Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mantekos
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-14
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#101 2008-09-07 14:29

Re: Pečiai

`CR` rašė:

jai MASEI, tai netinka. perdaug visko. palik peciam tik stumima ir plius koki nors arnoldo stumima, arba vieno hantelio isvedima i sona stovint, tu cia jau labiau reljiefui sudariai.

O gal gali papasakot kaip tas arnoldo stumimas daromas? Nu ir hantelio isvedima dar pakomentuok, bet speju cia tas pats kas su trosu arne?

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#102 2008-09-07 16:42

Re: Pečiai

Mantekos rašė:

`CR` rašė:

jai MASEI, tai netinka. perdaug visko. palik peciam tik stumima ir plius koki nors arnoldo stumima, arba vieno hantelio isvedima i sona stovint, tu cia jau labiau reljiefui sudariai.

O gal gali papasakot kaip tas arnoldo stumimas daromas? Nu ir hantelio isvedima dar pakomentuok, bet speju cia tas pats kas su trosu arne?

tas pats kas su trosu, atsiremi vienu sonu i siena, paimi i kita ranka hanteli ir beveik tiesia ranka keli iki horizonto, nuleidi ne i kluba atitrenkdamas, o priekyje. Arnoldo spaudimas beveik tas pats kas sedint paprastai hanteliu spaudimas, tik skirtumas tas, kad judesi pradedi kitaip, laikai du hantelius atremtus i krutines virsu, delnais i save, vienu metu atsukineji delnus i isore taip rankas isplesdamas ir tuo paciu keli juos i virsu, tada letai grizti i ta pacia padeti, is praktikos galiu pasakyt, kad tai labiausiai pecius kertantis pratimas, bent jau man.

Neprisijungęs

 
Mantekos
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-14
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#103 2008-09-07 19:42

Re: Pečiai

Aciu uz info alah Tik dar klausimelis... Darant hanteliu kelima i prieki, judesi geriau daryti pilna amplitude, kad hantelis atsidurtu virs galvos ar sustabdyti peciu lygyje?

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#104 2008-09-07 20:02

Re: Pečiai

Mantekos rašė:

Aciu uz info alah Tik dar klausimelis... Darant hanteliu kelima i prieki, judesi geriau daryti pilna amplitude, kad hantelis atsidurtu virs galvos ar sustabdyti peciu lygyje?

tik iki horizonto, nu pora laipsniu auksciau horizonto, bet jokiu budu ne auksciau.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#105 2008-09-08 16:46

Re: Pečiai

[img=http://img67.imageshack.us/img67/4465/bodybuilding2zm5.th.jpg]

Koki pratima daryt,kad sitas vietas peciu uzkociot? smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#106 2008-09-08 17:58

Re: Pečiai

<3 fitness rašė:

[img=http://img67.imageshack.us/img67/4465/bodybuilding2zm5.th.jpg]

Koki pratima daryt,kad sitas vietas peciu uzkociot? smile

Bazė, štangos spaudimas pečiam, hantelių spaudimas, arnoldo spaudimas ir paskui visi kiti lengvesni pratimai smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#107 2008-09-08 20:57

Re: Pečiai

studentas rašė:

<3 fitness rašė:

[img=http://img67.imageshack.us/img67/4465/bodybuilding2zm5.th.jpg]

Koki pratima daryt,kad sitas vietas peciu uzkociot? smile

Bazė, štangos spaudimas pečiam, hantelių spaudimas, arnoldo spaudimas ir paskui visi kiti lengvesni pratimai smile

na aš supratau, kad jis nori vidurinę deltą akcentuoti, tai pagrindiniai pratimai yra išvedimai ir trauka link smakro.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#108 2008-09-09 18:56

Re: Pečiai

jamada rašė:

studentas rašė:

<3 fitness rašė:

[img=http://img67.imageshack.us/img67/4465/bodybuilding2zm5.th.jpg]

Koki pratima daryt,kad sitas vietas peciu uzkociot? smile

Bazė, štangos spaudimas pečiam, hantelių spaudimas, arnoldo spaudimas ir paskui visi kiti lengvesni pratimai smile

na aš supratau, kad jis nori vidurinę deltą akcentuoti, tai pagrindiniai pratimai yra išvedimai ir trauka link smakro.

O man atodo daugiau prieki jis čia nori, iš tokios foto ir tokio rodymo nieko nesuprasi, šiaip greičiausiai masės reikia ir viskas būtu gerai smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#109 2008-09-10 21:57

Re: Pečiai

studentas rašė:

jamada rašė:

studentas rašė:


Bazė, štangos spaudimas pečiam, hantelių spaudimas, arnoldo spaudimas ir paskui visi kiti lengvesni pratimai smile

na aš supratau, kad jis nori vidurinę deltą akcentuoti, tai pagrindiniai pratimai yra išvedimai ir trauka link smakro.

O man atodo daugiau prieki jis čia nori, iš tokios foto ir tokio rodymo nieko nesuprasi, šiaip greičiausiai masės reikia ir viskas būtu gerai smile

nesuprasi, galėtų aiškiai parodyti.

Neprisijungęs

 
mindaugas1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-11-16
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#110 2008-11-16 15:14

Re: Pečiai

Sveiki.
Turiu klausima.. Man dbr yra 16 su puse metu, ir mano peciai yra gana siauroki, taigi...ar jie dar paplates iki 18 metu(ta prasme ar kaulas prailges) ar jau nebe?  Ar kai jau sulaukus 16, peciai nebeplateja...  Seip dar sportuoju kokius 2 metus su stangom, su dideliom pertraumok...istiesu pradejau sportuot budamas jau 13metu..
Aciu is anksto.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#111 2008-11-17 21:24

Re: Pečiai

mindaugas1 rašė:

Sveiki.
Turiu klausima.. Man dbr yra 16 su puse metu, ir mano peciai yra gana siauroki, taigi...ar jie dar paplates iki 18 metu(ta prasme ar kaulas prailges) ar jau nebe?  Ar kai jau sulaukus 16, peciai nebeplateja...  Seip dar sportuoju kokius 2 metus su stangom, su dideliom pertraumok...istiesu pradejau sportuot budamas jau 13metu..
Aciu is anksto.

pečiai patys formuojasi ilgai. Pvz žmonių pirštai stambėja su laiku. tai čia irgi panašiai. Aišku sportuojant šis augimas galimas greitesnis daug.

Neprisijungęs

 
mindaugas1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-11-16
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#112 2008-11-23 13:51

Re: Pečiai

jamada rašė:

mindaugas1 rašė:

Sveiki.
Turiu klausima.. Man dbr yra 16 su puse metu, ir mano peciai yra gana siauroki, taigi...ar jie dar paplates iki 18 metu(ta prasme ar kaulas prailges) ar jau nebe?  Ar kai jau sulaukus 16, peciai nebeplateja...  Seip dar sportuoju kokius 2 metus su stangom, su dideliom pertraumok...istiesu pradejau sportuot budamas jau 13metu..
Aciu is anksto.

pečiai patys formuojasi ilgai. Pvz žmonių pirštai stambėja su laiku. tai čia irgi panašiai. Aišku sportuojant šis augimas galimas greitesnis daug.

Na, o ar dirbant su stanga ant peciu, ir juos treniruojant, nera apkraunami peciai, kad jie tiesiog nebauga??

Neprisijungęs

 
zalias999
Dažnas dalyvis
Vietovė: londonas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 0

#113 2008-11-29 13:57

Re: Pečiai

sveiki, cia kadangi viskas apie pecius, tai kaip juos pamatuot, nes noriu visus matmenis susirasyt kad tureciau veliau , taj noreciau paklast kaip pamatuot?

Neprisijungęs

 
Arwassss
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Plungė
Registravosi: 2008-11-13
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#114 2008-11-29 14:11

Re: Pečiai

jei nori pamatuot peciu ploti tai matuok nuo vieno peties iki kito

Neprisijungęs

 
zalias999
Dažnas dalyvis
Vietovė: londonas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 0

#115 2008-11-29 15:49

Re: Pečiai

Arwassss rašė:

jei nori pamatuot peciu ploti tai matuok nuo vieno peties iki kito

ok toj pabandysiu. aciu

Nu vo pasimatavau 46 taj ce norm ar ne? nes sejp tai nesiauras esu

Paskutinį kartą taisė zalias999 (2008-11-29 15:54)

Neprisijungęs

 
Mantekos
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-14
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#116 2008-11-30 12:06

Re: Pečiai

Noreciau patarimo kokiais kitais pratimais galeciau pakeisti siuos:
Hanteliu kelimas i sonus (atsistojus arba atsisedus pasilenkus) ---->  ?
Hanteliu kelimas i prieki  ----->  ?

Kolkas pakeiciau i tokius pratimus.
Anksciau dariau -----> dabar darau
stangos stumimas peciams ------> hanteliu stumimas
Hanteliu kelimas i sonus  -------> troso isvedimas
dar darau trauka iki smakro, nes nzn kuo geriausia butu pakeisti hanteliu kelima i prieki.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#117 2008-12-01 18:17

Re: Pečiai

mindaugas1 rašė:

jamada rašė:

mindaugas1 rašė:

Sveiki.
Turiu klausima.. Man dbr yra 16 su puse metu, ir mano peciai yra gana siauroki, taigi...ar jie dar paplates iki 18 metu(ta prasme ar kaulas prailges) ar jau nebe?  Ar kai jau sulaukus 16, peciai nebeplateja...  Seip dar sportuoju kokius 2 metus su stangom, su dideliom pertraumok...istiesu pradejau sportuot budamas jau 13metu..
Aciu is anksto.

pečiai patys formuojasi ilgai. Pvz žmonių pirštai stambėja su laiku. tai čia irgi panašiai. Aišku sportuojant šis augimas galimas greitesnis daug.

Na, o ar dirbant su stanga ant peciu, ir juos treniruojant, nera apkraunami peciai, kad jie tiesiog nebauga??

viskas auga big_smile. čia nėra ko pergyventi. sportuok ir džiaukis progresu smile

Neprisijungęs

 
Arwassss
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Plungė
Registravosi: 2008-11-13
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#118 2008-12-02 07:08

Re: Pečiai

zalias999 rašė:

Arwassss rašė:

jei nori pamatuot peciu ploti tai matuok nuo vieno peties iki kito

ok toj pabandysiu. aciu

Nu vo pasimatavau 46 taj ce norm ar ne? nes sejp tai nesiauras esu

normaliai yra nykstys dar platesi smile paciam tikriausiai nlb iseina pamatuot.man tai draugas matavo 55 buwo

Paskutinį kartą taisė Arwassss (2008-12-02 07:09)

Neprisijungęs

 
Mantekos
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-14
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#119 2008-12-08 21:47

Re: Pečiai

Mantekos rašė:

Noreciau patarimo kokiais kitais pratimais galeciau pakeisti siuos:
Hanteliu kelimas i sonus (atsistojus arba atsisedus pasilenkus) ---->  ?
Hanteliu kelimas i prieki  ----->  ?

Kolkas pakeiciau i tokius pratimus.
Anksciau dariau -----> dabar darau
stangos stumimas peciams ------> hanteliu stumimas
Hanteliu kelimas i sonus  -------> troso isvedimas
dar darau trauka iki smakro, nes nzn kuo geriausia butu pakeisti hanteliu kelima i prieki.

Sorry tikrai reikia patarimo chebryte, nes reikia keisti man butinai kazka smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#120 2008-12-08 21:52

Re: Pečiai

Mantekos rašė:

Mantekos rašė:

Noreciau patarimo kokiais kitais pratimais galeciau pakeisti siuos:
Hanteliu kelimas i sonus (atsistojus arba atsisedus pasilenkus) ---->  ?
Hanteliu kelimas i prieki  ----->  ?

Kolkas pakeiciau i tokius pratimus.
Anksciau dariau -----> dabar darau
stangos stumimas peciams ------> hanteliu stumimas
Hanteliu kelimas i sonus  -------> troso isvedimas
dar darau trauka iki smakro, nes nzn kuo geriausia butu pakeisti hanteliu kelima i prieki.

Sorry tikrai reikia patarimo chebryte, nes reikia keisti man butinai kazka smile

Nebutina kerdinaliai keisti pagrindinio pratimo. Hantelius gali pakeisti i trosus. Pratima kuri atlieki stovint gali pakeisti i sedima varianta. Pvz hanteliu kelimas i sonus sedint arba hanteliu kelimas gulint ant pekelto suoliuko. Pvz galiniu deltu treniravimo budai: http://www.leehayward.com/rear_delts.htm

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#121 2008-12-08 21:53

Re: Pečiai

Mantekos rašė:

Mantekos rašė:

Noreciau patarimo kokiais kitais pratimais galeciau pakeisti siuos:
Hanteliu kelimas i sonus (atsistojus arba atsisedus pasilenkus) ---->  ?
Hanteliu kelimas i prieki  ----->  ?

Kolkas pakeiciau i tokius pratimus.
Anksciau dariau -----> dabar darau
stangos stumimas peciams ------> hanteliu stumimas
Hanteliu kelimas i sonus  -------> troso isvedimas
dar darau trauka iki smakro, nes nzn kuo geriausia butu pakeisti hanteliu kelima i prieki.

Sorry tikrai reikia patarimo chebryte, nes reikia keisti man butinai kazka smile

kelima i sonus keisk i trauka iki smakro..
o kelima i prieki tiesiog issimk ir idek kita pratima.. pvz galinei deltai Trauka pasilenkus http://www.exrx.net/WeightExercises/...arDeltRow.html
Trauka atsigulus http://www.exrx.net/WeightExercises/...arDeltRow.html

Neprisijungęs

 
Kirowas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-06-04
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#122 2008-12-14 22:22

Re: Pečiai

Antana5 rašė:

Mantekos rašė:

Mantekos rašė:

Noreciau patarimo kokiais kitais pratimais galeciau pakeisti siuos:
Hanteliu kelimas i sonus (atsistojus arba atsisedus pasilenkus) ---->  ?
Hanteliu kelimas i prieki  ----->  ?

Kolkas pakeiciau i tokius pratimus.
Anksciau dariau -----> dabar darau
stangos stumimas peciams ------> hanteliu stumimas
Hanteliu kelimas i sonus  -------> troso isvedimas
dar darau trauka iki smakro, nes nzn kuo geriausia butu pakeisti hanteliu kelima i prieki.

Sorry tikrai reikia patarimo chebryte, nes reikia keisti man butinai kazka smile

Nebutina kerdinaliai keisti pagrindinio pratimo. Hantelius gali pakeisti i trosus. Pratima kuri atlieki stovint gali pakeisti i sedima varianta. Pvz hanteliu kelimas i sonus sedint arba hanteliu kelimas gulint ant pekelto suoliuko. Pvz galiniu deltu treniravimo budai: http://www.leehayward.com/rear_delts.htm

dekui uz linka. nes butent su sita vieta pas mane tragiska. i traukiu ir lyg gumbas issokes.

Neprisijungęs

 
deca
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#123 2009-03-22 14:52

Re: Pečiai

Kokie pratimai efektyviausi galinei deltai? Aciu.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#124 2009-03-22 19:18

Re: Pečiai

kiekvienam skirtingai. as vertinu hanteliu plasnojimas pasilenkus

Neprisijungęs

 
Ella
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#125 2009-03-28 16:33

Re: Pečiai

Ka daryt, jei po stangos stumimo uz galvos skauda pecius?

Dar nebuvo tokio pratimo, kad skaudetu koki nors raumeni po pratimo...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net