Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#1401 2013-05-14 09:30

Re: Kaip priaugti svorio?

Jojikas rašė:

Esmė - ne priaugti bet kokio svorio kemšant per prievartą, o subalansuotai maitintis ir prisiauginti raumenų. Kimšdamas baltymus daugiau nei gali įsisavinti tik kenksi kepenims ir savo piniginei. Be to, jei staigiai prisiauginsi riebalų, bus sunku jų atsikratyti. Džiaukis, kad turi liekną taliją ir pradėk reguliariai sportuot klube.

alahnykstys

Neprisijungęs

 
DMSJ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 239
Atsiliepimai: 1

#1402 2013-05-14 09:49

Re: Kaip priaugti svorio?

AkcjaAtrakcja rašė:

Sarun4kas rašė:

ramli rašė:

tai pradek per prievarta kisti,aisku ne labai didziuliais kiekiais,bet valgyk daugiau ir bant jau 5x dienoje

big_smileD

Koks skirtumas 5x dienoj 3x dienoj 1x dienoj ar 10x dienoj ? smile

O koks skirtumas tau geriau karta per diena isgert 3litrus ar kas valanda po puodeli

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#1403 2013-05-14 10:53

Re: Kaip priaugti svorio?

DMSJ rašė:

AkcjaAtrakcja rašė:

Sarun4kas rašė:


big_smileD

Koks skirtumas 5x dienoj 3x dienoj 1x dienoj ar 10x dienoj ? smile

O koks skirtumas tau geriau karta per diena isgert 3litrus ar kas valanda po puodeli

bet visumoj, per diena busi susileides tuos pacius 3 litrus smile

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#1404 2013-05-14 11:15

Re: Kaip priaugti svorio?

Kuriuo atveju bus lengviau surinkti reikiamą kiekį kalorijų, tai manau nereikia diskutuoti. O čia žmogui tokia problema ir buvo. Tai va toks ir skirtumas.

Paskutinį kartą taisė idijotaz (2013-05-14 11:16)

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#1405 2013-05-14 11:20

Re: Kaip priaugti svorio?

Sarun4kas rašė:

DMSJ rašė:

AkcjaAtrakcja rašė:


Koks skirtumas 5x dienoj 3x dienoj 1x dienoj ar 10x dienoj ? smile

O koks skirtumas tau geriau karta per diena isgert 3litrus ar kas valanda po puodeli

bet visumoj, per diena busi susileides tuos pacius 3 litrus smile

Kad augti turi buti kaloriju perteklius o ar tu jas suvalgysi per viena karta ar per 10 skirtumo nera

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1406 2013-05-14 11:22

Re: Kaip priaugti svorio?

Sarun4kas rašė:

DMSJ rašė:

AkcjaAtrakcja rašė:

Koks skirtumas 5x dienoj 3x dienoj 1x dienoj ar 10x dienoj ? smile

O koks skirtumas tau geriau karta per diena isgert 3litrus ar kas valanda po puodeli

bet visumoj, per diena busi susileides tuos pacius 3 litrus smile

skirtumas toks-valgysi 3x dienoje,jei ir surinksi reikiamu kcal kieki,tai jie nueis i lasinius,valgysi 5-6x dienoje reikiama kieki,(kiekis bus mazesnis nei valgant 3x dienoje,taip neapsinkinsi saves,nebus pilvas issiputes)taigi valgant 5-6 x dienoje greiciau ir geriau pasisavins organizmas reikiamas medziagas.
susdaryk mitya ir ziurek,gal per 6x imanoma suvalgyti tiek kiek reikia,jei sakai,kad truputi uzvalgai ir jau sotus.
jei ne,tai jam reiketu didinti maisto dozes ir valgyt dazniau,del to ir sakau,jei privalgei dar truputi ikisk per prievarta,priversk skrandi atsiristi,nes jis kaip sakant yra susitraukes,nes priprates gaut maisto kaip per badmeti.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1407 2013-05-14 11:24

Re: Kaip priaugti svorio?

AkcjaAtrakcja rašė:

Kad augti turi buti kaloriju perteklius o ar tu jas suvalgysi per viena karta ar per 10 skirtumo nera

nebenusikalbam ok?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#1408 2013-05-14 11:27

Re: Kaip priaugti svorio?

ramli rašė:

Sarun4kas rašė:

DMSJ rašė:


O koks skirtumas tau geriau karta per diena isgert 3litrus ar kas valanda po puodeli

bet visumoj, per diena busi susileides tuos pacius 3 litrus smile

skirtumas toks-valgysi 3x dienoje,jei ir surinksi reikiamu kcal kieki,tai jie nueis i lasinius,valgysi 5-6x dienoje reikiama kieki,(kiekis bus mazesnis nei valgant 3x dienoje,taip neapsinkinsi saves,nebus pilvas issiputes)taigi valgant 5-6 x dienoje greiciau ir geriau pasisavins organizmas reikiamas medziagas.
susdaryk mitya ir ziurek,gal per 6x imanoma suvalgyti tiek kiek reikia,jei sakai,kad truputi uzvalgai ir jau sotus.
jei ne,tai jam reiketu didinti maisto dozes ir valgyt dazniau,del to ir sakau,jei privalgei dar truputi ikisk per prievarta,priversk skrandi atsiristi,nes jis kaip sakant yra susitraukes,nes priprates gaut maisto kaip per badmeti.

pritariu, tikrai maistas geriau susisavins valgant 5-6 kartus nei 3.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#1409 2013-05-14 11:29

Re: Kaip priaugti svorio?

čia vėlgi tik nuomonė, nes yra daugybė kitų nuomonių, jog 5-6 kartų valgymo taisyklės nėr.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#1410 2013-05-14 11:30

Re: Kaip priaugti svorio?

tai priklauso nuo svorio, ir ka tu valgai.

bet tarkim valgant normalu maista sveriant 90kg, per tris kartus nesurinksi visko

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1411 2013-05-14 11:35

Re: Kaip priaugti svorio?

surinkti yra imanoma,bet maisto kieks bus nevaikiskas smile
jei gryztant prie temos,zmogus aiskiai parase,kad truputi uzvalgo ir sotus,tai cia nera net kalbos,kad per 3 kartus gauti reikiama kieki yra NEIMANOMA

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1412 2013-05-14 11:38

Re: Kaip priaugti svorio?

Manau cia priklauso nuo zmogaus, as pvz hard gaineris esu, man 3kart valgyti prisikemsant kiekviena karta iki persivalgymo jokiu rezultatu neduodavo, tik po kokios valandos is kart i toleta varydavo. Pradejau valgyti 5kart per diena mazesniais kiekiais, be persivalgymu ir viskas pajudejo - svoris normaliai auga, jokio persiedimo jausmo ir beveik miegojimo darbo vietoj, i tulika belekiek kartu nebereikia lakstyt. Bet kolega mano gali valgyti 3kart ir svoris auga, bet daugiau riebalas.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1413 2013-05-14 11:43

Re: Kaip priaugti svorio?

joks tu ne hardgeineris jei tik tokie pokyciai issaukia tokius skirtumus, paprasciausia dazniau valgydamas daugiau suvalgyt pradejai smile
dar yra tokia nuomone, kad daznesnis valgymas po maziau pagreitina medziagu apykaita ir atvirksciai, tai tau kaip "hardgeineriui" kaiptik tada reiktu reciau ir po daugiau valgyt wink

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1414 2013-05-14 12:07

Re: Kaip priaugti svorio?

As save hard gaineriu vadinu todel, kad galiu est bet ka ir man nelabai tie riebalai ant sonu kaupias. Buvo etapas kai kas dien alus, picos, kebabai, hamburgeriai eidavo ir ka? Daug kaloriju per diena gaudavau, bet kaip buvau kudas taip ir likau - svoris nei aukstyn, nei zemyn.
Taip, valgydamas dazniau suvalgau daugiau. Zmogus sako, kad nera jam apetito, man lygiai taip pat buvo - pradejau dazniau valgyti, organizmas priprato gauti tam tikru laiku maisto ir dabar pats reikalauja, kiekiai po truputi kyla, rezultata(irgi buvo svajone +10kg) pasiekiau per mazdaug 7men.
Tai va toks dalykas is mano puses, man asmeniskai padejo daznesnis valgymas. Siulau wirusui pamegint toki buda ir paziureti ar progresuoja ir jei uzteks kantrybes pasieks ta savo rezultata.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1415 2013-05-14 12:13

Re: Kaip priaugti svorio?

samas rašė:

As save hard gaineriu vadinu todel, kad galiu est bet ka ir man nelabai tie riebalai ant sonu kaupias. Buvo etapas kai kas dien alus, picos, kebabai, hamburgeriai eidavo ir ka? Daug kaloriju per diena gaudavau, bet kaip buvau kudas taip ir likau - svoris nei aukstyn, nei zemyn.

speju amzius tavo max 20+? tada palauk dar keleta meteliu, bus ir to riebalo be problemu wink

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1416 2013-05-14 12:31

Re: Kaip priaugti svorio?

Robšė rašė:

samas rašė:

As save hard gaineriu vadinu todel, kad galiu est bet ka ir man nelabai tie riebalai ant sonu kaupias. Buvo etapas kai kas dien alus, picos, kebabai, hamburgeriai eidavo ir ka? Daug kaloriju per diena gaudavau, bet kaip buvau kudas taip ir likau - svoris nei aukstyn, nei zemyn.

speju amzius tavo max 20+? tada palauk dar keleta meteliu, bus ir to riebalo be problemu wink

Man 28 ir tiesa pasakius nenoriu sulaukt to laikotarpio kai riebalai kaupsis lengvai smile
Beje nepaminejau, bet cia jau ir pagal nutylejima turetu buti aisku, kad maisto produktu racionas tikrai ne kebabai, picos ir pns liko.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1417 2013-05-14 13:48

Re: Kaip priaugti svorio?

samas rašė:

Robšė rašė:

samas rašė:

As save hard gaineriu vadinu todel, kad galiu est bet ka ir man nelabai tie riebalai ant sonu kaupias. Buvo etapas kai kas dien alus, picos, kebabai, hamburgeriai eidavo ir ka? Daug kaloriju per diena gaudavau, bet kaip buvau kudas taip ir likau - svoris nei aukstyn, nei zemyn.

speju amzius tavo max 20+? tada palauk dar keleta meteliu, bus ir to riebalo be problemu wink

Man 28 ir tiesa pasakius nenoriu sulaukt to laikotarpio kai riebalai kaupsis lengvai smile
Beje nepaminejau, bet cia jau ir pagal nutylejima turetu buti aisku, kad maisto produktu racionas tikrai ne kebabai, picos ir pns liko.

Mano draugui tas pats, 22m, gali valgyt beleką, jį max mačiau su 11bf (spėju) visada pas jį būna gal 9, užsimest sunku, o numest lengva.

Neprisijungęs

 
wirusass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-13
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1418 2013-05-14 16:36

Re: Kaip priaugti svorio?

Nu bandysiu daugiau ir darzniau valgyt, vitaminu nusipirkau, gal kas ir gausis. Kita savaite jau i sporto kluba eisiu
Dekui uz patarimus, kreipsiuos veliau vel

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1419 2013-05-14 16:53

Re: Kaip priaugti svorio?

valgo suda o gero maisto nevalgo. taip ir sveria -20kg. svertu virs ugio kazkiek ir valgytu ta suda kazin ar ten butu 10% bf smile

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#1420 2013-05-14 16:58

Re: Kaip priaugti svorio?

ramli rašė:

AkcjaAtrakcja rašė:

Kad augti turi buti kaloriju perteklius o ar tu jas suvalgysi per viena karta ar per 10 skirtumo nera

nebenusikalbam ok?

Yra daug ivairiu teoriju,kad valgant daznai ir po mazai yra geriau, taip pat yra nemazai nuomoniu ir straipsniu is zmoniu patirties, kad nera skirtumo.
Visur pirma, pasidomek apie intermiting fasting. Tai yra pertraukinis badavimas, kai yra kazkoks 4, 6 ar 8  valandu langas, kai reikia sukimst visas kalorijas nepriklausomai nuo tavo tikslo (mase, ryskinimasis). Kodel taip yra ir kodel tai eina pries tavo issakyta nuomone? Visas pasaulis durnas o tu vienas protingas?

P.s.tu greiciausiai esi tos nuomones, kad valgant dazniau bus maziau lasinio, tai tada atsakyk man i sita misle, kodel tu vistiek taip valgydamas atrodai storas?smile

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#1421 2013-05-14 17:00

Re: Kaip priaugti svorio?

zaliasss rašė:

tai priklauso nuo svorio, ir ka tu valgai.

bet tarkim valgant normalu maista sveriant 90kg, per tris kartus nesurinksi visko

  big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1422 2013-05-14 17:06

Re: Kaip priaugti svorio?

as tavo sakiny tiesiog tingiu pajuodint ta vieta kur nusisnekejai(kalbu apie ta sakini kuri citavau)manau pats supranti,kad 1 karta dienoje valgant yra sudu kakutis.
o jei tu apie mane butent kalbi tai as tau galiu pasakyti sitaip.
auginant mase neisvengiamai uzsimesi lajaus. mano atveju kol valgiau 6-7 kartus dienoje,su normalia mityba buvo ok.  2 savaites atostogos,valgymas i diena po 3 kartus.t.y 8 ryte,1 dienos ir 7 dienos,nieko neskaiciuojant ir vartojant visokius kokteilius ir dar visoki bruda,kepta kiauliena,kotletus visokius ir pan man prisimete +~5 kg.is kuriu raumenu apsoliutus 0.

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#1423 2013-05-14 17:22

Re: Kaip priaugti svorio?

ramli rašė:

as tavo sakiny tiesiog tingiu pajuodint ta vieta kur nusisnekejai(kalbu apie ta sakini kuri citavau)manau pats supranti,kad 1 karta dienoje valgant yra sudu kakutis.
o jei tu apie mane butent kalbi tai as tau galiu pasakyti sitaip.
auginant mase neisvengiamai uzsimesi lajaus. mano atveju kol valgiau 6-7 kartus dienoje,su normalia mityba buvo ok.  2 savaites atostogos,valgymas i diena po 3 kartus.t.y 8 ryte,1 dienos ir 7 dienos,nieko neskaiciuojant ir vartojant visokius kokteilius ir dar visoki bruda,kepta kiauliena,kotletus visokius ir pan man prisimete +~5 kg.is kuriu raumenu apsoliutus 0.

Tu nepyk, bet labai nenoriu veltis i diskusijas, taciau pasakysiu tiek - tu esi filosofas, daugiau nieko.

Tu realybej bandei kada nors ta pati maista sukist, per 2-3 kartus, ka tu suvalgydavai per 6-7? Kai pabandysi, tada galesim sneket ir lygint tavo rezultatus. O kai tame dalyke nebuvai - prasau, nepradek sneket ir diskutuot apie tai ko tu nezinai. Tu per daug teorijos prisiskaites, bet mazai patirties turi tame.

Per viena karta suvalgyt imanoma, taciau tai nera protinga tiek is sveiktos puses, tiek is kitu dalyku, tai buvo tik retorinis pasakymas, matau, kad is konteksto tu to nesupratai, tai biski paaiskinau smile

P.s. Mes kalbam apie normalu maista ir valgyma per 2-3 kartus, o ne apie bruda, kuri tu kimsai kai prisiauginai svorio. Biski lygini kazkaip skirtingus dalykus.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1424 2013-05-14 17:33

Re: Kaip priaugti svorio?

butent,kad per 3 kartus as tiek net nesukisciau,net jau nekalbu apie 2 kartus.

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#1425 2013-05-14 18:25

Re: Kaip priaugti svorio?

AkcjaAtrakcja rašė:

ramli rašė:

as tavo sakiny tiesiog tingiu pajuodint ta vieta kur nusisnekejai(kalbu apie ta sakini kuri citavau)manau pats supranti,kad 1 karta dienoje valgant yra sudu kakutis.
o jei tu apie mane butent kalbi tai as tau galiu pasakyti sitaip.
auginant mase neisvengiamai uzsimesi lajaus. mano atveju kol valgiau 6-7 kartus dienoje,su normalia mityba buvo ok.  2 savaites atostogos,valgymas i diena po 3 kartus.t.y 8 ryte,1 dienos ir 7 dienos,nieko neskaiciuojant ir vartojant visokius kokteilius ir dar visoki bruda,kepta kiauliena,kotletus visokius ir pan man prisimete +~5 kg.is kuriu raumenu apsoliutus 0.

Tu nepyk, bet labai nenoriu veltis i diskusijas, taciau pasakysiu tiek - tu esi filosofas, daugiau nieko.

Tu realybej bandei kada nors ta pati maista sukist, per 2-3 kartus, ka tu suvalgydavai per 6-7? Kai pabandysi, tada galesim sneket ir lygint tavo rezultatus. O kai tame dalyke nebuvai - prasau, nepradek sneket ir diskutuot apie tai ko tu nezinai. Tu per daug teorijos prisiskaites, bet mazai patirties turi tame.

Per viena karta suvalgyt imanoma, taciau tai nera protinga tiek is sveiktos puses, tiek is kitu dalyku, tai buvo tik retorinis pasakymas, matau, kad is konteksto tu to nesupratai, tai biski paaiskinau smile

P.s. Mes kalbam apie normalu maista ir valgyma per 2-3 kartus, o ne apie bruda, kuri tu kimsai kai prisiauginai svorio. Biski lygini kazkaip skirtingus dalykus.

Tvarkinga skiryba!nykstys

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net