Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3226 2012-12-03 15:50

Re: Mitybos planai

whatever rašė:

Borex rašė:

whatever rašė:


Ka tu cia pjauni? big_smilebig_smile

ne pjaunu ,o ryzius kirviu skaldau. Trurejau omeny, kad virskinima apsunkina "krakmolas" kartu su mesa.

O as tau sakau, kad pjauni smile Ryzius su vistiena valge, valgo ir valgys - ir niekas neapsunkeja. Teorija yra teorija.

bbz ka tau ten apkrauna po valandos est noriu nieko neapkrauna mesa+ryziai ownina nykstys

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#3227 2012-12-03 16:02

Re: Mitybos planai

Cia man neseniai su tokia moteraite kalba buvo isejus apie mityba, tai irgi buvo jos pamineti tie krakmolingi angliavandeniai big_smile

Paskutinį kartą taisė olegaskimanas (2012-12-03 16:03)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#3228 2012-12-03 16:24

Re: Mitybos planai

Tai cia tipo ryziai "krakmolingi"?

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 670
Atsiliepimai: 0

#3229 2012-12-03 16:48

Re: Mitybos planai

nu jo yra teorija maisto derinimas ir kadangi ryziai krakmolingi angliavandeniai jiems virskinti reikalinga sarmine terpe o mesa baltymai jai virskinti reikalingos rugstis todel nedera maisyt bulviu kruopu duonos su mesa zuvim kiausiniais jie geraiu virskinasi su darzovem

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3230 2012-12-03 16:48

Re: Mitybos planai

Loading rašė:

Tai cia tipo ryziai "krakmolingi"?

taip iseina big_smile nebent gera kruza kisieliaus isauna prie ryziu su vista big_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#3231 2012-12-03 16:49

Re: Mitybos planai

geras. nu ok, ryziai krakmolingi. tai tipo valgyt mesa ir ryzius atskirai? wtf?

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 670
Atsiliepimai: 0

#3232 2012-12-03 16:54

Re: Mitybos planai

nu jo ten pagal seltona ar rusa pavlova pagoglink ismes

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#3233 2012-12-03 17:18

Re: Mitybos planai

nagas rašė:

nu jo yra teorija maisto derinimas ir kadangi ryziai krakmolingi angliavandeniai jiems virskinti reikalinga sarmine terpe o mesa baltymai jai virskinti reikalingos rugstis todel nedera maisyt bulviu kruopu duonos su mesa zuvim kiausiniais jie geraiu virskinasi su darzovem

skrandy VISADA terpe rugstine, O zarnose sarmine nesvarbu ka valgysi, todel visa sita teorija suniui ant uodegos.

Paskutinį kartą taisė ATP (2012-12-03 17:19)

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3234 2012-12-03 18:51

Re: Mitybos planai

na vieni valgo su ryziais mesa kiti sako kad tai negerai. As valgysiu kaip valges mesa tik su darzovem nes tikrai zinau, kad taip yra teisinga, o jei kyla diskusija del ryziu ir mesos valgymo kartu tai as juos valgysiu atskitai taip tikrai busiu teisus. Ir dar mesa + darzoves man asmeniskai daug greiciau virskinasi galiu suvalgyt nors ir puse kg mesos su 1.5 kilogramais darzoviu ir sekanciame valgyme visvien noresiu maisto.
radau net linka astunta minute.

Neprisijungęs

 
valba10
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 1241
Atsiliepimai: 1

#3235 2012-12-03 19:05

Re: Mitybos planai

Borex rašė:

na vieni valgo su ryziais mesa kiti sako kad tai negerai. As valgysiu kaip valges mesa tik su darzovem nes tikrai zinau, kad taip yra teisinga, o jei kyla diskusija del ryziu ir mesos valgymo kartu tai as juos valgysiu atskitai taip tikrai busiu teisus. Ir dar mesa + darzoves man asmeniskai daug greiciau virskinasi galiu suvalgyt nors ir puse kg mesos su 1.5 kilogramais darzoviu ir sekanciame valgyme visvien noresiu maisto.
radau net linka astunta minute.

Kas sako, kad mesa su ryziais tai negerai..? Dviracio isradinejimas...

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#3236 2012-12-03 19:14

Re: Mitybos planai

Borex rašė:

na vieni valgo su ryziais mesa kiti sako kad tai negerai. As valgysiu kaip valges mesa tik su darzovem nes tikrai zinau, kad taip yra teisinga, o jei kyla diskusija del ryziu ir mesos valgymo kartu tai as juos valgysiu atskitai taip tikrai busiu teisus. Ir dar mesa + darzoves man asmeniskai daug greiciau virskinasi galiu suvalgyt nors ir puse kg mesos su 1.5 kilogramais darzoviu ir sekanciame valgyme visvien noresiu maisto.
radau net linka astunta minute.

info saltinis nevertas demesio

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#3237 2012-12-03 19:18

Re: Mitybos planai

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-21 13:21)

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3238 2012-12-03 19:18

Re: Mitybos planai

ta veikeja is youtubes reiktu istrint.

Neprisijungęs

 
0giz
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#3239 2012-12-03 19:39

Re: Mitybos planai

Borex rašė:

0giz rašė:

Salej sportuoju dabar nuo vasaros be pertraukos taip normaliai, nes vasara islekes i uzsieni buvau, nors irgi apsilankydavau salej. O pries tai gal nuo nauju salej sedejau mazdaug. Tai apie metus jau. Pries tai irgi nemazai sportu uzsiemiau, tik ne salej. Cia tos pusantros valandos tai jau su apsilimo cia. Nu tokia programa pasiemiau siaip cia is bb.com, tipo mases auginimui anksciau dirbau pagal full-body emexo, ten praleisdavau salej iki valandos, bet jau nustojau rezultatus matyt tai keiciau, nes per ilgai ant tos pacios uzsisedejes buvau. Na kaip, aisku kad nera labai patogu tokiu daznumu valgyt, ypac bunant mokykloj, bet reik ta kaloriju skaiciu vistiek stengtis susirinkt kazkaip. O atrodyt tai noriu va tokio kaip dabar 192cm ugio ir kokiu 90-95kg svorio prie 8-10bf%, va tokius rezultatus pasiekes tai stengciaus palaikyt.

I treniruotes laika apsilimas ir tempimmai neieina, manei augint iki 45 min sportuok. Ir laikykis su tuo valgymu, nes man atrodo labai jau komplikuotai tas dalykas pas tave. Ir ziureki kad taves pasiekti tiklai nenugaletu!!!

Dekui uz patarimus ir pagalba smile Stengsiuoos laikytis tada mitybos ir sportuoju toliau

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 670
Atsiliepimai: 0

#3240 2012-12-04 17:31

Re: Mitybos planai

na su tuo derinimu tai kekvienam savo kas kaip pasirenka tam taip ir gerai kiti jug tik vaisisus su darzovem vien tik valgo svarbu kad kaloriju netruktu

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#3241 2012-12-04 22:45

Re: Mitybos planai

ATP rašė:

Borex rašė:

na vieni valgo su ryziais mesa kiti sako kad tai negerai. As valgysiu kaip valges mesa tik su darzovem nes tikrai zinau, kad taip yra teisinga, o jei kyla diskusija del ryziu ir mesos valgymo kartu tai as juos valgysiu atskitai taip tikrai busiu teisus. Ir dar mesa + darzoves man asmeniskai daug greiciau virskinasi galiu suvalgyt nors ir puse kg mesos su 1.5 kilogramais darzoviu ir sekanciame valgyme visvien noresiu maisto.
radau net linka astunta minute.

info saltinis nevertas demesio

Sitas klounas dirba panevezy maistassportui parduotuvej. Atsimenu kai jis man skiede, kad kreatino uztenka 5gr per diena sociai (tada sveriau 75kg gal), nu  tai ziauru. Ir siaip jis ten skiedzia nuolat, kiek draugai pasakojo, kiek savo ausim girdejau - veikejas ne is rimciausiu smile

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#3242 2012-12-05 06:31

Re: Mitybos planai

niekadejas rašė:

ATP rašė:

Borex rašė:

na vieni valgo su ryziais mesa kiti sako kad tai negerai. As valgysiu kaip valges mesa tik su darzovem nes tikrai zinau, kad taip yra teisinga, o jei kyla diskusija del ryziu ir mesos valgymo kartu tai as juos valgysiu atskitai taip tikrai busiu teisus. Ir dar mesa + darzoves man asmeniskai daug greiciau virskinasi galiu suvalgyt nors ir puse kg mesos su 1.5 kilogramais darzoviu ir sekanciame valgyme visvien noresiu maisto.
radau net linka astunta minute.

info saltinis nevertas demesio

Sitas klounas dirba panevezy maistassportui parduotuvej. Atsimenu kai jis man skiede, kad kreatino uztenka 5gr per diena sociai (tada sveriau 75kg gal), nu  tai ziauru. Ir siaip jis ten skiedzia nuolat, kiek draugai pasakojo, kiek savo ausim girdejau - veikejas ne is rimciausiu smile

del 5g creatino per diena jis teisus. tik iskarto prasau nekopijuok man lexuso rekomendaciju 5g ant 30kg nes tai is pirsto islauzta smile ne creatino tema.

Paskutinį kartą taisė ATP (2012-12-05 06:33)

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3243 2012-12-05 07:17

Re: Mitybos planai

ATP rašė:

niekadejas rašė:

ATP rašė:


info saltinis nevertas demesio

Sitas klounas dirba panevezy maistassportui parduotuvej. Atsimenu kai jis man skiede, kad kreatino uztenka 5gr per diena sociai (tada sveriau 75kg gal), nu  tai ziauru. Ir siaip jis ten skiedzia nuolat, kiek draugai pasakojo, kiek savo ausim girdejau - veikejas ne is rimciausiu smile

del 5g creatino per diena jis teisus. tik iskarto prasau nekopijuok man lexuso rekomendaciju 5g ant 30kg nes tai is pirsto islauzta smile ne creatino tema.

man mesa geriausia sueina tik su darzomen, ir ne is vieno gydytojo, dietologo, sveikos gyvensenos ar sveikos mitybos eksperto... girdejas kad mesa tik sudarzovem valgoma. Na jei jus baige kazkokius aukstus mokslus mitybos, virskinimo... srityje mielai paskaitysiu ka rasot. O iki tol tai lieka tik nuomone kure verta suzinoti taciau ar ja patiketi jau cia kitas klausimas.

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#3244 2012-12-05 09:26

Re: Mitybos planai

ATP rašė:

niekadejas rašė:

ATP rašė:


info saltinis nevertas demesio

Sitas klounas dirba panevezy maistassportui parduotuvej. Atsimenu kai jis man skiede, kad kreatino uztenka 5gr per diena sociai (tada sveriau 75kg gal), nu  tai ziauru. Ir siaip jis ten skiedzia nuolat, kiek draugai pasakojo, kiek savo ausim girdejau - veikejas ne is rimciausiu smile

del 5g creatino per diena jis teisus. tik iskarto prasau nekopijuok man lexuso rekomendaciju 5g ant 30kg nes tai is pirsto islauzta smile ne creatino tema.

Cia kuo remiesi sakydamas, kad sociai? smile deja..

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3245 2012-12-05 09:38

Re: Mitybos planai

Borex rašė:

ATP rašė:

niekadejas rašė:


Sitas klounas dirba panevezy maistassportui parduotuvej. Atsimenu kai jis man skiede, kad kreatino uztenka 5gr per diena sociai (tada sveriau 75kg gal), nu  tai ziauru. Ir siaip jis ten skiedzia nuolat, kiek draugai pasakojo, kiek savo ausim girdejau - veikejas ne is rimciausiu smile

del 5g creatino per diena jis teisus. tik iskarto prasau nekopijuok man lexuso rekomendaciju 5g ant 30kg nes tai is pirsto islauzta smile ne creatino tema.

man mesa geriausia sueina tik su darzomen, ir ne is vieno gydytojo, dietologo, sveikos gyvensenos ar sveikos mitybos eksperto... girdejas kad mesa tik sudarzovem valgoma. Na jei jus baige kazkokius aukstus mokslus mitybos, virskinimo... srityje mielai paskaitysiu ka rasot. O iki tol tai lieka tik nuomone kure verta suzinoti taciau ar ja patiketi jau cia kitas klausimas.

as tai dejau kas su kuo valgoma, jei nuo to DAR ilgiau virskina man tai TIK geriau !! ... nes  jei kas 2 h as isalkes lakstysiu tai  .. nesikeiksiu gal.. hmm

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3246 2012-12-05 11:53

Re: Mitybos planai

MrBurbulas rašė:

Borex rašė:

ATP rašė:


del 5g creatino per diena jis teisus. tik iskarto prasau nekopijuok man lexuso rekomendaciju 5g ant 30kg nes tai is pirsto islauzta smile ne creatino tema.

man mesa geriausia sueina tik su darzomen, ir ne is vieno gydytojo, dietologo, sveikos gyvensenos ar sveikos mitybos eksperto... girdejas kad mesa tik sudarzovem valgoma. Na jei jus baige kazkokius aukstus mokslus mitybos, virskinimo... srityje mielai paskaitysiu ka rasot. O iki tol tai lieka tik nuomone kure verta suzinoti taciau ar ja patiketi jau cia kitas klausimas.

as tai dejau kas su kuo valgoma, jei nuo to DAR ilgiau virskina man tai TIK geriau !! ... nes  jei kas 2 h as isalkes lakstysiu tai  .. nesikeiksiu gal.. hmm

nu ir smagu, kiekvienas pritaiko ygytas zinias kaip jo manymu yra geriau, jei klausysi vieno paskui kito tai nezine kur su savo tikslu atsidursi.

Neprisijungęs

 
jurahorse
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-11-10
Žinutės: 64
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3247 2012-12-06 22:57

Re: Mitybos planai

Jooo ,zodziu kuo toliau gilinuos i mityba tuo toliau didesne paineva...! hmm visi isisavine savo info ir drasko vienas kitam akis, ir teisybes kaip nebuta:), del ryziu ir mesos kaip ten skiedzia... :'( Baisu vienas mokslincius pasako kad taip ir taip del tokiu ir tokiu elementu o kitas jau is kitos puses neige ji todel ir gaunas kipisas nes niekas dar nieko nezino nu gal veliau viska zinosim tiksliau vis del to tobulejam, o gal tik gausim daugiau klaidingos info:)

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3248 2012-12-07 17:50

Re: Mitybos planai

jurahorse rašė:

Jooo ,zodziu kuo toliau gilinuos i mityba tuo toliau didesne paineva...! hmm visi isisavine savo info ir drasko vienas kitam akis, ir teisybes kaip nebuta:), del ryziu ir mesos kaip ten skiedzia... :'( Baisu vienas mokslincius pasako kad taip ir taip del tokiu ir tokiu elementu o kitas jau is kitos puses neige ji todel ir gaunas kipisas nes niekas dar nieko nezino nu gal veliau viska zinosim tiksliau vis del to tobulejam, o gal tik gausim daugiau klaidingos info:)

rink info is kvalifikuotu zmoniu, o ne is draugeliu sporto salej, ar is forumieciu, kurie pvz: neissivaizduoja mesos valgymo tik su darzovem (cia tik pavyzdys nes atsiras dar 7 postai apie mesa ir darzoves) ir esme ta kad nera argumentu kodel tai blogai. pagalvok logiskai yra zmones kur atieka nesveikai brangius mokslinius tyrimus, juos paskelbia. O tada kazkokstai "Kazys" is po zemiu islindes sako kad nesamone jie skiedzia, Nes "Kazio" jau nepakeisi jis ytikejas kad zole melyna ir viskas jam ant galvos nors kuola tasyk jam bus pofik. Reziume: turek savo galva ir mastyk lanksciai.

Paskutinį kartą taisė Borex (2012-12-07 17:51)

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#3249 2012-12-07 18:17

Re: Mitybos planai

Borex rašė:

jurahorse rašė:

Jooo ,zodziu kuo toliau gilinuos i mityba tuo toliau didesne paineva...! hmm visi isisavine savo info ir drasko vienas kitam akis, ir teisybes kaip nebuta:), del ryziu ir mesos kaip ten skiedzia... :'( Baisu vienas mokslincius pasako kad taip ir taip del tokiu ir tokiu elementu o kitas jau is kitos puses neige ji todel ir gaunas kipisas nes niekas dar nieko nezino nu gal veliau viska zinosim tiksliau vis del to tobulejam, o gal tik gausim daugiau klaidingos info:)

rink info is kvalifikuotu zmoniu, o ne is draugeliu sporto salej, ar is forumieciu, kurie pvz: neissivaizduoja mesos valgymo tik su darzovem (cia tik pavyzdys nes atsiras dar 7 postai apie mesa ir darzoves) ir esme ta kad nera argumentu kodel tai blogai. pagalvok logiskai yra zmones kur atieka nesveikai brangius mokslinius tyrimus, juos paskelbia. O tada kazkokstai "Kazys" is po zemiu islindes sako kad nesamone jie skiedzia, Nes "Kazio" jau nepakeisi jis ytikejas kad zole melyna ir viskas jam ant galvos nors kuola tasyk jam bus pofik. Reziume: turek savo galva ir mastyk lanksciai.

nieks cia nesake, kad mesa+darzoves blogai, tu sakei, kad mesa+kruopos blogai. Jei ir yra blogai, tai tikrai ne tiek, kad cia neprofesionaliai sportuojant itakotu labai kazka..asmeniskai valgau kartais su kruopom ir darzovem, kartais tiks su darzovem, neturiu tokios nuomones, kad tik su tuo arba su tuo..

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3250 2012-12-07 20:10

Re: Mitybos planai

lorenzo rašė:

Borex rašė:

jurahorse rašė:

Jooo ,zodziu kuo toliau gilinuos i mityba tuo toliau didesne paineva...! hmm visi isisavine savo info ir drasko vienas kitam akis, ir teisybes kaip nebuta:), del ryziu ir mesos kaip ten skiedzia... :'( Baisu vienas mokslincius pasako kad taip ir taip del tokiu ir tokiu elementu o kitas jau is kitos puses neige ji todel ir gaunas kipisas nes niekas dar nieko nezino nu gal veliau viska zinosim tiksliau vis del to tobulejam, o gal tik gausim daugiau klaidingos info:)

rink info is kvalifikuotu zmoniu, o ne is draugeliu sporto salej, ar is forumieciu, kurie pvz: neissivaizduoja mesos valgymo tik su darzovem (cia tik pavyzdys nes atsiras dar 7 postai apie mesa ir darzoves) ir esme ta kad nera argumentu kodel tai blogai. pagalvok logiskai yra zmones kur atieka nesveikai brangius mokslinius tyrimus, juos paskelbia. O tada kazkokstai "Kazys" is po zemiu islindes sako kad nesamone jie skiedzia, Nes "Kazio" jau nepakeisi jis ytikejas kad zole melyna ir viskas jam ant galvos nors kuola tasyk jam bus pofik. Reziume: turek savo galva ir mastyk lanksciai.

nieks cia nesake, kad mesa+darzoves blogai, tu sakei, kad mesa+kruopos blogai. Jei ir yra blogai, tai tikrai ne tiek, kad cia neprofesionaliai sportuojant itakotu labai kazka..asmeniskai valgau kartais su kruopom ir darzovem, kartais tiks su darzovem, neturiu tokios nuomones, kad tik su tuo arba su tuo..

viskas ok nepostinam to pacio sutinku viskas tinka visiem individualiai, svarbu kruopas valgo ir vistiena ar jautiena o ne kiauliena, kebabus, cheesburgerius ir kitus kaip as vadinu "Pilvo Geinerius".

Paskutinį kartą taisė Borex (2012-12-07 20:23)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net