Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#11051 2015-03-02 20:30

Re: Proteinas (baltymai)

eslife rašė:

Juokingiausia, kad butent rusu gamybos PURE protein beveik visur laimi big_smile, jei jau toki "rimta" tyrima daro, galejo tiesiog visus tirti tuos POP brandus, be savo brando, nes dabar tie tyrimai juokingai atrodo..

manai rusams reikia reklamos ? big_smile as tai manau ,kad maziausia angliu paklaida buvo todel,kad skonis ten nekazka del to ir angliu ten nedaug big_smile

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#11052 2015-03-02 20:32

Re: Proteinas (baltymai)

Ernestas rašė:

eslife rašė:

Juokingiausia, kad butent rusu gamybos PURE protein beveik visur laimi big_smile, jei jau toki "rimta" tyrima daro, galejo tiesiog visus tirti tuos POP brandus, be savo brando, nes dabar tie tyrimai juokingai atrodo..

manai rusams reikia reklamos ? big_smile as tai manau ,kad maziausia angliu paklaida buvo todel,kad skonis ten nekazka del to ir angliu ten nedaug big_smile

O Tu manai, kad rusai d*bilai o visas pasaulis protingas, kuris perka organizuoja ir pan. tyrimus ir zaidzia su marketingu? smile..

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#11053 2015-03-02 20:41

Re: Proteinas (baltymai)

eslife rašė:

Ernestas rašė:

eslife rašė:

Juokingiausia, kad butent rusu gamybos PURE protein beveik visur laimi big_smile, jei jau toki "rimta" tyrima daro, galejo tiesiog visus tirti tuos POP brandus, be savo brando, nes dabar tie tyrimai juokingai atrodo..

manai rusams reikia reklamos ? big_smile as tai manau ,kad maziausia angliu paklaida buvo todel,kad skonis ten nekazka del to ir angliu ten nedaug big_smile

O Tu manai, kad rusai d*bilai o visas pasaulis protingas, kuris perka organizuoja ir pan. tyrimus ir zaidzia su marketingu? smile..

nu idomi tavo nuomone, man tai nesitiki kazkaip, nzn kodel smile

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#11054 2015-03-02 20:51

Re: Proteinas (baltymai)

Ernestas rašė:

eslife rašė:

Ernestas rašė:


manai rusams reikia reklamos ? big_smile as tai manau ,kad maziausia angliu paklaida buvo todel,kad skonis ten nekazka del to ir angliu ten nedaug big_smile

O Tu manai, kad rusai d*bilai o visas pasaulis protingas, kuris perka organizuoja ir pan. tyrimus ir zaidzia su marketingu? smile..

nu idomi tavo nuomone, man tai nesitiki kazkaip, nzn kodel smile

Nes dar naivus esi smile, visur viskas perkama ir daroma taip, kad butu tam tikrom personom naudinga smile, laikui begant suprasi:)

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#11055 2015-03-02 20:56

Re: Proteinas (baltymai)

eslife rašė:

Ernestas rašė:

eslife rašė:


O Tu manai, kad rusai d*bilai o visas pasaulis protingas, kuris perka organizuoja ir pan. tyrimus ir zaidzia su marketingu? smile..

nu idomi tavo nuomone, man tai nesitiki kazkaip, nzn kodel smile

Nes dar naivus esi smile, visur viskas perkama ir daroma taip, kad butu tam tikrom personom naudinga smile, laikui begant suprasi:)

Čia kaip apie mergas kalbėjot, kad tik utiutiu svarbiausia, o jokių ištikimybiųhujybių  nėra, neišneša galva man tokio reikalo, niekaip nesuvokiu, kaip galima naktį drožus vieną paną ryte grįžt pas kitą ir dar net vaikas ten
..
per jaunas tikrai aš tam reikalui suvokt big_smile

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#11056 2015-03-02 21:25

Re: Proteinas (baltymai)

Ernestas, jei tiek laiko saleje praleistum, kiek forume sedi, jau senei ant scenos galetum lipt  big_smilehanteliai

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#11057 2015-03-02 21:43

Re: Proteinas (baltymai)

Diky rašė:

eslife rašė:

Ernestas rašė:


nu idomi tavo nuomone, man tai nesitiki kazkaip, nzn kodel smile

Nes dar naivus esi smile, visur viskas perkama ir daroma taip, kad butu tam tikrom personom naudinga smile, laikui begant suprasi:)

Čia kaip apie mergas kalbėjot, kad tik utiutiu svarbiausia, o jokių ištikimybiųhujybių  nėra, neišneša galva man tokio reikalo, niekaip nesuvokiu, kaip galima naktį drožus vieną paną ryte grįžt pas kitą ir dar net vaikas ten
..
per jaunas tikrai aš tam reikalui suvokt big_smile

Ne jaunas, o nepatyres, as ir toks, cia kaip ir su tais proteinu tyrimais. Nereikia taip sureiksminti tu proteinu taip, vis tiek daugmaz visi vienodi-juolab lysi i tuos tyrimus, kvarsinsi sau galva, tuo labiau svaistysi laika ar ten 10g per diena daugiau baltymo suvartosi, ar maziau, o viskas priklauso nuo mitybos. Kaip ir su mot.lytim, nu afigiena tikriausiai lakstyt per visas, lengva, laikina, bet galu gale imsi viena ir gera. big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#11058 2015-03-02 21:45

Re: Proteinas (baltymai)

gino rašė:

Ernestas, jei tiek laiko saleje praleistum, kiek forume sedi, jau senei ant scenos galetum lipt  big_smilehanteliai

nepergyvenk tu del mano laiko, randu as jo viskam wink jei idomu salei snd buvau nuo 11-13.30 smile tai tiek, gyvenk savo gyvenima, o tai ziuriu baisiai as tau idomus smile

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#11059 2015-03-02 21:49

Re: Proteinas (baltymai)

Neidomus, tiesiog uzkliuni big_smile

Ernestas rašė:

gino rašė:

Ernestas, jei tiek laiko saleje praleistum, kiek forume sedi, jau senei ant scenos galetum lipt  big_smilehanteliai

nepergyvenk tu del mano laiko, randu as jo viskam wink jei idomu salei snd buvau nuo 11-13.30 smile tai tiek, gyvenk savo gyvenima, o tai ziuriu baisiai as tau idomus smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#11060 2015-03-02 21:52

Re: Proteinas (baltymai)

gino rašė:

Neidomus, tiesiog uzkliuni big_smile

Ernestas rašė:

gino rašė:

Ernestas, jei tiek laiko saleje praleistum, kiek forume sedi, jau senei ant scenos galetum lipt  big_smilehanteliai

nepergyvenk tu del mano laiko, randu as jo viskam wink jei idomu salei snd buvau nuo 11-13.30 smile tai tiek, gyvenk savo gyvenima, o tai ziuriu baisiai as tau idomus smile

soory hmm

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#11061 2015-03-02 21:56

Re: Proteinas (baltymai)

ATjr rašė:

Diky rašė:

eslife rašė:


Nes dar naivus esi smile, visur viskas perkama ir daroma taip, kad butu tam tikrom personom naudinga smile, laikui begant suprasi:)

Čia kaip apie mergas kalbėjot, kad tik utiutiu svarbiausia, o jokių ištikimybiųhujybių  nėra, neišneša galva man tokio reikalo, niekaip nesuvokiu, kaip galima naktį drožus vieną paną ryte grįžt pas kitą ir dar net vaikas ten
..
per jaunas tikrai aš tam reikalui suvokt big_smile

Ne jaunas, o nepatyres, as ir toks, cia kaip ir su tais proteinu tyrimais. Nereikia taip sureiksminti tu proteinu taip, vis tiek daugmaz visi vienodi-juolab lysi i tuos tyrimus, kvarsinsi sau galva, tuo labiau svaistysi laika ar ten 10g per diena daugiau baltymo suvartosi, ar maziau, o viskas priklauso nuo mitybos. Kaip ir su mot.lytim, nu afigiena tikriausiai lakstyt per visas, lengva, laikina, bet galu gale imsi viena ir gera. big_smile

Teisingas mastymas, tiek del proteino, tiek del mergu big_smile, o del mergu tai poto taip ir buna, kur tipo "istikimas" myliu tik viena, tai susisviecia koks bb*s galvoj po 5 metu istikimybes pasako kad myli kita, ir tada pacanas verkia kampe pagalve apkabines kaip ji taip galejo as gi taip ja mylejau taip stengiaus nei kart neisdaviau. Dabar kita siutacija - pas tave dar pora tokiu istikimu yra, viena paliko, so what, liko dar 2, ir tada pati ta kur paliko labai greit ieskot pradeda, tik jei ne durnas esi raga sauni jau ir viskas smile, o ta vienintele issirinksi, pats jausi kada radai jau ta kuri bus zmona ;]

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#11062 2015-03-02 22:02

Re: Proteinas (baltymai)

Scitec Whey Protein Professional
Skonis (braskiu) 9/10
Tirpumas 9/10

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#11063 2015-03-02 22:10

Re: Proteinas (baltymai)

syntha 6 sokoladinis
dymatize sokoladinis

neskaniausias tai turbut beefas buvo , skono tiklsliai nepamenu , gal misko uoga, kaip kisielius, slykstus smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#11064 2015-03-02 22:16

Re: Proteinas (baltymai)

X69 rašė:

syntha 6 sokoladinis
dymatize sokoladinis

neskaniausias tai turbut beefas buvo , skono tiklsliai nepamenu , gal misko uoga, kaip kisielius, slykstus smile

apie beefa net kalbet nenoriu. baisuoklinis.
dymatize koki gerei sokoladini ? as geriau elite XT tai super , man patiko, nors tirpumas baisus

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#11065 2015-03-02 22:33

Re: Proteinas (baltymai)

Ernestas rašė:

X69 rašė:

syntha 6 sokoladinis
dymatize sokoladinis

neskaniausias tai turbut beefas buvo , skono tiklsliai nepamenu , gal misko uoga, kaip kisielius, slykstus smile

apie beefa net kalbet nenoriu. baisuoklinis.
dymatize koki gerei sokoladini ? as geriau elite XT tai super , man patiko, nors tirpumas baisus

elite

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#11066 2015-03-03 09:31

Re: Proteinas (baltymai)

Ernestas rašė:

gino rašė:

Ernestas, jei tiek laiko saleje praleistum, kiek forume sedi, jau senei ant scenos galetum lipt  big_smilehanteliai

nepergyvenk tu del mano laiko, randu as jo viskam wink jei idomu salei snd buvau nuo 11-13.30 smile tai tiek, gyvenk savo gyvenima, o tai ziuriu baisiai as tau idomus smile

ant kurso? big_smile

Neprisijungęs

 
lapinas
buvęs lapesnape
Registravosi: 2014-10-22
Žinutės: 764
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#11067 2015-03-03 09:53

Re: Proteinas (baltymai)

ka ten veikt tiek laiko salej big_smile kortizolis gi siaucia big_smile

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#11068 2015-03-03 10:01

Re: Proteinas (baltymai)

lapinas rašė:

ka ten veikt tiek laiko salej big_smile kortizolis gi siaucia big_smile

su deca joks kortizolis nebaisus big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#11069 2015-03-03 10:35

Re: Proteinas (baltymai)

lapinas rašė:

ka ten veikt tiek laiko salej big_smile kortizolis gi siaucia big_smile

po trenkes dar uzsinorejau bokso maisa padauzyt , tai vat ir uztrukau, o kartizolis baigia suvalgyt mane big_smile

Neprisijungęs

 
lapinas
buvęs lapesnape
Registravosi: 2014-10-22
Žinutės: 764
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#11070 2015-03-03 11:15

Re: Proteinas (baltymai)

Ernestas rašė:

lapinas rašė:

ka ten veikt tiek laiko salej big_smile kortizolis gi siaucia big_smile

po trenkes dar uzsinorejau bokso maisa padauzyt , tai vat ir uztrukau, o kartizolis baigia suvalgyt mane big_smile

nepamirsk ilsetis big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#11071 2015-03-03 11:19

Re: Proteinas (baltymai)

lapinas rašė:

Ernestas rašė:

lapinas rašė:

ka ten veikt tiek laiko salej big_smile kortizolis gi siaucia big_smile

po trenkes dar uzsinorejau bokso maisa padauzyt , tai vat ir uztrukau, o kartizolis baigia suvalgyt mane big_smile

nepamirsk ilsetis big_smile

vat siandien rest day, bet vistiek norisi nueit, kriause padauzyt, tempimus padaryt. pirtelei pasedet  o tu sakai ilsetis.....  demotyvuoji big_smile

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#11072 2015-03-03 11:25

Re: Proteinas (baltymai)

ilsekis ilsekis, mes gi augam kai ilsimes

Neprisijungęs

 
Tautvydas11
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-03
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#11073 2015-03-03 20:16

Re: Proteinas (baltymai)

Turbut atsibodes klausimas, bet... Noriu pirkti proteinus ir noriu pasidomet kokios firmos geriausiai imti ir i ka geriausia atsizvelgti, kaina planuoju isleisti apie 250lt~

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#11074 2015-03-03 22:18

Re: Proteinas (baltymai)

Tautvydas11 rašė:

Turbut atsibodes klausimas, bet... Noriu pirkti proteinus ir noriu pasidomet kokios firmos geriausiai imti ir i ka geriausia atsizvelgti, kaina planuoju isleisti apie 250lt~

atsizvelgk i baltymo % esanti per 100 gr ir koks butent tas baltymas. visa kita lieka tik skonis kuris vienam gali buti 10/10 o kitam kakutis paskutinis smile tad cia reikia butu bandymo ziurke paciam smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#11075 2015-03-04 12:33

Re: Proteinas (baltymai)

na vyrai, komentarai/poziuris?big_smile

http://www.healthychoice.lt/

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net