Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#226 2009-11-16 20:55

Re: Clenbuterol

elislaimis rašė:

sporcmenas-2 rašė:

elislaimis rašė:


apie vytauta arba gerai arba nieko cool

siaip niekur nepatare sporto metu gert mineraliny,skaitos uzrugstina greit raumeny,ir atidaro visus kelius pieno rugstims

tegul nepataria, svarbu man gerai cool

as siaip niekur nesu to girdejas,bet kazkokia laida buvo,ir ten sporto dietologas taip patare,tipo tik vandeny sporto metu,o mineralinis,taip ir issireiske uzrugstina raumeny:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#227 2009-11-16 20:56

Re: Clenbuterol

sporcmenas-2 rašė:

elislaimis rašė:

sporcmenas-2 rašė:


siaip niekur nepatare sporto metu gert mineraliny,skaitos uzrugstina greit raumeny,ir atidaro visus kelius pieno rugstims

tegul nepataria, svarbu man gerai cool

as siaip niekur nesu to girdejas,bet kazkokia laida buvo,ir ten sporto dietologas taip patare,tipo tik vandeny sporto metu,o mineralinis,taip ir issireiske uzrugstina raumeny:Dbig_smilebig_smile

pagal mane tik rauget uzsimanai, tiek bedos.

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#228 2009-11-16 21:17

Re: Clenbuterol

lawlis rašė:

Marshalas rašė:

Gerai, o as tau paaiskinau kas kur kaip ir ko reike saugotis o ne mineraliniu smile protingas atkreips demesy ten kur jo reike o ne y kalbos ar rasybos klaidas smile bandau atmerkt akis tai dar nepatinka issireiskimai big_smile vapse zargonu savo panetjom taskytis pradesiu tai sifruosi zodyna pasemes wink big_smile

Bet tai truputi idomus tu.Isvis kalba apie antibiotiku zala organizmui o ne apie mineralini! iR beje bazarininke, gatves zargonas man pazystamas, taigi dustam dumbom

Matyt ne nuo pradziu mano mintis skaitei.

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2011-01-27 10:27)

Neprisijungęs

 
parapababam
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-28
Žinutės: 82
Atsiliepimai: 0

#229 2009-11-16 21:29

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

parapababam rašė:

kada organizmui atsibosta kovovot nuo viso brudo nevemia .... ar tu geri , ar rukai ar niuhini - viska reik vadint savo vardu - narkomanija smile

Nesvaik. Kiekvieno organizmas tiek narkota tiek snapsa, tiek betkoky vaista toleruoja skirtingai. Vieni alergiski kiti ne, vieni veme nuo ganjos kiti ne krc nera ka ce diskutuot, ir durnam viskas aisku

kad durnam viskas aisku as matau smile prie ko cia alergija. vemimas - reakcia organizmo i nepriimtina jam dalyka. diskutuot tikrai nera ka . kiekvienas turi savo tiesa . net heroinsikas nekados nepripazins kad jis narkosa smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#230 2009-11-16 23:32

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

lawlis rašė:

Marshalas rašė:

Gerai, o as tau paaiskinau kas kur kaip ir ko reike saugotis o ne mineraliniu smile protingas atkreips demesy ten kur jo reike o ne y kalbos ar rasybos klaidas smile bandau atmerkt akis tai dar nepatinka issireiskimai big_smile vapse zargonu savo panetjom taskytis pradesiu tai sifruosi zodyna pasemes wink big_smile

Bet tai truputi idomus tu.Isvis kalba apie antibiotiku zala organizmui o ne apie mineralini! iR beje bazarininke, gatves zargonas man pazystamas, taigi dustam dumbom

Matyt ne nuo pradziu mano mintis skaitei. Koks dar gatves zargonas, matiku bazaras.. As kalbejau apie killeriu panetjes, supranti? wink tokiu kurie zudo uz pinigus.. wink

Zinau as tuos killerius ir visas ju panetkes.Bet vis tiek cia po galais kulturizmo forumas smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#231 2009-11-16 23:52

Re: Clenbuterol

parapababam rašė:

Marshalas rašė:

parapababam rašė:

kada organizmui atsibosta kovovot nuo viso brudo nevemia .... ar tu geri , ar rukai ar niuhini - viska reik vadint savo vardu - narkomanija smile

Nesvaik. Kiekvieno organizmas tiek narkota tiek snapsa, tiek betkoky vaista toleruoja skirtingai. Vieni alergiski kiti ne, vieni veme nuo ganjos kiti ne krc nera ka ce diskutuot, ir durnam viskas aisku

kad durnam viskas aisku as matau smile prie ko cia alergija. vemimas - reakcia organizmo i nepriimtina jam dalyka. diskutuot tikrai nera ka . kiekvienas turi savo tiesa . net heroinsikas nekados nepripazins kad jis narkosa smile

tiesa yra viena, tik vieni ja supranta kiti ne, bet viskas su laiku wink kdl neprisipazins, patikimam zmogui pasisakyt galima, pasakyt kad uzbridai, paprasyt pagalbos t.t.. Kas tikrai neprisipazysta tai pedofilai, ne vienas dar per visa istorija nera to pripazines, net jei ir zino juos, jie vistiek sukos bandys krust visiem smegenis, utiutiu tokius ant kryziaus reik sudegint.. O ne narkomanus, man ju gaila kaip paziuriu y tas perkreiptas mordas baisu, jie tik gyvenimo aukos, kaikurie y tai ytraukemi to net nezinodami, tokio kaip hera uztenka rozo kad liktum, kas ten yra suviliot pasakai kad koxas ir viskas o ka jis nebandes atskirs.. Mates as kaip mergas sodina, joptvaimat kas darosi per lomkes.. utiutiu net kalbet apie sita mesla nesinori. Faktas kad reike but budrem kiekvienam zinksny, nes liurbis lieka liurbiu, o durna ir baznycioi musa wink

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#232 2009-11-16 23:54

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

parapababam rašė:

Marshalas rašė:


Nesvaik. Kiekvieno organizmas tiek narkota tiek snapsa, tiek betkoky vaista toleruoja skirtingai. Vieni alergiski kiti ne, vieni veme nuo ganjos kiti ne krc nera ka ce diskutuot, ir durnam viskas aisku

kad durnam viskas aisku as matau smile prie ko cia alergija. vemimas - reakcia organizmo i nepriimtina jam dalyka. diskutuot tikrai nera ka . kiekvienas turi savo tiesa . net heroinsikas nekados nepripazins kad jis narkosa smile

tiesa yra viena, tik vieni ja supranta kiti ne, bet viskas su laiku wink kdl neprisipazins, patikimam zmogui pasisakyt galima, pasakyt kad uzbridai, paprasyt pagalbos t.t.. Kas tikrai neprisipazysta tai pedofilai, ne vienas dar per visa istorija nera to pripazines, net jei ir zino juos, jie vistiek sukos bandys krust visiem smegenis, utiutiu tokius ant kryziaus reik sudegint.. O ne narkomanus, man ju gaila kaip paziuriu y tas perkreiptas mordas baisu, jie tik gyvenimo aukos, kaikurie y tai ytraukemi to net nezinodami, tokio kaip hera uztenka rozo kad liktum, kas ten yra suviliot pasakai kad koxas ir viskas o ka jis nebandes atskirs.. Mates as kaip mergas sodina, joptvaimat kas darosi per lomkes.. utiutiu net kalbet apie sita mesla nesinori. Faktas kad reike but budrem kiekvienam zinksny, nes liurbis lieka liurbiu, o durna ir baznycioi musa wink

Nekaitine heros pisat per snerves? Per skrandi daug maziau veikia hera...Intraveniniu budu geriausias efektas pasiekiamas...

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#233 2009-11-17 07:37

Re: Clenbuterol

smile trynkis kepala tu pisike big_smile visi pradeda nuo niuchinimo arba rukymo. viskas y vena geriause velka, tuoi dar koke inj duona isras vardan tokiu.. big_smile o variantu kaip vartot tai yra kiek nori, gert niuchint rukyt leistis, kad zinai tokius dalykus protingesnis nepasirodysi. Krc risam bazarus uztex jau... Gal mes clena utiutiu vyniojam kad malam ce y jo tema? big_smile as ne, nepatinka man tokie kankinantys marazmai, pakietint raumeny galima ir nrmleis vaistais (halo vinsas master tren ir t.t..) .. smile

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2009-11-17 10:26)

Neprisijungęs

 
aras03
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-03-31
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#234 2009-11-17 10:17

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

lawlis rašė:

Marshalas rašė:

Gerai, o as tau paaiskinau kas kur kaip ir ko reike saugotis o ne mineraliniu smile protingas atkreips demesy ten kur jo reike o ne y kalbos ar rasybos klaidas smile bandau atmerkt akis tai dar nepatinka issireiskimai big_smile vapse zargonu savo panetjom taskytis pradesiu tai sifruosi zodyna pasemes wink big_smile

Bet tai truputi idomus tu.Isvis kalba apie antibiotiku zala organizmui o ne apie mineralini! iR beje bazarininke, gatves zargonas man pazystamas, taigi dustam dumbom

Matyt ne nuo pradziu mano mintis skaitei. Koks dar gatves zargonas, matiku bazaras.. As kalbejau apie killeriu panetjes, supranti? wink tokiu kurie zudo uz pinigus.. wink

kazkaip  marsalas i kriminala linkes:)) apie zonos gyvenima  ismanai,smile)))))) dabar kileriai smile))))) kas toliau?????

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#235 2009-11-17 10:39

Re: Clenbuterol

aras03 rašė:

Marshalas rašė:

lawlis rašė:


Bet tai truputi idomus tu.Isvis kalba apie antibiotiku zala organizmui o ne apie mineralini! iR beje bazarininke, gatves zargonas man pazystamas, taigi dustam dumbom

Matyt ne nuo pradziu mano mintis skaitei. Koks dar gatves zargonas, matiku bazaras.. As kalbejau apie killeriu panetjes, supranti? wink tokiu kurie zudo uz pinigus.. wink

kazkaip  marsalas i kriminala linkes:)) apie zonos gyvenima  ismanai,smile)))))) dabar kileriai smile))))) kas toliau?????

aras tik prasau kaip semsi mane antrankius pasildyk nes salti jau uzpise.. lol ai ir kaip bananais lesit kaukes uzsidekit kad paskui nereiktu savo sudo est big_smile vienas vietinis drasuolis jau karta atsake uz sita klaida, sudo neede bet atsirove kaip papa karla big_smile JUOKAUJU, seip as geras zmogus ir nesuprantu apie kokius kriminalus jus ce kalbat.. roll

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#236 2009-11-17 11:55

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

smile trynkis kepala tu pisike big_smile visi pradeda nuo niuchinimo arba rukymo. viskas y vena geriause velka, tuoi dar koke inj duona isras vardan tokiu.. big_smile o variantu kaip vartot tai yra kiek nori, gert niuchint rukyt leistis, kad zinai tokius dalykus protingesnis nepasirodysi. Krc risam bazarus uztex jau... Gal mes clena utiutiu vyniojam kad malam ce y jo tema? big_smile as ne, nepatinka man tokie kankinantys marazmai, pakietint raumeny galima ir nrmleis vaistais (halo vinsas master tren ir t.t..) .. smile

tau sunku pernesti clena? po kiek varydavai? smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#237 2009-11-17 12:28

Re: Clenbuterol

elislaimis rašė:

Marshalas rašė:

smile trynkis kepala tu pisike big_smile visi pradeda nuo niuchinimo arba rukymo. viskas y vena geriause velka, tuoi dar koke inj duona isras vardan tokiu.. big_smile o variantu kaip vartot tai yra kiek nori, gert niuchint rukyt leistis, kad zinai tokius dalykus protingesnis nepasirodysi. Krc risam bazarus uztex jau... Gal mes clena utiutiu vyniojam kad malam ce y jo tema? big_smile as ne, nepatinka man tokie kankinantys marazmai, pakietint raumeny galima ir nrmleis vaistais (halo vinsas master tren ir t.t..) .. smile

tau sunku pernesti clena? po kiek varydavai? smile

Nevares, ir neturiu jokio noro, man jo poveikis nepriimtinas smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#238 2009-11-17 12:32

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

elislaimis rašė:

Marshalas rašė:

smile trynkis kepala tu pisike big_smile visi pradeda nuo niuchinimo arba rukymo. viskas y vena geriause velka, tuoi dar koke inj duona isras vardan tokiu.. big_smile o variantu kaip vartot tai yra kiek nori, gert niuchint rukyt leistis, kad zinai tokius dalykus protingesnis nepasirodysi. Krc risam bazarus uztex jau... Gal mes clena utiutiu vyniojam kad malam ce y jo tema? big_smile as ne, nepatinka man tokie kankinantys marazmai, pakietint raumeny galima ir nrmleis vaistais (halo vinsas master tren ir t.t..) .. smile

tau sunku pernesti clena? po kiek varydavai? smile

Nevares, ir neturiu jokio noro, man jo poveikis nepriimtinas smile

Marshalui tik į veną ir kad p*stų per čeiniką big_smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#239 2009-11-17 12:38

Re: Clenbuterol

Butelis rašė:

Marshalas rašė:

elislaimis rašė:


tau sunku pernesti clena? po kiek varydavai? smile

Nevares, ir neturiu jokio noro, man jo poveikis nepriimtinas smile

Marshalui tik į veną ir kad p*stų per čeiniką big_smile

Nieko panasaus, netas lygis kad y vena pyskintis wink bet neslepsiu, pro reta savaitgaly isgeriu koky Butely alaus big_smile

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#240 2009-11-17 16:54

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

elislaimis rašė:

Marshalas rašė:

smile trynkis kepala tu pisike big_smile visi pradeda nuo niuchinimo arba rukymo. viskas y vena geriause velka, tuoi dar koke inj duona isras vardan tokiu.. big_smile o variantu kaip vartot tai yra kiek nori, gert niuchint rukyt leistis, kad zinai tokius dalykus protingesnis nepasirodysi. Krc risam bazarus uztex jau... Gal mes clena utiutiu vyniojam kad malam ce y jo tema? big_smile as ne, nepatinka man tokie kankinantys marazmai, pakietint raumeny galima ir nrmleis vaistais (halo vinsas master tren ir t.t..) .. smile

tau sunku pernesti clena? po kiek varydavai? smile

Nevares, ir neturiu jokio noro, man jo poveikis nepriimtinas smile

hm, keista. nu kiekvienam savo smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#241 2009-11-17 17:08

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

smile trynkis kepala tu pisike big_smile visi pradeda nuo niuchinimo arba rukymo. viskas y vena geriause velka, tuoi dar koke inj duona isras vardan tokiu.. big_smile o variantu kaip vartot tai yra kiek nori, gert niuchint rukyt leistis, kad zinai tokius dalykus protingesnis nepasirodysi. Krc risam bazarus uztex jau... Gal mes clena utiutiu vyniojam kad malam ce y jo tema? big_smile as ne, nepatinka man tokie kankinantys marazmai, pakietint raumeny galima ir nrmleis vaistais (halo vinsas master tren ir t.t..) .. smile

Nustatyta, skaiciau kazkur, kad butent cia mitas kad nuo to viskas prasideda...90% zmoniu paruke ganjos ,net nebando kitu narkotiku...cia kaip pvz. O beje rink zodzius smile Ir psichika pasitirkrink.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#242 2009-11-17 18:22

Re: Clenbuterol

istrynkit kas is moderatoriu sitas nesamones

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#243 2009-11-17 18:51

Re: Clenbuterol

jo jo, ziauru cia smile gangai is Bronkso visi big_smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#244 2009-11-17 18:55

Re: Clenbuterol

nenormalus rašė:

jo jo, ziauru cia smile gangai is Bronkso visi big_smile

is Bronkso sako big_smile zmones daug patirties geros turi big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#245 2009-11-17 19:06

Re: Clenbuterol

Savas4u rašė:

nenormalus rašė:

jo jo, ziauru cia smile gangai is Bronkso visi big_smile

is Bronkso sako big_smile zmones daug patirties geros turi big_smile

ghetto nigga for life!!! big_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#246 2009-11-17 19:09

Re: Clenbuterol

Savas4u rašė:

nenormalus rašė:

jo jo, ziauru cia smile gangai is Bronkso visi big_smile

is Bronkso sako big_smile zmones daug patirties geros turi big_smile

Vieni is tikro turi o kiti tik spelioja, laikrasciu prisiskaite saudo pirstu y debesis, statistikos chujistikos,  realei gyvenime viskas kitaip, bet tai irgi nelygu kaip y viska ziuresi.. smile kaip supranti ziuri vienaip kaip nesupranti kitaip..

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#247 2009-11-17 19:32

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

Savas4u rašė:

nenormalus rašė:

jo jo, ziauru cia smile gangai is Bronkso visi big_smile

is Bronkso sako big_smile zmones daug patirties geros turi big_smile

Vieni is tikro turi o kiti tik spelioja, laikrasciu prisiskaite saudo pirstu y debesis, statistikos chujistikos,  realei gyvenime viskas kitaip, bet tai irgi nelygu kaip y viska ziuresi.. smile kaip supranti ziuri vienaip kaip nesupranti kitaip..

Cia netiesiogiai akmenys i mano darza? Pats pavartoju ir zinau. Ir kaip matai gyvas sveikas ir nesedes ant adatos...

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#248 2009-11-17 19:45

Re: Clenbuterol

lawlis rašė:

Marshalas rašė:

Savas4u rašė:


is Bronkso sako big_smile zmones daug patirties geros turi big_smile

Vieni is tikro turi o kiti tik spelioja, laikrasciu prisiskaite saudo pirstu y debesis, statistikos chujistikos,  realei gyvenime viskas kitaip, bet tai irgi nelygu kaip y viska ziuresi.. smile kaip supranti ziuri vienaip kaip nesupranti kitaip..

Cia netiesiogiai akmenys i mano darza? Pats pavartoju ir zinau. Ir kaip matai gyvas sveikas ir nesedes ant adatos...

y darza? Arimai ten pas tave lol gerai vartok, daryk ka nori gali putes laizyt, man zale.. wink matau as tave zuiki matau, pasikabines tavo fotke ant dartu lentos ir taikau y neskyletus laukelius big_smile davai gal risam gal ka sitas nesamones.. Pease nigga? roll big_smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#249 2009-11-17 22:13

Re: Clenbuterol

Marshalas rašė:

lawlis rašė:

Marshalas rašė:


Vieni is tikro turi o kiti tik spelioja, laikrasciu prisiskaite saudo pirstu y debesis, statistikos chujistikos,  realei gyvenime viskas kitaip, bet tai irgi nelygu kaip y viska ziuresi.. smile kaip supranti ziuri vienaip kaip nesupranti kitaip..

Cia netiesiogiai akmenys i mano darza? Pats pavartoju ir zinau. Ir kaip matai gyvas sveikas ir nesedes ant adatos...

y darza? Arimai ten pas tave lol gerai vartok, daryk ka nori gali putes laizyt, man zale.. wink matau as tave zuiki matau, pasikabines tavo fotke ant dartu lentos ir taikau y neskyletus laukelius big_smile davai gal risam gal ka sitas nesamones.. Pease nigga? roll big_smile

Tu irgi pavartojantis is snekos sprendziant... smile Peace smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#250 2009-11-18 07:58

Re: Clenbuterol

lawlis rašė:

Marshalas rašė:

lawlis rašė:


Cia netiesiogiai akmenys i mano darza? Pats pavartoju ir zinau. Ir kaip matai gyvas sveikas ir nesedes ant adatos...

y darza? Arimai ten pas tave lol gerai vartok, daryk ka nori gali putes laizyt, man zale.. wink matau as tave zuiki matau, pasikabines tavo fotke ant dartu lentos ir taikau y neskyletus laukelius big_smile davai gal risam gal ka sitas nesamones.. Pease nigga? roll big_smile

Tu irgi pavartojantis is snekos sprendziant... smile Peace smile

nzn ka tu ten sprendi, is snekos tai kryzezody big_smile ps: sita tema viesai nediskutuoju smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net