Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Newguy755
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#1851 2011-11-06 14:23

Re: Masės auginimo programos

LiTaZ rašė:

Newguy755 rašė:

tai man prie kiekvieno valgymo reiktu po 100g nevirtos koses damest? ar cia 100g jau isvirus kaip skaiciuot? kaip man programa keisti jei ten daug baziniu pratimu nelabai zinau i kokius pakeisti jei netingit gal galetumet pasiuliti ka keisti programoje?

Del mitybos nekomentuosiu nieko ,nes maciau ,kad keli zmones jau komentavo.. O del programos tau ja visa reiktu persidaryt.. Ir kodel tu manai ,kad pasidarai gerai?.. Geriau paziurek temas pasiskaitinek normaliai ,o tada bandyk darytis arba pasiklausinek kaip reiktu krc yra skirtos tam temos tikrai nepradek prasinet ,kad tau kasnors ja sudarytu ar perdarytu.. smile

kaip gali buti negera jei dave gerus rezultatus? cia yra daug baziniu pratimu tai gerai ir nesakyk kad bloga, pats gal nieko nesupranti + as prasiau ne sudaryti o patarti ar reiktu keisti visus pratimus ar keleta ar tiesog sukeisti vietomis nes manau yra nekeiciamu pratimu kaip spaudimas ar spaudimas kampu

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#1852 2011-11-06 18:29

Re: Masės auginimo programos

Na ka siokie tokie rezultatai jau yra ;
2011-10-15 ugis-181cm; svoris-63kg; krutine-(ikvepus-93cm); bicas-28cm
2011-11-05 ugis-181cm; svoris 65kg; krutine-(ikvepus-96cm iskvepus-88cm); bicas-29,5cm

Na nzn rezultati po truputi kyla , nezinau kaip toliau bus po kokiu 4savaiciu ir vel apnaujinsiu.
Ar toks matmenu ir mases augimas greitas o gal lietas skaitosi?? :)gal reikia dar daugiau stengtis??

Neprisijungęs

 
life_style
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-07
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1853 2011-11-07 18:59

Re: Masės auginimo programos

Sveiki visi , man reiktu pagalbos ir manau siam forume tikrai galeciau jos sulaukti is jusu. Manau reiketu pradet nuo to , kad esu sioje srityje pakankamai "zalias". Taciau sporte tikrai neesu naujokas. Nuo 6 metu pradejau lankyti futbola ir tai tesesi 12 metu. Buciau sportaves ir toliau , bet sveikata to nebeleidzia daryti profesionalei. Konkreciau tai susidevejo kojos ir taip susidevejo , kad daktarai pasake jei toliau profesionalei sportuosiu fule tai su kiekviena diena artesiu prie invalido vezimelio. Taip , kad teko uzbaigt futbola. Dabar turiu galimybe eiti i sporto sale 3-4 kartus per savaite. Taciau tai universiteto treniruokliu sale ir ten rimto trenerio nera tad prasau pagalbos is jusu.  Man 20 metu ugis 190 cm , svoris 75 kg.  Kiek suprantu tai reiketu pirma man auginti mase. Noreciau , kad sudarytumet man sporto programa ir patartumet kaip reiketu maitintis.

Neprisijungęs

 
powerliftingas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-23
Žinutės: 1006
Atsiliepimai: 2

#1854 2011-11-07 19:25

Re: Masės auginimo programos

life_style rašė:

Sveiki visi , man reiktu pagalbos ir manau siam forume tikrai galeciau jos sulaukti is jusu. Manau reiketu pradet nuo to , kad esu sioje srityje pakankamai "zalias". Taciau sporte tikrai neesu naujokas. Nuo 6 metu pradejau lankyti futbola ir tai tesesi 12 metu. Buciau sportaves ir toliau , bet sveikata to nebeleidzia daryti profesionalei. Konkreciau tai susidevejo kojos ir taip susidevejo , kad daktarai pasake jei toliau profesionalei sportuosiu fule tai su kiekviena diena artesiu prie invalido vezimelio. Taip , kad teko uzbaigt futbola. Dabar turiu galimybe eiti i sporto sale 3-4 kartus per savaite. Taciau tai universiteto treniruokliu sale ir ten rimto trenerio nera tad prasau pagalbos is jusu.  Man 20 metu ugis 190 cm , svoris 75 kg.  Kiek suprantu tai reiketu pirma man auginti mase. Noreciau , kad sudarytumet man sporto programa ir patartumet kaip reiketu maitintis.

sveikas tau cia tikrai niekas nesudarines programu  taigi tiesiog tau siulau pradet nuo sitos programos smile
http://www.kulturizmas.net/forumas/t168 … -programos

del mitybos tai cia sudetingas dalykas smile paskaiciuok kiek tau maistiniu medziagu reikia http://img69.imageshack.us/img69/8578/kalorijos.jpg o plana gali pats pabandyt susikurt cia kalorijos.lt

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#1855 2011-11-07 20:25

Re: Masės auginimo programos

Toks klausimelis pasistojo smile ar galima vienai raumenu grupei pvz. krutinei daryt tarkim 6 pratimus? nes dabar darau 3 pratimus nors paskutinius pakelimus vos pakeliu, bet kruvio vis tiek truksta, po trefkes nejauciu beveik jokio ''uzpumpavimo'',  o ir jegu dar lieka galiu drasiai trefke kartot. Dabar pora savaiciu darau kol dasibaigiu, gaunas mazdaug po 6 pratimus grupei, ir pump jaucias, ir jauciu kad pasportaves. Ar tokios trefkes nekenkia progresui?

Paskutinį kartą taisė DDonatas (2011-11-07 20:49)

Neprisijungęs

 
powerliftingas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-23
Žinutės: 1006
Atsiliepimai: 2

#1856 2011-11-07 20:57

Re: Masės auginimo programos

DDonatas rašė:

Toks klausimelis pasistojo smile ar galima vienai raumenu grupei pvz. krutinei daryt tarkim 6 pratimus? nes dabar darau 3 pratimus nors paskutinius pakelimus vos pakeliu, bet kruvio vis tiek truksta, po trefkes nejauciu beveik jokio ''uzpumpavimo'',  o ir jegu dar lieka galiu drasiai trefke kartot. Dabar pora savaiciu darau kol dasibaigiu, gaunas mazdaug po 6 pratimus grupei, ir pump jaucias, ir jauciu kad pasportaves. Ar tokios trefkes nekenkia progresui?

6 pratimai perdaug gal technika slubuoja kad nejauti raumenu. arba pabandyk sumazint tarpus tarp seriju

Paskutinį kartą taisė powerliftingas (2011-11-07 20:58)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1857 2011-11-07 21:17

Re: Masės auginimo programos

DDonatas rašė:

Toks klausimelis pasistojo smile ar galima vienai raumenu grupei pvz. krutinei daryt tarkim 6 pratimus? nes dabar darau 3 pratimus nors paskutinius pakelimus vos pakeliu, bet kruvio vis tiek truksta, po trefkes nejauciu beveik jokio ''uzpumpavimo'',  o ir jegu dar lieka galiu drasiai trefke kartot. Dabar pora savaiciu darau kol dasibaigiu, gaunas mazdaug po 6 pratimus grupei, ir pump jaucias, ir jauciu kad pasportaves. Ar tokios trefkes nekenkia progresui?

Pirmiausia rodiklis ne pumpas, o darbiniai svoriai. Kaip greičiau didėja darbiniai svoriai pagrindiniam pratime, greičiausiai tai spaudimas? Su 3 ar 6 pratimais?

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#1858 2011-11-07 22:09

Re: Masės auginimo programos

na svoriai su 3 pratimais auga letai, su 6 pratimais darbiniu dar nedidinau nes neilgai dar sportuojus taip. Kad ir kaip techniskai stengiuos triju pratimu grupei trefke daryt vistiek po trefkes jokio nuovargio, pumpo ar pan. nors darau paskutinius pakartojimus sunkiai, kartais nepajegiu. Del techniskumo kiek draugas sake viskas tvarkoj, nemanau kad del to.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1859 2011-11-07 22:20

Re: Masės auginimo programos

DDonatas rašė:

na svoriai su 3 pratimais auga letai, su 6 pratimais darbiniu dar nedidinau nes neilgai dar sportuojus taip. Kad ir kaip techniskai stengiuos triju pratimu grupei trefke daryt vistiek po trefkes jokio nuovargio, pumpo ar pan. nors darau paskutinius pakartojimus sunkiai, kartais nepajegiu. Del techniskumo kiek draugas sake viskas tvarkoj, nemanau kad del to.

Tai pabandyk su 6 ir galėsi palygint, po to esu tikras vėl grįši prie 3. Nuovargis ir pumpas nerodiklis geros treniruotės.
Pavyzdys, kaip įsivaizduoji atrodytų tas pats žmogus iš pradžių 8 kartus galintis paspausti 50 kg ir po kažkiek laiko 8 kartus 100 kg? Manau įsivaizduoji kaip keistųsi jo išvaizda/raumenų masė. Nesakau, kad reikia daryti trikovininkų programas, bet darbiniai svoriai turi didėti, o per daug pratimų tik stabdo progresą.

Neprisijungęs

 
powerliftingas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-23
Žinutės: 1006
Atsiliepimai: 2

#1860 2011-11-07 22:29

Re: Masės auginimo programos

studentas rašė:

DDonatas rašė:

na svoriai su 3 pratimais auga letai, su 6 pratimais darbiniu dar nedidinau nes neilgai dar sportuojus taip. Kad ir kaip techniskai stengiuos triju pratimu grupei trefke daryt vistiek po trefkes jokio nuovargio, pumpo ar pan. nors darau paskutinius pakartojimus sunkiai, kartais nepajegiu. Del techniskumo kiek draugas sake viskas tvarkoj, nemanau kad del to.

Tai pabandyk su 6 ir galėsi palygint, po to esu tikras vėl grįši prie 3. Nuovargis ir pumpas nerodiklis geros treniruotės.
Pavyzdys, kaip įsivaizduoji atrodytų tas pats žmogus iš pradžių 8 kartus galintis paspausti 50 kg ir po kažkiek laiko 8 kartus 100 kg? Manau įsivaizduoji kaip keistųsi jo išvaizda/raumenų masė. Nesakau, kad reikia daryti trikovininkų programas, bet darbiniai svoriai turi didėti, o per daug pratimų tik stabdo progresą.

tai tu nori pasakyti kad pvz kai as darau spaudima krutinei tai man reikia kuo daugiau raumenu pajunkt kad svori didesni pakelt o ne  kuo labiau izoliuoti krutines raumenis?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1861 2011-11-07 22:36

Re: Masės auginimo programos

powerliftingas rašė:

studentas rašė:

DDonatas rašė:

na svoriai su 3 pratimais auga letai, su 6 pratimais darbiniu dar nedidinau nes neilgai dar sportuojus taip. Kad ir kaip techniskai stengiuos triju pratimu grupei trefke daryt vistiek po trefkes jokio nuovargio, pumpo ar pan. nors darau paskutinius pakartojimus sunkiai, kartais nepajegiu. Del techniskumo kiek draugas sake viskas tvarkoj, nemanau kad del to.

Tai pabandyk su 6 ir galėsi palygint, po to esu tikras vėl grįši prie 3. Nuovargis ir pumpas nerodiklis geros treniruotės.
Pavyzdys, kaip įsivaizduoji atrodytų tas pats žmogus iš pradžių 8 kartus galintis paspausti 50 kg ir po kažkiek laiko 8 kartus 100 kg? Manau įsivaizduoji kaip keistųsi jo išvaizda/raumenų masė. Nesakau, kad reikia daryti trikovininkų programas, bet darbiniai svoriai turi didėti, o per daug pratimų tik stabdo progresą.

tai tu nori pasakyti kad pvz kai as darau spaudima krutinei tai man reikia kuo daugiau raumenu pajunkt kad svori didesni pakelt o ne  kuo labiau izoliuoti krutines raumenis?

Ne tai norėjau pasakyt, čia bendrai apie progresą. Bet ir spaudime nematau prasmės kažką izoliuot, bazinis juk pratimas. O jei pratimas gali vienu metu įdarbinti daugiau raumenų tai tik pliusas. Todėl labiau ir vertinami baziniai pratimai.

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#1862 2011-11-07 22:42

Re: Masės auginimo programos

O butent kodel 6 pratimai letina progresa? ar tai perdidelis kruvis nervu sistemai ar kaip? o gal tiktu sportuot 5d. per sav. ir daryt po viena grupe? tada gal nieko blogo butu daug pratimu? Kiek kalbejau su rimtesniais sportininkais tai mano darbiniai turetu greiciau didet.

Neprisijungęs

 
powerliftingas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-23
Žinutės: 1006
Atsiliepimai: 2

#1863 2011-11-07 22:42

Re: Masės auginimo programos

studentas rašė:

powerliftingas rašė:

studentas rašė:


Tai pabandyk su 6 ir galėsi palygint, po to esu tikras vėl grįši prie 3. Nuovargis ir pumpas nerodiklis geros treniruotės.
Pavyzdys, kaip įsivaizduoji atrodytų tas pats žmogus iš pradžių 8 kartus galintis paspausti 50 kg ir po kažkiek laiko 8 kartus 100 kg? Manau įsivaizduoji kaip keistųsi jo išvaizda/raumenų masė. Nesakau, kad reikia daryti trikovininkų programas, bet darbiniai svoriai turi didėti, o per daug pratimų tik stabdo progresą.

tai tu nori pasakyti kad pvz kai as darau spaudima krutinei tai man reikia kuo daugiau raumenu pajunkt kad svori didesni pakelt o ne  kuo labiau izoliuoti krutines raumenis?

Ne tai norėjau pasakyt, čia bendrai apie progresą. Bet ir spaudime nematau prasmės kažką izoliuot, bazinis juk pratimas. O jei pratimas gali vienu metu įdarbinti daugiau raumenų tai tik pliusas. Todėl labiau ir vertinami baziniai pratimai.

pvz spaudimas jegai labai skiriasi nuo spaudimo masei. kai jegai spaudi beveik visa kuna pajungi kad daugiau paspaust o masei jau skiriasi technika tad gali labiau isdirbt krutine. ar nusisnekejau?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1864 2011-11-07 22:54

Re: Masės auginimo programos

powerliftingas rašė:

studentas rašė:

powerliftingas rašė:


tai tu nori pasakyti kad pvz kai as darau spaudima krutinei tai man reikia kuo daugiau raumenu pajunkt kad svori didesni pakelt o ne  kuo labiau izoliuoti krutines raumenis?

Ne tai norėjau pasakyt, čia bendrai apie progresą. Bet ir spaudime nematau prasmės kažką izoliuot, bazinis juk pratimas. O jei pratimas gali vienu metu įdarbinti daugiau raumenų tai tik pliusas. Todėl labiau ir vertinami baziniai pratimai.

pvz spaudimas jegai labai skiriasi nuo spaudimo masei. kai jegai spaudi beveik visa kuna pajungi kad daugiau paspaust o masei jau skiriasi technika tad gali labiau isdirbt krutine. ar nusisnekejau?

Tokių tiltelių gal nereikia kaip trikovėje daryti, bet pajungt visą kūną, kad daugiau paspaust nėra blogai. Kaip Jūs skirstot kas yra jėgai, o kas masei? Man tai atrodo, kad viskas eina kartu.
Ar 10 kartų galintis pritūpti su 50 kg ir 10 kartų su 150 kg atrodo taip pat? Manau skirtumas yra. Nori masės, treniruotėse reikia kelti kuo didesnius svorius, o namuose tinkamai valgyt ir visa paslaptis.

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#1865 2011-11-07 23:05

Re: Masės auginimo programos

DDonatas rašė:

O butent kodel 6 pratimai letina progresa? ar tai perdidelis kruvis nervu sistemai ar kaip? o gal tiktu sportuot 5d. per sav. ir daryt po viena grupe? tada gal nieko blogo butu daug pratimu? Kiek kalbejau su rimtesniais sportininkais tai mano darbiniai turetu greiciau didet.

?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1866 2011-11-08 13:29

Re: Masės auginimo programos

DDonatas rašė:

DDonatas rašė:

O butent kodel 6 pratimai letina progresa? ar tai perdidelis kruvis nervu sistemai ar kaip? o gal tiktu sportuot 5d. per sav. ir daryt po viena grupe? tada gal nieko blogo butu daug pratimu? Kiek kalbejau su rimtesniais sportininkais tai mano darbiniai turetu greiciau didet.

?

nemeginai  krutines daryt  2 kartus per savaite?

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2011-11-08 13:30)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#1867 2011-11-08 13:38

Re: Masės auginimo programos

na as ir turiu problemu su krutine, ir nelabai jauciu pumpa..bet tam lb padejo man stangos spaudimas tokia seka: 12.6.12.6.20, atsispaudimai ant pakylu max ir supersetas bet koks...

Neprisijungęs

 
Newguy755
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#1868 2011-11-08 14:43

Re: Masės auginimo programos

kokius patartumet pratimus pakeisti peciams vietoi situ? viena pratima daryciau gusciojima su hanteliais trapecijai o kitus 2 kokius galeciau kurie butu efektyvus reiktu 1bazinio

5.peciai-stangos spaudimas uz galvos smito staklese 3x8
6.peciai-stangos trauka prie smakro 3x10
7.peciai-hanteliu kelimas i salis 3x10

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#1869 2011-11-08 19:47

Re: Masės auginimo programos

MrBurbulas rašė:

DDonatas rašė:

DDonatas rašė:

O butent kodel 6 pratimai letina progresa? ar tai perdidelis kruvis nervu sistemai ar kaip? o gal tiktu sportuot 5d. per sav. ir daryt po viena grupe? tada gal nieko blogo butu daug pratimu? Kiek kalbejau su rimtesniais sportininkais tai mano darbiniai turetu greiciau didet.

?

nemeginai  krutines daryt  2 kartus per savaite?

hmm.. gal ir reiks pabandyt, o nebus per mazai laiko atsistatymui?

Neprisijungęs

 
powerliftingas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-23
Žinutės: 1006
Atsiliepimai: 2

#1870 2011-11-08 19:56

Re: Masės auginimo programos

Newguy755 rašė:

kokius patartumet pratimus pakeisti peciams vietoi situ? viena pratima daryciau gusciojima su hanteliais trapecijai o kitus 2 kokius galeciau kurie butu efektyvus reiktu 1bazinio

5.peciai-stangos spaudimas uz galvos smito staklese 3x8
6.peciai-stangos trauka prie smakro 3x10
7.peciai-hanteliu kelimas i salis 3x10

paskutini pakeisk i mostus i salis pasilenkus

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#1871 2011-11-08 20:03

Re: Masės auginimo programos

wopper rašė:

na as ir turiu problemu su krutine, ir nelabai jauciu pumpa..bet tam lb padejo man stangos spaudimas tokia seka: 12.6.12.6.20, atsispaudimai ant pakylu max ir supersetas bet koks...

o kaip cia suprast tokia seka cia pakartojimai? svorio nekeiti? cia pastoviai taip dirbi?

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#1872 2011-11-08 20:12

Re: Masės auginimo programos

DDonatas rašė:

wopper rašė:

na as ir turiu problemu su krutine, ir nelabai jauciu pumpa..bet tam lb padejo man stangos spaudimas tokia seka: 12.6.12.6.20, atsispaudimai ant pakylu max ir supersetas bet koks...

o kaip cia suprast tokia seka cia pakartojimai? svorio nekeiti? cia pastoviai taip dirbi?

aisku kad keiciu.12 kartu su mazesniu svoriu,6 kartai su didesniu ir tt...yra mano zurnale beje ,tai rasi kaip ten svori keisdavau..nepastoviai.kiekvienoje programoje skirias sitai.vienoje buvo tokia seka, kitoje supersetas yrasytas..

Paskutinį kartą taisė wopper (2011-11-08 20:13)

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#1873 2011-11-08 21:28

Re: Masės auginimo programos

studentas rašė:

powerliftingas rašė:

studentas rašė:


Ne tai norėjau pasakyt, čia bendrai apie progresą. Bet ir spaudime nematau prasmės kažką izoliuot, bazinis juk pratimas. O jei pratimas gali vienu metu įdarbinti daugiau raumenų tai tik pliusas. Todėl labiau ir vertinami baziniai pratimai.

pvz spaudimas jegai labai skiriasi nuo spaudimo masei. kai jegai spaudi beveik visa kuna pajungi kad daugiau paspaust o masei jau skiriasi technika tad gali labiau isdirbt krutine. ar nusisnekejau?

Tokių tiltelių gal nereikia kaip trikovėje daryti, bet pajungt visą kūną, kad daugiau paspaust nėra blogai. Kaip Jūs skirstot kas yra jėgai, o kas masei? Man tai atrodo, kad viskas eina kartu.
Ar 10 kartų galintis pritūpti su 50 kg ir 10 kartų su 150 kg atrodo taip pat? Manau skirtumas yra. Nori masės, treniruotėse reikia kelti kuo didesnius svorius, o namuose tinkamai valgyt ir visa paslaptis.

Gelezine katrybe pas tave studentai big_smile nykstys

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#1874 2011-11-08 22:59

Re: Masės auginimo programos

wopper rašė:

DDonatas rašė:

wopper rašė:

na as ir turiu problemu su krutine, ir nelabai jauciu pumpa..bet tam lb padejo man stangos spaudimas tokia seka: 12.6.12.6.20, atsispaudimai ant pakylu max ir supersetas bet koks...

o kaip cia suprast tokia seka cia pakartojimai? svorio nekeiti? cia pastoviai taip dirbi?

aisku kad keiciu.12 kartu su mazesniu svoriu,6 kartai su didesniu ir tt...yra mano zurnale beje ,tai rasi kaip ten svori keisdavau..nepastoviai.kiekvienoje programoje skirias sitai.vienoje buvo tokia seka, kitoje supersetas yrasytas..

dekui, bandysiu ir as taip daryt.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1875 2011-11-09 08:26

Re: Masės auginimo programos

DDonatas rašė:

MrBurbulas rašė:

DDonatas rašė:

?

nemeginai  krutines daryt  2 kartus per savaite?

hmm.. gal ir reiks pabandyt, o nebus per mazai laiko atsistatymui?

na  tarkim pirmadieni ir penktadieni darytum.. laiko lyg ir uztektu, na matai dar ir individualiai priklauso, man asmeniskai taip geriau.. 1x darant, vos ne regresas..

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2011-11-09 08:27)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net