Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kovalskis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Europa
Registravosi: 2010-05-18
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 1

#26 2010-07-14 17:24

Re: Anekdotų skyrelis

Puma9ANX rašė:

Čiukčia kalbasi su ismintingesniu pažystamu.
Čiukčia sako:
-Aš tai planuoju skrist y afrika...
-Ką tu gal durnas?!Afrikoj ant pavėsio 40+ laipsniu karščio!
-Nu čiukčia ne durnas, čiukčia ant pavėsio nestoves neutral

One of the best big_smile

Neprisijungęs

 
Tomito
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#27 2010-07-14 18:46

Re: Anekdotų skyrelis

Puma9ANX rašė:

Čiukčia kalbasi su ismintingesniu pažystamu.
Čiukčia sako:
-Aš tai planuoju skrist y afrika...
-Ką tu gal durnas?!Afrikoj ant pavėsio 40+ laipsniu karščio!
-Nu čiukčia ne durnas, čiukčia ant pavėsio nestoves neutral

Prie to pacio :
Žiūrėjo čiukčia "Marlboro" reklamą ir nusipirko arklį.

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#28 2010-07-15 05:12

Re: Anekdotų skyrelis

Čiukčia ateina irgi į polikliniką, šlapimo priduot:
-Laba diena, čiukčia šlapimo priduot atėjo
-Nu duok, - sako seselė
Ir taip čiukčia nuo grindų pasiėmęs padeda ant stalelio trilitraini sklidina sklidina primyžta, sesele taip pažiūri ir sako:
-Ne nu tu **** čiukča duodi, tai išvis reikėjo dar prišikt į lagaminą ir atnešt
Čiukčia mosteli pirštu ir sako:
-Ooo kaip žinodamas!

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#29 2010-07-15 07:39

Re: Anekdotų skyrelis

Grįžta namo čiukčė ir sako:
-Mes dabar gyvensim kaip turtuoliai. Pažiūrėk, lempą turim!
Žmona atsako:
-Kvaily, juk mes elektros neturim!!!
Čiukčia atsako:
-Aaa... Čiukčia nedurnas - ir rozetę nusipirkau!!!



Sykį Maskvoje taksistas uždavė čiukčiai mįslę:
- Kas mano mamos sūnus, bet ne mano brolis?
- Nežinau.
- Aš pats.
Grįžo čiukčia namo ir pasakoja mįslę:
- Kas mano mamos sūnus, bet ne mano brolis?
- Nežinom.
- Maskvos taksistas.


Grįžta čiukčiaus kaimynas su šunimi iš
ančių medžioklės.Parsineša krūvą ančių.
Kitą dieną čiukčius paprašė pas kaimyną
paskolinti šunį-užsimanė ir jis ančių
susimedžioti.
Vakare čiukčius grįžta iš medžioklės vi-
sas purvinas,nusikalęs.Šuo jau nepaeina-
čiukčius jį parvelka už uodegos.
-Tai kur antys,klausia kaimynas?
-Nieko nesuprantu,sako čiukčius.Arba tos
antys per aukštai skrenda,arba aš to
šuns nedametu.hmm

Neprisijungęs

 
Blossom
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-05-28
Žinutės: 748
Atsiliepimai: 0

#30 2010-07-15 08:23

Re: Anekdotų skyrelis

Trys pelės bare giriasi kuri kietesnė:
- Aš valgau žiurkių nuodus,- sako pirmoji.
- Čia tai dar nieko. Aš valgau sūrį nuo pelėkautų,- sako antroji. O trečioji pelė atsistoja ir ruošiasi eiti. Kitos dvi klausia:
- Kur eini?
- Ai, namo katino dulkinti.

big_smile man sitas geriausias big_smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#31 2010-07-15 11:45

Re: Anekdotų skyrelis

Eina du varžtai gatve. Nutarė užsukti į barą. Užsisakė tepalo. Išgėrę patraukė toliau. Staiga vienas sako kitam:
- Einam veržlių susirasim.
- Kad jas skradžiai, dar rūdžių pasigausim...


Susitinka 3 vyrai bare. Visi jau gerokai įkaušę. Vienas sako:
- Jei mes su žmona nors kartą per savaitę pasimylim - tai jau gerai...
Antras sako:
- Tai tau dar pasisekė! Va, aš saviškę jei karta į mėnesį padarau - džiaugiuosi!
Trečias sako:
- Taigi jums nerealiai sekasi! O jei mano žmona nemiegotų išsižiojusi - pas mane visai sexo nebūtų!


Šliaužia du partizanai į žvalgybą. Rankomis kabinasi. Pirmasis pakelia ranką ir sako:
-Aš į šūdą įlipau.
Antrasis pradeda garsiai juoktis. Pirmasis užkemša jam burną ranka ir sako:
-Tyliau, dar išgirs.


"Aš myliu tave" - sako lietuviai...
"I love you" - sako anglai...
Ir tik kiniečiai tylėdami daro savo darbą...

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#32 2010-07-15 11:47

Re: Anekdotų skyrelis

elijus rašė:

Šliaužia du partizanai į žvalgybą. Rankomis kabinasi. Pirmasis pakelia ranką ir sako:
-Aš į šūdą įlipau.
Antrasis pradeda garsiai juoktis. Pirmasis užkemša jam burną ranka ir sako:
-Tyliau, dar išgirs.

Super šitas big_smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#33 2010-07-15 12:40

Re: Anekdotų skyrelis

man tai sitas labai patinka big_smile

Caraitis Ivanas pabučiavo varlę...
Paskui šoko ant Vilko pilko...
Dar po kurio laiko pasigavo Stebuklingąją paukštę... Na nebuvo tam prakeiktam miške moterų, nebuvo!!!

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#34 2010-07-15 12:55

Re: Anekdotų skyrelis

Joja du kaubojai, apiplėšę banką. Pas abu lygiai po milijoną dolerių. Staiga vienam šauna į galvą mintis, kad būtų gerai turėt daugiau nei jo partneris.
-Džonai, kertam iš 10.000$, kad aš šitą arklio šūdo krūvą suėsiu.
-Na kertam.
Bilas nušoko nuo arklio ir surijo krūvelę. Niekur nesidėsi, Džonas atskaičiavo pinigus ir atidavė draugui. Kažkaip abydna pasidarė, kad prarado pinigus. Gal Bilas dabar turtingiausias kaubojus Amerikoje!
-Klausyk, Bilai. Man atrodo nieko tu čia stebuklingo nepadarei. Už 10.000$ ir aš suėsčiau.
-Ok, kertam iš tiek pat, kad nesuėsi.
Paspaudė rankas, prijojo arklio krūvą, Džonas nušoko nuo arklio, surijo. Bilas grąžino 10.000$
Joja abu. Tyla. Burnoj kaip subinėj.
-Klausyk, Džonai, aš dabar galvoju... Man atrodo, kad mes būsim už dyką šūdo prisiėdę...

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#35 2010-07-15 12:58

Re: Anekdotų skyrelis

Butelis rašė:

Joja du kaubojai, apiplėšę banką. Pas abu lygiai po milijoną dolerių. Staiga vienam šauna į galvą mintis, kad būtų gerai turėt daugiau nei jo partneris.
-Džonai, kertam iš 10.000$, kad aš šitą arklio šūdo krūvą suėsiu.
-Na kertam.
Bilas nušoko nuo arklio ir surijo krūvelę. Niekur nesidėsi, Džonas atskaičiavo pinigus ir atidavė draugui. Kažkaip abydna pasidarė, kad prarado pinigus. Gal Bilas dabar turtingiausias kaubojus Amerikoje!
-Klausyk, Bilai. Man atrodo nieko tu čia stebuklingo nepadarei. Už 10.000$ ir aš suėsčiau.
-Ok, kertam iš tiek pat, kad nesuėsi.
Paspaudė rankas, prijojo arklio krūvą, Džonas nušoko nuo arklio, surijo. Bilas grąžino 10.000$
Joja abu. Tyla. Burnoj kaip subinėj.
-Klausyk, Džonai, aš dabar galvoju... Man atrodo, kad mes būsim už dyką šūdo prisiėdę...

nykstys

Neprisijungęs

 
Blossom
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-05-28
Žinutės: 748
Atsiliepimai: 0

#36 2010-07-15 13:03

Re: Anekdotų skyrelis

Bardo rašė:

Butelis rašė:

Joja du kaubojai, apiplėšę banką. Pas abu lygiai po milijoną dolerių. Staiga vienam šauna į galvą mintis, kad būtų gerai turėt daugiau nei jo partneris.
-Džonai, kertam iš 10.000$, kad aš šitą arklio šūdo krūvą suėsiu.
-Na kertam.
Bilas nušoko nuo arklio ir surijo krūvelę. Niekur nesidėsi, Džonas atskaičiavo pinigus ir atidavė draugui. Kažkaip abydna pasidarė, kad prarado pinigus. Gal Bilas dabar turtingiausias kaubojus Amerikoje!
-Klausyk, Bilai. Man atrodo nieko tu čia stebuklingo nepadarei. Už 10.000$ ir aš suėsčiau.
-Ok, kertam iš tiek pat, kad nesuėsi.
Paspaudė rankas, prijojo arklio krūvą, Džonas nušoko nuo arklio, surijo. Bilas grąžino 10.000$
Joja abu. Tyla. Burnoj kaip subinėj.
-Klausyk, Džonai, aš dabar galvoju... Man atrodo, kad mes būsim už dyką šūdo prisiėdę...

nykstys

big_smile geras sitas

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#37 2010-07-15 13:24

Re: Anekdotų skyrelis

Skrenda blondine lektuvu, salia sedi advokatas. Kelione ilga, tam nuobodu pasidare, sako blondinei:
- Atsiprasau, gal sutiktumet su manim pazaisti toki zaidima, as uzduodu klausima, jei neatsakot duodat man 5 zalius, jei atsakot as duodu jums 5 zalius. Ir taip paeiliui klausinejam.
- Tai, kad as, zinokit, nesu labai protinga, gal nezaidziam, nes pralaimesiu - sako blondine ir nusisuka pro langa ziuret.
Advokatas po keliu minuciu vel sako:
- Pabandom taip, jei jus atsakot, duodu jums 5000 zaliu, jei neatsakot, man 5 duodat ir atvirksciai.
Nu blondine sutinka zaisti. Avokatas uzduoda klausima, blondine, aisku atsakymo nezino, duoda 5 zalius advokatui. Tada pati klausima uzduoda:
- Kas lipa i kalna keturiomis zaliomis kojomis, o nusileidzia trimis raudonomis?
Advokatas galvoja, nesugalvoja, lenda i interneta, draugams skambina, klausia; blondine uzmiega per ta laika. Po keliu valandu advokatas pazadina blondine, atskaiciuoja jai 5 gabalus, sako:
- Nu nors uzmusk, net neisivaizduoju. Koks atsakymas i tavo klausima?
Blondine istraukia 5 zalius, paduoda advokatui ir uzmiega.

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#38 2010-07-16 08:13

Re: Anekdotų skyrelis

I kalejimo kamera ieina naujas kalinys.
- sveiki oziai, - pasisveikina jis...
Kaliniai ilgai muse kol isaiskino, kad taip negalima sneketi, negerbi kitu.... Naujokas:
- tai iskarto galejot paaiskinti, o tai uzpuolet kaip gaidziai ...




Sedi du vyrai dangoraizio 25 aukste, baras. Vienas sako kitam:

-As isoksiu pro langa jei nori?

-Bet tu zusi.
...
-Ne, mane vejas pagaus ties desimtu aukstu ir ines i vidu.

-Netikiu!

Pirmas vyras ir issoko pro 25 auksto langa, ties desimtu aukstu
vejas ji inese i vidu, tas i lifta ir vel bare. Antras sugerovas:

-Savo akimis maciau, bet netikiu.

Pirmasis vel issoko. Grizes sako - tu pabandyk, matai kad veikia.
Barmenas krato galva. Antrasis vyrukas ir issoko, desimtas, astuntas,
antras, pirmas... . Barmenas pirmajam:

-Na tu ir durnas, supermene, kai prisigeri.

Paskutinį kartą taisė krepsas (2010-07-16 08:14)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#39 2010-07-16 08:38

Re: Anekdotų skyrelis

Butelis rašė:

Joja du kaubojai, apiplėšę banką. Pas abu lygiai po milijoną dolerių. Staiga vienam šauna į galvą mintis, kad būtų gerai turėt daugiau nei jo partneris.
-Džonai, kertam iš 10.000$, kad aš šitą arklio šūdo krūvą suėsiu.
-Na kertam.
Bilas nušoko nuo arklio ir surijo krūvelę. Niekur nesidėsi, Džonas atskaičiavo pinigus ir atidavė draugui. Kažkaip abydna pasidarė, kad prarado pinigus. Gal Bilas dabar turtingiausias kaubojus Amerikoje!
-Klausyk, Bilai. Man atrodo nieko tu čia stebuklingo nepadarei. Už 10.000$ ir aš suėsčiau.
-Ok, kertam iš tiek pat, kad nesuėsi.
Paspaudė rankas, prijojo arklio krūvą, Džonas nušoko nuo arklio, surijo. Bilas grąžino 10.000$
Joja abu. Tyla. Burnoj kaip subinėj.
-Klausyk, Džonai, aš dabar galvoju... Man atrodo, kad mes būsim už dyką šūdo prisiėdę...

big_smile

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#40 2010-07-16 09:53

Re: Anekdotų skyrelis

Butelis rašė:

Joja du kaubojai, apiplėšę banką. Pas abu lygiai po milijoną dolerių. Staiga vienam šauna į galvą mintis, kad būtų gerai turėt daugiau nei jo partneris.
-Džonai, kertam iš 10.000$, kad aš šitą arklio šūdo krūvą suėsiu.
-Na kertam.
Bilas nušoko nuo arklio ir surijo krūvelę. Niekur nesidėsi, Džonas atskaičiavo pinigus ir atidavė draugui. Kažkaip abydna pasidarė, kad prarado pinigus. Gal Bilas dabar turtingiausias kaubojus Amerikoje!
-Klausyk, Bilai. Man atrodo nieko tu čia stebuklingo nepadarei. Už 10.000$ ir aš suėsčiau.
-Ok, kertam iš tiek pat, kad nesuėsi.
Paspaudė rankas, prijojo arklio krūvą, Džonas nušoko nuo arklio, surijo. Bilas grąžino 10.000$
Joja abu. Tyla. Burnoj kaip subinėj.
-Klausyk, Džonai, aš dabar galvoju... Man atrodo, kad mes būsim už dyką šūdo prisiėdę...

Buteli nykstyslol

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#41 2010-07-16 17:37

Re: Anekdotų skyrelis

Sportininkas Žydrūnas Savickas, atnešė į polikliniką šlapimo mėginėly puslitrainyje. Daktarai antrą savaitę nepateikia tyrimo išvadų nes negali atsukti slovikėlio.

Pabėga žmogelis iš kalėjimo, kuriame praleido 15 metų. Įsilaužia į namą ieškodamas pinigų ir ginklų, bet aptinka jauna porelę lovoje. Jis liepia vyrui lipti iš lovos ir pririša prie kėdės. Rišdamas prie lovos merginą jis ant jos užlipa, biučiuoja kaklą, o paskui atsistoja ir nueina į vonią.
Kol jis būna vonioj, vyras pašnibždomis sako žmonai:
-Klausyk, jis yra pabėgęs kalinys - pažiūrėk į jo rūbus! Jis turbūt daug laiko praleido kalėjime ir daug metų nematė moters. Aš mačiau kaip jis bučiuoja tavo kaklą. Jei jis norės sekso, nesipriešink ir nesiskųsk, daryk ką tik jis lieps.
Patenkink jį kad ir koks jis tau būtų šlykštus. Jis turbūt yra labai pavojingas. Jei jis supyks, nužudys mus. Būk tvirta, brangioji. Myliu tave.
Į tai žmona atsako:
-Jis nebučiavo man kaklo. Jis man kuždėjo į ausį. Jis pasakį, kad yra gėjus ir mano jog tu esi simpatiškas ir dar paklausė ar mes turime vazelino. Aš jam pasakiau, kad vonioje turime. Būk tvirtas, brangusis. Aš irgi tave myliu.

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#42 2010-07-16 19:16

Re: Anekdotų skyrelis

sportuniversal rašė:

Sportininkas Žydrūnas Savickas, atnešė į polikliniką šlapimo mėginėly puslitrainyje. Daktarai antrą savaitę nepateikia tyrimo išvadų nes negali atsukti slovikėlio.

Pabėga žmogelis iš kalėjimo, kuriame praleido 15 metų. Įsilaužia į namą ieškodamas pinigų ir ginklų, bet aptinka jauna porelę lovoje. Jis liepia vyrui lipti iš lovos ir pririša prie kėdės. Rišdamas prie lovos merginą jis ant jos užlipa, biučiuoja kaklą, o paskui atsistoja ir nueina į vonią.
Kol jis būna vonioj, vyras pašnibždomis sako žmonai:
-Klausyk, jis yra pabėgęs kalinys - pažiūrėk į jo rūbus! Jis turbūt daug laiko praleido kalėjime ir daug metų nematė moters. Aš mačiau kaip jis bučiuoja tavo kaklą. Jei jis norės sekso, nesipriešink ir nesiskųsk, daryk ką tik jis lieps.
Patenkink jį kad ir koks jis tau būtų šlykštus. Jis turbūt yra labai pavojingas. Jei jis supyks, nužudys mus. Būk tvirta, brangioji. Myliu tave.
Į tai žmona atsako:
-Jis nebučiavo man kaklo. Jis man kuždėjo į ausį. Jis pasakį, kad yra gėjus ir mano jog tu esi simpatiškas ir dar paklausė ar mes turime vazelino. Aš jam pasakiau, kad vonioje turime. Būk tvirtas, brangusis. Aš irgi tave myliu.

big_smilebig_smilebig_smile superinis.

Neprisijungęs

 
Stangperis
buvęs Algimantas
Registravosi: 2008-08-19
Žinutės: 543
Atsiliepimai: 0

#43 2010-07-16 23:25

Re: Anekdotų skyrelis

per ziaurei cia lol

Neprisijungęs

 
KLaudas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-01-17
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#44 2010-07-17 05:05

Re: Anekdotų skyrelis

Lovoj po karšto sekso guli vyras su moterim.
Moteris galvoja:
– Kodėl jis manęs nebučiuoja? Kodėl jis su manim nešneka? Kodėl jis apskritai į mane net nežiūri??? Guli įsmeigęs akis į lubas ir apie kažką įtemptai galvoja… Gal kažką ne taip padariau? Gal ką nors per daug padariau?? Gal jam tai nepatiko???? O gal jis manęs nebemyli???? Tikriausiai jau turi kažką kitą!!!
Vyras tuo metu (galvoja, žiūrėdamas į lubas):
– Hm… musė… musė… blee, nesuprantu – kaip ta musė prie lubų žemyn galvą prisikabina ir dar vaikščioti sugeba???

Paskutinį kartą taisė KLaudas (2010-07-17 05:07)

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#45 2010-07-17 13:25

Re: Anekdotų skyrelis

Šiandien ryte važiavau į darbą magistrale Kaunas-Klaipėda. Man iš kairės pasivijo moteris, vairuojanti visiškai naują BMW maždaug 200 kilometrų per valanda greičiu. Ji veik prisiplojusi veidu
žiūrėjo į užpakalinio vaizdo veidrodėlį ir dažėsi blakstienas. Akimirką į ją užsižiūrėjau, o kai pažvelgiau įdėmiau į kelią, pamačiau, kad moters automobilis jau veik iškrypo iš savo eismo juostos ir ima spausti mane į kelkraštį. Vairuotoja ir toliau rūpinosi makiažu. Nors aš iš tiesų narsus žmogus, prisipažinsiu, truputį išsigandau ir kryptelėjau vairą taip, kad iš dešinės mano rankos iškrito elektrinė skutimosi mašinėlė ir išmušė mėsainį, kurį laikiau kitoje rankoje. Stengiantis keliais ištiesinti automobilio kryptį nuo ausies nuslydo mobilusis telefonas ir įkrito į karštą kavos puodelį, stovintį man tarp kojų. Kava išsilaistė ir nuplikino pačias brangiausias mano kūno vietas, telefonas sugedo ir negalėjau baigti įdomios diskusijos.

Štai kodėl aš ir nekenčiu vairuojančių moterų. smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#46 2010-07-18 15:54

Re: Anekdotų skyrelis

Naktį kapinėse sėdi putikas ir rūko žolę. Čia iš po žemių išlenda numirėlis ir pamato putiką.
Nusprendžia jį išgąsdinti. Prieina prie jo:
- Duok rūkyt.
Putikas pažiūri į jį:
- Na imk.
Numirėlis įtraukė dūmą, grąžino suktinę ir nuėjo į šoną. Kažkodėl jo neišgąsdinau, galvoja. Nuplėšia nuo veido odą, subraižo krūtinę ir vėl prieina prie jo
- Duok rūkyt.
Putikas žiūri į jį:
- Na imk, ką jau čia.
Numirėlis įtraukė dūmą ir vėl nuėjo į šoną. Kaip gi man jį išgąsdinti? Nusiplėšė kojas, vieną ranką, nusisuko sprandą ir prišliaužia prie jo:
- Duok rūkyt.
Putikas įdėmiai pažiūri į jį:
- Ne, neduosiu.
- Kodėl?
- Tavo sveikatai tai neigiamai atsiliepia ir tai akivaizdžiai matosi, jej ką.




Tupi erelis ant uolos, žolę rūko. Užsitraukia, užsimerkia. Vienu momentu - šast ir krenta į bedugnę. Ir tik prie pat žemės išskleidžia sparnus, mosteli ir ramiai pakyla atgal ant uolos prie "kasiako".
Susidomėjo gandras. Prisiartino, sako:
- Ei, ereli. Na tu ir lengvabūdis. Duok ir man užsitraukt, aš irgi noriu pamėginti.
Tupi dabar dviese ant uolos, abu apsirūkę, užsimerkę. Ir tik vienu momentu abu kartu - šast nuo uolos į bedugnę. Krenta kaip akmenys. Tik prie pat žemės abu išskleidžia sparnus, erelis lėtai mosteli ir sklandžiai pakyla atgal, o gandras - ne koks pilotas, nors daugmaž sveikas, bet apsilamdęs velkasi į
savo pelkę. O čia vilkas viską pamatė, užsinorėjo pūst, pas erelį ant uolos užlipo:
- Ei, ereli, na tu ir lengvabūdis. Ką čia rūkai, duok ir man apsipūst.
Vėl dviese ant uolos. Užsitraukia, užsimerkia. Ir vienu momentu - abu stačia galva nuo uolos žemyn!
Pusiaukelėje iki bedugnės pabaigos erelis vieną akį pramerkia ir klausia:
- Vilke, o tu apskritai ar turi sparnus?
Vilkas pramerkia akį:
- Ne.
- Che che che, na tu ir lengvabūdis, vilke...





Po medžiu guli apsirukęs ganjaman'as, svaigsta.
Prie jo prieina mentas, susinervina, atseit, kaip čia tu "dredas nususęs" guli apsirukęs po medžiu, viešoj vietoj, ir t.t. Ir ima daužyt apsirūkėlį, daužo tol kol užmuša. Ganjaman'as nukeliauja pas Dievą, Dievas jam sako:
- Geras žmogus buvai- niekam blogo per gyvenimą nepadarei, na čia tave mentas nepelnytai užmušė, tai suteiksiu tau dar vieną šansą.
Grįžta ganjaman'as į žemę, ir vėl žinoma apsirūko žolės, vėl po tuo pačiu medžiu sminga. Vėl ateina mentas, dar labiau susinervina, sako:
- Kaip tu čia antrą kartą guli po tuo medžiu, juk aš tave jau užmušiau lyg ir, dar mažai?
- Nu ne, nu taip, nu buvau pas Dievą gi, jis mane gražino atgal, nes dar nebuvo atėjęs mano laikas,- atsako ganjaman'as. Mentas visai pakvaišta ir vėl uždaužo apsirūkėlį negyvai. Tas aišku vėlgi patenka į dangų, jį Dievas vėl gražina atgal.
Vėl ta pati istorija pasikartoja ir trečią kartą. Tik jau trečią kart mentas sako ganjaman'ui:
- Va, dabar aš tave vėl užmušiu, bet kai pateksi pas Dievą, kad vėl tai nepasikartotų, paprašyk, kad jis mane gražintų 2 metus atgal, nes tada nesutvarkiau keleto reikaliukų ir dar dabar patruliu dirbu blyn.
- Gerai, paprašysiu,- atsako ganjaman'as. Na, jis vėl užmušamas. Vėl patenka pas Dievą, ir sako:
- Čia mentas manes paprašė, kad gražintumėt jį 2 metus atgal. Dievas atsako:
- Va ten prie lango už užuolaidėlės yra tokia virvelė, patrauksi ją kartą – mentas griš metus atgal, patrauksi 2 kartus- 2 metus .
Ganjaman'as išeina, negrįžta 10min., 20 min., 0,5h, Dievas susirūpina, nueina pažiurėt ką ten ganjaman'as taip ilgai veikia. Ir mato ten jis pūtikas stovi ir inirtingai tampo virvutę ir murma po nosim:
- AŠ TAVE, BEPROTI TU, PAS DINOZAURUS NUSIŲSIU, PAMATYSI TU TADA TEN, KAIP MAN SU JUMIS TOKIAIS GYVENT ĮMANOMA!!!!




Vilabadžio miestelyje stichinė nelaimė: dega kanapių laukai.
O vat Vilaribos miestelyje užtat šventė: vėjas pučia į jų pusę.




Eina ganjamanas gatve ir susitinka seną pažįstamą prekeivį:
- Labas. Gal turi ko? Nauja rūšis girdėjau atėjus yra.
- Yo, imk. Pabandyk, nauja ištikrųjų, ir nauja partija. Niekas dar nebandė. Juoda-balta vadinasi.
Pareina namo, susisuka jointuką, ir nieko... dar vieną džointuką... dar vieną, vis vien nieko.
- Šūdas, susinervinau, reikia parūkyti cigarečių.
Išėjo į balkoną, užtraukė dūmą ir staiga juoda akyse, o po to balta, po to dar syki ir dar syki... Ir taip septynis kartus.
Parėjo į kambarį atsisėdo ant sofos susiėmė už galvos ir garsiai sako:
- Einu aš į miestą gal
- Eik, eik, prasivaikščiok, kaulus pramankštink - sako mama, - o tai kaip utiutiu visą savaitę balkone nejudėdamas prastovėjai!





Pirma valanda nakties. Skambutis į lietuviško miestelio Dzūkijoje, gaisrinę. Neaiškaus vyro neaiškus balsas:
-Sveiki. Klausykite, prieš 2 metus pas mane kanapės buvo. Galvutės storos kaip arbūzai, o drębia... Sąmonės per 10 sekundžių netekau...
-Atsiprašau, kur jūs skambinote? Čia gaisrinė. - ir padėjo ragelį.
Po 5 minučių vėl:
-Sveiki. A va čia praeitais metais irgi neblogai kanapės užderėjo. Storis kaip pomidorų, bet kerta, uiiij... Iš kojų verčia...
-Aš kartoju: čia gaisrinė!
Ir vėl po 5 minučių
-Ne! Klausykit chebra, baikit juokus! Tai va šitais metais kanapės prastai užaugo. Mažos, sausos galvos ir apsirūkymo beveik jokio...
-Klausykite!!! Aš jums trečią kartą kartoju!! Čia priešgaisrinė tarnyba! Ko jūs prisiknisot prie mūsų su savo kanapėm?!
-Tai dabar kaimyno namas dega, tai aš noriu įspėti, kad jūs į mano lauką neužvažiuotumėte!!!...



Trys diedukai, trys anūkai

Kaimas. Saulė leidžiasi taip lėtai. Ant prieklėčio sėdi trys diedukai.
- Įdomu, įdomu, kuo gi bus mūsų anūkėliai?
Vienas sako:
- Maniškis toli eis, toli eis. Žinok, tik grįžta iš mokyklos, už švirkšto ir sau į veną. Į daktarus taiko, miestan važiuos.
Kitas sako:
- Mano ne, maniškį prie žemės traukia. Tik žemė įšyla, jisai ir sodina, ir sodina. Tai kanapes, tai aguonas. Bus agronomas. Filosofuoja, daug mąsto, šneka įdomiai.
Trečias sako:
- Maniškis tai ant vairuotojo traukia, ant vairuotojo.
Antras senukas suraukęs antakius:
- Kaip tai? Baik, Petrai, meluot. Juk taviškis, sakė, mašinų nemėgsta.
Trečiasis senukas Petras:
- Taip tik sako, o iš tikrųjų, parbėga iš mokyklos, į garažą, skudurą į benziną, prie veido ir ... "važiuojam". Girdėjau gi anakart kaip su taviškiu, gi, šnekejosi.

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#47 2010-07-22 05:04

Re: Anekdotų skyrelis

Nusipirko bičas mėnesiui kelialapį į nudistų koloniją. Na prie įėjimo parodė ta kelialapį, jam sako:
- Prašome nusirengti ir eikite į teritoriją...
Nusirengė, įėjo... Vaikšto sau, dairosi - ir tada prieš save pastebėjo nenusakomo grožio merginą. Savaime suprantama vidurinė koja tuoj pat pakilo į agresyvų režimą. Mergina tuo metu prieina prie bičiuko ir sako:
- Jūs mane kvietėte?
- Ne...
- Jūs, matyt, naujokas... Tai va - čia taip priimta. jei pas vyrą šalia moters erekcija - skaitoma, kad jis ją pakvietė...
Tada ji paėmė jam už stovinčio daikto ir nusivedė į savo kambarį ir ten jie aistringai pasimylėjo. Po kurio laiko bičas, laimingas ir patenkintas, išėjo iš jos kambario ir nuėjo į dušą nusiprausti. Prausiasi, niuniuoja kažką - ir staiga garsiai garsiai pabezdėjo... Iš karto į dušo kambarį prisistatė toks didelis ir plaukuotas ambalas su dar didesniu stovinčiu prietaisu:
- Tu mane šaukei?
- Ne! Ne!...
- Aaa. Tu matyt naujokas...

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#48 2010-07-22 05:05

Re: Anekdotų skyrelis

Išmetė vyrą iš darbo. Eina jis namo piktas piktas ir galvoja: “Nu jau kad duosiu žmonai velnių, tai duosiu, viską išliesiu, tik rasiu prie ko prisikabinti, ir atrašysiu už viską! Va pavyzdžiui, jei mano šlepetės nestovės prie durų tiesiai vienoje linijoje, idealiai tiesiai, tai aš jai parodysiu, oi bus!”
Grįžta, žmona atidaro duris. Žiūri vyras - nugi šlepetės stovi tiesiai viena prie kitos, idealiai, nėra kaip prikibti.
“Nu, velnias, nepavyko, - galvoja. - na gerai, dabar jei nebus man ko skaniai pavalgyti, tada jau pakelsiu tokį skandalą, kad bus linksma”
Įeina į virtuvę, o ten - ir salotų priruošta, ir kotletų pridaryta, ir pyragas iškeptas, žodžiu, valgyti pilną - nėra ką sakyti. Žmona stovi prie durų pagal komandą “ramiai”. Vyras jai:
- Išjunk šviesą!
Ta tik “čik” tuoj - išjungė.
- Įjunk!
“Čik” - įjungė.
- Išjunk!
“Čik”
- Įjunk!
“Čik”
Vyras:
- Tu čia bjaurybe kam signalus siunti?!!!

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#49 2010-07-25 06:37

Re: Anekdotų skyrelis

Mergina tamsų vakarą grįžta namo ir pamato, jog ją seka vyro siluetas. Na jinai paspartina žingsnį tačiau tai jai nepadeda. Na šešėlis nuseke ją iki lifto, stovi abudu tamsioje laiptinėje, nieko nesimato. Mergina baugščiai klausia vyriškio:
- As važiuoju į 5 aukštą, jūs, ko gero, taip pat?
Vyras pritariamai mykia. Atvažiuoja liftas, šviesa jame nedega, maža to jis užstringa tarp aukštų. Mergina vėl klausia vyro:
- Klausykit, o jus nesiruošiat manęs prievartaut?
- Ne
- Nu tada leikit as jums pa**ulpsiu.
Na mergina padarė viska kaip reikia ir prašo vyro cigaretės. Jis jai duoda cigaretę ir staiga liftas pradeda vaziuoti, užsidega šviesos:
- OLIA???
- TĖTE???
- TU RŪKAI!!!

Neprisijungęs

 
rrokas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 311
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#50 2010-07-25 12:13

Re: Anekdotų skyrelis

arbatos megejams:
per daug negerkite karstos arbatos nes-
sproks slapimo pusle, nusiplikysit kojas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net