Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#601 2011-03-13 19:10

Re: Sporto medikas, klauskite!

straikeriss rašė:

sportomedikas rašė:

straikeriss rašė:


vienam straipsnij skaiciau kad galima ir perdozuot jo ir tada buna ivairiu sutrikimu as dabar diasporal vartoju kai jo isgeriu pagereja savijauta ir miegu geriau bet baisu neperdozuot jo

neperdozuosi... su diasporal pasidaryk 2 sav uzkrova, padaryk 2 sav pertrauka... po to vel uzsikrauk, jei sunkios treniruotes...jei sportuoji maziau, gali po 2 sav vartojimo pasidaryti ir 3-4sav pertraukas... taip kad drasiai! wink

aisku. dar cia toki klausima prie to pacio turiu jei itempus tricepsa ar blauzda ja sutraukt pradeda tai cia magnio reiskia reikia?

Kazkas tokio, siaip gali mirkyt kojas tarp vandens su juros druska, gyditojai sako padeda.

Neprisijungęs

 
almantas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-13
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#602 2011-03-13 21:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

sporto medike, man 15 metu. nuo pirmos klases lankau dziudo. pastaruoju metu buwau daug pradejes sportuoti, ta prasme stengtis per dziudo, begioti, su stanga, hanteliais padirbėti. nusipirkau vitaminu, amino rugsciu ir baltymini kokteili. treneris sake kad jie pades, nera anabolikai ir pns. sestadieni nesusilaikiau ir per draugo gimtadieni paemiau 5-6 cierkas degtines, ir nedidele stikline sampano. biski apnese. noriu suzinoti ar tai tures itakos tolimensiam mano sportui. daugiau tikrai negersiu, bet esu girdejes, jog jei apnesa tai tolimesnis 3menesiu darbas neduos jokios naudos. mano klausimas; ar tai tiesa? per kiek laiko toks kiekis alkocholio iseis is mano organizmo? ar tolimesnis darbas tikrai neduos naudos? ka man daryti toliau, gal gerti daug mineralionio ar ka? patarkite. aciu

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#603 2011-03-13 21:33

Re: Sporto medikas, klauskite!

almantas rašė:

sporto medike, man 15 metu. nuo pirmos klases lankau dziudo. pastaruoju metu buwau daug pradejes sportuoti, ta prasme stengtis per dziudo, begioti, su stanga, hanteliais padirbėti. nusipirkau vitaminu, amino rugsciu ir baltymini kokteili. treneris sake kad jie pades, nera anabolikai ir pns. sestadieni nesusilaikiau ir per draugo gimtadieni paemiau 5-6 cierkas degtines, ir nedidele stikline sampano. biski apnese. noriu suzinoti ar tai tures itakos tolimensiam mano sportui. daugiau tikrai negersiu, bet esu girdejes, jog jei apnesa tai tolimesnis 3menesiu darbas neduos jokios naudos. mano klausimas; ar tai tiesa? per kiek laiko toks kiekis alkocholio iseis is mano organizmo? ar tolimesnis darbas tikrai neduos naudos? ka man daryti toliau, gal gerti daug mineralionio ar ka? patarkite. aciu

netrukdykit mediko su tokiom nesamonem, to alkocholio pas tave nei kvapo nebeliko jau, sportuok kaip sportaves, vartok kai vartojai, juk ne steroidus vartojai. zinau zmogu kur metana vartodamas ir degtines islenkdavo ir nieko big_smile

Neprisijungęs

 
almantas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-13
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#604 2011-03-13 21:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

aciu kad nuraminai, nes pergyvenau.

Neprisijungęs

 
WuKis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-30
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#605 2011-03-14 10:10

Re: Sporto medikas, klauskite!

Nuovargis kuris prasidėjo po sunkios treniruotės ir tesiasi jau pora savaičių. Miegu 8h, geriu 2-4l vandens, valgau kokybišką maistą. Geriu ir multivitaminus, bet nepasitikiu jais.. Taigi ko man trūksta? Aš žinau, kad kaško trūksta, kašką išprakaitavau, bet nenutuokiu ką... Gal jūs sportomedike, patarsit? Ką vartoti ar kas gali būti

Paskutinį kartą taisė WuKis (2011-03-14 10:10)

Neprisijungęs

 
vartotojas19
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-14
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#606 2011-03-14 13:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

besimatuojant bf pamaciau kad pas mane tik ~53% skysciu ar tai gali sukelt kazkokiu sutrikimu? Pavizdziui pablogejus kruvio tolerancija? Nes dabar greit uzdustu ir daznai galva skauda bet nezinau ar tai susije

Paskutinį kartą taisė vartotojas19 (2011-03-14 13:05)

Neprisijungęs

 
vartotojas19
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-14
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#607 2011-03-14 13:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

ir dar prie to pacio jei suvalgau tarkim sriubos grikiu ir ten buna apie puse litro gal daugiau pieno tai uz kokios valandos einu apie 3kartus kas ~15min i tuoleta ir slapimas buna skaidrus kaip vanduo tai cia gali but kazkokie slapimo sutrikimai?

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#608 2011-03-14 13:36

Re: Sporto medikas, klauskite!

vartotojas19 rašė:

ir dar prie to pacio jei suvalgau tarkim sriubos grikiu ir ten buna apie puse litro gal daugiau pieno tai uz kokios valandos einu apie 3kartus kas ~15min i tuoleta ir slapimas buna skaidrus kaip vanduo tai cia gali but kazkokie slapimo sutrikimai?

kai skaidrus tai viskas gerai, jei neskaidrus tai nepasisavina organizmas mineralu ar vitaminu ar baltymu.

Neprisijungęs

 
vartotojas19
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-14
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#609 2011-03-14 16:08

Re: Sporto medikas, klauskite!

159159 rašė:

vartotojas19 rašė:

ir dar prie to pacio jei suvalgau tarkim sriubos grikiu ir ten buna apie puse litro gal daugiau pieno tai uz kokios valandos einu apie 3kartus kas ~15min i tuoleta ir slapimas buna skaidrus kaip vanduo tai cia gali but kazkokie slapimo sutrikimai?

kai skaidrus tai viskas gerai, jei neskaidrus tai nepasisavina organizmas mineralu ar vitaminu ar baltymu.

bet ar gerai kad taip greit ir tiek dauk to skyscio pasisalina?

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#610 2011-03-14 16:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

159159 rašė:

vartotojas19 rašė:

ir dar prie to pacio jei suvalgau tarkim sriubos grikiu ir ten buna apie puse litro gal daugiau pieno tai uz kokios valandos einu apie 3kartus kas ~15min i tuoleta ir slapimas buna skaidrus kaip vanduo tai cia gali but kazkokie slapimo sutrikimai?

kai skaidrus tai viskas gerai, jei neskaidrus tai nepasisavina organizmas mineralu ar vitaminu ar baltymu.

big_smile kai skaidrus skysciu pakanka organizme , o kai neskaidrus , rudas, tada truksta skysciu, ir organizmas isvaro mineralus is organizmo, tai zenklas , kad mazai geri. tongue

Neprisijungęs

 
vartotojas19
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-14
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#611 2011-03-14 17:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

Mantas96 rašė:

159159 rašė:

vartotojas19 rašė:

ir dar prie to pacio jei suvalgau tarkim sriubos grikiu ir ten buna apie puse litro gal daugiau pieno tai uz kokios valandos einu apie 3kartus kas ~15min i tuoleta ir slapimas buna skaidrus kaip vanduo tai cia gali but kazkokie slapimo sutrikimai?

kai skaidrus tai viskas gerai, jei neskaidrus tai nepasisavina organizmas mineralu ar vitaminu ar baltymu.

big_smile kai skaidrus skysciu pakanka organizme , o kai neskaidrus , rudas, tada truksta skysciu, ir organizmas isvaro mineralus is organizmo, tai zenklas , kad mazai geri. tongue

o tai kodel tada kai matavaus bf buvo tik 53% vandens? ar pas sportuojancius ir turi but maziau vandens?

Neprisijungęs

 
Audrius_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-09
Žinutės: 41
Atsiliepimai: 0

#612 2011-03-14 17:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

Ar normalu, kad po treniruotės kraujospūdis 121 ir 49?

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#613 2011-03-14 18:23

Re: Sporto medikas, klauskite!

vartotojas19 rašė:

Mantas96 rašė:

159159 rašė:


kai skaidrus tai viskas gerai, jei neskaidrus tai nepasisavina organizmas mineralu ar vitaminu ar baltymu.

big_smile kai skaidrus skysciu pakanka organizme , o kai neskaidrus , rudas, tada truksta skysciu, ir organizmas isvaro mineralus is organizmo, tai zenklas , kad mazai geri. tongue

o tai kodel tada kai matavaus bf buvo tik 53% vandens? ar pas sportuojancius ir turi but maziau vandens?

Nesuk galvos, jei netroskina ten, slapimas skaidrus, tai neimk i galva ka ten rodo, daug ka ten gali rodyt. big_smile

Neprisijungęs

 
vartotojas19
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-14
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#614 2011-03-14 18:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Mantas96 rašė:

vartotojas19 rašė:

Mantas96 rašė:


big_smile kai skaidrus skysciu pakanka organizme , o kai neskaidrus , rudas, tada truksta skysciu, ir organizmas isvaro mineralus is organizmo, tai zenklas , kad mazai geri. tongue

o tai kodel tada kai matavaus bf buvo tik 53% vandens? ar pas sportuojancius ir turi but maziau vandens?

Nesuk galvos, jei netroskina ten, slapimas skaidrus, tai neimk i galva ka ten rodo, daug ka ten gali rodyt. big_smile

ok dekui;)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#615 2011-03-15 09:57

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki sportininkai ir medike, vis paskaitineju si foruma ir galvoju reik ir man paklaust. turiu tokia beda kad isvis nebetoleruoju fizinio kruvio, vos koks sunkesnis darbas iskart pavargstu, padustu spaudimas pakyla labai greit ir aukstai kartais ir pulsas aukstai pakyla ir sirdis pradeda permusinet, bet dazniausiai ne kruvio metu o po kruvio permusineja. Gal tai del to kad dirbu sedima darba ir judu labai mazai? Bet kai pradedu daryt kardio sirdis pradeda permusinet. Kardiologas sake su sirdim tvarkoi,seimos daktaras sake kraujas geras. geriu kali ir magni. visa tai trunka jau gal pora menesiu. ka patartumet daryt?

Neprisijungęs

 
tnx
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-10-24
Žinutės: 259
Atsiliepimai: 0

#616 2011-03-15 16:37

Re: Sporto medikas, klauskite!

Klausimas Sporto Medikui. Gal zinote, kaip ten yra su kiausiniu tryniu ir cholesteroliu? Ar galiu drasiai valgyti 5 kiausinius per viena valgyma, is kuriu butu 2 pilni?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#617 2011-03-15 16:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

Na uzduosiu ir as klausima idomi nuomone zmogaus smile simptomai tokie jog kai begu krosa ir kartais po 10-15min pradeda skaudet desnes puses trapecija, o kartais prabegi 30min ir nepajauti. Dazniausiai skauda jeigu begi po treniruotes su svoriais. Pries 10 ar daugiau metu buvau susilauzes raktikauly tik dabar nepamenu kurios puses. Gal butu kokiu patarimu kaip isvengt to diskomforto? Dar pridurt pamirsau jog vienas desnys petys yra siek tiek auksciau negu kairysis. Sportuojant su svoriai jokiu skausmu ar panasumo nera viskas prasideda kai ilgaesny laika begi.

Paskutinį kartą taisė bender (2011-03-15 16:53)

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#618 2011-03-15 17:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

turiu klausima jis nebutinai medikui gal kas taip zinot.. kas treniruojasi sirdij ir kraujagyslese kardio metu? kaip tai keicia sirdi ir kraujagysles?

Neprisijungęs

 
shotputer
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-12-19
Žinutės: 430
Atsiliepimai: 0

#619 2011-03-15 19:37

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportininkas7 rašė:

turiu klausima jis nebutinai medikui gal kas taip zinot.. kas treniruojasi sirdij ir kraujagyslese kardio metu? kaip tai keicia sirdi ir kraujagysles?

geras klausimas

Neprisijungęs

 
shotputer
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-12-19
Žinutės: 430
Atsiliepimai: 0

#620 2011-03-15 19:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

o kur ponas medikas mokesi kokioje aukstojoje ar dar kur kiek girdejau lietuvoje tokios specialybes studijuoti nera kur
beje ar gerai apmokamas adrbas jeigu nieko nepavyyks su sportu tai tada stosiu i medicino o dar geriau butu sporto medicina smile

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#621 2011-03-15 21:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

shotputer rašė:

o kur ponas medikas mokesi kokioje aukstojoje ar dar kur kiek girdejau lietuvoje tokios specialybes studijuoti nera kur
beje ar gerai apmokamas adrbas jeigu nieko nepavyyks su sportu tai tada stosiu i medicino o dar geriau butu sporto medicina smile

Pirma puslapy paskaityk.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#622 2011-03-16 20:33

Re: Sporto medikas, klauskite!

almantas rašė:

sporto medike, man 15 metu. nuo pirmos klases lankau dziudo. pastaruoju metu buwau daug pradejes sportuoti, ta prasme stengtis per dziudo, begioti, su stanga, hanteliais padirbėti. nusipirkau vitaminu, amino rugsciu ir baltymini kokteili. treneris sake kad jie pades, nera anabolikai ir pns. sestadieni nesusilaikiau ir per draugo gimtadieni paemiau 5-6 cierkas degtines, ir nedidele stikline sampano. biski apnese. noriu suzinoti ar tai tures itakos tolimensiam mano sportui. daugiau tikrai negersiu, bet esu girdejes, jog jei apnesa tai tolimesnis 3menesiu darbas neduos jokios naudos. mano klausimas; ar tai tiesa? per kiek laiko toks kiekis alkocholio iseis is mano organizmo? ar tolimesnis darbas tikrai neduos naudos? ka man daryti toliau, gal gerti daug mineralionio ar ka? patarkite. aciu

smile neturiu komentaro... siaip alkoholis isvaro is organizmo l. daug skysciu. be to isnaudojama daug energetiniu medziagu is raumenu, skaldant alkoholi. Tad vienintele rekomendacija: rimtas sportas ir alkoholis - nesuderinami, tad, jei rimtai sportuoji, tai su taurele nedraugauk...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#623 2011-03-16 20:37

Re: Sporto medikas, klauskite!

WuKis rašė:

Nuovargis kuris prasidėjo po sunkios treniruotės ir tesiasi jau pora savaičių. Miegu 8h, geriu 2-4l vandens, valgau kokybišką maistą. Geriu ir multivitaminus, bet nepasitikiu jais.. Taigi ko man trūksta? Aš žinau, kad kaško trūksta, kašką išprakaitavau, bet nenutuokiu ką... Gal jūs sportomedike, patarsit? Ką vartoti ar kas gali būti

nuovargi ir silpnumo jausma sukelti gali l. daug priezasciu. jei treniruociu ritmas geras, mityba gera, miegi gerai ir pan., tai reiktu ieskoti medicininiu nuovargio priezasciu. pirmiausia pasitikrink sirdi. gali buti, kad tau ir letinio nuovargio sindromas ar persitreniravimas. Tada pirmiausia padaryk sporte pertrauka. bent 3 paras valgyk daugiau angliavandeniu, issimiegok, tiek kiek tik gali maksimaliai. jei niekas nepasikeis butinai kreipkis i gydytoja. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#624 2011-03-16 20:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

vartotojas19 rašė:

besimatuojant bf pamaciau kad pas mane tik ~53% skysciu ar tai gali sukelt kazkokiu sutrikimu? Pavizdziui pablogejus kruvio tolerancija? Nes dabar greit uzdustu ir daznai galva skauda bet nezinau ar tai susije

tavo simptomai gali buti susije su per dideliu kruviu. pamazink kruvi ir didink vel po truputi per kokius 2 men iki dabartinio lygio. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#625 2011-03-16 20:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

vartotojas19 rašė:

ir dar prie to pacio jei suvalgau tarkim sriubos grikiu ir ten buna apie puse litro gal daugiau pieno tai uz kokios valandos einu apie 3kartus kas ~15min i tuoleta ir slapimas buna skaidrus kaip vanduo tai cia gali but kazkokie slapimo sutrikimai?

ne. gerai, jei eini i tualeta. tai rodo, kad organizmui pakanka skysciu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net