Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jautys
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#251 2010-02-03 21:56

Re: Clenbuterol

meginau clenbuteroli lykos tai galiu pasakyt kad taip hujova man dar niekad nebuvo kaip nuo jo! galva skaudejo istysai dvi dienas! sirdis dauzesi nesveikai, susikaupt isvis neimanoma buvo, jauciausi ta diena kaip invalidas koks protinis! CLENBUTEROLIS NE VISIEM TINKA!

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#252 2010-02-04 08:12

Re: Clenbuterol

jautys rašė:

meginau clenbuteroli lykos tai galiu pasakyt kad taip hujova man dar niekad nebuvo kaip nuo jo! galva skaudejo istysai dvi dienas! sirdis dauzesi nesveikai, susikaupt isvis neimanoma buvo, jauciausi ta diena kaip invalidas koks protinis! CLENBUTEROLIS NE VISIEM TINKA!

tu rasyk po kiek valgiai o ne koki valgiai

Neprisijungęs

 
pitbull
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#253 2010-02-19 17:23

Re: Clenbuterol

Gal kas turit 100tbl paimciau

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#254 2010-02-19 17:40

Re: Clenbuterol

pitbull rašė:

Gal kas turit 100tbl paimciau

neimk gal geriau, draugiskai patarciau...
pas mane namie metos dar 50 ar 60 nedagertu, nes nafik sakiau.
geriau dadek pora dienu cardio daugiau ir virtuvej labiau ciuciut pasistenk, tai nors sirdies neesi, o ir netycia kada per koki gimtadieni 200gr galesi isgerti (nes jei clena vartosi ir koks baliukas tarkim ar vestuves ar dar kas rimto kur ciuciut noresi iziebti, tai pirmadieni atejes i sale dvesi, sirdis kalatosis, pulsas jauciu koks arti 200) visi tie ranku drebejimai ir t.t.
vopsim- nuodas konkretus.

Neprisijungęs

 
pitbull
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#255 2010-02-19 17:44

Re: Clenbuterol

Savas4u rašė:

pitbull rašė:

Gal kas turit 100tbl paimciau

neimk gal geriau, draugiskai patarciau...
pas mane namie metos dar 50 ar 60 nedagertu, nes nafik sakiau.
geriau dadek pora dienu cardio daugiau ir virtuvej labiau ciuciut pasistenk, tai nors sirdies neesi, o ir netycia kada per koki gimtadieni 200gr galesi isgerti (nes jei clena vartosi ir koks baliukas tarkim ar vestuves ar dar kas rimto kur ciuciut noresi iziebti, tai pirmadieni atejes i sale dvesi, sirdis kalatosis, pulsas jauciu koks arti 200) visi tie ranku drebejimai ir t.t.
vopsim- nuodas konkretus.

Tai kad nepaciam reik, bachurui vienam trukumas, buvo pasemes pabandymui tai sake kentet galima smile as pats ir pries ji, bet kiekvieno teise rinktis wink

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#256 2010-02-19 17:47

Re: Clenbuterol

pitbull rašė:

Savas4u rašė:

pitbull rašė:

Gal kas turit 100tbl paimciau

neimk gal geriau, draugiskai patarciau...
pas mane namie metos dar 50 ar 60 nedagertu, nes nafik sakiau.
geriau dadek pora dienu cardio daugiau ir virtuvej labiau ciuciut pasistenk, tai nors sirdies neesi, o ir netycia kada per koki gimtadieni 200gr galesi isgerti (nes jei clena vartosi ir koks baliukas tarkim ar vestuves ar dar kas rimto kur ciuciut noresi iziebti, tai pirmadieni atejes i sale dvesi, sirdis kalatosis, pulsas jauciu koks arti 200) visi tie ranku drebejimai ir t.t.
vopsim- nuodas konkretus.

Tai kad nepaciam reik, bachurui vienam trukumas, buvo pasemes pabandymui tai sake kentet galima smile as pats ir pries ji, bet kiekvieno teise rinktis wink

aisku galima kenteti, man asmeniskai net nebuvo nuo jo xujova, tik biski rankos drebedavo ir pulsas daznesnis, bet kazkaip nebuvo parkes. finale susidare nuomone, kad sirdelei labai skaudziai kerta tas clenas, taip, kad geriau ja pataupyti, nes vis delto toks rimtesnis organas sirdis big_smile

Neprisijungęs

 
Hugoboy
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Airija - Alytus
Registravosi: 2009-10-12
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#257 2010-03-17 21:31

Re: Clenbuterol

Sveiki gal kas pades del Clenbuterolio? Vat turiu 100tbl. Sopharma (Bulgaria) cleno. Kaip ji reiketu vartoti (kiek tablu per diena) ir kiek savaiciu ji reikia varyti, niekada anksciau cleno nevartojau. Dekui!

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#258 2010-03-17 21:59

Re: Clenbuterol

Hugoboy rašė:

Sveiki gal kas pades del Clenbuterolio? Vat turiu 100tbl. Sopharma (Bulgaria) cleno. Kaip ji reiketu vartoti (kiek tablu per diena) ir kiek savaiciu ji reikia varyti, niekada anksciau cleno nevartojau. Dekui!

Pradekim nuo ABC vartojant CLENA :
1. Daug daug vandens
2. 200-400mg Kalio
3. 3-5gr Taurino

Tik tada galima kalbeti apie pati Cleno vartojima
Sio preparato tolerancija begalo skiriasi ir cia reiketu prdeti nuo 20mcg i diena.
Tabletes dazhniausiai buna 20mcg ir 40mcg tad zhiurek konkreciai kiek pas tave.
tada palaipsniui kyli .Siulyciau 2 dienas po 20mcg, 2dienas po 40mcg jei pashaliniu nera galima kelt toliau, jei pashaliniai stiprus dar pasedeti ant tos dozes.
Kaip jau minejau tolerancija begalo skirtinga, kitiems ir 20mcg yra daug ir jie realiai negali kelti ir tiesiog nutraukia kursa, todel cia skubeti neverta.
Cleno pashaliniai pirmas dienas labai dreba rankos, realiai sunku ir tushinuka rankose nulaikyti, driglumas nesvietishkas, prakaitavimas, pulsas padidejes, galimi galvos skausmai.Pakilusi temperatura, tiesa tai jau nepashalinis o tiesioginis efektas.
Na zhodziu tikrai nera is maloniuju preparatelis.
Kiek veliau pashaliniai pradeda slopti, butent del to ir sakau jog nereikia skubeti kelti, nes pradzia tikrai labai labai bjauri.
Vartojimo principai yra ivairus 5 DAYS ON 2 DAYS OFF arba 2ON 2OFF .
Be pertrauku galimavartoti ar 14 ar 21 diena dabar tiksliai nepasakysiu, bet tai reciau vartojamas metodas.
po kurio daroma pertraukele 14 d ir vel vartojama tup paciu principu.
Kogero patogesnis butu 5ON 2OFF arba 2ON 2 OFF principas.

Neprisijungęs

 
Hugoboy
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Airija - Alytus
Registravosi: 2009-10-12
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#259 2010-03-17 22:42

Re: Clenbuterol

lexusrx rašė:

Hugoboy rašė:

Sveiki gal kas pades del Clenbuterolio? Vat turiu 100tbl. Sopharma (Bulgaria) cleno. Kaip ji reiketu vartoti (kiek tablu per diena) ir kiek savaiciu ji reikia varyti, niekada anksciau cleno nevartojau. Dekui!

Pradekim nuo ABC vartojant CLENA :
1. Daug daug vandens
2. 200-400mg Kalio
3. 3-5gr Taurino

Tik tada galima kalbeti apie pati Cleno vartojima
Sio preparato tolerancija begalo skiriasi ir cia reiketu prdeti nuo 20mcg i diena.
Tabletes dazhniausiai buna 20mcg ir 40mcg tad zhiurek konkreciai kiek pas tave.
tada palaipsniui kyli .Siulyciau 2 dienas po 20mcg, 2dienas po 40mcg jei pashaliniu nera galima kelt toliau, jei pashaliniai stiprus dar pasedeti ant tos dozes.
Kaip jau minejau tolerancija begalo skirtinga, kitiems ir 20mcg yra daug ir jie realiai negali kelti ir tiesiog nutraukia kursa, todel cia skubeti neverta.
Cleno pashaliniai pirmas dienas labai dreba rankos, realiai sunku ir tushinuka rankose nulaikyti, driglumas nesvietishkas, prakaitavimas, pulsas padidejes, galimi galvos skausmai.Pakilusi temperatura, tiesa tai jau nepashalinis o tiesioginis efektas.
Na zhodziu tikrai nera is maloniuju preparatelis.
Kiek veliau pashaliniai pradeda slopti, butent del to ir sakau jog nereikia skubeti kelti, nes pradzia tikrai labai labai bjauri.
Vartojimo principai yra ivairus 5 DAYS ON 2 DAYS OFF arba 2ON 2OFF .
Be pertrauku galimavartoti ar 14 ar 21 diena dabar tiksliai nepasakysiu, bet tai reciau vartojamas metodas.
po kurio daroma pertraukele 14 d ir vel vartojama tup paciu principu.
Kogero patogesnis butu 5ON 2OFF arba 2ON 2 OFF principas.

Dekui Tau uz INFO ,  labai naudinga... Va visi tokias zinutes galetu rasyti jei jau ka zino , o ne TAIP arba NE ar dar kanors tokio... big_smile Maladec nykstys

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#260 2010-03-18 22:08

Re: Clenbuterol

Hugoboy rašė:

lexusrx rašė:

Hugoboy rašė:

Sveiki gal kas pades del Clenbuterolio? Vat turiu 100tbl. Sopharma (Bulgaria) cleno. Kaip ji reiketu vartoti (kiek tablu per diena) ir kiek savaiciu ji reikia varyti, niekada anksciau cleno nevartojau. Dekui!

Pradekim nuo ABC vartojant CLENA :
1. Daug daug vandens
2. 200-400mg Kalio
3. 3-5gr Taurino

Tik tada galima kalbeti apie pati Cleno vartojima
Sio preparato tolerancija begalo skiriasi ir cia reiketu prdeti nuo 20mcg i diena.
Tabletes dazhniausiai buna 20mcg ir 40mcg tad zhiurek konkreciai kiek pas tave.
tada palaipsniui kyli .Siulyciau 2 dienas po 20mcg, 2dienas po 40mcg jei pashaliniu nera galima kelt toliau, jei pashaliniai stiprus dar pasedeti ant tos dozes.
Kaip jau minejau tolerancija begalo skirtinga, kitiems ir 20mcg yra daug ir jie realiai negali kelti ir tiesiog nutraukia kursa, todel cia skubeti neverta.
Cleno pashaliniai pirmas dienas labai dreba rankos, realiai sunku ir tushinuka rankose nulaikyti, driglumas nesvietishkas, prakaitavimas, pulsas padidejes, galimi galvos skausmai.Pakilusi temperatura, tiesa tai jau nepashalinis o tiesioginis efektas.
Na zhodziu tikrai nera is maloniuju preparatelis.
Kiek veliau pashaliniai pradeda slopti, butent del to ir sakau jog nereikia skubeti kelti, nes pradzia tikrai labai labai bjauri.
Vartojimo principai yra ivairus 5 DAYS ON 2 DAYS OFF arba 2ON 2OFF .
Be pertrauku galimavartoti ar 14 ar 21 diena dabar tiksliai nepasakysiu, bet tai reciau vartojamas metodas.
po kurio daroma pertraukele 14 d ir vel vartojama tup paciu principu.
Kogero patogesnis butu 5ON 2OFF arba 2ON 2 OFF principas.

Dekui Tau uz INFO ,  labai naudinga... Va visi tokias zinutes galetu rasyti jei jau ka zino , o ne TAIP arba NE ar dar kanors tokio... big_smile Maladec nykstys

penkias on ir 2 off man geriausiai buvo wink

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#261 2010-03-19 00:32

Re: Clenbuterol

5 ON 2 OFF kogero populiariausias variantas, velgi cia jau kiekvienas pagal save nusistato. Griezhtu taisykliu cia nera.Tiesiog stebi organizmo tolerancija ir renkiesi priimtinesni metoda.
5ON 2OFF dar patogu ir tuom jog savaitgali gali bent jau silpnai atsipalaiduoti, nes ON tai net nuo maziausio kiekio ALKO rezultatai labai neprognozuojami.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#262 2010-03-19 00:37

Re: Clenbuterol

lexusrx rašė:

5 ON 2 OFF kogero populiariausias variantas, velgi cia jau kiekvienas pagal save nusistato. Griezhtu taisykliu cia nera.Tiesiog stebi organizmo tolerancija ir renkiesi priimtinesni metoda.
5ON 2OFF dar patogu ir tuom jog savaitgali gali bent jau silpnai atsipalaiduoti, nes ON tai net nuo maziausio kiekio ALKO rezultatai labai neprognozuojami.

jau kas kas, bet alko vapsie negali buti clena vartojant, as cia kazkur minejau kaip man buvo, kai sestadieni per off ant galo dietos isgeriau ~250gr gerimuko stipriojo ir pirmadieni taip salej uzkamatozino sirdis, kad galvojau sprogs ten, plioncintis vaizdas pradejo, jausmai visokie neaisku ir t.t nors siaip man lenvai toleravo ta clena ir nebuvo nei galvos skausmu, nei dar ten kazkokiu blogumu, tik po off pirmas on dienas padrebedavo plastakos, tai po tu visu nesamoniu pirmadienio nustojau vartoti clena sugeres apie 145 tab is 200.

jei jau clena kas sausit tai alko pamirskit visiskai, nes cia didziausia nesamone ka galit sugalvoti

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#263 2010-03-19 09:47

Re: Clenbuterol

Savas4u rašė:

lexusrx rašė:

5 ON 2 OFF kogero populiariausias variantas, velgi cia jau kiekvienas pagal save nusistato. Griezhtu taisykliu cia nera.Tiesiog stebi organizmo tolerancija ir renkiesi priimtinesni metoda.
5ON 2OFF dar patogu ir tuom jog savaitgali gali bent jau silpnai atsipalaiduoti, nes ON tai net nuo maziausio kiekio ALKO rezultatai labai neprognozuojami.

jau kas kas, bet alko vapsie negali buti clena vartojant, as cia kazkur minejau kaip man buvo, kai sestadieni per off ant galo dietos isgeriau ~250gr gerimuko stipriojo ir pirmadieni taip salej uzkamatozino sirdis, kad galvojau sprogs ten, plioncintis vaizdas pradejo, jausmai visokie neaisku ir t.t nors siaip man lenvai toleravo ta clena ir nebuvo nei galvos skausmu, nei dar ten kazkokiu blogumu, tik po off pirmas on dienas padrebedavo plastakos, tai po tu visu nesamoniu pirmadienio nustojau vartoti clena sugeres apie 145 tab is 200.

jei jau clena kas sausit tai alko pamirskit visiskai, nes cia didziausia nesamone ka galit sugalvoti

Sutinku, mano pasakymas silpnai atsipalaiduoti buvo max butelis alaus ar taure vyno.
Apie stipru alko ir kalbos negali buti.
O ir siaip vartojus kiek rimciau alko bent jau 24h i sale nera ko eiti net ir nieko nevartojant.
Davei organizmui apkrovimo, buk malonus duok laiko jam atsistatyti.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#264 2010-03-19 16:00

Re: Clenbuterol

kiek mazdaug jo vartoja kursuose? 100uztenka ar reikia daugiau.

Hugoboy: man atrodo is to pacio zmogaus imam vitaminus smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#265 2010-03-19 17:14

Re: Clenbuterol

Staffordshire rašė:

kiek mazdaug jo vartoja kursuose? 100uztenka ar reikia daugiau.

Hugoboy: man atrodo is to pacio zmogaus imam vitaminus smile

6-8sav minimum, arba net visas dietos periodas iki varzybu buna su clenu...

Neprisijungęs

 
Jhonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#266 2010-05-24 16:13

Re: Clenbuterol

Ar sulaukciau geresniu rezultatu prie cleno dajunges tarkim lipo 6x?

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#267 2010-05-24 22:11

Re: Clenbuterol

jeigu kam reikia cleno lk galiu dovanon 50 ar 60tab  big_smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#268 2010-05-24 22:21

Re: Clenbuterol

elislaimis rašė:

jeigu kam reikia cleno lk galiu dovanon 50 ar 60tab  big_smile

nu kam dovanot, galim keist big_smile big_smile nors tiesa sakant.. dideles dvejones del jo big_smile nes prisiminus pirmas dienas su juo, tai tikrai turbut buvau sau prisiekes daugiau ir uz dyka jo negert big_smile

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#269 2010-05-24 22:33

Re: Clenbuterol

SenasSportas rašė:

elislaimis rašė:

jeigu kam reikia cleno lk galiu dovanon 50 ar 60tab  big_smile

nu kam dovanot, galim keist big_smile big_smile nors tiesa sakant.. dideles dvejones del jo big_smile nes prisiminus pirmas dienas su juo, tai tikrai turbut buvau sau prisiekes daugiau ir uz dyka jo negert big_smile

mano nuomone apie clena yra tokia clenas---->kvailyste smile nieko ten jis gero neduoda jau tikrai kaip kažkas rase geriau biski daugiau kardio daryt ir viskas ir ne tdl kad sunku pernešt aš kantrus buvau sukėles iki 2,5 tab-100mcg nu kažinau šūdas nieko ten iš jo gero dieta normali buvo o ar su juo ar be jo skirtumo kažkaip nelb ir pajutau smile toki dalyka į kažka keist man gėda būtų galiu tik dovanot smile geriausias variantas su juo buvo kai kursavau buvau cleno ir metano likucius supyles y tomoxifeno buteliukus ir pradėjes kursa galvoju reikia metano likucius suvalgyt ir sumaisiau buteliukus iškart prarijau 2tab cleno 80mcg po poros valandų jau maniau kad mirsiu nes patikėk kai iškart paėmi tokai doze cleno visai rimtai atrodo kad jau viskas bus, tai va toks prisiminimas buvo galvoju papasakosiu big_smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#270 2010-05-24 22:37

Re: Clenbuterol

elislaimis rašė:

SenasSportas rašė:

elislaimis rašė:

jeigu kam reikia cleno lk galiu dovanon 50 ar 60tab  big_smile

nu kam dovanot, galim keist big_smile big_smile nors tiesa sakant.. dideles dvejones del jo big_smile nes prisiminus pirmas dienas su juo, tai tikrai turbut buvau sau prisiekes daugiau ir uz dyka jo negert big_smile

mano nuomone apie clena yra tokia clenas---->kvailyste smile nieko ten jis gero neduoda jau tikrai kaip kažkas rase geriau biski daugiau kardio daryt ir viskas ir ne tdl kad sunku pernešt aš kantrus buvau sukėles iki 2,5 tab-100mcg nu kažinau šūdas nieko ten iš jo gero dieta normali buvo o ar su juo ar be jo skirtumo kažkaip nelb ir pajutau smile toki dalyka į kažka keist man gėda būtų galiu tik dovanot smile geriausias variantas su juo buvo kai kursavau buvau cleno ir metano likucius supyles y tomoxifeno buteliukus ir pradėjes kursa galvoju reikia metano likucius suvalgyt ir sumaisiau buteliukus iškart prarijau 2tab cleno 80mcg po poros valandų jau maniau kad mirsiu nes patikėk kai iškart paėmi tokai doze cleno visai rimtai atrodo kad jau viskas bus, tai va toks prisiminimas buvo galvoju papasakosiu big_smile

na ir man buvo, kad galvojau kad mirsiu big_smile buvau valges pries tai ne LK, o kazkokio silpno cleno, nuo kurio ir 3tabl nei silta nei salta, gavau lykos kaliau iskart visa tabl ir dar prisimines, kaip senas clenas nekabino, ikaliau fat burnerio ir dar NO papildo big_smile big_smile kad garantuotai suveiktu big_smile tai gavosi 3 labai stiprus energetikai, ciut namo parejau is treniruotes kurios kaip ir nedariau beveik, paskui apie para laiko lovoj gulejau ir galvojau atsigausiu ar ne smile)))))

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#271 2010-05-24 22:45

Re: Clenbuterol

SenasSportas rašė:

elislaimis rašė:

SenasSportas rašė:


nu kam dovanot, galim keist big_smile big_smile nors tiesa sakant.. dideles dvejones del jo big_smile nes prisiminus pirmas dienas su juo, tai tikrai turbut buvau sau prisiekes daugiau ir uz dyka jo negert big_smile

mano nuomone apie clena yra tokia clenas---->kvailyste smile nieko ten jis gero neduoda jau tikrai kaip kažkas rase geriau biski daugiau kardio daryt ir viskas ir ne tdl kad sunku pernešt aš kantrus buvau sukėles iki 2,5 tab-100mcg nu kažinau šūdas nieko ten iš jo gero dieta normali buvo o ar su juo ar be jo skirtumo kažkaip nelb ir pajutau smile toki dalyka į kažka keist man gėda būtų galiu tik dovanot smile geriausias variantas su juo buvo kai kursavau buvau cleno ir metano likucius supyles y tomoxifeno buteliukus ir pradėjes kursa galvoju reikia metano likucius suvalgyt ir sumaisiau buteliukus iškart prarijau 2tab cleno 80mcg po poros valandų jau maniau kad mirsiu nes patikėk kai iškart paėmi tokai doze cleno visai rimtai atrodo kad jau viskas bus, tai va toks prisiminimas buvo galvoju papasakosiu big_smile

na ir man buvo, kad galvojau kad mirsiu big_smile buvau valges pries tai ne LK, o kazkokio silpno cleno, nuo kurio ir 3tabl nei silta nei salta, gavau lykos kaliau iskart visa tabl ir dar prisimines, kaip senas clenas nekabino, ikaliau fat burnerio ir dar NO papildo big_smile big_smile kad garantuotai suveiktu big_smile tai gavosi 3 labai stiprus energetikai, ciut namo parejau is treniruotes kurios kaip ir nedariau beveik, paskui apie para laiko lovoj gulejau ir galvojau atsigausiu ar ne smile)))))

jooo lk rodos produktai lievi bet clenas tai tikrai kaip priklauso big_smile as td po 2cleno nuo kompo iki lovos vos nusiridenau big_smile bet šiaip tikrai nzn gal kam jis ir gerai veikia bet man tai sakau dietoje ar su juo ar be jo tas pats smile o dar kiti sako kad raumeni jis ėda tai iš vis... (nors pats to nepastebėjau ) smile pasiėmi ramu švelnu kursiuka su gerais prepais gera dieta ir nieko daugiau nereikia nei fat burnerių nei clenų nk smile

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4121
Atsiliepimai: 37

#272 2010-05-25 09:30

Re: Clenbuterol

as paimsiu jei dovanoji wink

Neprisijungęs

 
Jhonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#273 2010-05-25 09:32

Re: Clenbuterol

Pavelavai ;DD

Neprisijungęs

 
Hugoboy
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Airija - Alytus
Registravosi: 2009-10-12
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#274 2010-06-02 21:57

Re: Clenbuterol

Staffordshire rašė:

kiek mazdaug jo vartoja kursuose? 100uztenka ar reikia daugiau.

Hugoboy: man atrodo is to pacio zmogaus imam vitaminus smile

Gal ir is to pacio kas cia zino smile Va sugeriau as tuos Sopharma 20mcg (Bulgaria) 100 tab po 2tabletes is pradziu poto iki 4 tabl. uzkeliau  mazi salutiniai buvo.... beveik nejauciau .... smile Dabar pasiemiau lykos 200tab. po 40mcg tai isoviau 2 galvojau uzsipurtysiu negyvai big_smile tik vakare atsigavau smile daba tik po 1 tab geriu ir tai purto truputi smile

Neprisijungęs

 
Jhonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#275 2010-06-02 22:03

Re: Clenbuterol

As pirma diena puse lykos pasijemiau, tai galvojau nevelka, vos nesusigundziua kitos puses praryt, bet po 2valandu prasidejo...nusprendizua cs palost tai taikinukas po visa ekrana lakste (rankos drebejo) ;D

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net