Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#451 2011-04-02 21:51

Re: Forumo "Perliukai"

beprotis rašė:

159159 rašė:

kasantras jo postas geras (to TIK)

Tik rašė:

O apie kokius riesutus kalba eina? Norisi sutaupyti kiseneje pinigu, o kiek zinome riesutai yra brangus labai, ypac pistacijos. Bei po kiek gramu krimsteleti? Buciau labai dekingas.

Bei visokios rukytos desros, lasiniai, pamirsti tokius valgymus?

Tik rašė:

O pats esu 178cm, 63kg.

Tik rašė:

Nevalgau išvis saldžiai, net arbatą be cukraus geriu. Atkreipiau dėmesį, kad iš tų 82g.anglių yra cukraus 41g. Tai net neapsimoka jų ir pirkti, nes nuolaida, tai po pusantro tik lito.

O dabar dėl tų riešutų žemės, tai juos su ar be luobelės valgyti reikia? Bei kiek valgęs jų esu, tai labai užkemša skrandį/stemplę (sotus jauties greit), tai ar gerai butų, kad juos kokiu valgydamas vandeniu užsigerčiau ar kokiomis sultimis (bananų, kur anglių yra.)?

Tik rašė:

Tai kai rašė kiti, kad valgo grikius, tai valgo nevirtus grikius, kietus ta prasme tiesiai iš krepšio? Nieko nesuprantu. Tai pavyzdžiui ryžiai irgi prisigeria, tai jei tenais anglių 81g., tai išvirus juos bus tik kokia apie 20 ang.? Atsakykite ar aš nesuprantu ar taip yra, kaip parašiau.

Tik rašė:

Dėl sulčių pritariu. Pomidorų sulčių su grietinės indeliu išgėriau, tai vos užmigau. Po to nakčia dar pabudau ir pilvą skaudėjo.

Tik rašė:

Beje, aš mitybos niekada nereguliavau, valgydavau tik kas papuola namuose. Tai sustambėjęs buvau, dabar po 4mėn. laiko nesportavimo nuėjau į klubą. Tai sako išblyškęs, bet lyg jau padoriai valgau, kai parašiau. Bei davė programą, kad o Dieve. Su tomis savo programomis, kad mėnesį vien raumenis apšildinėti, būdavo pats kai sportuodavau, per mėnesį jau formą atgaunu, o čia bus matyti ką ir per kiek laiko pasieksiu.

šitas tai topas lol spėju tėvams su juo neliūdna buvo big_smile

va va...... tai del to jis maike pleso man i privata yikesbig_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#452 2011-04-02 21:53

Re: Forumo "Perliukai"

paskaiciau jo tema ta tai nuotaika visam vakarui

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#453 2011-04-02 22:26

Re: Forumo "Perliukai"

159159 rašė:

paskaiciau jo tema ta tai nuotaika visam vakarui

patikek... man nuo privat zinuciu big_smile

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#454 2011-04-02 23:04

Re: Forumo "Perliukai"

LOST IN TRANSLATION, arba komunikacijos problemos. Galėjot ramiai pašnekėt apie tą fiziologiją, jei abiem įdomu, o čia tokios žiežirbos iš abiejų pusių...

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#455 2011-04-02 23:09

Re: Forumo "Perliukai"

Jojikas rašė:

LOST IN TRANSLATION, arba komunikacijos problemos. Galėjot ramiai pašnekėt apie tą fiziologiją, jei abiem įdomu, o čia tokios žiežirbos iš abiejų pusių...

JEI wink

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#456 2011-04-02 23:23

Re: Forumo "Perliukai"

Ingrida, esi be gailesčio: vaikinas dar tik riešutus mokosi valgyt, o tu jį pasiuntei į nokdauną  smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#457 2011-04-02 23:24

Re: Forumo "Perliukai"

dauna i nokdauna big_smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#458 2011-04-03 00:23

Re: Forumo "Perliukai"

159159 rašė:

kasantras jo postas geras (to TIK)

Tik rašė:

O apie kokius riesutus kalba eina? Norisi sutaupyti kiseneje pinigu, o kiek zinome riesutai yra brangus labai, ypac pistacijos. Bei po kiek gramu krimsteleti? Buciau labai dekingas.

Bei visokios rukytos desros, lasiniai, pamirsti tokius valgymus?

Tik rašė:

O pats esu 178cm, 63kg.

Tik rašė:

Nevalgau išvis saldžiai, net arbatą be cukraus geriu. Atkreipiau dėmesį, kad iš tų 82g.anglių yra cukraus 41g. Tai net neapsimoka jų ir pirkti, nes nuolaida, tai po pusantro tik lito.

O dabar dėl tų riešutų žemės, tai juos su ar be luobelės valgyti reikia? Bei kiek valgęs jų esu, tai labai užkemša skrandį/stemplę (sotus jauties greit), tai ar gerai butų, kad juos kokiu valgydamas vandeniu užsigerčiau ar kokiomis sultimis (bananų, kur anglių yra.)?

Tik rašė:

Tai kai rašė kiti, kad valgo grikius, tai valgo nevirtus grikius, kietus ta prasme tiesiai iš krepšio? Nieko nesuprantu. Tai pavyzdžiui ryžiai irgi prisigeria, tai jei tenais anglių 81g., tai išvirus juos bus tik kokia apie 20 ang.? Atsakykite ar aš nesuprantu ar taip yra, kaip parašiau.

Tik rašė:

Dėl sulčių pritariu. Pomidorų sulčių su grietinės indeliu išgėriau, tai vos užmigau. Po to nakčia dar pabudau ir pilvą skaudėjo.

Tik rašė:

Beje, aš mitybos niekada nereguliavau, valgydavau tik kas papuola namuose. Tai sustambėjęs buvau, dabar po 4mėn. laiko nesportavimo nuėjau į klubą. Tai sako išblyškęs, bet lyg jau padoriai valgau, kai parašiau. Bei davė programą, kad o Dieve. Su tomis savo programomis, kad mėnesį vien raumenis apšildinėti, būdavo pats kai sportuodavau, per mėnesį jau formą atgaunu, o čia bus matyti ką ir per kiek laiko pasieksiu.

Prisivalge zaliu grikiu,pomidoru sulciu su grietinele ir stebejosi,kad vos uzmigo... Jauciu triede ant devinto vainiko. big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#459 2011-04-03 00:27

Re: Forumo "Perliukai"

nu, nevirtus grikius est norejo big_smileD
o ten ne tokia grietinele kur i kava deda isgere o visa grietines indeli sukapojo turbut big_smile kaloriju reikejo big_smile

truko jam tik aliejaus uzsiverst bambali big_smile

Paskutinį kartą taisė 159159 (2011-04-03 00:27)

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#460 2011-04-03 00:47

Re: Forumo "Perliukai"

Tai kai rašė kiti, kad valgo grikius, tai valgo nevirtus grikius, kietus ta prasme tiesiai iš krepšio? Nieko nesuprantu. Tai pavyzdžiui ryžiai irgi prisigeria, tai jei tenais anglių 81g., tai išvirus juos bus tik kokia apie 20 ang.? Atsakykite ar aš nesuprantu ar taip yra, kaip parašiau.


lol lol lol nu cia, tai topas big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#461 2011-04-03 00:59

Re: Forumo "Perliukai"

Savas4u rašė:

Tai kai rašė kiti, kad valgo grikius, tai valgo nevirtus grikius, kietus ta prasme tiesiai iš krepšio? Nieko nesuprantu. Tai pavyzdžiui ryžiai irgi prisigeria, tai jei tenais anglių 81g., tai išvirus juos bus tik kokia apie 20 ang.? Atsakykite ar aš nesuprantu ar taip yra, kaip parašiau.


lol lol lol nu cia, tai topas big_smile

daugiau tilptu, daugiau kaloriju, bičas prigudraut norejo, bet kai pradetu jam ten skrandy brinkt viskas tai ohoho big_smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#462 2011-04-03 01:05

Re: Forumo "Perliukai"

yikes pcy..

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2011-04-03 01:25)

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#463 2011-04-03 07:34

Re: Forumo "Perliukai"

Jojikas rašė:

Ingrida, esi be gailesčio: vaikinas dar tik riešutus mokosi valgyt, o tu jį pasiuntei į nokdauną  smile

Tikrai ne smile tiesiog man atrodo, dar neisejau is proto, kad neskirciau laisku, kur su galva zmogui kazkas, kur seip nasaram nori sisitemu, o kur moka bendraut ir zino ka klaust.... esu idejine, bet ne ant tiek.... info dalinuosi, bet ne ant tiek, kad sudarinet kiekvienam asmenines treniruotes ir mitybas, dalintis sporto fiziologijos ziniom, kur jau baigus pries nznia kiek laiko, ka man knygas traukt , kad nebut netolerantiskai ir atsakyt va i visus jo rupimus klausimus smile)))))))))) visad savo nuomone galiu pasakyt, patart jei kazkam tas patarimas svarbus, bet ne DIRBT forume big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#464 2011-04-03 07:36

Re: Forumo "Perliukai"

Ciujunelabai rašė:

159159 rašė:

kasantras jo postas geras (to TIK)

Tik rašė:

O apie kokius riesutus kalba eina? Norisi sutaupyti kiseneje pinigu, o kiek zinome riesutai yra brangus labai, ypac pistacijos. Bei po kiek gramu krimsteleti? Buciau labai dekingas.

Bei visokios rukytos desros, lasiniai, pamirsti tokius valgymus?

Tik rašė:

O pats esu 178cm, 63kg.

Tik rašė:

Nevalgau išvis saldžiai, net arbatą be cukraus geriu. Atkreipiau dėmesį, kad iš tų 82g.anglių yra cukraus 41g. Tai net neapsimoka jų ir pirkti, nes nuolaida, tai po pusantro tik lito.

O dabar dėl tų riešutų žemės, tai juos su ar be luobelės valgyti reikia? Bei kiek valgęs jų esu, tai labai užkemša skrandį/stemplę (sotus jauties greit), tai ar gerai butų, kad juos kokiu valgydamas vandeniu užsigerčiau ar kokiomis sultimis (bananų, kur anglių yra.)?

Tik rašė:

Tai kai rašė kiti, kad valgo grikius, tai valgo nevirtus grikius, kietus ta prasme tiesiai iš krepšio? Nieko nesuprantu. Tai pavyzdžiui ryžiai irgi prisigeria, tai jei tenais anglių 81g., tai išvirus juos bus tik kokia apie 20 ang.? Atsakykite ar aš nesuprantu ar taip yra, kaip parašiau.

Tik rašė:

Dėl sulčių pritariu. Pomidorų sulčių su grietinės indeliu išgėriau, tai vos užmigau. Po to nakčia dar pabudau ir pilvą skaudėjo.

Tik rašė:

Beje, aš mitybos niekada nereguliavau, valgydavau tik kas papuola namuose. Tai sustambėjęs buvau, dabar po 4mėn. laiko nesportavimo nuėjau į klubą. Tai sako išblyškęs, bet lyg jau padoriai valgau, kai parašiau. Bei davė programą, kad o Dieve. Su tomis savo programomis, kad mėnesį vien raumenis apšildinėti, būdavo pats kai sportuodavau, per mėnesį jau formą atgaunu, o čia bus matyti ką ir per kiek laiko pasieksiu.

Prisivalge zaliu grikiu,pomidoru sulciu su grietinele ir stebejosi,kad vos uzmigo... Jauciu triede ant devinto vainiko. big_smile

cia reik kantrybes su tokiu....visu pirma, pats d.e.b.ilas yra, nes neskaito pagrindu, nesidomi, nesamones daro, o dar nori, kad kazkas jam viska isaiskintu, siuo atveju nuo 0...nes gryba totalu pjauna..... pats turi pradzia susikurt galvoj, kad nebutu geda klaust, ir kad postai nepapultu i perlus...blyn

Paskutinį kartą taisė Ingrida H2O (2011-04-03 07:40)

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#465 2011-04-03 12:27

Re: Forumo "Perliukai"

Merginai nepatiko jos uzpakalis, pasiuliau ideti savo nuotrauka, gal net vaikina susiras, nes matos, kad "vaziuoja" nuo depresijos. Dietos ja davestu iki tragisku pasekmiu. Ir susilaukiu maloniu zinuciu i AP:

fashion rašė:

Daug Zinai Kad Daug Kalbi?

Parasiau, kad viena panele taip susirado, net numeriais pasikeite ir t.t..

fashion rašė:

ten apie visur nr davimus ir pns?
daug kalbejai su juo >geriausi draugai>?
ar siaip gyretes
wapse snuki tu savo parodyk sedi utiutiu komentuoji kitus

Parasiau, jog net ne apie ja juk snekejau

fashion rašė:

is kur man zinot apie ka kalbejai apie kuria pana ta prasme.tai liete kazkiek mane.o man ant galvos nelips

fashion rašė:

neskaudi man tema
TAI VA utiutiu JEI NET NESKIRI SU KUO KALBI TAI TYLEK SAU

fashion rašė:

tu isschiunik utiutiu

fashion rašė:

kad neidomi tau tai zinau;)))
bet va tik tos neidomios komentaru daug sulaukia;)))
ypac senoj  temoj

Dabar supratau su kuo sneku. Cia ta, kuri turi "n" ligu, nori atsikratyti antsvorio, bet draudziama laikytis dietu ir negalima sportuot. Ligos. Ta tema buvo istrinta, bet gerai atsimenu viena jos fraze, kuri viska pasake apie jos psichine bukle: "As nepikta, jokios depresijos nera!!!!!!!!!!!!!! As kai pikta buvau, tai norejau uzmust drauga, galva buciau nupjovus su virtuviniu peiliu utiutiu"

Deja, bet jau ji ismesta is cia, "kaip gaila" lol

P.S. ji susipazino su vienu zmogum is sio forumo, tikriausiai nuskriaude, dabar tai skaudi tema jai, netycia palieciau big_smile ot kiaules lol

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-04-03 12:38)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#466 2011-04-03 12:43

Re: Forumo "Perliukai"

kazkokia keista ir tiek smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#467 2011-04-03 12:56

Re: Forumo "Perliukai"

AnrewM, jei butum protingesnis, nesiveltum i panasias diskusijas ir tuo labiau ju neprovokuotum. Dabar abulabu tokiu...

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#468 2011-04-03 13:00

Re: Forumo "Perliukai"

Robšė rašė:

AnrewM, jei butum protingesnis, nesiveltum i panasias diskusijas ir tuo labiau ju neprovokuotum. Dabar abulabu tokiu...

smile)) Jis pats topinis:

Kas apie moderatoriu darba, sutinku su juo 100%, forumas net labai keiciasi, visur tvarka, anksciau pranesinedavau pats moderatoriam kas negerai, dabar jau to nebereik. Vienintelis dalykas kas nelabai patinka - truksta moderatoriu tolerancijos, supratimo, kad turi postai buti rimti, be ironijos

asilo berete ;d

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#469 2011-04-03 13:03

Re: Forumo "Perliukai"

AndrewM rašė:

Merginai nepatiko jos uzpakalis, pasiuliau ideti savo nuotrauka, gal net vaikina susiras, nes matos, kad "vaziuoja" nuo depresijos. Dietos ja davestu iki tragisku pasekmiu. Ir susilaukiu maloniu zinuciu i AP:

fashion rašė:

Daug Zinai Kad Daug Kalbi?

Parasiau, kad viena panele taip susirado, net numeriais pasikeite ir t.t..

fashion rašė:

ten apie visur nr davimus ir pns?
daug kalbejai su juo >geriausi draugai>?
ar siaip gyretes
wapse snuki tu savo parodyk sedi utiutiu komentuoji kitus

Parasiau, jog net ne apie ja juk snekejau

fashion rašė:

is kur man zinot apie ka kalbejai apie kuria pana ta prasme.tai liete kazkiek mane.o man ant galvos nelips

fashion rašė:

neskaudi man tema
TAI VA utiutiu JEI NET NESKIRI SU KUO KALBI TAI TYLEK SAU

fashion rašė:

tu isschiunik utiutiu

fashion rašė:

kad neidomi tau tai zinau;)))
bet va tik tos neidomios komentaru daug sulaukia;)))
ypac senoj  temoj

Dabar supratau su kuo sneku. Cia ta, kuri turi "n" ligu, nori atsikratyti antsvorio, bet draudziama laikytis dietu ir negalima sportuot. Ligos. Ta tema buvo istrinta, bet gerai atsimenu viena jos fraze, kuri viska pasake apie jos psichine bukle: "As nepikta, jokios depresijos nera!!!!!!!!!!!!!! As kai pikta buvau, tai norejau uzmust drauga, galva buciau nupjovus su virtuviniu peiliu utiutiu"

Deja, bet jau ji ismesta is cia, "kaip gaila" lol

P.S. ji susipazino su vienu zmogum is sio forumo, tikriausiai nuskriaude, dabar tai skaudi tema jai, netycia palieciau big_smile ot kiaules lol

Viena sneki o darai visai kita...

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#470 2011-04-03 13:10

Re: Forumo "Perliukai"

isaiskintas andrew, putiovas ciuvas buvai kol netapai: ai cvai polycai, drai fier brigadier, fimf zeks svoite kiks, ziben akt guten akt big_smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#471 2011-04-03 13:22

Re: Forumo "Perliukai"

Makleris rašė:

Robšė rašė:

AnrewM, jei butum protingesnis, nesiveltum i panasias diskusijas ir tuo labiau ju neprovokuotum. Dabar abulabu tokiu...

smile)) Jis pats topinis:

Kas apie moderatoriu darba, sutinku su juo 100%, forumas net labai keiciasi, visur tvarka, anksciau pranesinedavau pats moderatoriam kas negerai, dabar jau to nebereik. Vienintelis dalykas kas nelabai patinka - truksta moderatoriu tolerancijos, supratimo, kad turi postai buti rimti, be ironijos

asilo berete ;d

Makleri, kai ap snekejom, tai neturi ka atsakyt, verksleni kaip mergaite, nesuprasdamas ka atsakyt, pievas sneki. Turbut rankytes dreba ne public'e sneket? smile Vapse tu nerasyk man, neidomus esi, aiskus reikalas, nelysk jau minejau, nes orientacija tavo neaiski

Kas apie si pokalbi, tai provokacijos nebuvo, kas pamena tema kuri buvo istrinta, tas zino ta panele, ji pati vardijo savo n ligu, yra nesveika, uzsipuole mane, po kelias zinutes rase, kai ignoravau. Nes netycia skaudzia tema palieciau, kazkuris is sio forumo, pasirodo iskaudino ja.
/ I'm off, diskusija 0 vertes, jei kazko asmeniskai nori kas paklaust, ap

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-04-03 13:24)

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#472 2011-04-03 13:24

Re: Forumo "Perliukai"

Marshalas rašė:

isaiskintas andrew, putiovas ciuvas buvai kol netapai: ai cvai polycai, drai fier brigadier, fimf zeks svoite kiks, ziben akt guten akt big_smile

Ei.. Kokia cia daina? big_smile Gal pavadinima zinai? smile

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#473 2011-04-03 13:26

Re: Forumo "Perliukai"

AndrewM rašė:

Makleris rašė:

Robšė rašė:

AnrewM, jei butum protingesnis, nesiveltum i panasias diskusijas ir tuo labiau ju neprovokuotum. Dabar abulabu tokiu...

smile)) Jis pats topinis:

Kas apie moderatoriu darba, sutinku su juo 100%, forumas net labai keiciasi, visur tvarka, anksciau pranesinedavau pats moderatoriam kas negerai, dabar jau to nebereik. Vienintelis dalykas kas nelabai patinka - truksta moderatoriu tolerancijos, supratimo, kad turi postai buti rimti, be ironijos

asilo berete ;d

Makleri, kai ap snekejom, tai neturi ka atsakyt, verksleni kaip mergaite, nesuprasdamas ka atsakyt, pievas sneki. Turbut rankytes dreba ne public'e sneket? smile Vapse tu nerasyk man, neidomus esi, aiskus reikalas, nelysk jau minejau, nes orientacija tavo neaiski

Kas apie si pokalbi, tai provokacijos nebuvo, kas pamena tema kuri buvo istrinta, tas zino ta panele, ji pati vardijo savo n ligu, yra nesveika, uzsipuole mane, po kelias zinutes rase, kai ignoravau. Nes netycia skaudzia tema palieciau, kazkuris is sio forumo, pasirodo iskaudino ja.
/ I'm off, diskusija 0 vertes, jei kazko asmeniskai nori kas paklaust, ap

Tai neliesk tos skaudzios temos nors viesai...ir liks tik tarp jusu.

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#474 2011-04-03 13:26

Re: Forumo "Perliukai"

AndrewM rašė:

Makleris rašė:

Robšė rašė:

AnrewM, jei butum protingesnis, nesiveltum i panasias diskusijas ir tuo labiau ju neprovokuotum. Dabar abulabu tokiu...

smile)) Jis pats topinis:

Kas apie moderatoriu darba, sutinku su juo 100%, forumas net labai keiciasi, visur tvarka, anksciau pranesinedavau pats moderatoriam kas negerai, dabar jau to nebereik. Vienintelis dalykas kas nelabai patinka - truksta moderatoriu tolerancijos, supratimo, kad turi postai buti rimti, be ironijos

asilo berete ;d

Makleri, kai ap snekejom, tai neturi ka atsakyt, verksleni kaip mergaite, nesuprasdamas ka atsakyt, pievas sneki. Turbut rankytes dreba ne public'e sneket? smile Vapse tu nerasyk man, neidomus esi, aiskus reikalas, nelysk jau minejau, nes orientacija tavo neaiski

Kas apie si pokalbi, tai provokacijos nebuvo, kas pamena tema kuri buvo istrinta, tas zino ta panele, ji pati vardijo savo n ligu, yra nesveika, uzsipuole mane, po kelias zinutes rase, kai ignoravau. Nes netycia skaudzia tema palieciau, kazkuris is sio forumo, pasirodo iskaudino ja.
/ I'm off, diskusija 0 vertes, jei kazko asmeniskai nori kas paklaust, ap

Susek ji, tu gali!

Paskutinį kartą taisė Makleris (2011-04-03 13:27)

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#475 2011-04-03 14:30

Re: Forumo "Perliukai"

Man idomu pasidare.. Ar kartais AndrewM vardas ir pavarde ne Aleksandras Misuras? smile)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net