Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2201 2012-06-19 19:45

Re: Sporto medikas, klauskite!

metanis rašė:

Sveiki. Kokios gali buti priezastys ir pasekmes skrandzio skleidziamu garsu? Na ta prasme gurguliuoja ir panasiai.

gal ne skrandis gurguliuoja? smile gal zarnas pucia? reik ieskoti priezasciu... netinkamas maistas, letinis uzdegimas ir pan. kreipkis i gastroenterologa. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2202 2012-06-19 19:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

Dzinas rašė:

Sporto medicas dinges

taip taip! paskendes...darbuose... smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2203 2012-06-19 19:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

AndreeE rašė:

Sveiki, taigi kiekviena diena begioju, darau pratimus šokinėjimui, fullbody 3 kartus į savaitę, ir pastebėjau kad kojoms tenka didelis kruvis, gal kokie vaistai, ar tabletės kurias galėčiau vartot sportuojant kad apsaugoti sanarius, kremzles?? nes senatvėj nesinori lovoj gulėti. Turiu vitamino C nupirkes. Ar verta dar nupirkt kalcio,magnio ir žuvų taukų?ar jie padės? . ką dar pasiūlytumėte kremzlių ir sąnarių apsaugojimui?

gera profilaktina ir protingas sportavimas - geriausia apsauga nuo sanariu devejimosi. vitaminas c nepades. flexit drink - gali megint. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2204 2012-06-19 19:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Duellist rašė:

Sveiki, turejau kojos kelio trauma, buvo isnirus girnele, dabar lenkiant koja girgzda visa laika sanaris, bet jokio skausmo nejauciu, tai rimta? kaip galeciau panaikint ta girgzdejima? ar cia iprastas dalykas po tokios traumos?

greiciausiai bus ir girneles kremzles pasidevejimas. svarbiausia dabar, kad neperkrautum sanario svoriu. begimas nelabai gerai tavo sanariui, todel rekomenduoju rinktis dvirati. svarbiausia gerai pries sporta sutepti sanari be kruvio, pvz.: dviratis. skausmas - zenklas, kad perkrauni sanari. atlikinek ir gerus keturgalvio raumens tempimus pries ir po treniruotes. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2205 2012-06-19 19:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

Keinas rašė:

Kelio sanari skauda. Gal kas zinot geru gydymo metodu ? Kompresa gal koki ? Pries keles savaites buvau nuejes pas daktarus, padare nuotrauka sako gremzles ok israse voltaren ir paleido. Visa tutele sutepiau kaip skauda taip skauda ;/

atvaziuok pas mane, paziuresim... skaudet gali del raumenu perkrovos. atvaziuok pas mane arba ieskok reabilitologo salia gyvenamosios vietos. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2206 2012-06-19 19:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

smekla rašė:

Sveiki, darant pratimus bicepsui, pradeda skaudeti dilbi nejuokingai... Gal butu kokiu patarimu ?

pamazink svori. bicepsas stiprus, o dilbis dar nepasiruoses tiek kelti. galbut skauda ir bicepso sausgysle. perkrauni, manau...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2207 2012-06-19 19:55

Re: Sporto medikas, klauskite!

AndreeE rašė:

ką reiškia traškėjimas sąnariuose? pvz. šiandien sėdėjau valgiau, o kai atsistojau abiejuose kalėnuose sąnariai sutraškėjo , tai blogai? ankščiau kai dar ne bėgiojau ir nedariau air alert 3 nebuvo tokio traškėjimo. draugai paima pirštus patraukia ir sutraška ir ne tik pirštus o pas mane niekada neišeidavo. traškėjimas tai gerai ar blogai?

nera labai gerai traskejimas, nes rodo, kad yra defektas sanariniame pavirsiuje. jei neskauda, gydytojai traskejimo negydo. jei skauda, pradeda ieskot priezasciu.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2208 2012-06-19 19:56

Re: Sporto medikas, klauskite!

tas rašė:

atsisesk ant stalo ir supk kojas, bet tik vos vos (5 cm), tipo daryk labai mazos amplitudes judesius, ir kuo ilgiau tuo geriau. sanariui reikia judejimo.
jei neskauda, mink dvirati, tik letai
dar vartok linu semenu alieju.

Keinas rašė:

Kelio sanari skauda. Gal kas zinot geru gydymo metodu ? Kompresa gal koki ? Pries keles savaites buvau nuejes pas daktarus, padare nuotrauka sako gremzles ok israse voltaren ir paleido. Visa tutele sutepiau kaip skauda taip skauda ;/

pritariu! puikiai sutepa sanari sitas pratimelis. pasupti reikia kiekviena koja 50 - 100kartu.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2209 2012-06-19 19:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

AndreeE rašė:

Taigi jau 3 dieną jaučių ant dešinės kojo nedidelį skausmą ir nemalonų jausmą lyg spaudimas butu ten kojoje, na sunku paaiškint. taipogi kaip sulenkiu o po to noriu ištiest kojas sutraška jos, nors ankščiau to nebuvo.
šitoj foto raudonai pažymėta kur skausmas >>>>

http://img403.imageshack.us/img403/7665/kojos.jpg


nuo vaikystės ant dešinės kojos yra 2 vienos išsikišusios, prieš 3-4metus buvau pas daktarą pasakė nieko rimto, toks gimiau, skausmu niekad nebuvo toj vietosj
va foto>>>

http://img685.imageshack.us/img685/2303/p1040467g.jpg

gal padėtu toj vieto elastinį-medicininį tvarsti uždėti nes rytoj einu bėgiot taigi bus krūvis kojoms o traumos nesinori. Patarkit, gal dėl Ail Alert 3 programos tai? darau ja jau 3 savaites. o gal dėl to kad ant asfalto begioju?nuo rytojau pereinu begioti ant smelėtu takeliu, ar tai padės apsaugot sąnarius?

manau perkrovei hamstringus, kad skauda toj vietoj keli. prasitempk gerai uzpakalinius slaunies raumeni. daugiau reiktu ziuret.
venos issokusios. tai gali buti paveldeta. sportininkai dedasi kompresines kojines sportuojant, kad maziau rysketu venos. ateityje gali prireikti operacijos, jei susidarys mazgai.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2210 2012-06-19 20:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

Neblo rašė:

Sveikas sportomedike, reikia tavo pagalbos. Man yra pripažinta osteochondrozė, taigi būtų gerai, kad pasakytum kokių pratimų nedaryti iš šitos programos:http://pump.lt/3-ju-dienu-programa-spor … s-namuose/

M traukos, Spaudimas iš priekio / arba už galvos ir siaip venk asines stuburo apkrovos, geriau apdirbk tuos raumenis horizontalioje padetyje. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2211 2012-06-19 20:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kykas rašė:

Sveiki,
gal ir žioplas klausimas, bet...
Kur ir pas ką Kaune būtų protingiausia kreiptis tyrimams ir konsultacijoms?

Dėl senos stuburo traumos (7 slankstelio spaustinis lūžimas) būtų gerai, kad pakonsultuotų dėl  galimų atlikti pratimų.
Dėl prieš metus opreruotos čiurnos  (buvo atskilusių apkalkėjusių atplaišų+ šlifavo paviršius), jaučiasi ribotas judesys, norėčiau sutvirtint.
Ir Dėl dabartinės kelio traumos- buvo aštrus skausmas (traukiant štangą į preso apačia per daug pasvirau į priekį, matyt ir apsikrovė sąnarys), dabar antra savaitė nemalonus jausmas, bijau kad bėda progresuoja...

Dėl pernykščių fokusų, kai daktarai pusę metų viens nuo kito stumdė ir tepaliukais gydė (tuo tarpu po mėnesio vaikščiojimo pas daktarus aš jau tik su ramentais bepaėjau), bei visų kitų "lietuviškų" viešai/slaptų niuansų- nesinori vaikščiot bet kur, pas bet ką, nes naudos nu visai jokios.

Realiai būsiu labai dėkingas už informacija wink

Gediminas Tankevicius dirba klinikose sporto medicinos kabinete. puikus gydytojas tikrai tures, ka tau patarti. Sekmes!

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#2212 2012-06-19 20:05

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

AndreeE rašė:

Taigi jau 3 dieną jaučių ant dešinės kojo nedidelį skausmą ir nemalonų jausmą lyg spaudimas butu ten kojoje, na sunku paaiškint. taipogi kaip sulenkiu o po to noriu ištiest kojas sutraška jos, nors ankščiau to nebuvo.
šitoj foto raudonai pažymėta kur skausmas >>>>

http://img403.imageshack.us/img403/7665/kojos.jpg


nuo vaikystės ant dešinės kojos yra 2 vienos išsikišusios, prieš 3-4metus buvau pas daktarą pasakė nieko rimto, toks gimiau, skausmu niekad nebuvo toj vietosj
va foto>>>

http://img685.imageshack.us/img685/2303/p1040467g.jpg

gal padėtu toj vieto elastinį-medicininį tvarsti uždėti nes rytoj einu bėgiot taigi bus krūvis kojoms o traumos nesinori. Patarkit, gal dėl Ail Alert 3 programos tai? darau ja jau 3 savaites. o gal dėl to kad ant asfalto begioju?nuo rytojau pereinu begioti ant smelėtu takeliu, ar tai padės apsaugot sąnarius?

manau perkrovei hamstringus, kad skauda toj vietoj keli. prasitempk gerai uzpakalinius slaunies raumeni. daugiau reiktu ziuret.
venos issokusios. tai gali buti paveldeta. sportininkai dedasi kompresines kojines sportuojant, kad maziau rysketu venos. ateityje gali prireikti operacijos, jei susidarys mazgai.

gal žinai kokiu pratimuku uzpakalinių slaunies raumenu patempimui prieš treniruotę?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2213 2012-06-19 22:33

Re: Sporto medikas, klauskite!

AndreeE rašė:

sportomedikas rašė:

AndreeE rašė:

Taigi jau 3 dieną jaučių ant dešinės kojo nedidelį skausmą ir nemalonų jausmą lyg spaudimas butu ten kojoje, na sunku paaiškint. taipogi kaip sulenkiu o po to noriu ištiest kojas sutraška jos, nors ankščiau to nebuvo.
šitoj foto raudonai pažymėta kur skausmas >>>>

http://img403.imageshack.us/img403/7665/kojos.jpg


nuo vaikystės ant dešinės kojos yra 2 vienos išsikišusios, prieš 3-4metus buvau pas daktarą pasakė nieko rimto, toks gimiau, skausmu niekad nebuvo toj vietosj
va foto>>>

http://img685.imageshack.us/img685/2303/p1040467g.jpg

gal padėtu toj vieto elastinį-medicininį tvarsti uždėti nes rytoj einu bėgiot taigi bus krūvis kojoms o traumos nesinori. Patarkit, gal dėl Ail Alert 3 programos tai? darau ja jau 3 savaites. o gal dėl to kad ant asfalto begioju?nuo rytojau pereinu begioti ant smelėtu takeliu, ar tai padės apsaugot sąnarius?

manau perkrovei hamstringus, kad skauda toj vietoj keli. prasitempk gerai uzpakalinius slaunies raumeni. daugiau reiktu ziuret.
venos issokusios. tai gali buti paveldeta. sportininkai dedasi kompresines kojines sportuojant, kad maziau rysketu venos. ateityje gali prireikti operacijos, jei susidarys mazgai.

gal žinai kokiu pratimuku uzpakalinių slaunies raumenu patempimui prieš treniruotę?

youtube.com hamstring stretching

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#2214 2012-06-19 23:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas

Dėkui wink

PS.
Deja,
KMUK tinklapio duomenimis, Birželį sporto medicinos gydytojai atostogauja- abu (G. Tankevičius ir V. Trumpickas).
Gal dar kokių minčių ;(

Paskutinį kartą taisė Kykas (2012-06-20 10:53)

Neprisijungęs

 
Neblo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-16
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#2215 2012-06-21 15:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Norėjau paklaust ar slankstelių išvarža labai rimta?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2216 2012-06-21 21:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

Neblo rašė:

Norėjau paklaust ar slankstelių išvarža labai rimta?

ka turi omenyje? disko isvarza, ar slankstelio Smorlio isvarza?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2217 2012-06-21 21:54

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kykas rašė:

sportomedikas

Dėkui wink

PS.
Deja,
KMUK tinklapio duomenimis, Birželį sporto medicinos gydytojai atostogauja- abu (G. Tankevičius ir V. Trumpickas).
Gal dar kokių minčių ;(

Tankevicius ko gero dabar su moteru krepsinio rinktine, o Trumpickas - su vyru. Verta palaukt, nes visi siuo metu su rinktinemis dirba ir ruosiasi olimiadai.

Neprisijungęs

 
Neblo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-16
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#2218 2012-06-21 23:08

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Neblo rašė:

Norėjau paklaust ar slankstelių išvarža labai rimta?

ka turi omenyje? disko isvarza, ar slankstelio Smorlio isvarza?

Net nežinau, daktarė buvo nesenai sakius, kad esu didelis kandidatas į slankstelio išvaržą. Norėjau paklaust ar tai labai rimta..
Dar prie to pačio norėčiau paklausti ar turint osteochondroze galima atlikti pratimus ant skersinio ir ar būtų naudinga ant jo kabėti ?
Ačiū.

Paskutinį kartą taisė Neblo (2012-06-22 19:31)

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#2219 2012-06-22 08:56

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas
Palaukt aš aišku gal ir galiu. Tik neramina kelio trauma.

Sąnarys lyg ir kiek keistokai (laisvokai taip) jautėsi apšilimą darant (jau kuris laikas), bet nekreipiau dėmesio.
Po pritūpimų su štanga buvo kažkoks nemalonus jausmas, bet vėl neatkreipiau dėmesio.
O va traukiant štangą į preso apačią (po kelių dienų) per daug pasilenkiau priekin ir apsikrovė kelis.
Aštrus skausmas. Štangą aš aišku numečiau, bet ten kelio sąnaryje kažkas netaip.
Apibūdint nemoku, bet lyg ir kažkas nevietoj.
Pirštais spaudžiant kelio apačią (po girnele) koja lankstosi gana normaliai. O neprilaikant kažkaip lyg nenoriai, lankstosi, bet kažkaip nelabai maloniai.

Dabar vaikštau elastiniu bintu apsivyniojęs, tai visai pusė velnio judėt galima. Be binto automatiškai norisi šlubuot, nes keliant koją pasijunta tas keistumas sąnaryje... Patinimo nėra, skysčių jokių susikaupusių nejaučiu, skausmingų vietų irgi nėra, nu ir neskauda praktiškai visai (gal retkarčiais vos vos nemalonu, bet nieko tikrai skausmingo). Sukant koją atrėmus (duodant šiokią tokią šoninę apkrovą sąnariui) irgi kažkos nemalonus jausmas, po to norisi pirštais spaust kelio apačią ir palankstyt koją, tada lyg ir viskas sukrenta į savo vietas. Laikant ranką ant sąnario ir lankstant koją jaučiasi, kad jis ten  dirba nesklandžiai lyg smėlio būtų... Tiesiog nemoku aš kažkaip protingiau apibūdint.


Neramu, kad uždelsiau su daktarais jau (savaitė šiandien- kelias dienas galvojau nieko tokio ir praeis, dar kelias labai užimtas buvau) ir baisu, kad paskui nebūtų neigiamų pasėkmių, jei aš tarkim dar savaitę lauksiu... Pavojinga tai ar ne? Nemačius gyvai sunku/neina pasakyt?
Trumpai tariant nežinau ką daryt.  Bandyt registruotis pas Tankevičių ir laukt dar minimum svaitę, ar ait bet kur pas bet ką svarbu, kad greitai?

Neprisijungęs

 
Jureivis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-08-05
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#2220 2012-06-23 03:10

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas sporto medike. Turiu tokia beda. Nežinau kaip kovoti su strijomis. Turiu ju ant paties ir ant ranku. Ant ranku esancios nera ilgos ir placios todėl nelabai krenta i akis, bet ant peties esancios placios apie 0,5 cm ir platesnės ir ilgos po 5-7 cm. Tai nežinau ka daryti. Nusipirkau nėščioms moterims skirto kremo Pregnacare, bet nelabai jis man padeda. Užmiršau paminėti jos man dar raudonos ne baltos. Bučiau dekingas jei galėtum padėti.

Neprisijungęs

 
AndreeE
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-05-15
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#2221 2012-06-25 10:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

AndreeE rašė:

Taigi jau 3 dieną jaučių ant dešinės kojo nedidelį skausmą ir nemalonų jausmą lyg spaudimas butu ten kojoje, na sunku paaiškint. taipogi kaip sulenkiu o po to noriu ištiest kojas sutraška jos, nors ankščiau to nebuvo.
šitoj foto raudonai pažymėta kur skausmas >>>>

http://img403.imageshack.us/img403/7665/kojos.jpg


nuo vaikystės ant dešinės kojos yra 2 vienos išsikišusios, prieš 3-4metus buvau pas daktarą pasakė nieko rimto, toks gimiau, skausmu niekad nebuvo toj vietosj
va foto>>>

http://img685.imageshack.us/img685/2303/p1040467g.jpg

gal padėtu toj vieto elastinį-medicininį tvarsti uždėti nes rytoj einu bėgiot taigi bus krūvis kojoms o traumos nesinori. Patarkit, gal dėl Ail Alert 3 programos tai? darau ja jau 3 savaites. o gal dėl to kad ant asfalto begioju?nuo rytojau pereinu begioti ant smelėtu takeliu, ar tai padės apsaugot sąnarius?

manau perkrovei hamstringus, kad skauda toj vietoj keli. prasitempk gerai uzpakalinius slaunies raumeni. daugiau reiktu ziuret.
venos issokusios. tai gali buti paveldeta. sportininkai dedasi kompresines kojines sportuojant, kad maziau rysketu venos. ateityje gali prireikti operacijos, jei susidarys mazgai.

sūeiki taiį padariau pertrauka 1 savaite,bet skausmas nedingo nuėjau šendien begioti ir pradėjo skaudet wel.patarkit ką daryti?apšilimą darau prieš begiojima.bučiau dėkingar.

Neprisijungęs

 
Tadzius97
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-28
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#2222 2012-06-28 13:08

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gal patarsite ,kur ieskoti priezasties? Siaip esu plaukikas, treniruotumas pakankamai geras, jega ir istverme taip pat, bet plaukiant ilgesnes distancijas pradeda smarkiai skaudet visus raumenis. Tas pats buna ir esant ilgesnems varzyboms. Vartoju ir pakankamai baltymu, taip pat ir lankausi pas kinezeterapeuta. Net salej pries varzybs treneriai stengiasi duot minimalu kruvi, nes 'uzkala' raumenys. Esu girdejes kad taip gali but del negilaus kvepavimo kruvio metu? Patarkit, bandysiu viska smile Man 15 metu, o raumenynas kaip po geru poros metu fitneso treniruociu. Be plaukimo jokio kito sporto nelankau.

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#2223 2012-06-28 14:14

Re: Sporto medikas, klauskite!

Tadzius97 rašė:

Gal patarsite ,kur ieskoti priezasties? Siaip esu plaukikas, treniruotumas pakankamai geras, jega ir istverme taip pat, bet plaukiant ilgesnes distancijas pradeda smarkiai skaudet visus raumenis. Tas pats buna ir esant ilgesnems varzyboms. Vartoju ir pakankamai baltymu, taip pat ir lankausi pas kinezeterapeuta. Net salej pries varzybs treneriai stengiasi duot minimalu kruvi, nes 'uzkala' raumenys. Esu girdejes kad taip gali but del negilaus kvepavimo kruvio metu? Patarkit, bandysiu viska smile Man 15 metu, o raumenynas kaip po geru poros metu fitneso treniruociu. Be plaukimo jokio kito sporto nelankau.

sveikas, gal raumenys neatsistato?smile gal pabandyk nusipirkti BCAA grynu, ir vitaminu/mineralu ?smile

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#2224 2012-06-28 14:22

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kaip patempimus visokius reiketu gydyt? Pasitempiau riesa spaudimo metu, auksciausiam judesio taske greiciausiai kryptelejo i sona riesas, noriu kuo greiciau pasveikti. Is karto po treniruotes saldziau.

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#2225 2012-06-30 22:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

Netycia radau sporto medika smile turiu klausimeli - ar vartojant kreatina gali kepenys pasiligoti (suriebeti ir pan) ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net