Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Arwas1989
Dažnas dalyvis
Vietovė: )
Registravosi: 2008-03-31
Žinutės: 288
Atsiliepimai: 0

#101 2008-06-05 18:25

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

esu bandes sita technika ji nera niekuo ypatinga nes progreso nebuvo man tik treniruote idomesne nuo jo tapo smile

Neprisijungęs

 
Stipras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2008-04-09
Žinutės: 391
Atsiliepimai: 0

#102 2008-06-05 18:33

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

as isvis stengiuosi neapsistuoti ties bicu taispaciais pratimais,praeina keletas savaitciu-keiciu...

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#103 2008-06-05 19:50

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Arwas1989 rašė:

esu bandes sita technika ji nera niekuo ypatinga nes progreso nebuvo man tik treniruote idomesne nuo jo tapo smile

Viena ar svi treniruores padarei? big_smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#104 2008-06-05 19:51

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

Plienas rašė:

Tu is klaipedos ?Kokiam klube sportuoji?

as is palangos ir sportuoju tokiam tipo klube "torsas" wink
ziauuriai noreciau normaliam sportuoti kur yra baseinas, pirtis garine, jakuzi didelis, net planuoju i klaipeda kraustytis gyvent vien del sales normalios, bet cia tik pasvarstymai roll

Cia tokiems pasibobinimams klubai.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#105 2008-06-05 20:48

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Stipras rašė:

to Savas4u
Treniruotės


Užaugink didelius bicepsus naudodamas „21s“ (Bob Myhal)
2006-12-03


Jei tu iš tikrųjų nori pajusti staigų rankų augimą, tai ši treniruotė yra būtent tai, ko ieškai. Ši technika geriausiai veikia bicepsus, bet taip pat gali būti naudojama tricepsams, pečiams, krūtinei ar bet kuriam kitam raumeniui.

Apšilimas:

Įsitikink, kad tavo bicepsai gerai apšildyti...be puikaus apšilimo šios treniruotės geriau nedaryti.

Technika:

Štai ką reikia daryti. Kaip pavyzdį naudoju paprastą rankų lenkimą su štanga stovint. Ant štangos užsidėk 50% svorio kurį naudoji treniruodamasis normaliai ir padarydamas 6-8 pakartojimus. Taip, tik 50%. Štangą gali suimti kaip patogiau (plačiau ne pečių plotis/pečių plotyje/siauriau negu pečių plotis). Pradėk palengva kelti svorį, bet sustok kai įpusėsi judesį, tada imk leisti štangą. Ir taip, darydamas pusę judesio, padaryk 7 pakartojimus.

Darydamas 7 pakartojimą padaryk judesį pilna amplitude ir judesio pabaigoje įtempk bicepsus. Dabar imk leisti štangą, šįkart leisdamas padaryk tik pusę judesio ir vėl imk kelti svorį. Kiekvieną kartą iškėlęs svorį stipriai įtempk bicepsus. Kai padarei 7 tokius pakartojimus iš karto daryk 7 pakartojimus pilna amplitude. Kelk svorį ir jausk sprogstantį raumenį.

Apibendrinimui:
Padarei 21 pakartojimą (todėl ir metodika vadinasi „21s“), 7 nepilni pakartojimai keliant svorį, 7 nepilni pakartojimai svorį leidžiant ir 7 pilni puikiai atlikti pakartojimai. Šią metodiką gali daryti 2-3 priėjimus. Tai yra ypač intensyvi treniruočių technika, todėl nedaryk šios treniruotės kiekvieną kartą treniruodamas bicepsus (ar kitus raumenis), nes tiesiog persitreniruosi ir nepajusi progreso, kurį turėtum pajusti. Treniruotę galima daryti maždaug kas trečią ar net kas ketvirtą savaitę.

Tau patiks ką pajusi ir pamatysi.


man taip darant atsirado progresas,po sustojimo...

Aciu Stipras! Butinai pabandysiu sita sistema ir paziuresiu kas per jausmas;)

Siaip va ka tik pries pusvalandi padariau su stanga lankstyta 3 priejimus 12-10-8 ir kadangi uzsidarinejo sale, tai ikaliau dropseta su ganteliais stovint ir labai puikiai pakirto, o siaip tai niekada jokiu raumenu nedarau tikslaiai pagal kazkoki grafika, pasirinktinai kaskart kaitalioju pratimus, nes puikiai zinau kuris pratimas kuriai raumens grupei ir kaip ji daryt, nes per tiek metu informacijos yra daug uzkaupta nykstys

Tai pirmas kelimas iki puses ir nuleidi, pakeli iki puses, po to pakeli pilna ir nuleidi iki puses, keli iki galo ir leidi iki puses, o po to normaiai pilna aplitiude, viso 21s wink
Manau uzteks 2-3 prixodu, bet tikrai ne 4.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#106 2008-06-05 20:51

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Plienas rašė:

Savas4u rašė:

Plienas rašė:

Tu is klaipedos ?Kokiam klube sportuoji?

as is palangos ir sportuoju tokiam tipo klube "torsas" wink
ziauuriai noreciau normaliam sportuoti kur yra baseinas, pirtis garine, jakuzi didelis, net planuoju i klaipeda kraustytis gyvent vien del sales normalios, bet cia tik pasvarstymai roll

Cia tokiems pasibobinimams klubai.

Mano nuomone cia gyvenimo malonumams ir geram laiko praleidimui, fiziniam ir dvasiniam poilsiui, o i tokia salyte ir mano mergaite eitu :nystys:
Padarai gera trefke, prasiplauki baseine, isoki i garine pirti, po to i jakuzi dar i pirtele garine ir po dusiuku ir ramus kaip belgas namucio kaifuodamas..

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#107 2008-06-05 20:54

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Ingrida H2O rašė:

Savas4u rašė:

nenormalus rašė:


nu tai kam man kazkam rodytis? smile jei as pats zinau, kad nieko nera, ka rodyt big_smile
kai bus, tada ir rodysiu wink
...o del mergaiciu yra gi NORIu, dar kazkokia smile smile daugeja cia ju big_smile

tai, kad jos nepasirodo, o Ingridute tai be jokiu problemyciu nieko nesigedina ir nesiparina- daro ji taip kaip jai geriau ir patogiau ir jokiu neturi kompleksu, uz tai ji ir tokia maladec wink
as irgi nelabai esu priklus visokiom nesamonem, steriotipam, konservatyvumam ir kitu nuomonem ir mintim apie mane, nes as turiu savo nuomone wink

o kam man slept ir apsimetinet, kad vis dar venuota vaikstau nup praeito pavasario big_smile rasiau kad ofseasonas mano metai maziausiai ir kad megaujuosi gyvenimu big_smile
o kad imetei savo visas foto tai isvis malacius, nededi cia kaukiu sau, kad visa gyvenima su kaladem vaikstai

Tai, kad realiai visa gyvenima su kaladem nepavaiksciosi, nes turetum visa laika ant dietu sedet ir nejaust jokio gyvenimo malonumo, reik kazkada gi ir mase augint, o riebala galima numest kai reik wink

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#108 2008-06-05 21:47

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

Ingrida H2O rašė:

Savas4u rašė:


tai, kad jos nepasirodo, o Ingridute tai be jokiu problemyciu nieko nesigedina ir nesiparina- daro ji taip kaip jai geriau ir patogiau ir jokiu neturi kompleksu, uz tai ji ir tokia maladec wink
as irgi nelabai esu priklus visokiom nesamonem, steriotipam, konservatyvumam ir kitu nuomonem ir mintim apie mane, nes as turiu savo nuomone wink

o kam man slept ir apsimetinet, kad vis dar venuota vaikstau nup praeito pavasario big_smile rasiau kad ofseasonas mano metai maziausiai ir kad megaujuosi gyvenimu big_smile
o kad imetei savo visas foto tai isvis malacius, nededi cia kaukiu sau, kad visa gyvenima su kaladem vaikstai

Tai, kad realiai visa gyvenima su kaladem nepavaiksciosi, nes turetum visa laika ant dietu sedet ir nejaust jokio gyvenimo malonumo, reik kazkada gi ir mase augint, o riebala galima numest kai reik wink

visiskai sutinku

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#109 2008-06-05 23:03

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

noriu rašė:

kam reikia, pamato cool big_smile

ne, nu suprantu, kad jus berniukai ir, kad jum neuztenka mano filosofijos "mokytoju" pavardziu zinot big_smile
dar siek tiek ir idesiu tu foto, gi nenoriu jusu akiu gadint big_smile

pvz man gal pasirodysi ? smile gal turiu isskirtiniu teisiu, a? big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#110 2008-06-05 23:07

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

Ingrida H2O rašė:

Savas4u rašė:


tai, kad jos nepasirodo, o Ingridute tai be jokiu problemyciu nieko nesigedina ir nesiparina- daro ji taip kaip jai geriau ir patogiau ir jokiu neturi kompleksu, uz tai ji ir tokia maladec wink
as irgi nelabai esu priklus visokiom nesamonem, steriotipam, konservatyvumam ir kitu nuomonem ir mintim apie mane, nes as turiu savo nuomone wink

o kam man slept ir apsimetinet, kad vis dar venuota vaikstau nup praeito pavasario big_smile rasiau kad ofseasonas mano metai maziausiai ir kad megaujuosi gyvenimu big_smile
o kad imetei savo visas foto tai isvis malacius, nededi cia kaukiu sau, kad visa gyvenima su kaladem vaikstai

Tai, kad realiai visa gyvenima su kaladem nepavaiksciosi, nes turetum visa laika ant dietu sedet ir nejaust jokio gyvenimo malonumo, reik kazkada gi ir mase augint, o riebala galima numest kai reik wink

auginsi gal? smile
as truputi irgi atsigavinesiu db wink
..o del kaladziu tai...niekad neturejau ir nzn, ar turesiu big_smile o kas man? smile nera cia mano tikslas

Neprisijungęs

 
noriu
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-05-22
Žinutės: 109
Atsiliepimai: 0

#111 2008-06-06 08:10

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

nenormalus rašė:

noriu rašė:

kam reikia, pamato cool big_smile

ne, nu suprantu, kad jus berniukai ir, kad jum neuztenka mano filosofijos "mokytoju" pavardziu zinot big_smile
dar siek tiek ir idesiu tu foto, gi nenoriu jusu akiu gadint big_smile

pvz man gal pasirodysi ? smile gal turiu isskirtiniu teisiu, a? big_smile

jautiesi uzsitarnaves tas teises? smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#112 2008-06-06 18:10

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

noriu rašė:

nenormalus rašė:

noriu rašė:

kam reikia, pamato cool big_smile

ne, nu suprantu, kad jus berniukai ir, kad jum neuztenka mano filosofijos "mokytoju" pavardziu zinot big_smile
dar siek tiek ir idesiu tu foto, gi nenoriu jusu akiu gadint big_smile

pvz man gal pasirodysi ? smile gal turiu isskirtiniu teisiu, a? big_smile

jautiesi uzsitarnaves tas teises? smile

tai ne utiutiu smile

Neprisijungęs

 
Arwas1989
Dažnas dalyvis
Vietovė: )
Registravosi: 2008-03-31
Žinutės: 288
Atsiliepimai: 0

#113 2008-06-06 19:49

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Plienas rašė:

Arwas1989 rašė:

esu bandes sita technika ji nera niekuo ypatinga nes progreso nebuvo man tik treniruote idomesne nuo jo tapo smile

Viena ar svi treniruores padarei? big_smile

2

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#114 2008-06-06 22:37

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Arwas1989 rašė:

Plienas rašė:

Arwas1989 rašė:

esu bandes sita technika ji nera niekuo ypatinga nes progreso nebuvo man tik treniruote idomesne nuo jo tapo smile

Viena ar svi treniruores padarei? big_smile

2

2 trenkes padare ir nori kazkokiu rezultatu big_smile

Neprisijungęs

 
Kirowas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-06-04
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#115 2008-06-07 09:14

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Saunuolis puikiai atgavai forma.:] sekmes toliau :]]

Neprisijungęs

 
martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 595
Atsiliepimai: 3

#116 2008-06-07 17:12

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Plienas tai kaip visada beveik, kad tik įkąsti, ar kažka blogo pasakyt...smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#117 2008-06-07 17:19

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

martelis rašė:

Plienas tai kaip visada beveik, kad tik įkąsti, ar kažka blogo pasakyt...smile

Klysti.

Neprisijungęs

 
martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 595
Atsiliepimai: 3

#118 2008-06-07 18:12

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Tik tokią nuomonę susidariau, nk daugiau smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#119 2008-06-07 19:26

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

martelis rašė:

Tik tokią nuomonę susidariau, nk daugiau smile

Matai,cia daugumai kritika geras stimulas,kaip tik ta ir darau.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#120 2008-06-07 19:59

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Plienas rašė:

martelis rašė:

Tik tokią nuomonę susidariau, nk daugiau smile

Matai,cia daugumai kritika geras stimulas,kaip tik ta ir darau.

suprasciau jei tu butum pasiekes daug kulturizme o dabar kazkokio 15 mecio kritika tikrai neduos stimulo sportuot

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#121 2008-06-07 20:35

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

elijus rašė:

Plienas rašė:

martelis rašė:

Tik tokią nuomonę susidariau, nk daugiau smile

Matai,cia daugumai kritika geras stimulas,kaip tik ta ir darau.

suprasciau jei tu butum pasiekes daug kulturizme o dabar kazkokio 15 mecio kritika tikrai neduos stimulo sportuot

big_smile nykstys

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#122 2008-06-07 21:31

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Plienas rašė:

martelis rašė:

Tik tokią nuomonę susidariau, nk daugiau smile

Matai,cia daugumai kritika geras stimulas,kaip tik ta ir darau.

stimuliatorius... o gal vibratorius busi? viena yra kritikuoti, visai kas kita issipisinet

Neprisijungęs

 
martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 595
Atsiliepimai: 3

#123 2008-06-07 22:36

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Dauguma nelygi daugumai smile Lengviausia kitus kritikuot..bet truputi gal daugiau supratimo.Ne visiem malonu klausyt tavo kartais kvailų komentarų.Mano nuomonė.alah

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#124 2008-06-07 23:00

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

krepsas rašė:

Plienas rašė:

martelis rašė:

Tik tokią nuomonę susidariau, nk daugiau smile

Matai,cia daugumai kritika geras stimulas,kaip tik ta ir darau.

stimuliatorius... o gal vibratorius busi? viena yra kritikuoti, visai kas kita issipisinet

Nusibausk,jei tau atrodo,kad issipisineju,to tikrai nedarau.

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#125 2008-06-07 23:48

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Plienas rašė:

krepsas rašė:

Plienas rašė:


Matai,cia daugumai kritika geras stimulas,kaip tik ta ir darau.

stimuliatorius... o gal vibratorius busi? viena yra kritikuoti, visai kas kita issipisinet

Nusibausk,jei tau atrodo,kad issipisineju,to tikrai nedarau.

iseik is gimtadienio ir palik dovanas...;D

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net