Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#126 2010-03-03 15:12

Re: Valgio gaminimo receptai

Shvedas rašė:

jovial rašė:

nenormalus rašė:

girdzia, kulinarai big_smile

kas turi koki recepteli su tunu? smile galvoju gal kokiu pupeliu, bet baisu, kad nepaleistu skystai big_smile
kiausinis + tunas + suris isbandyta jau smile
gal dar kokiu baltymingu produktu yra man nezinomu?

tunas su pupelem ir keciupu pasildyt keptuve ir i bliuda.. Mmm skanu.. ir niekas nieko nepaleidzia.. big_smile

nu as asmeniskai buvau nusipirkes gatavo jau tuno su darzovemis ten kazkokiomis ir kecupu, atrodo ir netaupiau pinigu,nebuvo pigiausias, ir firma man zinoma ir niekada nenuvylusi savo kokybe,bet zinok viena banke suvalgiau o kitas dvi nuveziau mamos katinui lauktuviu,niekada daugiau gyvenime sakiau tuno su kecupu nemaisysiu lol

man buvo shh kai pupeles tomate pirkau ir maisiau su tunu, bet dabar atskirai pupeles konservuotas,tuna ir kecupo uzpilu.. ir liuks smile

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#127 2010-03-03 15:18

Re: Valgio gaminimo receptai

jovial rašė:

Shvedas rašė:

jovial rašė:


tunas su pupelem ir keciupu pasildyt keptuve ir i bliuda.. Mmm skanu.. ir niekas nieko nepaleidzia.. big_smile

nu as asmeniskai buvau nusipirkes gatavo jau tuno su darzovemis ten kazkokiomis ir kecupu, atrodo ir netaupiau pinigu,nebuvo pigiausias, ir firma man zinoma ir niekada nenuvylusi savo kokybe,bet zinok viena banke suvalgiau o kitas dvi nuveziau mamos katinui lauktuviu,niekada daugiau gyvenime sakiau tuno su kecupu nemaisysiu lol

man buvo shh kai pupeles tomate pirkau ir maisiau su tunu, bet dabar atskirai pupeles konservuotas,tuna ir kecupo uzpilu.. ir liuks smile

nu nezinau,pupeles siaip irgi megstu,perku heinz su kecupu jau,tikrai neblogos, bet su tunu ju valgyti tikrai nesinori,man jos labiau derinasi su kokiu jautienos kepsniu wink

Neprisijungęs

 
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#128 2010-03-03 18:10

Re: Valgio gaminimo receptai

Shvedas rašė:

jovial rašė:

Shvedas rašė:


nu as asmeniskai buvau nusipirkes gatavo jau tuno su darzovemis ten kazkokiomis ir kecupu, atrodo ir netaupiau pinigu,nebuvo pigiausias, ir firma man zinoma ir niekada nenuvylusi savo kokybe,bet zinok viena banke suvalgiau o kitas dvi nuveziau mamos katinui lauktuviu,niekada daugiau gyvenime sakiau tuno su kecupu nemaisysiu lol

man buvo shh kai pupeles tomate pirkau ir maisiau su tunu, bet dabar atskirai pupeles konservuotas,tuna ir kecupo uzpilu.. ir liuks smile

nu nezinau,pupeles siaip irgi megstu,perku heinz su kecupu jau,tikrai neblogos, bet su tunu ju valgyti tikrai nesinori,man jos labiau derinasi su kokiu jautienos kepsniu wink

kiekvienam savo tongue

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#129 2010-03-04 10:39

Re: Valgio gaminimo receptai

Shvedas rašė:

jovial rašė:

Shvedas rašė:


nu as asmeniskai buvau nusipirkes gatavo jau tuno su darzovemis ten kazkokiomis ir kecupu, atrodo ir netaupiau pinigu,nebuvo pigiausias, ir firma man zinoma ir niekada nenuvylusi savo kokybe,bet zinok viena banke suvalgiau o kitas dvi nuveziau mamos katinui lauktuviu,niekada daugiau gyvenime sakiau tuno su kecupu nemaisysiu lol

man buvo shh kai pupeles tomate pirkau ir maisiau su tunu, bet dabar atskirai pupeles konservuotas,tuna ir kecupo uzpilu.. ir liuks smile

nu nezinau,pupeles siaip irgi megstu,perku heinz su kecupu jau,tikrai neblogos, bet su tunu ju valgyti tikrai nesinori,man jos labiau derinasi su kokiu jautienos kepsniu wink

Jautienos kepsnys ashtriame pupeliu padazhe !
GERIS !

Neprisijungęs

 
dyzelinis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-23
Žinutės: 94
Atsiliepimai: 0

#130 2010-03-16 12:00

Re: Valgio gaminimo receptai

Šiandien  išbandžiau tokį "tvarinį": Išviriau 70 gr. laukinių plikytų ryžių ir juos, kartu su pjaustytu pomidoru, subėriau i keptuvėje kepamus 6 kiaušinių baltymus. Puse velnio toks patiekalas gavosi (paįvairinimui).

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#131 2010-03-16 12:40

Re: Valgio gaminimo receptai

dyzelinis rašė:

Šiandien  išbandžiau tokį "tvarinį": Išviriau 70 gr. laukinių plikytų ryžių ir juos, kartu su pjaustytu pomidoru, subėriau i keptuvėje kepamus 6 kiaušinių baltymus. Puse velnio toks patiekalas gavosi (paįvairinimui).

nu, kad nei tvarinys cia koks naujas nei ka, uzsuk i tailandieciu restoraneli koki jie tau daugybe variantu sito patiekalo pasiulys wink

Neprisijungęs

 
dyzelinis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-23
Žinutės: 94
Atsiliepimai: 0

#132 2010-03-16 14:27

Re: Valgio gaminimo receptai

Shvedas rašė:

dyzelinis rašė:

Šiandien  išbandžiau tokį "tvarinį": Išviriau 70 gr. laukinių plikytų ryžių ir juos, kartu su pjaustytu pomidoru, subėriau i keptuvėje kepamus 6 kiaušinių baltymus. Puse velnio toks patiekalas gavosi (paįvairinimui).

nu, kad nei tvarinys cia koks naujas nei ka, uzsuk i tailandieciu restoraneli koki jie tau daugybe variantu sito patiekalo pasiulys wink

Manes ten neileidzia big_smile

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#133 2010-03-16 15:22

Re: Valgio gaminimo receptai

dyzelinis rašė:

Shvedas rašė:

dyzelinis rašė:

Šiandien  išbandžiau tokį "tvarinį": Išviriau 70 gr. laukinių plikytų ryžių ir juos, kartu su pjaustytu pomidoru, subėriau i keptuvėje kepamus 6 kiaušinių baltymus. Puse velnio toks patiekalas gavosi (paįvairinimui).

nu, kad nei tvarinys cia koks naujas nei ka, uzsuk i tailandieciu restoraneli koki jie tau daugybe variantu sito patiekalo pasiulys wink

Manes ten neileidzia big_smile

ha ha big_smile kodel?

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#134 2010-03-16 16:27

Re: Valgio gaminimo receptai

vilain rašė:

dyzelinis rašė:

Shvedas rašė:


nu, kad nei tvarinys cia koks naujas nei ka, uzsuk i tailandieciu restoraneli koki jie tau daugybe variantu sito patiekalo pasiulys wink

Manes ten neileidzia big_smile

ha ha big_smile kodel?

face control turbut lol perdaug nagla mordele turbut turi lollollol

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#135 2010-03-16 18:14

Re: Valgio gaminimo receptai

Shvedas rašė:

vilain rašė:

dyzelinis rašė:


Manes ten neileidzia big_smile

ha ha big_smile kodel?

face control turbut lol perdaug nagla mordele turbut turi lollollol

treningiukai big_smile

Neprisijungęs

 
Dvinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#136 2010-03-19 19:11

Re: Valgio gaminimo receptai

mano israstas receptas:
7-8 kiausinio baltymai, galima ir pora triniu
2 skarbos tuno savo sultyse
200 gramu varskes
viska sumaisyt mixeri ar blendery, padaryt vientisa mase or valgyt. skanaus
man ziauriai patinka

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#137 2010-03-19 19:17

Re: Valgio gaminimo receptai

Dvinis rašė:

mano israstas receptas:
7-8 kiausinio baltymai, galima ir pora triniu
2 skarbos tuno savo sultyse
200 gramu varskes
viska sumaisyt mixeri ar blendery, padaryt vientisa mase or valgyt. skanaus
man ziauriai patinka

Eina na, vien skaitant slykstu daros, vemalai kazkokie pagal ingredientu derinima...

Neprisijungęs

 
Dvinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#138 2010-03-19 19:22

Re: Valgio gaminimo receptai

Robšė rašė:

Dvinis rašė:

mano israstas receptas:
7-8 kiausinio baltymai, galima ir pora triniu
2 skarbos tuno savo sultyse
200 gramu varskes
viska sumaisyt mixeri ar blendery, padaryt vientisa mase or valgyt. skanaus
man ziauriai patinka

Eina na, vien skaitant slykstu daros, vemalai kazkokie pagal ingredientu derinima...

pasidaryk, paragauk.  man gaunas apie 700 gramu mases tai per 2 minutes nelieka nieko. skanu big_smile

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#139 2010-03-19 19:26

Re: Valgio gaminimo receptai

Dvinis rašė:

Robšė rašė:

Dvinis rašė:

mano israstas receptas:
7-8 kiausinio baltymai, galima ir pora triniu
2 skarbos tuno savo sultyse
200 gramu varskes
viska sumaisyt mixeri ar blendery, padaryt vientisa mase or valgyt. skanaus
man ziauriai patinka

Eina na, vien skaitant slykstu daros, vemalai kazkokie pagal ingredientu derinima...

pasidaryk, paragauk.  man gaunas apie 700 gramu mases tai per 2 minutes nelieka nieko. skanu big_smile

zinok jau begam ir gaminames big_smile

Neprisijungęs

 
Dvinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#140 2010-03-19 19:32

Re: Valgio gaminimo receptai

mano reikalas pasiulyt smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#141 2010-03-19 19:33

Re: Valgio gaminimo receptai

Dvinis, tavo kulinariniai sugebejimai turbut apsiriboja buterbrodo susitepimu, nors ir ji greiciausia mama sutepa...

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#142 2010-03-19 20:24

Re: Valgio gaminimo receptai

O tai kokia spalva būna tos masės ?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#143 2010-03-19 20:38

Re: Valgio gaminimo receptai

Bardo rašė:

O tai kokia spalva būna tos masės ?

Jovalo...

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#144 2010-03-19 20:41

Re: Valgio gaminimo receptai

Bardo rašė:

O tai kokia spalva būna tos masės ?

kelios minutes pastangu sedint ant klozeto ir pamatysi lol

Neprisijungęs

 
Hugoboy
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Airija - Alytus
Registravosi: 2009-10-12
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#145 2010-03-19 22:35

Re: Valgio gaminimo receptai

Dvinis rašė:

mano israstas receptas:
7-8 kiausinio baltymai, galima ir pora triniu
2 skarbos tuno savo sultyse
200 gramu varskes
viska sumaisyt mixeri ar blendery, padaryt vientisa mase or valgyt. skanaus
man ziauriai patinka

Kas cia per receptas? kazkoks mixas sudinas.... sumetei beleka i blenderi ir sumalei .... tai ar tau cia receptas? Kiausinius patariu issivirti ar kepti pries valgant , nes salmonelioze greitai pasigausi , jei dar nepasigavai... big_smile

Neprisijungęs

 
Dvinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#146 2010-03-20 04:28

Re: Valgio gaminimo receptai

tai kad cia ir yra virto kiausinio baltymas su tunu ir varske

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#147 2010-03-20 07:49

Re: Valgio gaminimo receptai

Dvinis rašė:

tai kad cia ir yra virto kiausinio baltymas su tunu ir varske

Nu dėl skonio nesiginčiajama. Bet aš pasiliksiu prie cielos vištienos, varškės ir tuno.

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#148 2010-03-20 12:02

Re: Valgio gaminimo receptai

Dvinis rašė:

Robšė rašė:

Dvinis rašė:

mano israstas receptas:
7-8 kiausinio baltymai, galima ir pora triniu
2 skarbos tuno savo sultyse
200 gramu varskes
viska sumaisyt mixeri ar blendery, padaryt vientisa mase or valgyt. skanaus
man ziauriai patinka

Eina na, vien skaitant slykstu daros, vemalai kazkokie pagal ingredientu derinima...

pasidaryk, paragauk.  man gaunas apie 700 gramu mases tai per 2 minutes nelieka nieko. skanu big_smile

dumbom (puke) big_smile fuj.. Čia ne receptas išvis..

Paskutinį kartą taisė Fake'as (2010-03-20 12:03)

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#149 2010-03-20 13:30

Re: Valgio gaminimo receptai

200g spageti makaronu
75g pievagrybiu
100g vistienos krutiniu file
50g sviesto
1 cibulis, 1 morka, 1 pomidoras
Druska, pipirai

Nuplaunam kas plaunasi. Dedam spagecius virti.

Supjaustom i keturias dalis pievagrybius. Imetam sveista i keptuve ir islydom. Sumetam pievagrybius i islydyta sviesta ir uzdengiam, ugni sumazinam.
Supjaustom cibuli (smulkiai), morka supjaustom griezineliais (plonais), perpjaunam pomidora i keturias dalis. Supjaustytas darzoves uzmetam ant pievagrybiu. Keptuve vel uzdengiam.
Supjaustom vistienos krutineles savo nuoziuros dydzio gabalais. Sumetam i keptuve, apipilam druska ir pipirais. Keptuve uzdengiam.
Makaronai jau turetu buti isvire. Nusunkiam, nuplaunam po saltu vandeniu. Sudedam atgal i puoda ir idedam maza sauksteli riebalu (alyvu aliejaus ar saulegrazu, kaip kam skaniau).
Vista su grybais jau bus issitusinus. Sumetam i puoda su makaronais ir pamaisom. Viskas.

Uztrunka ne daugiau 25min. Vistienos krutinele labai greit iskepa, grybai taipogi. Skanu. Patuninguoti galima su darzovem, as kartais dametu krapu, salieru. Viskas i mase sueina grazioj formoj.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#150 2010-03-20 13:33

Re: Valgio gaminimo receptai

InfiNeon rašė:

200g spageti makaronu
75g pievagrybiu
100g vistienos krutiniu file
50g sviesto
1 cibulis, 1 morka, 1 pomidoras
Druska, pipirai

Nuplaunam kas plaunasi. Dedam spagecius virti.

Supjaustom i keturias dalis pievagrybius. Imetam sveista i keptuve ir islydom. Sumetam pievagrybius i islydyta sviesta ir uzdengiam, ugni sumazinam.
Supjaustom cibuli (smulkiai), morka supjaustom griezineliais (plonais), perpjaunam pomidora i keturias dalis. Supjaustytas darzoves uzmetam ant pievagrybiu. Keptuve vel uzdengiam.
Supjaustom vistienos krutineles savo nuoziuros dydzio gabalais. Sumetam i keptuve, apipilam druska ir pipirais. Keptuve uzdengiam.
Makaronai jau turetu buti isvire. Nusunkiam, nuplaunam po saltu vandeniu. Sudedam atgal i puoda ir idedam maza sauksteli riebalu (alyvu aliejaus ar saulegrazu, kaip kam skaniau).
Vista su grybais jau bus issitusinus. Sumetam i puoda su makaronais ir pamaisom. Viskas.

Uztrunka ne daugiau 25min. Vistienos krutinele labai greit iskepa, grybai taipogi. Skanu. Patuninguoti galima su darzovem, as kartais dametu krapu, salieru. Viskas i mase sueina grazioj formoj.

pamirsai kad pievagrybems tinka labai gerai grietinele ir tada gaunasi geras padazas

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net