Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2851 2013-04-19 15:40

Re: Sporto medikas, klauskite!

Jonn rašė:

Jonn rašė:

Sveiki Daktare!smile Norėjau paklausti kiek laiko galima vartoti kalio chlorida 750mg (prailginto atpalaidavimo tablėtes), nes nuo jo trūkumo būna permušimai dėl kai kuriu vartojamu vaistų.. Pradėjus ji vartoti permušimai praėjo, būna vienas kitas. Nutraukus jo vartojimą vėl atsinaujino, ar galima jį pastoviai vartoti po dvi tablėtes profilaktiškai?

Ar galite atsakyti?smile

pora savaiciu pageri, pasidarai kraujo tyrima ir ziuri, ar toliau vartoti... nuolat vartoti neprofesionalui, nera butinybes...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2852 2013-04-19 15:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

plundzeris rašė:

Sveiki sporto medike, neesu sportuojantis (nors prieš gerus du metus sportavau) vis dėl to dirbu fizinį darbą,tad manau bent iš esmės galėsite atsakyti į mano klausimą.
Maždaug prieš metus susidūriau su tokia problema- pradėjo nei iš šio nei iš to skaudėti tą vietą kur yra kairė mentė(tas mentės kraštas nuo stuburo pusės), kiek pamenu save kartais ten skaudėdavo ir anksčiau ,tik labai retai dažniausiai kai būdavau šaltoje aplinkoje (drebėdavau) bet ir tai tik kartą ar 2 per metus.
Neskauda darant kokius nors specifinius judesius, bet skauda ilgiau padirbus ar laikant ranką tam tikroje pozicijoje.
Dar viena problema užklupo vasarą, pradėjo keistai badyti nugaros apačią, pavyzdžiui nešu ką nors ir kai žengiu žingsnį vis duria kairę pusę(iš pradžių tai truko apie mėnesį be sustojimo, dabar rečiau - viena dieną duria, kitą ne...) dar kartais būna lyg toks maudimas nepatogus toks lyg bukas skausmas,lyg įtampa... bet jau rečiau.
Šiandien buvau pas daktarą(ortopedą traumatologą... PRIVAČIAI, konsultacija netruko net 15min) jis remdamasis vien tik tuo ką čia parašiau (nebuvo jokių tyrimų), nusprendė,- kaltas stuburas, geriau jau nebus, po 15 metų nepakelsi nieko toliau viskas bus tik blogįn, cituoju: pasieškok per google tempimo pratimų,(aha jau prieš metus perėjau tą "google pratimų kursą" ir galiu pasakyti kad nuo kai kurių buvo net blogiau) kabok ant skersinio, daryk masažus, plaukiok(šitas man labiausiai nepatiko, nes nuo plaukimo man ten visai skauda).
Taigi, kaip manote gydytojau , kas man yra, ir ar galiu sau padėti.

gali padeti... situacija, aisku, reikia ivertint nuosekliai ir gyvai. Traumatologas ko gero net neziurejo, kas skauda. stuburas paprastai neskauda...pirmiausia skauda tam tikri raumenys, kurie rodo perkrovas. reiktu pasiziuret, paciupinet... ir aisku sudaryt plana raumenu stiprinimui. tarpumentis ko gero skauda nuo perkrovos ar funkcinio bloko. bet reik ziuret. Jei yra galimybe, gali ateit i konsultacija ir viska sustatysim i vietas. o traumatologai atsirenka tik ka operuotis, o ka ne...jie apie raumenyno treniravima visai nieko nesupranta. plaukimas irgi yra zalingas juosmeniui, jei netaisyklingai plaukiama. taip kad tau reikia treniravimo programos juosmens raumenu stiprinimui... gal reiktu pirmiausia pradirbti letinius skausmo zidiniu...gal fizio... zo...reik ziuret...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2853 2013-04-19 15:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

VarztaZz rašė:

Sveikas, medike.

Gal gali papasakot kas gali buti, jei jau kuris laika skauda kaklo zona salia galvos (kur randasi smegeneles) butent tuo metu kai su ausim stengiesi paliest peti arba i ta puse atlosi galva. Bandziau tampyt kakla, bet atrodo tas nepadejo, nebent tik tam momentui.

spazmuoti raumenys dirgina pakausio nervus ir skauda. reik ziuret trapecijos ir subokcipitalinius raumenis, laikysena, ivertinti sedejimo prie kompo iprocius ir pan... pades tempimai+giluminis raumenu atpalaidavimas spec technikomis.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#2854 2013-04-19 16:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

ATjr rašė:

sveiki, ilgesnes distancijas bėgant, jaučiasi tiesiamasis raumuo, net nežinau kaip pasakyti, toks nemalonus jausmas, lyg, liaudiškai tariant "užsipumpuoja", bet lyg ir ne, net paaiškinti nelabai moku, o jeigu jau nebėgant, o tarkim futbolą lošiant, tai tvarkoj viskas arba neatkreipiu dėmesio, gal žinot kas čia galit būti? ir kaip sutvarkyti?

sorry, bet nesupratau, kas skauda...

Tiesiamąjį nugaros raumenį

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2855 2013-04-19 16:07

Re: Sporto medikas, klauskite!

ATjr rašė:

sportomedikas rašė:

ATjr rašė:

sveiki, ilgesnes distancijas bėgant, jaučiasi tiesiamasis raumuo, net nežinau kaip pasakyti, toks nemalonus jausmas, lyg, liaudiškai tariant "užsipumpuoja", bet lyg ir ne, net paaiškinti nelabai moku, o jeigu jau nebėgant, o tarkim futbolą lošiant, tai tvarkoj viskas arba neatkreipiu dėmesio, gal žinot kas čia galit būti? ir kaip sutvarkyti?

sorry, bet nesupratau, kas skauda...

Tiesiamąjį nugaros raumenį

nekontroliuoji arba tiesiog silpnas pilvo presas...gali buti, kad taip pat silpnai dirba sedmeniniai raumenys...  atlik klubo lenkiamojo (psoas) raumens tempimus pries ir po begimo...papildomai stiprink tuos raumenis, kurie silpni:pilbo presas ir sedmenys. sekmes!

Paskutinį kartą taisė sportomedikas (2013-04-19 16:14)

Neprisijungęs

 
osva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-19
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#2856 2013-04-19 17:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki, taigi buvau susilauzes desine ranka t.y alkune, dabar kai greiciau istiesiu  ranka labai traska kaulai. noreciau suzinoti kas per problema ir kaip butu galima gydyti?

Paskutinį kartą taisė osva (2013-04-19 17:59)

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#2857 2013-04-19 19:04

Re: Sporto medikas, klauskite!

O jeigu aš uzsiimineju profesionalei fitnesu ar vertėtų pastoviai ji vartoti?

Paskutinį kartą taisė Jonn (2013-04-19 19:05)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2858 2013-04-19 20:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Tau parase atsakyma. Do whatever it takes jei profesionaliai varai.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#2859 2013-04-19 21:37

Re: Sporto medikas, klauskite!

Dėkui smile

Neprisijungęs

 
sears
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-19
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#2860 2013-04-21 01:17

Re: Sporto medikas, klauskite!

esme tokia is pratimu kur nugara apkrauna dariau siuos: stangos trauka pasilenkus ( manau netaisyklinga, man tiesiog nepaviksa gerai jos daryt jos su 70 kg ramiai daurau) tada pritupimai su svoriu, lygegretes ir prisitraukimai su svoriu ( manau jie netraumuoja nugaros, nes tempa nugara o tai yra netgi gerai) ir dariau paprastus atsilenkimus ant suoliuko nugarai po ju visada skaudedavo nugara del tyo juo daryti lioviausi gal ju per daug tiesiog daridavau  nes po ju pradedavau jausti nugara, bet kai lioviausi viskas ok buvo


esme tokia man skaudeti pradejo  neseniai 2-3 sav is pradziu neatkreipiau demesio taciau savaite atgal pradejo labiau, visada po savaitgalio sumazedavo skausmas, bet supratau kad man ja skauda nuo nugaros pratimu

draugas lifteris patare mesti nugaros pratimus kokiam men kur ja aprauna o juos pakeisti i tuos kur neaprkauna jos, vat vakar jau skadejo normaliai va sekancia diena skausmas sumazejo, man skauda kai lenkiuosi, judu , susirieciu pasilenkiu ko pasiimti, skauda nugaros apacia skauda ne taip kad ten zvaizdutes skraidytu ar negaleciau pasilenkti , bet ir sedint skauda jei blogai sedziu, skauda pakenciamai nu biski yra diskomforto taciau ir pasilenkti galiu aisku suskausta bet ne katastrofiskai

taigi kaip ja atskirti nugaros isvazra nuo neisvarzos ? ir ka patartumet ..? ir ar greit tie diskai sugija ir seip ar greit tokie suzeidimai sugyja.... supratau kad nuo siol nieko nedarysiu kas nugarai pakenkt gali ...

Neprisijungęs

 
povilask
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-12
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#2861 2013-04-21 15:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

laba diena, taigi pradejau pries kokias kelias savaites daryt pritupimus su štanga ir mirties trauka ir man dabar kai ilgiau pasedziu ir po to skauda kelius kai vakstau ir taip kartais uzeina skausmas, nedidelis bet vistiek nemalonus dalykas. nusipirkau vaistinei kazkokius miltelius sanariams. tai dabar galvoju nebedaryt pritupimu. o ka jus patartumet kas ce galėtu būt?

Neprisijungęs

 
ForTke
Išmestas
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 201
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#2862 2013-04-21 17:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

Ar nieko tokio,kad darant paprastus pritupimus traska keliai?skausmo nera

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2863 2013-04-21 21:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

osva rašė:

sveiki, taigi buvau susilauzes desine ranka t.y alkune, dabar kai greiciau istiesiu  ranka labai traska kaulai. noreciau suzinoti kas per problema ir kaip butu galima gydyti?

arba potraumines kontrakturos pozymis, arba potraumines artrozes pozymis... jei nekelia skausmo ir diskomforto, rekomenduoju sistemingai atlikti tempimo pratimus... galbus issijudins sanarys ir nebetraskes. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2864 2013-04-21 21:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

Jonn rašė:

O jeigu aš uzsiimineju profesionalei fitnesu ar vertėtų pastoviai ji vartoti?

gali su kraujo ir EKG kontrole.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2865 2013-04-21 21:32

Re: Sporto medikas, klauskite!

sears rašė:

esme tokia is pratimu kur nugara apkrauna dariau siuos: stangos trauka pasilenkus ( manau netaisyklinga, man tiesiog nepaviksa gerai jos daryt jos su 70 kg ramiai daurau) tada pritupimai su svoriu, lygegretes ir prisitraukimai su svoriu ( manau jie netraumuoja nugaros, nes tempa nugara o tai yra netgi gerai) ir dariau paprastus atsilenkimus ant suoliuko nugarai po ju visada skaudedavo nugara del tyo juo daryti lioviausi gal ju per daug tiesiog daridavau  nes po ju pradedavau jausti nugara, bet kai lioviausi viskas ok buvo


esme tokia man skaudeti pradejo  neseniai 2-3 sav is pradziu neatkreipiau demesio taciau savaite atgal pradejo labiau, visada po savaitgalio sumazedavo skausmas, bet supratau kad man ja skauda nuo nugaros pratimu

draugas lifteris patare mesti nugaros pratimus kokiam men kur ja aprauna o juos pakeisti i tuos kur neaprkauna jos, vat vakar jau skadejo normaliai va sekancia diena skausmas sumazejo, man skauda kai lenkiuosi, judu , susirieciu pasilenkiu ko pasiimti, skauda nugaros apacia skauda ne taip kad ten zvaizdutes skraidytu ar negaleciau pasilenkti , bet ir sedint skauda jei blogai sedziu, skauda pakenciamai nu biski yra diskomforto taciau ir pasilenkti galiu aisku suskausta bet ne katastrofiskai

taigi kaip ja atskirti nugaros isvazra nuo neisvarzos ? ir ka patartumet ..? ir ar greit tie diskai sugija ir seip ar greit tokie suzeidimai sugyja.... supratau kad nuo siol nieko nedarysiu kas nugarai pakenkt gali ...

isvarza galima itarti, jei pasireiskia ir neurologine simptomatika... zmones ir su isvarzomis gyvena kuo puikiausiai, kompensave korseto raumenynu. tavo atveju reikia ziureti, kame reikalas, nes man nepakanka informacijos tau kazka patart. yra versija, kad perkrauni raumenis, bet visa kita reikia gyvai ziuret...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2866 2013-04-21 21:35

Re: Sporto medikas, klauskite!

povilask rašė:

laba diena, taigi pradejau pries kokias kelias savaites daryt pritupimus su štanga ir mirties trauka ir man dabar kai ilgiau pasedziu ir po to skauda kelius kai vakstau ir taip kartais uzeina skausmas, nedidelis bet vistiek nemalonus dalykas. nusipirkau vaistinei kazkokius miltelius sanariams. tai dabar galvoju nebedaryt pritupimu. o ka jus patartumet kas ce galėtu būt?

traukas darai, o kokia profilaktika darai? kokie svoriai? kiek pats sveri? ar taisyklingai atlieki pratima?... klausimu daug. vaistus gali mest i siuksliu deze... nepagelbes, jei treniruotese darai klaidas... smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2867 2013-04-21 21:37

Re: Sporto medikas, klauskite!

ForTke rašė:

Ar nieko tokio,kad darant paprastus pritupimus traska keliai?skausmo nera

ziurint, kurioj vietoj traska... jei po girnele, tai ner labai gerai... sudrosi kremzle ir prades skaudet... su svoriais nepersistenk... sekmes!

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#2868 2013-04-21 21:49

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Jonn rašė:

O jeigu aš uzsiimineju profesionalei fitnesu ar vertėtų pastoviai ji vartoti?

gali su kraujo ir EKG kontrole.

Ačiū!smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2869 2013-04-21 22:07

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki sportomedike, darant pritupimus iki paraleles pradeda skaudet hip flexorius( na po treniruotes) ,  jei darau ATG  pritupimus neskauda,  cia beda turbut silpno core?

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#2870 2013-04-21 22:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

MrBurbulas rašė:

Sveiki sportomedike, darant pritupimus iki paraleles pradeda skaudet hip flexorius( na po treniruotes) ,  jei darau ATG  pritupimus neskauda,  cia beda turbut silpno core?

tai daryk ATG

Neprisijungęs

 
povilask
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-12
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#2871 2013-04-22 13:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

povilask rašė:

laba diena, taigi pradejau pries kokias kelias savaites daryt pritupimus su štanga ir mirties trauka ir man dabar kai ilgiau pasedziu ir po to skauda kelius kai vakstau ir taip kartais uzeina skausmas, nedidelis bet vistiek nemalonus dalykas. nusipirkau vaistinei kazkokius miltelius sanariams. tai dabar galvoju nebedaryt pritupimu. o ka jus patartumet kas ce galėtu būt?

traukas darai, o kokia profilaktika darai? kokie svoriai? kiek pats sveri? ar taisyklingai atlieki pratima?... klausimu daug. vaistus gali mest i siuksliu deze... nepagelbes, jei treniruotese darai klaidas... smile

pats sveriu apie 60kg o pritupimus taip pat su 60kg mazdaug darau. mirties trauka su 80kg( čia po 5 pakartojimus viską) o del taisyklingumo net nežinau tai tikriausiai kad nelabai taisyklingai. o ka man dabar daryt ar išvis nebedaryt tų pritupimų ar impt maža svorį ir stengtis kuo taisyklingiau daryt? smile

Neprisijungęs

 
sears
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-19
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#2872 2013-04-22 19:08

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

sears rašė:

esme tokia is pratimu kur nugara apkrauna dariau siuos: stangos trauka pasilenkus ( manau netaisyklinga, man tiesiog nepaviksa gerai jos daryt jos su 70 kg ramiai daurau) tada pritupimai su svoriu, lygegretes ir prisitraukimai su svoriu ( manau jie netraumuoja nugaros, nes tempa nugara o tai yra netgi gerai) ir dariau paprastus atsilenkimus ant suoliuko nugarai po ju visada skaudedavo nugara del tyo juo daryti lioviausi gal ju per daug tiesiog daridavau  nes po ju pradedavau jausti nugara, bet kai lioviausi viskas ok buvo


esme tokia man skaudeti pradejo  neseniai 2-3 sav is pradziu neatkreipiau demesio taciau savaite atgal pradejo labiau, visada po savaitgalio sumazedavo skausmas, bet supratau kad man ja skauda nuo nugaros pratimu

draugas lifteris patare mesti nugaros pratimus kokiam men kur ja aprauna o juos pakeisti i tuos kur neaprkauna jos, vat vakar jau skadejo normaliai va sekancia diena skausmas sumazejo, man skauda kai lenkiuosi, judu , susirieciu pasilenkiu ko pasiimti, skauda nugaros apacia skauda ne taip kad ten zvaizdutes skraidytu ar negaleciau pasilenkti , bet ir sedint skauda jei blogai sedziu, skauda pakenciamai nu biski yra diskomforto taciau ir pasilenkti galiu aisku suskausta bet ne katastrofiskai

taigi kaip ja atskirti nugaros isvazra nuo neisvarzos ? ir ka patartumet ..? ir ar greit tie diskai sugija ir seip ar greit tokie suzeidimai sugyja.... supratau kad nuo siol nieko nedarysiu kas nugarai pakenkt gali ...

isvarza galima itarti, jei pasireiskia ir neurologine simptomatika... zmones ir su isvarzomis gyvena kuo puikiausiai, kompensave korseto raumenynu. tavo atveju reikia ziureti, kame reikalas, nes man nepakanka informacijos tau kazka patart. yra versija, kad perkrauni raumenis, bet visa kita reikia gyvai ziuret...

va prabego savaitgalis ( penktadieni dariau nugaros treneruote per ja ir skaudeti stipriau pradeja buvo, labiau nei iki tol  ) ir jau galiu imti nuo zemes svorius( beveik be probleu, anskciau skaudejo) , galiu sukiotis i desine kaire nieko neskauda, kai pasilenkiu jau beveik neskauda na tik jauciu kad yra nemalonus toks pajutis, arba kai labai stipriai islenkiu stubura na faktiskai, beveik neskauda,

ar taip pat irgi kartais buna su nugaros isvarzom kad jos skaumsas, greitai sumazeja ar jis yra testinis ir ilgai gyja? ir turiu sekanti klausima ar gali buti man nugaros skaumas del to kad tarp nugaros ir preso raumenu disbalansas ( t,y kad nugaros apiatiniai raumenis silpnesni nei preso, ) nes pas mane butent taip ir yra ?

Neprisijungęs

 
newone2
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-07-05
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#2873 2013-04-22 22:10

Re: Sporto medikas, klauskite!

Peciu treniruotes metu ir po jos jauciu stipriai astru/diegianti skausma peciuose. Cia gal mane jau rotatior cuff'ai perspeja ? Jeigu taip, tai kokios to skausmo atsiradimo priezastys? Anksciau nebuvo jokiu skausmu o dabar kaip ir minejau skausmas tikrai stiprus ir nemalonus.

Neprisijungęs

 
drs
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-01-06
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#2874 2013-04-22 22:16

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, daznai darant spaudima ant lygaus arba spaudima kampu pradeda gelti kairi peti, skausmas buna dazniausiai laikinas, bet nemalonus. Siaip peciai ganetinai traska kai juos sukineji ir pns. Kartais maudimas pasijaucia ir darant karini spaudima.

http://i.imgur.com/S8TAbmR.jpg?1?6977 Skausmas mazdaug sitoje vietoje ir tik kairiame petyje.

Neprisijungęs

 
zyga752
Naujas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2013-04-24
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#2875 2013-04-24 16:18

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveikas sportomedike! smile turiu nemenka beda , pries mazdaug menesy laiko klube pajauciau verenty nugaros skausma desneje puseja , skausmas lyg aitu kiaurai nugara iki krutines ,pora dienu paskaudejo ir praejo, pries 2 savaites vel pradejo skaudes , skausmas buvo netik keliant kaska bet ir ykvepiant giliai oro , skausmas kaip minejau toks verentis kiaurai krutine iki nugaros desneje puseja,  dabar nebeskauda tol kol nedarau pratimu nugarai , pavyzdziui darant prisitraukima iskart pradeda skaudet, gal galetai patarima koky duot , ka daryt kad praaitu visiskai ir kas tai galetu buti ? nes pagalbos is specialisto tikrai reikia smile

P.S. man 15 metu , jeigu tai turi reiksmes smile

Paskutinį kartą taisė zyga752 (2013-04-25 15:32)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net