Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

_BaSs_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-04-16
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#26 2006-08-20 20:48

Re: Coleman

Coleman, na tikrai gerai atrodai nykstys

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#27 2006-08-20 20:54

Re: Coleman

_BaSs_ rašė:

Coleman, na tikrai gerai atrodai nykstys

nu didelis Aciu big_smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#28 2006-08-20 21:06

Re: Coleman

visa diena giriamas lietuviskasis colemanas big_smile

Neprisijungęs

 
Laisvunas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2006-03-18
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#29 2006-08-21 15:10

Re: Coleman

wa cia tai utiutiu pasportawes matosi tikrai gerai,colemanas o taip saziningai kalbant,kurso jokio nesi niekada padares ?? stanga

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#30 2006-08-21 15:29

Re: Coleman

Laisvunas rašė:

wa cia tai utiutiu pasportawes matosi tikrai gerai,colemanas o taip saziningai kalbant,kurso jokio nesi niekada padares ?? stanga

tikrai ne smile jai buciau dares tai zinai kaip as atrodyciau... stanga nykstys

Neprisijungęs

 
tomcia
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-06-04
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#31 2006-08-21 18:45

Re: Coleman

ziauriai gerai atrodai, malacius BICASbig_smile

Neprisijungęs

 
Tadfas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-08-17
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#32 2006-08-21 19:13

Re: Coleman

o ar balansuoji maista? ar tiesiog eksprontu maitiniesi kas tinka ?
gal bandes ko kursuot ?

Neprisijungęs

 
Laisvunas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2006-03-18
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#33 2006-08-21 20:01

Re: Coleman

juk sake kad nebande,..
na 8i metai matyt padare sawo,tiketina kad nieko nesi emes,bet jei sakytum sportuoji kokius 3-4metus turbut tikrai nepatikeciau kad nieko newartoji,..
o ar tawo sportas reguliarus ar tenka padaryt kokias priwerstines pertraukeles ??
ir dar man ydomu del trenkiu,jeigu warai swariai tai kokios tawo treniruotes,kiek kartu apkrauni tas pacias r.grupes y saw. ?? wiena ar du ?? smile kiek kartu apskritai eini y saw.??
manau is aplinkiniu nuolat girdi kazka kaip "kokius steroidus wartoji" ir pan.jo ??dumbom

Neprisijungęs

 
varovas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-04-23
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#34 2006-08-21 21:02

Re: Coleman

matau siuo metu colemanuj demesio tikrai netruxta...

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#35 2006-08-21 21:23

Re: Coleman

Laisvunas rašė:

juk sake kad nebande,..
na 8i metai matyt padare sawo,tiketina kad nieko nesi emes,bet jei sakytum sportuoji kokius 3-4metus turbut tikrai nepatikeciau kad nieko newartoji,..
o ar tawo sportas reguliarus ar tenka padaryt kokias priwerstines pertraukeles ??
ir dar man ydomu del trenkiu,jeigu warai swariai tai kokios tawo treniruotes,kiek kartu apkrauni tas pacias r.grupes y saw. ?? wiena ar du ?? smile kiek kartu apskritai eini y saw.??
manau is aplinkiniu nuolat girdi kazka kaip "kokius steroidus wartoji" ir pan.jo ??dumbom

Mano sportas visa laika yra regulerus, as i savaite ainu 5 kartus, matai as 3-4 menesius auginu mase(raumenu) darydamas bazinius pratimu, po to 3 menesiu ryskinu. Nu is aplinkiniu nepasakyciau kad girdziu "kokius steroidus vartoji", tik labai uzknisa kai aini kur ir visi spokso kai i koki.... net nezinau stanga big_smile

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#36 2006-08-21 21:26

Re: Coleman

Na vaikinas pasiekes geru rezu, todel susilaukia susidomejimo.. turi patirties, ir.. manau galetu pasidalinti savo mintimis (man ir paciam idomu), kokia tavo mityba.. na ir isvis dienotvarke kuria skiri kunui.

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#37 2006-08-21 21:31

Re: Coleman

Ir šiaip manau, dabartinis rezultatas yra optimaliausias ir geriausias, nereiketu nei dideti nei mazeti, pats tas.. Na viena ka tau reiktu padaryti tai.. idegti big_smile daug kartu graziau atrodytum.. o siaip liux. Ar dar zadi eiti pirmyn? mad

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#38 2006-08-21 21:38

Re: Coleman

NONE rašė:

Na vaikinas pasiekes geru rezu, todel susilaukia susidomejimo.. turi patirties, ir.. manau galetu pasidalinti savo mintimis (man ir paciam idomu), kokia tavo mityba.. na ir isvis dienotvarke kuria skiri kunui.

nu del mitybos tai galiu pasakyt kad vistos krutinele valgau i diena 1kg, kiausiniai 10-15, mekaronai virti, lasisa arba pleksne, butinai darzoves, koses (butina pries trenkia kad netruktu gliukozes), vaisiu nesvarbu kokiu as dazniausia bananus obuolius apelsinus, gliukozes i diena 1.5litro isgeriu kai mase auginu, koses. NU su dienotvarke tai tik valgis gerai sustatytas, i diena 5-6 kartus valgau, tik dabar del trenkiu bisky blogiau nes su darbu neiseina sureguliuot.

Paskutinį kartą taisė Coleman (2006-08-21 21:39)

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#39 2006-08-21 21:41

Re: Coleman

NONE rašė:

Ir šiaip manau, dabartinis rezultatas yra optimaliausias ir geriausias, nereiketu nei dideti nei mazeti, pats tas.. Na viena ka tau reiktu padaryti tai.. idegti big_smile daug kartu graziau atrodytum.. o siaip liux. Ar dar zadi eiti pirmyn? mad

del idegio tai as i soleriuma asiu kai sezonas prasides man big_smile o del sporto tai kiek sveikata leis big_smile big_smile stanga

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#40 2006-08-21 21:46

Re: Coleman

Hm supratau, na tiek daug susidomejusiu cia yra, turbut ir pats pastebejai, tai manau iki pilnos laimes, bent jau man, gal galetum savo mityba sustatyti i si foruma, kuo tikslesne jeigu galima, ir jei turi laiko, zinoma jei tai nepaslaptis big_smile Dekui is anksto smile

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#41 2006-08-21 22:23

Re: Coleman

NONE rašė:

Hm supratau, na tiek daug susidomejusiu cia yra, turbut ir pats pastebejai, tai manau iki pilnos laimes, bent jau man, gal galetum savo mityba sustatyti i si foruma, kuo tikslesne jeigu galima, ir jei turi laiko, zinoma jei tai nepaslaptis big_smile Dekui is anksto smile

galiu viena pasakyt kad, kada turesi daug patirties tada ir pazinsi savo kuna, zinosi kas jam geriausia tinka o kas ne, kokie pratimai geriau veikia kurie netaip. O del mitybos tai ka as galiu pasakyt gi parasiau viska ka valgau ir kiek kartu, tik ta maista reikia padalint i 5- 6kartus wink nykstys

Paskutinį kartą taisė Coleman (2006-08-21 22:24)

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#42 2006-08-21 23:17

Re: Coleman

Visiem didelis ACIU uz ...... smile

Neprisijungęs

 
Laisvunas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2006-03-18
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#43 2006-08-22 01:21

Re: Coleman

na tikrai galiu pasakyt kad retokai tokio ryskumo bei apimciu kacioka gali klube pamatyt,o tie kurie taip ir atrodo tai sedi ant kursu,bent jau is mano rato,..
nu wienu zodziu sekmes tau,tikiuos ir ant scenos tawe pamatysim ateity wink ,..

Neprisijungęs

 
Coleman
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2006-07-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#44 2006-08-22 02:00

Re: Coleman

Laisvunas rašė:

na tikrai galiu pasakyt kad retokai tokio ryskumo bei apimciu kacioka gali klube pamatyt,o tie kurie taip ir atrodo tai sedi ant kursu,bent jau is mano rato,..
nu wienu zodziu sekmes tau,tikiuos ir ant scenos tawe pamatysim ateity wink ,..

taip ir bus wink nykstys

Neprisijungęs

 
shtyrius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#45 2006-08-22 13:17

Re: Coleman

Kad nevares jokio kurso tai maladiec, o del aplinkiniu tai jau taip yra, bet nesakyk kad jau taip blogai kad zmones pastebi treniruota kuna smile, jau nekalbu apie mergickas smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#46 2006-08-22 20:34

Re: Coleman

Coleman rašė:

Vitamin_C rašė:

Tiesa va dar trečioj foto tai bent iš to kas matosi atrodo kad kažkas panašaus irgi su šiokia tokia disproporcija lyginant ranką ir krūtinę. Turiu omeny ir priekines deltos dominavimą prieš krūtines viršų. Ar taip ir yra, ar tame dar įtakos turi kad ir papildomai prie to dasideda ir toks kaip savotiškas bugas pozavime, kaip ir kai kur pas mane? smile

cia daugiau butu kaip  budas pozavime:)

Būdas? smile (turėjau omeny "bugas" - trūkumas jei sinonimiškai smile ) Iš šono būtų tik šitas minusas, o viskame kitame aišku norma, stažas irgi daro savo smile Sėkmės eiti pirmyn taip ir toliau

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#47 2006-08-22 20:43

Re: Coleman

NONE rašė:

Hm supratau, na tiek daug susidomejusiu cia yra, turbut ir pats pastebejai, tai manau iki pilnos laimes, bent jau man, gal galetum savo mityba sustatyti i si foruma, kuo tikslesne jeigu galima, ir jei turi laiko, zinoma jei tai nepaslaptis big_smile Dekui is anksto smile

Man asmeniškai tokie klausimai yra keisti smile Kad ir kas galėtų surašyti bet kokią mitybą, bet kokias treniruotes, tai dar nepades, kol pats negalesi žinoti kas tau gali būti tinkamiau, o kas ne. Kas iš to jei sužinosiu kaip treniruojasi ir ką valgo koks Pocius, vistiek darydamas tą patį, tokių netapsi smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#48 2006-08-22 20:43

Re: Coleman

Coleman rašė:

NONE rašė:

Hm supratau, na tiek daug susidomejusiu cia yra, turbut ir pats pastebejai, tai manau iki pilnos laimes, bent jau man, gal galetum savo mityba sustatyti i si foruma, kuo tikslesne jeigu galima, ir jei turi laiko, zinoma jei tai nepaslaptis big_smile Dekui is anksto smile

galiu viena pasakyt kad, kada turesi daug patirties tada ir pazinsi savo kuna, zinosi kas jam geriausia tinka o kas ne, kokie pratimai geriau veikia kurie netaip. O del mitybos tai ka as galiu pasakyt gi parasiau viska ka valgau ir kiek kartu, tik ta maista reikia padalint i 5- 6kartus wink nykstys

Čia teisingai

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#49 2006-08-22 21:13

Re: Coleman

Vitamin_C rašė:

Coleman rašė:

NONE rašė:

Hm supratau, na tiek daug susidomejusiu cia yra, turbut ir pats pastebejai, tai manau iki pilnos laimes, bent jau man, gal galetum savo mityba sustatyti i si foruma, kuo tikslesne jeigu galima, ir jei turi laiko, zinoma jei tai nepaslaptis big_smile Dekui is anksto smile

galiu viena pasakyt kad, kada turesi daug patirties tada ir pazinsi savo kuna, zinosi kas jam geriausia tinka o kas ne, kokie pratimai geriau veikia kurie netaip. O del mitybos tai ka as galiu pasakyt gi parasiau viska ka valgau ir kiek kartu, tik ta maista reikia padalint i 5- 6kartus wink nykstys

Čia teisingai

Tai buvo paklausta idomumo delei, net neketinau to paties kartoti wink Zmogus daug pasiekes per 8metus darbo, todel man buvo idomu suzinoti jo dienotvarke.. Smalsumas dumbom wink

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#50 2006-08-22 22:17

Re: Coleman

Gerus rezultatus lemia visada pirmiausiai rimtas požiūris į tai ką darai, čia net nereikia ir atsakymo. Juk nepatikečiau jei tokiu atveju atsakymas skambėtų kaip: rūkau, geriu, maisto nežiūriu ir bet kada miegu

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net