Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#201 2014-05-14 23:52

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

esat kas per ka nors panasaus kaip makalius.lt ? pasiziurinejau zmogui tai pilna visokiu 7dienom turkijos kretos ar kazkas uz 700-800lt zmogui, butu visai nieko su drauge rudeni nuvaryt

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#202 2014-05-14 23:54

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Manau patikima sistema, tiesiog reikia ziuret ka gauni. Uk panasus yra holiday pirates, belekokio gerumo dealu buna

Paskutinį kartą taisė uzsivedes (2014-05-14 23:54)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#203 2014-05-15 09:15

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Makalis nėra pigiau nei kitos agentūros, vienintelis dalykas, kodėl per makalių daug kas keliauja, nes jo viešbučiai pigesni, bet ir prastesni nei kitų agentūrų siūlomi.. O kai skrendi į afriką ar turkiją, tai patarčiau mažiau 4žvaigždžių nežiūrėt viešbučio. Dažnai ten 5* būna kaip europinių geras 3*. O kitos agentūros irgi siūlo tunisas pvz 1000lt 5* 7d, turkija 4* 14d 1400lt .. Pasižiūrėt reikia. Na bet jei tik norit šalį pamatyt, o ne pailsėt tai galima ir per makalių keliaut (bet sakau viešbučiai jo siūlomi prastesni)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#204 2014-05-15 10:21

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Makalius dirba ir kaip agentas, prijungta jo svetaine prie teztour is kurios visi platintojai siurba tuos pacius pasiulymus

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#205 2014-05-15 10:57

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Visos agentūros pasijungusios per tuos tez turus, novaturus ir tt. Tik agentūros skirtingus komisus gauna nuo skrydžio, tam tikro viešbučio ir tt. Dėl to ir gali vienos pasiūlyt mažesnę kainą už kitas..

P.S makalius pi*aras. Rimtai.

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-05-15 10:58)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#206 2014-05-15 11:08

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Tu sakai tu zinai.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#207 2014-05-15 11:09

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Nu ir kas

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#208 2014-05-15 11:10

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Na žmona man sakė, ji kai dirba irgi agentūroj tai būna ten visų agentūrų susitikimai kai koks tez ar novas organizuoja savo gimtadienius, tai matė jį su biču pasakojo kažkokiu ir rengias kaip pusis.. Šiaip aš jo pats realiai niekad net ir nematęs

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#209 2014-05-15 11:12

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Konkurencija. Kad tik apsikt kitus smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#210 2014-05-15 11:27

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Kur kokia konkurencija? Kas ką apšika? Nemanau, kad jis pats slepia kad gėjus yra smile Ir nieks nesako, kad pas makalių nepirk ir pan, aš sakau realiai kainų ir viešbučių skirtumus. Paimk analogišką kelionę, su analogiška data, viešbučiu užklausk makaliaus ir mano žmoonos ir  va tada sulygink kur kaina bus geresnė wink

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#211 2014-05-15 11:36

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Ignas87 rašė:

Kur kokia konkurencija? Kas ką apšika? Nemanau, kad jis pats slepia kad gėjus yra smile Ir nieks nesako, kad pas makalių nepirk ir pan, aš sakau realiai kainų ir viešbučių skirtumus. Paimk analogišką kelionę, su analogiška data, viešbučiu užklausk makaliaus ir mano žmoonos ir  va tada sulygink kur kaina bus geresnė wink

koks tau utiutiu skirtumas gay jis ar ne? tamsuoli tu kaimo berne

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#212 2014-05-15 11:40

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

uzsivedes rašė:

Ignas87 rašė:

Kur kokia konkurencija? Kas ką apšika? Nemanau, kad jis pats slepia kad gėjus yra smile Ir nieks nesako, kad pas makalių nepirk ir pan, aš sakau realiai kainų ir viešbučių skirtumus. Paimk analogišką kelionę, su analogiška data, viešbučiu užklausk makaliaus ir mano žmoonos ir  va tada sulygink kur kaina bus geresnė wink

koks tau utiutiu skirtumas gay jis ar ne? tamsuoli tu kaimo berne

Siaip, protingo atsakymo i sita klausima dar nesu niekad isgirdes. smile

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#213 2014-05-15 11:50

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

nu gejum dabar populiaru but, daugiau demesio susilaukia big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#214 2014-05-15 11:57

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

uzsivedes rašė:

Ignas87 rašė:

Kur kokia konkurencija? Kas ką apšika? Nemanau, kad jis pats slepia kad gėjus yra smile Ir nieks nesako, kad pas makalių nepirk ir pan, aš sakau realiai kainų ir viešbučių skirtumus. Paimk analogišką kelionę, su analogiška data, viešbučiu užklausk makaliaus ir mano žmoonos ir  va tada sulygink kur kaina bus geresnė wink

koks tau utiutiu skirtumas gay jis ar ne? tamsuoli tu kaimo berne

Man jokio, nes aš sakau, kad nei kada jo esu matęs, nei aš iš jo kada nors ką nors pirksiu, bet jei pvz man pasakytų, kad žemaitijos pieno direktorius - gėjus, nepirkčiau žemaitijos pieno niekad produktų, jei pasakytų, kad varškė - pripažinta oficialiu py*arastų maistu vos ne užpatentuota, tai nevalgyčiau varškės niekad.. Dėl to pasakiau, kad gal yra taip mąstančių kaip aš, ir pas makalių vien dėl to niekad nieko nepirktų.. Jei prisipisit dėl to ką pasakiau, tai žinau, kad jie valgo viską ir tipo ką dabar niekad nevalgysi.. Tai kartoju JEI TAI BŪTŲ OFICIALU.. Nuo viso šūdo šiais laikais nepabėgsi, kai žmonės antiek jau išsigimę..

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5085
Atsiliepimai: 6

#215 2014-05-15 12:01

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Nu taip, siais laikais jau tiek kisami tie pidarastai visur, kad reik jau pradet kariauti su jais big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#216 2014-05-15 12:05

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Net nezinau gal man reikia atskira tema apie mazumas sukurt, nes cia ant tiek viduramziai galvose...

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#217 2014-05-15 12:16

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Kurk nekūręs, bet propagandos pi*arastų nepaveiktų ir dar blaiviai mąstančių žmonių nuomonės nepakeisi. Tai yra liga ir tokius arba į psichuškę gydyt arba šaudyt vietoj.. Kodėl jų tiek prisiveisi per ~20m ? Dėl to kad plovė plovė smegenėles ES žmoniem, visokios žmogaus teisės ir visa kita.. Jei nieks nieko nedarys tai po dar 20m nebeliks normalių žmonių, populiacija žmonijos bus ant mirties slenksčio o mieste autobusų stotelėse gėjukai viens kitą varysis kaip meškiukai rudnosiukai ir nieks nieko pasakyt negalės.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#218 2014-05-15 12:22

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Ignas87 rašė:

Kurk nekūręs, bet propagandos pi*arastų nepaveiktų ir dar blaiviai mąstančių žmonių nuomonės nepakeisi. Tai yra liga ir tokius arba į psichuškę gydyt arba šaudyt vietoj.. Kodėl jų tiek prisiveisi per ~20m ? Dėl to kad plovė plovė smegenėles ES žmoniem, visokios žmogaus teisės ir visa kita.. Jei nieks nieko nedarys tai po dar 20m nebeliks normalių žmonių, populiacija žmonijos bus ant mirties slenksčio o mieste autobusų stotelėse gėjukai viens kitą varysis kaip meškiukai rudnosiukai ir nieks nieko pasakyt negalės.

Eina na.... lol alah

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#219 2014-05-15 12:24

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Ignas87 rašė:

Kurk nekūręs, bet propagandos pi*arastų nepaveiktų ir dar blaiviai mąstančių žmonių nuomonės nepakeisi. Tai yra liga ir tokius arba į psichuškę gydyt arba šaudyt vietoj.. Kodėl jų tiek prisiveisi per ~20m ? Dėl to kad plovė plovė smegenėles ES žmoniem, visokios žmogaus teisės ir visa kita.. Jei nieks nieko nedarys tai po dar 20m nebeliks normalių žmonių, populiacija žmonijos bus ant mirties slenksčio o mieste autobusų stotelėse gėjukai viens kitą varysis kaip meškiukai rudnosiukai ir nieks nieko pasakyt negalės.

Adaptuokis. Man atrodo labiau tie į pidarus neša kurie jų nekenčia, o ne tie kurie toleruoja. Yra žmones laimingi, turi žmonas, turi vaikus, ir jiem tie pidarai da pizdi konkrėčiai. Nors ir kas antras, svarbu sūnų gerai iškauklėsiu ir eitu mano keliais, sportuotu, kabintu katites:)). O trauka vyrams man nesuprantamas dalykas, yra tas broliškas ryšis, bet tai nėra meilė. Ir neįsivaizduoju išvis kaip gali traukt vyras vyrą ar moteris moterį, bet tai man nesudaro skirtumo. Bendravau pamenu kažkada su Mantu(oficialus gėjus buvo) nu šiaip kolega, bet jei nebūčiau sužinojęs kad jis gėjus, nebučiau to pastebėjęs. Žmogus kaip žmogus. Papasakojo kodėl kaip pvž. patapo kaip sakai pidaru ir kaip ten jam kas. Draugų tarpe aišku aš tokio nenorėčiau turėt, bet kaip žmogus susikalbėt įmanoma. O jo lovos ar privatūs santykiai manęs visiškai nedomina, nes turiu savo gyvenimą. O tavę matos tie ''pidarai'' labai nuskriaudę yra ir verki pastoviai čia.
Nieko asmeniško, tiesiog užp*sai žliumbt, susitupėk ir atsistok į vietą. Verkdamas ištysus postus, ištysus puslapius forume nyč nieko nepakeisi. Jei nori revoliucijos - eik į gatvę ir imkis kitų priemonių.
Savo pasamonėj turiu stiprią nuomonę, kurios niekas nepakeis, bet tai nereiškia kad aš turiu pakeist taviškę. Tik patariu susitupėt, tokie laikai ateina. Nieko per daug asmeniško.

Paskutinį kartą taisė pusseh (2014-05-15 12:26)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#220 2014-05-15 12:29

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Tu utiutiu eik dar su tuo mantuku savo paatostogaut, nes matomai vėl šiandien negavęs pagalio vėl reikštis pradėsi kaip vakar. Man jie irgi vienodai šviestų dabar jei neofišuotų savęs ir savo visų dalykų kaip ką daro, kada daro ir dar kažkokių teisių nereikalautų. Aš utiutiu neinu per miestą pisdamas mergą ir sakydamas aš normalus. Aš pisu moteris... O tu utiutiu katite geriau neturėk vaikų kol taip kalbėsi, elgsies ir tt. Galima ir dabar į juos nekreipt dėmesio, bet kaip sakau, jei dabar nekreipsi dėmesio tai po keliasdešimt metų jau jie tau nurodinės kaip ką daryt, ir bus hetero seksualai vos ne kaip valstybės priešai. Kaip ir uk ar prancūzai nekreipė dėmesio kai visokie muslimai plaukė į jų šalį, tipo gerai, pigi darbo jėga, bet dabar kai šaudo, degina, protestuoja ir kažko nori pradėjo galvot ką padarė, ir kaip jų atsikratyt. Taip kad nesėdėt savam šūde reikia, o bent kažkaip parodyt kad tai nėra normalu ir kad su tokiais reik kaip įmanoma mažiau reikalų turėt ir tt.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#221 2014-05-15 12:30

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Ignas87 rašė:

Kurk nekūręs, bet propagandos pi*arastų nepaveiktų ir dar blaiviai mąstančių žmonių nuomonės nepakeisi. Tai yra liga ir tokius arba į psichuškę gydyt arba šaudyt vietoj.. Kodėl jų tiek prisiveisi per ~20m ? Dėl to kad plovė plovė smegenėles ES žmoniem, visokios žmogaus teisės ir visa kita.. Jei nieks nieko nedarys tai po dar 20m nebeliks normalių žmonių, populiacija žmonijos bus ant mirties slenksčio o mieste autobusų stotelėse gėjukai viens kitą varysis kaip meškiukai rudnosiukai ir nieks nieko pasakyt negalės.

Bet tu praktiškai visais klausimais turi labai kategorišką ir durną nuomonę lol

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#222 2014-05-15 12:30

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Pusseh tai točnas pyderas.

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#223 2014-05-15 12:32

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Loading rašė:

Pusseh tai točnas pyderas.

iki siol vis dar abejojai? big_smile

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#224 2014-05-15 12:35

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Loading rašė:

Pusseh tai točnas pyderas.

Tu turbūt geriau už manę žinai kokia mano orientacija? Aš neabejoju. Tiesiog sakau, kad daugiau savo gyvenimus žiūrėkit, o ne kiškites į kitų. Per daug reikalų(mokslai, sportas ir t.t.. darbas ten kaip kam kas) net neturėčiau laiko aptart ar pastebėt kitų gyvenimus ar kitu orientacijas. O čia diskutuoja visuotinem temom.
Pasikartosiu, man poc hui pvž kad Ignas pasislėpęs pidaras ar ne, jei jis elgisis su manim kaip žmogus, aš su juo elgsiuos lygiai taip pat.
Nematau reikalo daugiau čia kažką rašyt, išvadas kiekvienas greit pasidarot kokias norit:) tik gal nurimkit temas teršt, susikūrkit koki forumą nekenciam-pidaru.lt, pidarams-ne.lt ir diskutuokit kaip jų nekenčiat

Ai dar kaikas, Ignai.. Kuo daugiau pidarų, tuo daugiau katičių laisvų. O kad jie pasaulį užkariaus pagal tavo teorijas tai vargu b*et.. tiek debilų neatsiras manau.

Paskutinį kartą taisė pusseh (2014-05-15 12:42)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#225 2014-05-15 12:45

Re: atostogos, keliones ,ir ttl. kas kur ilsisi ,kur atostogauja .

Man žinok ir nereikia, kad pidaras su manim kaip su žmogum elgtūsi. Ir tau nieks čia nieko dabar nesakytų jei neafišuotum savo orientacijos.  Bet čia kaip sakiau, jau išnaglėjo tie visokie iškrypeliai, nori pasirodyt, kad va jie tokie yra, va jie tipo savo nuomonę turi ir va su jais irgi normaliai elgtis reikia. utiutiu jei esat nesveiki tai ir būkit, bet kitiem to nekiškit ir gyvenkit savo bendruomenėj. Ar dabar norėtum kad kiekvienas kuris serga aids savo adatas visiem praeiviams į šikną badytų? Čia vat lygiai tas pats ką iškrypeliai daryt nori. Tipo aš toks tai davai paagituokim kad ir kiti tokie būtų (jei tai ne jų tikslas tai nafiga paradus daryt?).

Atsakant į tavo dar kai kas... Prieš 20m manai būtų kas pasakęs kad europa balsuos už transvestitą apsirengusį kaip boba, pasakytum gal kad net boba jei be barzdos būtų? Ne.. Todėl čia ne juokas yra su tuo išsigimimu. Ir kokios tau utiutiu katitės. Panelės/merginos/moterys.. O ne utiutiu šuniukai ir katytės..

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-05-15 12:47)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net