiskina, kad as valgyciau daugiau, skaiciuociau kalorijas ir dar kazkokius briedzius, tai kam tie papildai? visos kalorijos, priedai, vitaminai sudiktuoti. as nusprendziau jog man reikia papildu, nes kitaip nebeiseina, tik prasau, patarkit kokius pirkt efektyviausius? pora kartu pamaldavus, tai vos islemeno, jog geinerius kazkokius, kuriu pasirinkimas platus. cia tas pats kas paklausus kokia masina pirkti, atsakymas sedana.

as garantuoju, kad tavo mityba yra skurdi ir tu pradedi ne nuo to galo, tuos planuojamus pinigus skirti papildam skirk normaliam maistui

Neprisijungęs

 
appleomax
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-08-10
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#1379 2013-02-13 20:52

Re: Kaip priaugti svorio?

Jei aš valgau daugiau košių nei mėsos, ar tai labai gali paveikti masės augimą?

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#1380 2013-02-13 21:09

Re: Kaip priaugti svorio?

niekada_nebegu rašė:

skystas rašė:

EvaldasL rašė:


O kam tau tas svoris, jeigu nesportuoji? Nematau jokio grozio kai zmones vaiksto su alaus pilvu ir vos uzlipa i penkta auksta.
Bent jau as asmeniskai nesiekiu kazkokiu aukstumu sporte, sportuoju savo malonumui ir vienodai man kiek sveriu.
Ir nesutinku, kad papildai yra chemija. Nes dauguma jų pagaminti iš natūralių produktų kaip išrūgų baltymai. O va kad maiste yra prifarsiruota pilna chemijos, sutinku.

o kudam kaip sakaliui galvoji yra smagu, grazu?  tai man tas ir juokingiausia, kad patarineja valgyt valgyt ir valgyt, bet garantuoju, jog patys "kacialinos" ir papildus rijo big_smile o cia dabar man aiskina, kad as valgyciau daugiau, skaiciuociau kalorijas ir dar kazkokius briedzius, tai kam tie papildai? visos kalorijos, priedai, vitaminai sudiktuoti. as nusprendziau jog man reikia papildu, nes kitaip nebeiseina, tik prasau, patarkit kokius pirkt efektyviausius? pora kartu pamaldavus, tai vos islemeno, jog geinerius kazkokius, kuriu pasirinkimas platus. cia tas pats kas paklausus kokia masina pirkti, atsakymas sedana.

as garantuoju, kad tavo mityba yra skurdi ir tu pradedi ne nuo to galo, tuos planuojamus pinigus skirti papildam skirk normaliam maistui

Kuo toliau tuo liksmiau cia ziuriu darosi, 75kg ir matai jam svoris neauga big_smile pradek valgyt padoriai ir sportuot, pamatysi kaip tas svoris uzaugs, per metus drasiai 15kg uzsimesi ir ne tik lajaus, kaip cia planuoji... Nu tai ant kiek neprotaut reikia, kad sugalvot pirkt papildus, kad priaugt svorio nesportuojant...... net nesuprantu is kur tokios mintys pas zmones atsiranda..

Neprisijungęs

 
EvaldasL
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-12
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#1381 2013-02-13 21:39

Re: Kaip priaugti svorio?

Na, nesutikciau su Kano. Paciam man yra labai greita medziagu apykaita ir zinau kaip sunkiai svoris auga. Galiu valgyti kad ir cipsus, bet svoris neauga taip kaip kitiems. O skystas vietoje nesportuodamas irgi nemetyciau pinigu papildams. Bet jeigu toks tikslas, tai pirk kokius geinerius su daug angliavandeniu ir cukrumi. Is esmes kad ir pigiausius. Turetum kazkiek riebalu priaugti.

Paskutinį kartą taisė EvaldasL (2013-02-13 21:40)

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#1382 2013-02-14 18:23

Re: Kaip priaugti svorio?

EvaldasL rašė:

Na, nesutikciau su Kano. Paciam man yra labai greita medziagu apykaita ir zinau kaip sunkiai svoris auga. Galiu valgyti kad ir cipsus, bet svoris neauga taip kaip kitiems. O skystas vietoje nesportuodamas irgi nemetyciau pinigu papildams. Bet jeigu toks tikslas, tai pirk kokius geinerius su daug angliavandeniu ir cukrumi. Is esmes kad ir pigiausius. Turetum kazkiek riebalu priaugti.

Baikit jus cia nesamones sneket, nereikia cia  kaltinti greitos medziagu apykaitos, jeigu noresi priaugt tai ir priaugsi, o jei metysi atmazus apie greitas apykaitas tai ir stovesi vietoj. Cipsus jis matai gali valgyt ir nieko... pradek valgyt koses, mesa ir taip nevaikiskai, pamatysi kaip svoris auga.

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#1383 2013-02-14 18:25

Re: Kaip priaugti svorio?

EvaldasL rašė:

Na, nesutikciau su Kano. Paciam man yra labai greita medziagu apykaita ir zinau kaip sunkiai svoris auga. Galiu valgyti kad ir cipsus, bet svoris neauga taip kaip kitiems. O skystas vietoje nesportuodamas irgi nemetyciau pinigu papildams. Bet jeigu toks tikslas, tai pirk kokius geinerius su daug angliavandeniu ir cukrumi. Is esmes kad ir pigiausius. Turetum kazkiek riebalu priaugti.

Isvis is posto matosi, kad  nelabai ka supranti nei apie sporta nei apie mityba, tai gal geriau ta savo nuomone kolkas pasilik sau paciam.

Neprisijungęs

 
Stumbras
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Gym
Registravosi: 2012-10-12
Žinutės: 103
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1384 2013-03-10 16:49

Re: Kaip priaugti svorio?

Kaip manot ar per 3 men butu imanoma priaugti  10kg,jeigu ziauriai daug valgyciau?Ugis 193cm,svoris 68kg.Sportuoju pagal programa is sito forumo.

Neprisijungęs

 
Goša
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 154
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1385 2013-03-10 17:00

Re: Kaip priaugti svorio?

Riebalu ? Drasiai big_smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1386 2013-03-10 17:02

Re: Kaip priaugti svorio?

Stumbras rašė:

Kaip manot ar per 3 men butu imanoma priaugti  10kg,jeigu ziauriai daug valgyciau?Ugis 193cm,svoris 68kg.Sportuoju pagal programa is sito forumo.

Iki vasaros ane, jei manei kad taip, tai now go back to reality.

Paskutinį kartą taisė athletic (2013-03-10 17:04)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1387 2013-03-10 17:41

Re: Kaip priaugti svorio?

Goša rašė:

Riebalu ? Drasiai big_smile

jop smile

Neprisijungęs

 
Goša
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 154
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1388 2013-03-10 17:46

Re: Kaip priaugti svorio?

Visi tik priaugt priaugt... Ateikit nuo manes nusipjaukit lasinuko, nesupyksiu big_smile

Neprisijungęs

 
Stumbras
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Gym
Registravosi: 2012-10-12
Žinutės: 103
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1389 2013-03-10 17:59

Re: Kaip priaugti svorio?

Gerai tau kai turi svorio big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1390 2013-03-10 18:13

Re: Kaip priaugti svorio?

o  kas is to svorio kuris yra lashiniu pavidalu ?   naudos jokios

Neprisijungęs

 
Stumbras
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Gym
Registravosi: 2012-10-12
Žinutės: 103
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1391 2013-03-10 18:29

Re: Kaip priaugti svorio?

Manau geriau +10 kg negu -25(mano atveju) big_smile

Neprisijungęs

 
Goša
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 154
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1392 2013-03-10 18:35

Re: Kaip priaugti svorio?

Stumbras rašė:

Manau geriau +10 kg negu -25(mano atveju) big_smile

Matai , sakyciau ne . Tu gali liesos ir naudingos mases uzsiaugint , o man reik ta riebala sudegint dar paskui tada vel ant mases eit big_smile .
Nes 176cm 81Kg nera malonu smile

Neprisijungęs

 
Stumbras
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Gym
Registravosi: 2012-10-12
Žinutės: 103
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1393 2013-03-10 18:40

Re: Kaip priaugti svorio?

Gal tu ir teisus smile

Neprisijungęs

 
wirusass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-13
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1394 2013-05-13 20:45

Re: Kaip priaugti svorio?

Sveiki, esu 25 metu, 189 cm ugio, sveriu 78, visa dar trumpa gyvenima dirbau fizini darba.
Darbar atvykau dirbti i uzsieni, cia geras darbo grafikas, turiu daug laisvo laiko. Noreciau priaugt svorio, salia yra sporto klubas (niekad nelankiau sporto klubo, laisvalaikiui tinklini zaisdavau). Esu stipriai zalias siame reikale. Esu ir anksciau bandes priaugt svorio, bet nieko is to neiseina... noreciau patarimu kaip priaugt bent kelis kilogramus (svajone 10 kg). Beje mano visa seima tokio sudejimo,
Aciu

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1395 2013-05-13 20:52

Re: Kaip priaugti svorio?

wirusass rašė:

Sveiki, esu 25 metu, 189 cm ugio, sveriu 78, visa dar trumpa gyvenima dirbau fizini darba.
Darbar atvykau dirbti i uzsieni, cia geras darbo grafikas, turiu daug laisvo laiko. Noreciau priaugt svorio, salia yra sporto klubas (niekad nelankiau sporto klubo, laisvalaikiui tinklini zaisdavau). Esu stipriai zalias siame reikale. Esu ir anksciau bandes priaugt svorio, bet nieko is to neiseina... noreciau patarimu kaip priaugt bent kelis kilogramus (svajone 10 kg). Beje mano visa seima tokio sudejimo,
Aciu

Tau reikia ~700g vistienos krutineles per para arba kitu baltymu saltiniu + kokia 0,5kg ryziu + darzoviu + dar riebalu siek tiek is kokiu zuvu tauku. Ar suvalgai tiek?

Neprisijungęs

 
wirusass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-13
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1396 2013-05-13 23:38

Re: Kaip priaugti svorio?

Nesuvalgau, nera apetito, biski as uzvalgau ir sotus jauciuosi,

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1397 2013-05-13 23:42

Re: Kaip priaugti svorio?

tai pradek per prievarta kisti,aisku ne labai didziuliais kiekiais,bet valgyk daugiau ir bant jau 5x dienoje

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#1398 2013-05-13 23:56

Re: Kaip priaugti svorio?

ramli rašė:

tai pradek per prievarta kisti,aisku ne labai didziuliais kiekiais,bet valgyk daugiau ir bant jau 5x dienoje

big_smileD

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#1399 2013-05-14 08:59

Re: Kaip priaugti svorio?

Esmė - ne priaugti bet kokio svorio kemšant per prievartą, o subalansuotai maitintis ir prisiauginti raumenų. Kimšdamas baltymus daugiau nei gali įsisavinti tik kenksi kepenims ir savo piniginei. Be to, jei staigiai prisiauginsi riebalų, bus sunku jų atsikratyti. Džiaukis, kad turi liekną taliją ir pradėk reguliariai sportuot klube.

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#1400 2013-05-14 09:28

Re: Kaip priaugti svorio?

Sarun4kas rašė:

ramli rašė:

tai pradek per prievarta kisti,aisku ne labai didziuliais kiekiais,bet valgyk daugiau ir bant jau 5x dienoje

big_smileD

Koks skirtumas 5x dienoj 3x dienoj 1x dienoj ar 10x dienoj ? smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net