Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kapitall
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-28
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2010-06-28 23:18

Bico pertreniravimas

sveiki man 15, ugis1,85 sveriu 73kg, sportuoju rimtai 1metus bet rezultatu ant mases raumenu nulis, galvoju gal reikia namuose kiekviena diena daryt bica? nes atsibodo eiti i sale veltui, visada viliausi gal si menesi paauks bet snipstas. padekit kas gali.

Neprisijungęs

 
Kapitall
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-28
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#2 2010-06-28 23:26

Re: Bico pertreniravimas

Taigi?

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#3 2010-06-28 23:29

Re: Bico pertreniravimas

Kapitall rašė:

Taigi?

Cia galvoji kad kazkas privalo atrasyt per 10 min?
2-3 pratimai 1-2 kartus per savaite 5-12 pakartojimu
Jei neauga reiškia mityba bloga, kitaip nebūna.

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#4 2010-06-29 01:20

Re: Bico pertreniravimas

Kapitall rašė:

sveiki man 15, ugis1,85 sveriu 73kg, sportuoju rimtai 1metus bet rezultatu ant mases raumenu nulis, galvoju gal reikia namuose kiekviena diena daryt bica? nes atsibodo eiti i sale veltui, visada viliausi gal si menesi paauks bet snipstas. padekit kas gali.

tokias nesamones suvelei kad karoce.. krc bauskit adminai mane utiutiu, bet negaliu kitaip..
temos pavadinimas vps! ne i tema.. ;DDD kaip gali nebut pertreniravimas.. jai tu dar nori bica daryt kiekviena diena?.. ir beje kodel cia tik bicka?.. nu krc nesuprantu tokiu.. visu pirma zmogau, numesk savo programa, ir pasakyk savo mityba, nes ciuju ten betvarke tavo toj programoj, todel ir nulis rezultatu..
zodziu laukem

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#5 2010-06-29 01:21

Re: Bico pertreniravimas

AŠEN rašė:

Kapitall rašė:

sveiki man 15, ugis1,85 sveriu 73kg, sportuoju rimtai 1metus bet rezultatu ant mases raumenu nulis, galvoju gal reikia namuose kiekviena diena daryt bica? nes atsibodo eiti i sale veltui, visada viliausi gal si menesi paauks bet snipstas. padekit kas gali.

tokias nesamones suvelei kad karoce.. krc bauskit adminai mane utiutiu, bet negaliu kitaip..
temos pavadinimas vps! ne i tema.. ;DDD kaip gali nebut pertreniravimas.. jai tu dar nori bica daryt kiekviena diena?.. ir beje kodel cia tik bicka?.. nu krc nesuprantu tokiu.. visu pirma zmogau, numesk savo programa, ir pasakyk savo mityba, nes ciuju ten betvarke tavo toj programoj, todel ir nulis rezultatu..
zodziu laukem

ir beje rasyk i bendra tema! ir nekurk debilisku nereikalingu temu!

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#6 2010-06-30 14:46

Re: Bico pertreniravimas

Amen

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net