Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#51 2021-09-12 17:20

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Jūsų Didenybė rašė:

Vaje, kiek mandrumo! Bet kagi, Hello & Goodbye.
Nu aisku, galima viska det i Insta, kuria visi greitai vercia ir net neskaite teksto deda "laikus". Bent jau as taip darau, tokius is gailescio "laikus" delioju, nes visgi panike stengesi pafilosofuot kazka apie gyvenimo prasme, subines foto idejus big_smile
Bendrai tai gaila, kad mire sito tipo forumai, nes tik cia taip gali versti atgal istorijos lapus..

meh, Instos account senokai istryniau, nieko ten gero. Gaila, bet ka padarysi:) Kaip ir nepabegau niekur, tiesiog asmenines temos nevedu. Va, dabar vel uzsukau pabrowsinti.

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1755
Atsiliepimai: 0

#52 2021-09-12 18:19

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

As tai nors ir kuriu dienorasti,tai pats idomumo delei pasiskaitau,man cia kaip dienorastis progreso sekimui smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2023 Kulturizmas.net