Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Enrok
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-01-07
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2019-01-07 17:05

Treniruoklis namuose, reikia patarimu

Sveika tauta, taigi buvau žiauriai užsikabines ant geležies, bet vaikščiojimas i sporto kluba pasidarė per brangus ir po darbo nebeišeina, tad nusprendžiau kiek pasitaupes nusipirkti treniruokli dar lenktu grifu,hanteliu ir galbut koki elipsini arba irklavimo treniruokli, matau tik pliusa, savo daikta turėsi ir nereikės sukt galvos kad neišeina vaikščioti i sporto kluba ir apskritai pigiau išeis, tik pasitaupyt reikia. Išnaršiau visas internetines parduotuves ir esu labiausiai nusiveizėjes šiuos du https://www.b-a.eu/p708498/jegos-stakle … r-delta-xl
https://www.senukai.lt/p/daugiafunkcini … id-xp/4kt8 Ka manot apie šiuos  ? Ieškau tokio treniruoklio kad butu kuo didesnė pratimu ivairovė, man labai patiko Hammer Solid XP nes su juo taip pat galima daryti pritupimus su štanga ir suoliukas nusileidžia apačion, galima spausti štanga žemyn galva, bet tik tiek jog šis treniruoklis neturi rankenėliu ''peck deck'' kaip kad Kettler Delta XL turi, nežinau kaip jos vadinasi lietuviškai. Taigi ka manote? Gal turit kas ka kitokiu pasiulyti? Gal panašius turite namuose ir turit kokiu patarimu,pastabu? Ačiu chebra už jusu laika, laukiu atsakymu.

Paskutinį kartą taisė Enrok (2019-01-07 17:16)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net