Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#276 2010-05-08 13:54

Re: Testosterono skatintojai

tai universalo tribulus yra labiau pro?

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#277 2010-05-09 13:20

Re: Testosterono skatintojai

Robšė rašė:

tai universalo tribulus yra labiau pro?

toks pavadinimas, ''Tribulus Pro"

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#278 2010-05-13 21:15

Re: Testosterono skatintojai

Kodel jus neperkat tiesiog paprastai vaistinej magnio su cinku plius b6? Kiek pigiau gaunasi gi. Ir visa tema perziurejau, neradau, kad kas klaustu kazka apie maista turinti daug cinko, magnio.. Jei kas suprantat papasakokit truputi. Pvz esu girdejes mita, kad moliugu seklos pakelia libido, nes turi (nepamenu ar cinko ar magnio). Ir siaip i mityba labiau atsizvelgiant, kad naturaliai daugiau gaut cinko magnio galima neblogai suzaist. As visada uz naturalu pasisavinima, negu tableciu ryjima.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#279 2010-05-13 23:27

Re: Testosterono skatintojai

`CR` rašė:

Kodel jus neperkat tiesiog paprastai vaistinej magnio su cinku plius b6? Kiek pigiau gaunasi gi. Ir visa tema perziurejau, neradau, kad kas klaustu kazka apie maista turinti daug cinko, magnio.. Jei kas suprantat papasakokit truputi. Pvz esu girdejes mita, kad moliugu seklos pakelia libido, nes turi (nepamenu ar cinko ar magnio). Ir siaip i mityba labiau atsizvelgiant, kad naturaliai daugiau gaut cinko magnio galima neblogai suzaist. As visada uz naturalu pasisavinima, negu tableciu ryjima.

Pradekim nuo to kas turi cinko ?...
#1: Oysters
Depending on type and variety oysters provide 16-182mg of zinc per 100g serving. This accounts for 110%-1200% of the RDA for zinc. The food highest in zinc is the steamed wild eastern oyster which provides 182 mg of zinc per 100g serving.
Click to see complete nutrition facts.

#2: Wheat Germ
Packed in jars and sold toasted, wheat germ is great to sprinkle on top of any food. Try it on salads, rice, or steamed vegetables. Toasted wheat germ provides 17mg of zinc per 100g serving which is 112% of the RDA, crude (untoasted) wheat germ provides 12mg (82% RDA).
Click to see complete nutrition facts.

#3: Veal Liver
The liver of any animal is packed with vitamins and minerals. In this case, veal has the most zinc with 12mg per 100g serving and 81% of the RDA. Liver is best prepared steamed or fried with onions and herbs.
Click to see complete nutrition facts.

#4: Sesame Flour and Tahini(Sesame Butter)
Sesame products contain about 10mg of zinc per 100g serving (70%RDA). Sesame flour can be used as a substitute for wheat flour in cakes and breads. Tahini is commonly found in hummus, a ground chickpea spread and dip of the middle east, it will provide 4.6mg of zinc per 100g serving (31% RDA). Whole sesame seeds provide 7.8mg/100g (52% RDA).
Click to see complete nutrition facts.

#5: Low fat roast beef
Low fat beef shoulder,shank,and chuck all contain about 10mg of zinc per 100g serving(70% RDA). If you are looking to buy pre-processed roast beef be sure to consult the nutrition facts about the cut and nutrients. Not all nutrition labels report zinc, so don't worry if you don't see it on there.
Click to see complete nutrition facts.

#6:Roasted Pumpkin and Squash Seeds
A popular food in the Middle East and East Asia pumpkin and squash seeds contain about 10mg of zinc per 100g serving (70% RDA). If you can't find these in your local supermarket you will surely find them in Middle Eastern or East Asian specialty stores. Alternatively, you can also save any pumpkin and squash seeds you have and roast them in your oven. The seeds are typically eaten by cracking the outer shell and eating the seed inside.
Click to see complete nutrition facts. Seeds and Nuts with the Fewest Calories

#7: Dried Watermelon Seeds
Much like the pumpkin and squash, watermelon seeds are popular in the Middle East and East Asia and they should be in specialty stores catering to those cultures. It is also possible to just eat the seeds raw with the watermelon. You can shell them, or just chew them up whole. Dried watermelon seeds provide 10mg of zinc per 100g serving (70% RDA).
Click to see complete nutrition facts.

#8: Cocoa Powder and Chocolate
Chocolate is showing more and more health benefits and dark chocolate is coming into vogue. Unsweetened baking chocolate provides 9.6mg of zinc per 100g serving for 64% of the RDA. Cocoa powder will provide 6.8mg (45% RDA) per 100g or 5.4mg(39%RDA) per cup. Most milk chocolates provide around 2.3mg(15% RDA) per 100g serving or 1mg(7%RDA) per bar.
Click to see complete nutrition facts

#9: Lamb
Lamb is a common meat in the Middle East, Mediterranean, and most of Europe, but is increasing in popularity in the Americas. Lamb provides between 4.2-8.7mg of zinc per 100g serving (28%-58% RDA) depending on cut.
Click to see complete nutrition facts.

#10: Peanuts
Ever popular peanuts are a great source of zinc, just watch your portions! 100 grams of oil roasted peanuts will provide 6.6mg of zinc, or 44% of the RDA. The same amount of dry roasted peanuts will provide half as much at 3.3mg per 100 gram serving or 22% RDA

Anra. Maistas zinoma visad geriau, TACIAU jei manai jog MAXIMINE jautiena turi ta cinko kieki kuris cia nurodytas tai as labai abejociau, jau nekalbant kad siaip laikais valgydamas praktishkai betkoki maista nuodyji save nemaziau nei tabletes, tad....

Neprisijungęs

 
miron7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#280 2010-05-22 20:39

Re: Testosterono skatintojai

Sveiki visi. Buvau rades cia tema apie Animal Test bet rase ten senokai ir mazai. Todel noriu paklausti apie Animal Test. Kas yra vartojes? Kokie rezultatai? Kokios pasekmes? Kaip isvis sitas produktas? Aciu smile

Neprisijungęs

 
miron7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#281 2010-05-24 17:27

Re: Testosterono skatintojai

Nejau nieks nieko negali apie Animal test parasyti? wink

Neprisijungęs

 
miron7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#282 2010-06-07 20:38

Re: Testosterono skatintojai

Nagi wink

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#283 2010-06-08 03:42

Re: Testosterono skatintojai

miron7 rašė:

Nagi wink

na ka tu nori isgirst ? stebuklu dideliu nesitikek, na gal mergyte dazniau pradesi kutent

Neprisijungęs

 
proximus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-08
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#284 2010-07-17 23:54

Re: Testosterono skatintojai

Sveiki, kolegos,
Gal kas bandet sita produkta

http://kiwibodybuilding.co.nz/inner-arm … -meth.html

nes lietuviskuose saituose nieko apie ji nerandu? Vertas demesio ar nelabai? siaip domina sudetis, nes kai kuriu komponentu tai nesupratau...
beje, jei nepasikartosiu, tai atsakykit kas zinot, koks situ testosteronu skatintoju salutinis poveikis hormonu ir visos kuno sistemos atzvilgiu?
aciu uz atsakyma

Neprisijungęs

 
saimonass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-23
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#285 2010-08-23 16:37

Re: Testosterono skatintojai

gal kas bandete gaspari novedex, kaip efektas?

Neprisijungęs

 
robis2
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#286 2010-08-29 14:41

Re: Testosterono skatintojai

Gal kas bandet ACTIVLAB TRIBUACTIV B6 ar ACTIVLAB HGH Day? Koke jusu nuomone apie siuos produktus?

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#287 2010-08-30 10:38

Re: Testosterono skatintojai

robis2 rašė:

Gal kas bandet ACTIVLAB TRIBUACTIV B6 ar ACTIVLAB HGH Day? Koke jusu nuomone apie siuos produktus?

Tribuctiv geresnis varijantas, ten tribulusas kartu su ZMA eina. HGH Day nebandžiau, bet kažkaip abejotinai sudėtis atrodo, kažin ar veiks...

Neprisijungęs

 
robis2
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#288 2010-08-30 11:08

Re: Testosterono skatintojai

o kaip geriau butu vartoti tribuactiv?

Paskutinį kartą taisė robis2 (2010-08-30 11:11)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#289 2010-08-30 11:21

Re: Testosterono skatintojai

robis2 rašė:

o kaip geriau butu vartoti tribuactiv?

isdalink 2-3 per diena, su-po valgio

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#290 2010-09-11 15:13

Re: Testosterono skatintojai

Mano asmenine patirtis-pastebejimas:
Kadangi esu pakankamai brandaus amziaus, tai reguliariai sportuodamas savo papildu racione be kre-alkalyno nuolat cikliskai vartoju tribulus terestris 2-3 tabs/d (paprastai 4 sav on ir 2-4sav of). Tribulus poveiki puikiai jauciu: dagiau energijos-istvermes treniruotese, gali sau leisti "pasidraskyti", rytiniai "apatinio pirsto" sustingimai, erotiniai sapnai... smile
Kadangi esu taupus, tai pagal kaina ir kokybe renkuosi Trec Tribulon (lexusrx daznai paleidzia labai geromis akcijinemis kainomis) arba Olimp Tribusteron 60 (patraukliom kainom parduoda SenasSportas)
http://s1.pigu.lt/colours/2166/47/216647/large-0.jpghttp://www.olimp-papildai.lt/images/produkty_en/tribusteron60_120caps.jpg

Kazkuriuo momentu nusprendziau pabandyti ZMA. Pagrinde maniau jis man pades del miego sutrikimu (esu turejes nerviniu problemu, siaip dirbu gana itempta protini darba...). Pradejau ieskoti optimaliausio pagal kaina ir kokybe varianto. SenasSportas pasiule Primaforce ZMA 180tab (uztenka 60 dienu) buteliuka uz labai patrauklia kaina. Paemiau pabandyti. Vien ZMA stebuklu nepadare (gal per trumpai dar buvau pavartojes, tik ~1sav), miegas pagerejo, jauciaus geriau pailsejes bet daugiau nieko labai stebuklingo. Taciau, po savaites pajungus tribulusa, efektas buvo labai puikus. Be to, kad puikiai miegojau ir is ryto jauciaus zvalus ir gerai pailsejes, treniruotese galejau taip pasidraskyti, kaip negalejau kai vartojau vien tribulusa. Sia kombinacija isvartojau 6 sav ir viskas buvo lb puiku, padidinau tiek jegos rodiklius tiek apimtis o ir treniruotis buvo vienas malonumas. Patirtas efektas buvo zenkliai stipresnis, nei vartojant zma ar tribulusa atskirai.
http://www.europadatafeed.com/images/250/181030000069.jpg
Dabar mano papildu lentynelej, salia proteino, kre-alkalyno ir opti-men, garbinga vieta uzima derinukas Tribulus+ZMA. Kas nebandet, siulau pabandyti ir parasyti atsiliepima, ar sis derinys jums taippat veiksmingas kaip man, ar gal priesingai, nieko gero... wink

Neprisijungęs

 
Metropolitan
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2010-08-07
Žinutės: 398
Atsiliepimai: 0

#291 2010-09-11 15:21

Re: Testosterono skatintojai

Db sedziu ir galvoju.. ar as durnas ar to olymp tribusterono yra skirtingu rusiu. Nes pas mane lygiai tokia pat pakuote tik sapninu 90% gali taip but ar maisau jau kazka?

Neprisijungęs

 
Metropolitan
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2010-08-07
Žinutės: 398
Atsiliepimai: 0

#292 2010-09-11 15:21

Re: Testosterono skatintojai

P.s o su ZMA ir man patinka veikimas.. Tiesa nesu ju vartojes atskirai tai negaliu palyginti

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#293 2010-09-11 15:31

Re: Testosterono skatintojai

Metropolitan rašė:

Db sedziu ir galvoju.. ar as durnas ar to olymp tribusterono yra skirtingu rusiu. Nes pas mane lygiai tokia pat pakuote tik sapninu 90% gali taip but ar maisau jau kazka?

yra dvieju rusiu. 60% saponinu ir 90%

beja as ir pats si rinkinuka pradesiu uz savaites kitos, jei tik liks ZMA big_smile nes dazniausiai nelieka hmm tribulsa viena esu bandes, stebuklu kazkaip nejausdavau, bet as dar gana jaunas 25>m, tai galbut net nereikejo man jo varyt, bet..big_smile o is ZMA daug tikiuosi ir lb senai norejau isbandyti. del to testosterono velgi stebuklu nesitikiu, bet geresnio miego, poilsio ir savijautos manau turi duoti, nes atsiliepimai tikrai ne tik is Robses teigiami.

kas del tokio derinuko, tai cia nera robses sugalvotas reikalas, ant kai kuriu firmu ZMA/TRibulso netgi patys gamintojai raso "siekiant geresnio rezultato, vartoti kartu". tarkim ant XXL nutrition esu mates

Paskutinį kartą taisė SenasSportas (2010-09-11 15:40)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#294 2010-09-11 18:29

Re: Testosterono skatintojai

Olimpas gamina tribusteron 60 ir Tribusteron 90. Tiek kad Tribusteron 90 siektiek brangiau gaunas o pliusas tik tas, kad maziau kapsuliu gerti reikia (gal kam skrandis jautresnis ir geriau, maziau dirgina). O siaip 60 proc saponinu labai gera koncentracija, kiek paziurejau USa tai pagrinde isviso tik 40 stumdo...

Kas del to derinuko veikimo, tai man tikrai liuks. O tau SS, tai nezinau kaip ten, - kai jus aibes tu visokiausiu energetiku, NO ir kitokiu stimuliuojanciu stebuklu priragave, tai jums gal ir kitaip tas poveikis atrodo, nebelabai ka ir bejauciat. As kai zmogelis paprastas, tai pas mane ir papildeliai elementariai paprasti, bet uztat bent jauciu poveiki ir tikrai zinau, kad tas ar anas man veikia-naudingas wink

Neprisijungęs

 
RBMK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 76
Atsiliepimai: 0

#295 2010-09-16 08:25

Re: Testosterono skatintojai

Robšė rašė:

Kas del to derinuko veikimo, tai man tikrai liuks. O tau SS, tai nezinau kaip ten, - kai jus aibes tu visokiausiu energetiku, NO ir kitokiu stimuliuojanciu stebuklu priragave, tai jums gal ir kitaip tas poveikis atrodo, nebelabai ka ir bejauciat. As kai zmogelis paprastas, tai pas mane ir papildeliai elementariai paprasti, bet uztat bent jauciu poveiki ir tikrai zinau, kad tas ar anas man veikia-naudingas wink

Robše, aš irgi jau ne piemuo, tad pabandysiu tą derinuką. Po kokių poros savaičių parašysiu kaip man veikia.

Neprisijungęs

 
RBMK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 76
Atsiliepimai: 0

#296 2010-09-21 13:43

Re: Testosterono skatintojai

Praėjo beveik savaitė kai naudoju šį derinuką. Kažko super druper nejaučiu, bet miegas tikrai pagerėjo ir atsirado daugiau energijos, rytais irgi roll . Anksčiau 8 val neužtekdavo išsimiegoti, dar dieną norėdavau nusnūsti, tačiau dabar šio poreikio nebeliko. Bandom toliau, pojūčius parašysiu.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#297 2010-09-21 17:15

Re: Testosterono skatintojai

RBMK rašė:

Praėjo beveik savaitė kai naudoju šį derinuką. Kažko super druper nejaučiu, bet miegas tikrai pagerėjo ir atsirado daugiau energijos, rytais irgi roll . Anksčiau 8 val neužtekdavo išsimiegoti, dar dieną norėdavau nusnūsti, tačiau dabar šio poreikio nebeliko. Bandom toliau, pojūčius parašysiu.

geresni miega beveik visi pajaucia jau gana greitai.buna ir po keliu dienu ar savaites. Tai cia zma nuopelnas. O visiems testosterono skatintojams reikia laiko isibegeti, ypac tokiam nekaltam dalykui kaip tribulus net ir pora sav dar gali buti mazoka smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#298 2010-09-21 18:41

Re: Testosterono skatintojai

Realiai man ~2 savaite jau pradeda labiau kabint ir taip tesias iki 4 savaiciu, poto jau silpsta, bet po 5-6 sav as jau pertrauka bent2 sav tribulusui padarau. O zma tai kiek turiu, tiek ir kapoju be pertrauku, kai pasibaigia, tai ir buna pertrauka, kol vel nusiperku big_smile

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#299 2010-09-30 18:44

Re: Testosterono skatintojai

nu ka, pasipildziau atsargas ir pasiimiau zma+tribulus, emiau iskart po dvi bankes,tai bandysiu pora menesiu prasedeti ant sito derinuko ir veliau aprasyti kas kaip, zma vartoju pastoviai, bet tribulusa pirmakart, tai idomu ar keisis kasnors ar ne, testo skatintoju nesu praktiskai jokiu vartojes (isskyrus mstak 1 banke kazkada) o pagal tai kad ant nosies tricokas jau turetu spirti biski i uzpakali tas tribulusas, nu rezultatais pasidalinsiu po kurio laiko

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#300 2010-09-30 18:48

Re: Testosterono skatintojai

Visus du men nevartok tribuluso istisai, iterpk pertraukele kokia savaicike bent wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net