Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Stipras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2008-04-09
Žinutės: 391
Atsiliepimai: 0

#251 2009-09-02 15:23

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

arnass15 rašė:

jei ka tai antras kursas? smile    pirams buvo prei pusia metu, 5 sustos 200tab. metano. roll

kokie rezultatai??? as galvoju pasimt 1 decos ir 10tab.metano.kaip galvoji kaip geriau man juos suleist?
metana piramide ryt ar visas per pusrycius?
parduok man provirono 3 tab atstatymui ok? arba keicem i animal pack puse pakelio(didesnes tab.isgeriau) hmm

Neprisijungęs

 
knopka
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-10-09
Žinutės: 80
Atsiliepimai: 0

#252 2009-09-02 15:35

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

o ka cia atsakinet? suleidai geriausiu atveju 1/4 kurso...+paemei ilgo viekimo sterus..jiems pradedant issibegeti iskart nutrauki...cirkas

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#253 2009-09-02 15:37

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

Stipras rašė:

arnass15 rašė:

jei ka tai antras kursas? smile    pirams buvo prei pusia metu, 5 sustos 200tab. metano. roll

kokie rezultatai??? as galvoju pasimt 1 decos ir 10tab.metano.kaip galvoji kaip geriau man juos suleist?
metana piramide ryt ar visas per pusrycius?
parduok man provirono 3 tab atstatymui ok? arba keicem i animal pack puse pakelio(didesnes tab.isgeriau) hmm

nykstys lol keicem, beje dar turiu 2 tab anadrolo ir 1 tab parabolano, ir ketvirtadaly ampoles sustos jei kam reiks parduodu uz puse kainos, arba keiciu y pinigus lol lol

Neprisijungęs

 
arnass15
Atkaklus dalyvis
Vietovė: miami
Registravosi: 2007-12-08
Žinutės: 118
Atsiliepimai: 0

#254 2009-09-02 15:38

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

knopka rašė:

o ka cia atsakinet? suleidai geriausiu atveju 1/4 kurso...+paemei ilgo viekimo sterus..jiems pradedant issibegeti iskart nutrauki...cirkas

tai kaip man reikejo daryt gerausu atveju hmm hmm

Neprisijungęs

 
Stipras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2008-04-09
Žinutės: 391
Atsiliepimai: 0

#255 2009-09-02 15:40

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

Kauciukas rašė:

Stipras rašė:

arnass15 rašė:

jei ka tai antras kursas? smile    pirams buvo prei pusia metu, 5 sustos 200tab. metano. roll

kokie rezultatai??? as galvoju pasimt 1 decos ir 10tab.metano.kaip galvoji kaip geriau man juos suleist?
metana piramide ryt ar visas per pusrycius?
parduok man provirono 3 tab atstatymui ok? arba keicem i animal pack puse pakelio(didesnes tab.isgeriau) hmm

nykstys lol keicem, beje dar turiu 2 tab anadrolo ir 1 tab parabolano, ir ketvirtadaly ampoles sustos jei kam reiks parduodu uz puse kainos, arba keiciu y pinigus lol lol

pagalvosiu roll o ka atsistatymui patartum po 2anadrolo ir 1/4 sustos,parabolano neimsiu jauciu is karto paliksiu kitam kursui stanga

Neprisijungęs

 
knopka
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-10-09
Žinutės: 80
Atsiliepimai: 0

#256 2009-09-02 16:00

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

arnass15 rašė:

knopka rašė:

o ka cia atsakinet? suleidai geriausiu atveju 1/4 kurso...+paemei ilgo viekimo sterus..jiems pradedant issibegeti iskart nutrauki...cirkas

tai kaip man reikejo daryt gerausu atveju hmm hmm

nupirk koses, gainerio...o jeigu jau taip linkes prie steru tai, kaip jau daug kur rase, propo+metano paimt...

Neprisijungęs

 
arnass15
Atkaklus dalyvis
Vietovė: miami
Registravosi: 2007-12-08
Žinutės: 118
Atsiliepimai: 0

#257 2009-09-02 16:06

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

knopka rašė:

arnass15 rašė:

knopka rašė:

o ka cia atsakinet? suleidai geriausiu atveju 1/4 kurso...+paemei ilgo viekimo sterus..jiems pradedant issibegeti iskart nutrauki...cirkas

tai kaip man reikejo daryt gerausu atveju hmm hmm

nupirk koses, gainerio...o jeigu jau taip linkes prie steru tai, kaip jau daug kur rase, propo+metano paimt...

tai db smile kitam kursuj,  kai bus propo metano pasimt jo???

Neprisijungęs

 
arnass15
Atkaklus dalyvis
Vietovė: miami
Registravosi: 2007-12-08
Žinutės: 118
Atsiliepimai: 0

#258 2009-09-02 16:11

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

o man po tu reik atstatimo kokio ar pats atsistatis??? hmm

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#259 2009-09-02 16:19

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

utiutiu kiek cia daug trint reiktu visko, nezinau net nuo ko pradet.. sad

uoj kiek daug turim mes cia ---> dumbom

neutral

Neprisijungęs

 
arnass15
Atkaklus dalyvis
Vietovė: miami
Registravosi: 2007-12-08
Žinutės: 118
Atsiliepimai: 0

#260 2009-09-02 16:22

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

SenasSportas rašė:

utiutiu kiek cia daug trint reiktu visko, nezinau net nuo ko pradet.. sad

uoj kiek daug turim mes cia ---> dumbom

neutral

tai patarkit ar reik man
atsistatit ko ar ne???????? yikes

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#261 2009-09-02 16:23

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

SenasSportas rašė:

utiutiu kiek cia daug trint reiktu visko, nezinau net nuo ko pradet.. sad

uoj kiek daug turim mes cia ---> dumbom

neutral

uz ka trintuka gavai ir as tokio noriu hmm

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#262 2009-09-02 17:26

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

arnass15 rašė:

SenasSportas rašė:

utiutiu kiek cia daug trint reiktu visko, nezinau net nuo ko pradet.. sad

uoj kiek daug turim mes cia ---> dumbom

neutral

tai patarkit ar reik man
atsistatit ko ar ne???????? yikes

aisku kad reiks

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#263 2009-09-02 17:40

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

lol

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2011-01-27 09:21)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#264 2009-09-02 17:44

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

arnass15 rašė:

sporcmenas-2 rašė:

arnass15 rašė:


tai patarkit ar reik man
atsistatit ko ar ne???????? yikes

aisku kad reiks

a kioko reiketu, kaip minejau turiu 20tab provirono ir karlsilio dezute.
IR DA TURIU DIOSGENIN, testestorono skatintoja? ir tinka po kurso ji vartoti? hmm

su 20 provirono neatsistatysi,jai propa kalsi manau kad tamoksifeno 3savaites turetu pakakt,bet gal kiti ka protingiau patars:)smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#265 2009-09-02 17:48

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

arnass15 tu bent apie papildus ismanai kanors ir mityba? man atrodo tu zalias net salej ir leidiesi visa suda kas ka pasako ta ir susauni i sikna. ir ant kurso jokiu papildu nevarei kiek speju ir maisto nevalgei daugiau. tu vien is saves turejai 90kg tureti be jokiu steroidu..ir isvis ka cia sneketi su tavim,vistiek nesamones darysi. neatvesim mes taves i prota.

Neprisijungęs

 
arnass15
Atkaklus dalyvis
Vietovė: miami
Registravosi: 2007-12-08
Žinutės: 118
Atsiliepimai: 0

#266 2009-09-02 17:53

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

Staffordshire rašė:

arnass15 tu bent apie papildus ismanai kanors ir mityba? man atrodo tu zalias net salej ir leidiesi visa suda kas ka pasako ta ir susauni i sikna. ir ant kurso jokiu papildu nevarei kiek speju ir maisto nevalgei daugiau. tu vien is saves turejai 90kg tureti be jokiu steroidu..ir isvis ka cia sneketi su tavim,vistiek nesamones darysi. neatvesim mes taves i prota.

valgau tikrai daug, varske, zuvi, mesa, koses ,kausinus ir t.t. is papildu gerau proteina  FORMULA 2K ir kretina CREATIN MONOHYDRAT ? o apie leidima tai namie leidzausi jei ka??? hmm  bet man neiseina kitaip mases augin da varau kikboxa 3 katr. i savaite? visa enegija atiduodu? nelabai yra kada ilsetis? sad

Paskutinį kartą taisė arnass15 (2009-09-02 17:55)

Neprisijungęs

 
sulinys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-05-09
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#267 2009-09-02 18:53

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

arnass15 rašė:

Staffordshire--- tai ka man db sulai? hmm

triptan forte pagerk atsigauk ,gal nebegrybausi dumbom

Neprisijungęs

 
sulinys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-05-09
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#268 2009-09-02 18:53

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

arnass15 rašė:

Staffordshire--- tai ka man db sulai? hmm

triptan forte pagerk atsigauk ,gal nebegrybausi dumbom

Neprisijungęs

 
arnass15
Atkaklus dalyvis
Vietovė: miami
Registravosi: 2007-12-08
Žinutės: 118
Atsiliepimai: 0

#269 2009-09-02 19:01

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

sulinys rašė:

arnass15 rašė:

Staffordshire--- tai ka man db sulai? hmm

triptan forte pagerk atsigauk ,gal nebegrybausi dumbom

big_smile big_smile big_smile  skirk spalvas tu blem...

Neprisijungęs

 
Stangperis
buvęs Algimantas
Registravosi: 2008-08-19
Žinutės: 543
Atsiliepimai: 0

#270 2009-09-02 20:40

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

man tas nick labai keistas... smile tas 15, kazin ka jis galetu reiksti? roll

Neprisijungęs

 
Kaimietis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-06-23
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#271 2009-09-02 20:50

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

kas čia keista dėl to nicko, matai kad registravosi 2007 metais, dabar kaip matai 2009 yra, tai školnikui dabar 17, jau tikras vyras:D

Neprisijungęs

 
Stangperis
buvęs Algimantas
Registravosi: 2008-08-19
Žinutės: 543
Atsiliepimai: 0

#272 2009-09-02 21:11

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

Kaimietis rašė:

kas čia keista dėl to nicko, matai kad registravosi 2007 metais, dabar kaip matai 2009 yra, tai školnikui dabar 17, jau tikras vyras:D

aaa, jo tiksliai nepaziurejau kada registravosi hmm
taip taip tikras vyras nykstys

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#273 2009-09-03 01:11

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

arnass15 rašė:

Staffordshire rašė:

arnass15 tu bent apie papildus ismanai kanors ir mityba? man atrodo tu zalias net salej ir leidiesi visa suda kas ka pasako ta ir susauni i sikna. ir ant kurso jokiu papildu nevarei kiek speju ir maisto nevalgei daugiau. tu vien is saves turejai 90kg tureti be jokiu steroidu..ir isvis ka cia sneketi su tavim,vistiek nesamones darysi. neatvesim mes taves i prota.

valgau tikrai daug, varske, zuvi, mesa, koses ,kausinus ir t.t. is papildu gerau proteina  FORMULA 2K ir kretina CREATIN MONOHYDRAT ? o apie leidima tai namie leidzausi jei ka??? hmm  bet man neiseina kitaip mases augin da varau kikboxa 3 katr. i savaite? visa enegija atiduodu? nelabai yra kada ilsetis? sad

nereikejo leistis tokiam jaunam..suprasciau kokio metano padraskyti bet jau krastutinumo tikrai nereikejo imtis tokiu metu. del leidziamu cia tau niekas nepatars nes dar negalima nes nieko nepasieksi. tikrai neesi kitoks nei visi ir svoriui auginti yra tik vienas kelias kuriuo mes visi ir einam.

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#274 2009-09-03 17:46

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

Staffordshire rašė:

arnass15 rašė:

Staffordshire rašė:

arnass15 tu bent apie papildus ismanai kanors ir mityba? man atrodo tu zalias net salej ir leidiesi visa suda kas ka pasako ta ir susauni i sikna. ir ant kurso jokiu papildu nevarei kiek speju ir maisto nevalgei daugiau. tu vien is saves turejai 90kg tureti be jokiu steroidu..ir isvis ka cia sneketi su tavim,vistiek nesamones darysi. neatvesim mes taves i prota.

valgau tikrai daug, varske, zuvi, mesa, koses ,kausinus ir t.t. is papildu gerau proteina  FORMULA 2K ir kretina CREATIN MONOHYDRAT ? o apie leidima tai namie leidzausi jei ka??? hmm  bet man neiseina kitaip mases augin da varau kikboxa 3 katr. i savaite? visa enegija atiduodu? nelabai yra kada ilsetis? sad

nereikejo leistis tokiam jaunam..suprasciau kokio metano padraskyti bet jau krastutinumo tikrai nereikejo imtis tokiu metu. del leidziamu cia tau niekas nepatars nes dar negalima nes nieko nepasieksi. tikrai neesi kitoks nei visi ir svoriui auginti yra tik vienas kelias kuriuo mes visi ir einam.

Tegu kalasi, matyt pimpaliuko negaila kuris dar toks mazas ir nuo steru sustos augt ir po kokiu 5 metu, jau nekalbant apie bobos patenkinima su liliputu, tai jis dar ir nekils kaip turetu kilt lol o tada ir prasides psichologines problemos nepilnavertiskumo kompleksai ir visa kita wink bet tai ce nemusu bedos kiekvienas atsakingas uz save, nera ce ka pamokslaut wink

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#275 2009-09-03 18:45

Re: Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate)

Kauciukas rašė:

Staffordshire rašė:

arnass15 rašė:


valgau tikrai daug, varske, zuvi, mesa, koses ,kausinus ir t.t. is papildu gerau proteina  FORMULA 2K ir kretina CREATIN MONOHYDRAT ? o apie leidima tai namie leidzausi jei ka??? hmm  bet man neiseina kitaip mases augin da varau kikboxa 3 katr. i savaite? visa enegija atiduodu? nelabai yra kada ilsetis? sad

nereikejo leistis tokiam jaunam..suprasciau kokio metano padraskyti bet jau krastutinumo tikrai nereikejo imtis tokiu metu. del leidziamu cia tau niekas nepatars nes dar negalima nes nieko nepasieksi. tikrai neesi kitoks nei visi ir svoriui auginti yra tik vienas kelias kuriuo mes visi ir einam.

Tegu kalasi, matyt pimpaliuko negaila kuris dar toks mazas ir nuo steru sustos augt ir po kokiu 5 metu, jau nekalbant apie bobos patenkinima su liliputu, tai jis dar ir nekils kaip turetu kilt lol o tada ir prasides psichologines problemos nepilnavertiskumo kompleksai ir visa kita wink bet tai ce nemusu bedos kiekvienas atsakingas uz save, nera ce ka pamokslaut wink

cia tau taip buvo? draugui? ar sugalvojai siaip sau pats?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net