Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

owch
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-14
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2009-05-14 17:25

Kaip issiryskint raumenis?

Sveiki smile Gal kas nors gali paaiskint kaip issiryskinti man raumenis? Ka reiktu daryt, valgyt, ar begiot reiktu ir pan? Man 16metu, o sveriu 57kg. Raumenu pas mane yra,bet jie nera ryskus, o vasarai noreciau kad butu ryskesni smile Is anksto dekui jums smile

Neprisijungęs

 
IncoOgnitO
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-05
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#2 2009-05-14 19:25

Re: Kaip issiryskint raumenis?

koks ugis kad 57kg ir jau ryskintis nori... big_smile beje yra pilna ryskinimosi temu tai ten pasiskaitinek apie mityba ir visokes cardio treniruotes ir pan...

Paskutinį kartą taisė IncoOgnitO (2009-05-14 19:26)

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#3 2009-05-14 19:27

Re: Kaip issiryskint raumenis?

IncoOgnitO rašė:

koks ugis kad 57kg ir jau ryskintis nori... big_smile beje yra pilna ryskinimosi temu tai ten pasiskaitinek apie mityba ir visokes cardio treniruotes ir pan...

jei ugis 140, tada gali ryskintis, jei aukstesnis, tai "kaulu ryskinimo" patarimu is manes nelabai sulauksi

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#4 2009-05-14 19:28

Re: Kaip issiryskint raumenis?

ps.norint isryskint raumenis,butina salyga-----reik juos turet.....................

Neprisijungęs

 
owch
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-14
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#5 2009-05-14 20:06

Re: Kaip issiryskint raumenis?

Aj jo ugi uzmirsau ;D 168. Pas mane raumenu yra(kaulu niekur net nesimato ;D), bet pas mane kaulai lbj lengvi todel ir mazai sveriu.

Neprisijungęs

 
Menace
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-25
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#6 2009-05-14 21:03

Re: Kaip issiryskint raumenis?

kaip tu tada atrodai, jei as, budamas uz tave pora cm aukstesnis ir sverdamas 8 kg daugiau, atrodau kaip dviratis? smile sonkaulius nori paryskint? ar nori kad varna paemus nunestu ir savo vaikam sumaitintu? as db isivaizduju tuos is konclageriu stovyklu ir jie tikrai nera "sexiukai" hmm augink mase, dar bent 15-20 kg kaip minimum, o tada gali pradet kazka galvot apie pirma pasiryskinima.

Neprisijungęs

 
Weagle
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-05-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#7 2010-05-20 22:14

Re: Kaip issiryskint raumenis?

Nu zmogus tikrai yra lengvu,smlukiu kaulu o kaulai daug svorio sudaro tarkim turiu 2 draugus kurie svere beveik vienodai ir ju ugis beveik vienodas taciau vienas atrodo kaip siulas o kitas nrml sudejimo gan dideli raumenys,atletisko sudejimo tai....pacio ugis 170 svoris gal 60kg bet mano raumenys yra nrml dydzio ir yra lb ryskus nes neturiu isvis riebalu ir as tuo esu patenkintas smile ir manau kad raumenys uz riebalus lengvesni.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#8 2010-05-21 11:30

Re: Kaip issiryskint raumenis?

Weagle rašė:

Nu zmogus tikrai yra lengvu,smlukiu kaulu o kaulai daug svorio sudaro tarkim turiu 2 draugus kurie svere beveik vienodai ir ju ugis beveik vienodas taciau vienas atrodo kaip siulas o kitas nrml sudejimo gan dideli raumenys,atletisko sudejimo tai....pacio ugis 170 svoris gal 60kg bet mano raumenys yra nrml dydzio ir yra lb ryskus nes neturiu isvis riebalu ir as tuo esu patenkintas smile ir manau kad raumenys uz riebalus lengvesni.

manyti gali daug ka,bet ar kilogramas riebalu ar kilogramas raumenu bus vistiek svoris 1 kg,bet raumenu dydis yra mazesnis o riebalu didesnis http://www.maistassportui.lt/lt?cid=728  cia kad nekiltu kita karta tokiu minciu kaip tu manai smile
PS. pirma pasidomek,pagalvok,ir tada sakyk smile

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#9 2010-05-21 15:24

Re: Kaip issiryskint raumenis?

Cha as 90kg sveriu ir bijau kai nusiryskines nelikciau dviraciu big_smile o tu su varganais 57kilogramais(cia nebent mergaites normalaus sudejimo turetu svert) nori kazka isryskint ? lol tegul pasigaili taves viespats del tokiu nesamoniu... dumbom

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net