Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Hasisas1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-03-18
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#201 2010-03-19 11:45

Re: Testosterono skatintojai

Gal cia ne i tema apie ta miega, bet  cia manau surasytos miego trukumo savybes, ne kiek melatonino. O miego trukumas, ar nemiga mano galva visu pirma priezasti reikia naikinti. Daznai gali buti elementaraus oro stoka, uzterstas oras, neissimiegojus persitempimai darbe per prievarta, darbdavys idijotas(siaip labai reiktu kreipti demesi i pastaraji punkta), nes tokie iprasti dalykai darbe kaip rekimas, beprasmis streso sudarymas, kainuos veliau daugiau nei didesnis atlygis uz tai, beje protingi  darbdaviai niekada nesudarineja streso savo darbuotojams, nes tai duoda geresnius rezultatus, o tuo paciu pelna.

Dar kad del oro, mane pati stebino ant kiek sostineje, zmones netgi gana prabangiuose nuosavuose namuose ar bustuose, nekreipia visiskai jokio demesio i ventiliacija. O naujos statybos butai is viso jei nepagauni ju sandaros, tai niekad nessimiegosi juose, o esme tame, kad juose daznai irengta galinga istraukiamoji ventiliacija, dazniausiai virtuveje, esu buves ne pas viena kuris net nenuotuokdavo kam ta plastmase pridengta skyle virsui, kol paemes popieriaus skiaute neparodydavau kaip ji traukia, taigi jei bustas pakankamai sandarus, jame netrunka susidaryti vakuminis kamstis. Kuris labai greitai dingsta, jei paliekama atvira nors orlaide. Ir del ko jis del tos pacios priezasties greit atsala, nes istraukiamas oras, greitai atlieka oro maina.
Bet tai primityvus vien istraukiamosios ventiliacijos budas. Ventiliacijos technologijos siai dienai gana isdirbtos, su filtrais patenkanciam orui, as gink dieve nesiulau juos isigyti, bet siulau tikrai pasidometi. Nes kuo grynesnis oras miego metu Nr1 papildas smegenims, o geras miegas Nr1 papildas testosteronui.
Aisku toli grazu ne visi turi tas ventiliacijas, tai nors reiktu miegoti prie atdaro lango. Juk pajuri retas kas turi miego problemu, ir net po gero vakarelio atsibunda zvalesnis, nei sostineje is vakaro panaudojus visus zinomus papildus kartu. Tai kad tokiu salygu nors ir neturima, bet reikia stengtis jas tureti, ypac kreipciau demesi busto pasirinkimo kl, nors daznai apart kainos mus niekas daugiau nedomina.  Didmiesciuose bustas ant kalno, visada tures daug grynesni ora nei daubose.
Virsutiniai aukstai visada bus oro atzvilgiu svaresni, nei apatiniuose kur nuolat duzgia isriedantys iriedantys auto. Jei arti miskas, ar namas virs misko, neikainuojamas pliusas. Kaip manot kodel tautos isrinktuju rajonas, pacioje miskingiausioje vln zonoje.

Gal cia dauk pakalbejau apie ora, bet asmuo issimiegojes kuo grynesniame ore ir gerai ventiliuojamoje patalpoje, patikekit manim, gali buti net kelis kartus konkurentabilesnis uz savo kolegas. Nemiga is ties rimta pasekme ir reikia rasti tos pasekmes priezasti ir butinai ja salinti.

Paskutinį kartą taisė Hasisas1 (2010-03-19 11:52)

Neprisijungęs

 
monnto
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-22
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#202 2010-03-19 18:22

Re: Testosterono skatintojai

Robšė rašė:

As irgi truriu nusipirkes ZMA. Pirkau ne del kokiu isreklamuotu testo skatinimo efektu ar kitko, bet grynai del miego pagerinimo. Vis dar turiu problemeliu su nervais, prastai miegu, bet vaistu nevartoju ir nenoriu. Tai jau trecia vakara geriau ZMA ir sianakt pirma nakti gana normaliai miegojau iki zadintuvo, nubusdamas tik viena karta. Tai gal naudos tikrai kazkiek is jo yra. Matysim, kaip toliau man miegosis...

as ir pasiemiau,,,mane ir tik del miego domina ,,kaskaip paskaicius apie gera miega ,,smalsu pasidare,,,snd bus antra diena :Dtai ziesim ar ir man tai tiks.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#203 2010-03-19 18:30

Re: Testosterono skatintojai

Hasisas1 rašė:

Gal cia ne i tema apie ta miega, bet  cia manau surasytos miego trukumo savybes, ne kiek melatonino. O miego trukumas, ar nemiga mano galva visu pirma priezasti reikia naikinti. Daznai gali buti elementaraus oro stoka, uzterstas oras, neissimiegojus persitempimai darbe per prievarta, darbdavys idijotas(siaip labai reiktu kreipti demesi i pastaraji punkta), nes tokie iprasti dalykai darbe kaip rekimas, beprasmis streso sudarymas, kainuos veliau daugiau nei didesnis atlygis uz tai, beje protingi  darbdaviai niekada nesudarineja streso savo darbuotojams, nes tai duoda geresnius rezultatus, o tuo paciu pelna.

Dar kad del oro, mane pati stebino ant kiek sostineje, zmones netgi gana prabangiuose nuosavuose namuose ar bustuose, nekreipia visiskai jokio demesio i ventiliacija. O naujos statybos butai is viso jei nepagauni ju sandaros, tai niekad nessimiegosi juose, o esme tame, kad juose daznai irengta galinga istraukiamoji ventiliacija, dazniausiai virtuveje, esu buves ne pas viena kuris net nenuotuokdavo kam ta plastmase pridengta skyle virsui, kol paemes popieriaus skiaute neparodydavau kaip ji traukia, taigi jei bustas pakankamai sandarus, jame netrunka susidaryti vakuminis kamstis. Kuris labai greitai dingsta, jei paliekama atvira nors orlaide. Ir del ko jis del tos pacios priezasties greit atsala, nes istraukiamas oras, greitai atlieka oro maina.
Bet tai primityvus vien istraukiamosios ventiliacijos budas. Ventiliacijos technologijos siai dienai gana isdirbtos, su filtrais patenkanciam orui, as gink dieve nesiulau juos isigyti, bet siulau tikrai pasidometi. Nes kuo grynesnis oras miego metu Nr1 papildas smegenims, o geras miegas Nr1 papildas testosteronui.
Aisku toli grazu ne visi turi tas ventiliacijas, tai nors reiktu miegoti prie atdaro lango. Juk pajuri retas kas turi miego problemu, ir net po gero vakarelio atsibunda zvalesnis, nei sostineje is vakaro panaudojus visus zinomus papildus kartu. Tai kad tokiu salygu nors ir neturima, bet reikia stengtis jas tureti, ypac kreipciau demesi busto pasirinkimo kl, nors daznai apart kainos mus niekas daugiau nedomina.  Didmiesciuose bustas ant kalno, visada tures daug grynesni ora nei daubose.
Virsutiniai aukstai visada bus oro atzvilgiu svaresni, nei apatiniuose kur nuolat duzgia isriedantys iriedantys auto. Jei arti miskas, ar namas virs misko, neikainuojamas pliusas. Kaip manot kodel tautos isrinktuju rajonas, pacioje miskingiausioje vln zonoje.

Gal cia dauk pakalbejau apie ora, bet asmuo issimiegojes kuo grynesniame ore ir gerai ventiliuojamoje patalpoje, patikekit manim, gali buti net kelis kartus konkurentabilesnis uz savo kolegas. Nemiga is ties rimta pasekme ir reikia rasti tos pasekmes priezasti ir butinai ja salinti.

teisingai hasai.. reik maziau vaistuku ryt ir daugiau zet kas ta miega gadina smile

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#204 2010-03-19 20:48

Re: Testosterono skatintojai

kelios minutes nuo juros gyvenu,bet wistiek idialiai tikrai nemiegu big_smile jei nerwai gerai padrozti jau cia juros nepades,,aisku tai atpalaiduoja.

Neprisijungęs

 
Vitaminas-R
Dažnas dalyvis
Vietovė: enniskillen uk
Registravosi: 2010-02-21
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 0

#205 2010-03-20 07:01

Re: Testosterono skatintojai

as tai dirbu naktines..tai siaubas..rezai krito akimirksniu kai pradejau dirbti..buvo daeje iki to kad 120 kg neispausdavau nors valgydavau 7 kartus per nakti/diena...taciau nepasidaviau toliau sportavau tai jegos gryzo ir dar pora asmeniniu rekordu pagerinau...kas del miego tai sudetingas dalykas..diena ismiegi 10 valandu atsikeli pavalgai ir vel miego norisi...o kartais po naktiniu iseigines buna tai ka eini miegot tai ir miegi po 23 valandas!! atskeli pamyziot proteino isgeri ir atgal i lova:) tai dietu sunku laikytis..viena diena/nakti valgai 7 kartus kita diena/nakti vos 4 iseina nes lb miego norisi ir eini miegot anksti...tai bezpridlielas totalus..dbr dar pavasaris saule sviecia miegot sunku..5 val pamiegu ir atsibundu..dar 3 per prievarta pramiegu kad tas 8 valandas gauti..tai meginsiu Animal PM (ne pump)..kiek skaiciau padeda miegot geriau...

Neprisijungęs

 
grigiux
Naujas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-03-14
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#206 2010-03-20 17:07

Re: Testosterono skatintojai

man tai zma gan neblogai padeda, ir tie sapnai tokie realus, atsibundi ir galvoji buvo taip ar ne lol

Neprisijungęs

 
Vitaminas-R
Dažnas dalyvis
Vietovė: enniskillen uk
Registravosi: 2010-02-21
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 0

#207 2010-03-20 19:56

Re: Testosterono skatintojai

joa..pirmas kokes 5 naktis tai tikrai realus..ir dar tokie kosmarai...grazi pana mane su druzhba per puse pjove..atsibdau visas prakaito ispiltas

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#208 2010-03-20 19:57

Re: Testosterono skatintojai

Vitaminas-R rašė:

joa..pirmas kokes 5 naktis tai tikrai realus..ir dar tokie kosmarai...grazi pana mane su druzhba per puse pjove..atsibdau visas prakaito ispiltas

lol ziauriai big_smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#209 2010-03-20 20:29

Re: Testosterono skatintojai

ZMA filmu kokybe atitinka VHS,o va GABA tai HD filmukai vaziuoja konkreciai ir pats visad esi pagrindinis herojus.
Tik va neina pasirinkti kino seanso, kartais pataikai i siaubo, bet buna ir i seansa suaugusiems :-)

Neprisijungęs

 
Vitaminas-R
Dažnas dalyvis
Vietovė: enniskillen uk
Registravosi: 2010-02-21
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 0

#210 2010-03-20 20:37

Re: Testosterono skatintojai

ha!!! sapnai su plikom mergom tai liuks buna...tokie realistiski tai uch ty!!! o jums pastoviai tokie efektai nuo zma buna ar po kurio laiko isnyksta...man tai po savaites vel normalus sapnai budavo nebe ultrarealistiski

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#211 2010-03-20 20:44

Re: Testosterono skatintojai

pradzioj kazkaip tik. Tarkim po tribuluso irgi pradzioj sapnuose akis su papais badais, bet po keliu dienu praeina, nors tribulusa tebegeri

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#212 2010-03-22 12:34

Re: Testosterono skatintojai

Prie visko priprantama....net ir prie merginu... big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#213 2010-03-22 12:37

Re: Testosterono skatintojai

Valdas rašė:

Prie visko priprantama....net ir prie merginu... big_smile

o gaila kad taip yra... big_smile

Neprisijungęs

 
Mr. Dzoshas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-05-25
Žinutės: 487
Atsiliepimai: 2

#214 2010-03-22 12:59

Re: Testosterono skatintojai

lexusrx rašė:

ZMA filmu kokybe atitinka VHS,o va GABA tai HD filmukai vaziuoja konkreciai ir pats visad esi pagrindinis herojus.
Tik va neina pasirinkti kino seanso, kartais pataikai i siaubo, bet buna ir i seansa suaugusiems :-)

GABA - HD (3D, surround, dolby ir t.t. big_smilenykstys neperseniausiai sapnavau kad su britva po Londona lakstau saligatviais, tik greiti gaudau cool tikroviskai tai konkreciai, net po tas pacia gatve kur gyvent teko alah

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#215 2010-03-22 17:08

Re: Testosterono skatintojai

Mr. Dzoshas rašė:

lexusrx rašė:

ZMA filmu kokybe atitinka VHS,o va GABA tai HD filmukai vaziuoja konkreciai ir pats visad esi pagrindinis herojus.
Tik va neina pasirinkti kino seanso, kartais pataikai i siaubo, bet buna ir i seansa suaugusiems :-)

GABA - HD (3D, surround, dolby ir t.t. big_smilenykstys neperseniausiai sapnavau kad su britva po Londona lakstau saligatviais, tik greiti gaudau cool tikroviskai tai konkreciai, net po tas pacia gatve kur gyvent teko alah

lol man nereikia ne sapnuoti tokiu dalyku, nes praeita vasara su britva po londona laksciau ir saligatviais ir gatvemis ir tarp masinu ir kur ejo prvaziuoti tik lollollolalah gerus prisiminimus atgaivinai lolnykstys

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#216 2010-03-22 17:10

Re: Testosterono skatintojai

Shvedas rašė:

Mr. Dzoshas rašė:

lexusrx rašė:

ZMA filmu kokybe atitinka VHS,o va GABA tai HD filmukai vaziuoja konkreciai ir pats visad esi pagrindinis herojus.
Tik va neina pasirinkti kino seanso, kartais pataikai i siaubo, bet buna ir i seansa suaugusiems :-)

GABA - HD (3D, surround, dolby ir t.t. big_smilenykstys neperseniausiai sapnavau kad su britva po Londona lakstau saligatviais, tik greiti gaudau cool tikroviskai tai konkreciai, net po tas pacia gatve kur gyvent teko alah

lol man nereikia ne sapnuoti tokiu dalyku, nes praeita vasara su britva po londona laksciau ir saligatviais ir gatvemis ir tarp masinu ir kur ejo prvaziuoti tik lollollolalah gerus prisiminimus atgaivinai lolnykstys

kaip matau GABA tuoj taps rimtu konkurentu GALA televizijai big_smile

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#217 2010-03-22 17:17

Re: Testosterono skatintojai

emexas rašė:

Shvedas rašė:

Mr. Dzoshas rašė:


GABA - HD (3D, surround, dolby ir t.t. big_smilenykstys neperseniausiai sapnavau kad su britva po Londona lakstau saligatviais, tik greiti gaudau cool tikroviskai tai konkreciai, net po tas pacia gatve kur gyvent teko alah

lol man nereikia ne sapnuoti tokiu dalyku, nes praeita vasara su britva po londona laksciau ir saligatviais ir gatvemis ir tarp masinu ir kur ejo prvaziuoti tik lollollolalah gerus prisiminimus atgaivinai lolnykstys

kaip matau GABA tuoj taps rimtu konkurentu GALA televizijai big_smile

lollollol joooo tiems kas nespeja i dieninius ir vakarinius filmu seansus lollollol

Neprisijungęs

 
samatogen
Išmestas
Registravosi: 2010-02-17
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#218 2010-03-22 18:04

Re: Testosterono skatintojai

man kazkaip ta gaba utiutiu... isvis-nei sapnu, nei gero miego...padilgina, paskui reik pasivartyt dar kokias 3 valandas

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#219 2010-03-22 18:09

Re: Testosterono skatintojai

samatogen rašė:

man kazkaip ta gaba px... isvis-nei sapnu, nei gero miego...padilgina, paskui reik pasivartyt dar kokias 3 valandas

ZMA bandyk, arba ZMA+GABA, dar gali kokio Valeradix pajunkt tada tikrai užluši greit smile

Neprisijungęs

 
samatogen
Išmestas
Registravosi: 2010-02-17
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#220 2010-03-22 18:39

Re: Testosterono skatintojai

Fake'as rašė:

samatogen rašė:

man kazkaip ta gaba utiutiu... isvis-nei sapnu, nei gero miego...padilgina, paskui reik pasivartyt dar kokias 3 valandas

ZMA bandyk, arba ZMA+GABA, dar gali kokio Valeradix pajunkt tada tikrai užluši greit smile

ne,ne siaip su miegu viskas ok:) bet kai ikalu gaba - gero miego neturiu ir dar sirdis kala gera pusvalandi....

Neprisijungęs

 
Mr. Dzoshas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-05-25
Žinutės: 487
Atsiliepimai: 2

#221 2010-03-22 21:45

Re: Testosterono skatintojai

samatogen rašė:

Fake'as rašė:

samatogen rašė:

man kazkaip ta gaba utiutiu... isvis-nei sapnu, nei gero miego...padilgina, paskui reik pasivartyt dar kokias 3 valandas

ZMA bandyk, arba ZMA+GABA, dar gali kokio Valeradix pajunkt tada tikrai užluši greit smile

ne,ne siaip su miegu viskas ok:) bet kai ikalu gaba - gero miego neturiu ir dar sirdis kala gera pusvalandi....

Kokia gaba ir kiek ikali? smile

Neprisijungęs

 
samatogen
Išmestas
Registravosi: 2010-02-17
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#222 2010-03-22 21:49

Re: Testosterono skatintojai

Mr. Dzoshas rašė:

samatogen rašė:

Fake'as rašė:


ZMA bandyk, arba ZMA+GABA, dar gali kokio Valeradix pajunkt tada tikrai užluši greit smile

ne,ne siaip su miegu viskas ok:) bet kai ikalu gaba - gero miego neturiu ir dar sirdis kala gera pusvalandi....

Kokia gaba ir kiek ikali? smile

dymatizo 2-3g

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#223 2010-03-22 22:10

Re: Testosterono skatintojai

man su gaba panasiai, kazkaip nepatiko ji man nors tu ka.  turiu buteliuka bet stovi kampe, pora kartu jau bandziau gert, bet vis nustodavau. gal kada sugersiu..

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#224 2010-03-23 01:01

Re: Testosterono skatintojai

SenasSportas rašė:

man su gaba panasiai, kazkaip nepatiko ji man nors tu ka.  turiu buteliuka bet stovi kampe, pora kartu jau bandziau gert, bet vis nustodavau. gal kada sugersiu..

gali man perleisti, sunaikinsiu kaip nors wink

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#225 2010-03-23 14:01

Re: Testosterono skatintojai

http://www.anthonyroberts.co.za/2010/03 … d-novedex/ oficialus gaspari pranešimas, novedex ir halodrol gamyba nutraukiama.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net