Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1251 2014-01-05 00:33

Re: Papildai pradedančiajam

albertux rašė:

tai kas per klausimai tai asku ir baltymu ir angl(greitai/ilgai isisavinamu) esu perskaites daug straipsniu smile_ apie mityba

Klausiu kaip apsiskaiciusio zmogaus. Kas tas yr amino rukstys ir kaip tu jauti ju stygiu atsistatyme? Nu ta prasme kaip tu pajautei, kad tau reikia aminkiu, o ne vitamino C atsistatymui?

Neprisijungęs

 
albertux
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-02
Žinutės: 9
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1252 2014-01-05 00:49

Re: Papildai pradedančiajam

nu kaip as skaiciau tai tokios aminkes kaip bcaa padeda nuo raumen irimo ta prasme nu skaudejimo tai cia kaip ir yra pagrindinis ju darbas, tai ko man ir reikia. jei raumenis tures kaip galima pavadint maista ir nevoks is saves tai eis tik augimo procesas.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1253 2014-01-05 01:03

Re: Papildai pradedančiajam

Su Bcaa tada ok...o tai kam tau aminkes?

Neprisijungęs

 
Zee
Kalbus dalyvis
Vietovė: LTU
Registravosi: 2012-11-25
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#1254 2014-01-05 11:31

Re: Papildai pradedančiajam

O bcaa tai ne aminkės? Ar aš kažkčą praleidau big_smile

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#1255 2014-01-05 11:35

Re: Papildai pradedančiajam

Zee rašė:

O bcaa tai ne aminkės? Ar aš kažkčą praleidau big_smile

bcaa tai nepakeiciamosios (esmines) aminkes, kuriu organizmas negali pasigamint. o visos kitos siaip aminkes, kurias organizmas pats gamina,pvz koks gliutaminas

Neprisijungęs

 
Zee
Kalbus dalyvis
Vietovė: LTU
Registravosi: 2012-11-25
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#1256 2014-01-05 11:48

Re: Papildai pradedančiajam

Jo, my bad, praleidau albertuko planą chuliganą su MUTANT aminkėm big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1257 2014-01-05 13:10

Re: Papildai pradedančiajam

albertux rašė:

big_smile, nu tai tos kitos aminkes ne bcaa organizmas gali jas pacias gamint bet jis jas gamina letai. o kai izgeriam tu aminkiu tai ju taip sakant talpa padideja ir organizmas gali greiciau panaudot nes jos yra laisvos formos kurios iskarto zino kur jiem eit ir ka daryt.

Kokias tu nesamones cia rasai?
Ir isvis ka reiskia ta pajuodinta vieta?

Neprisijungęs

 
Zee
Kalbus dalyvis
Vietovė: LTU
Registravosi: 2012-11-25
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#1258 2014-01-05 13:23

Re: Papildai pradedančiajam

alahalahalah

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1259 2014-01-05 13:38

Re: Papildai pradedančiajam

albertux rašė:

big_smile, nu tai tos kitos aminkes ne bcaa organizmas gali jas pacias gamint bet jis jas gamina letai. o kai izgeriam tu aminkiu tai ju taip sakant talpa padideja ir organizmas gali greiciau panaudot nes jos yra laisvos formos kurios iskarto zino kur jiem eit ir ka daryt.

perliukas big_smile

Neprisijungęs

 
simkus1991
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1260 2014-01-06 20:56

Re: Papildai pradedančiajam

Sveiki, man 22 metai esu 185 ugis 75 kilogramai, 13% riebalu, sportuoju jau beveik metai ir noriu patobulinti savo treniruotes, programa jau susidariau liko tik papildus susideliot, proteenas man labai beria veida ir nugara, nezinau ar tai del jo bet kaip tik bandau ji gerti išmuša spuogais... todel į ji žiuriu atsargei. Aš mstau apie kre-alcalyne-animal packa-bcaa ir vitaminu bei mineralu, tik nelabai nusimanau apie visas sudetis bei firmas, kuris geresnis kuris blogesnis, pikciau pirma pasitaikiusi bet gaila pinigus į bala išmest smile išesmes pinigu suma nesvarbi, norisi kad nieko netruktu smile gal kas ka patarsit, už išsame informacija galiu ir atsilygint smile išanksto dekingas   Pamiršau pamineti kad noriu priaugti svorio

Paskutinį kartą taisė simkus1991 (2014-01-06 20:57)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1261 2014-01-06 21:08

Re: Papildai pradedančiajam

simkus1991 rašė:

Sveiki, man 22 metai esu 185 ugis 75 kilogramai, 13% riebalu, sportuoju jau beveik metai ir noriu patobulinti savo treniruotes, programa jau susidariau liko tik papildus susideliot, proteenas man labai beria veida ir nugara, nezinau ar tai del jo bet kaip tik bandau ji gerti išmuša spuogais... todel į ji žiuriu atsargei. Aš mstau apie kre-alcalyne-animal packa-bcaa ir vitaminu bei mineralu, tik nelabai nusimanau apie visas sudetis bei firmas, kuris geresnis kuris blogesnis, pikciau pirma pasitaikiusi bet gaila pinigus į bala išmest smile išesmes pinigu suma nesvarbi, norisi kad nieko netruktu smile gal kas ka patarsit, už išsame informacija galiu ir atsilygint smile išanksto dekingas   Pamiršau pamineti kad noriu priaugti svorio

pirktum bcaa, kre-alcalina...ANIMAL PAKA nes afigenai skamba ir vitaminus su mineralais...kitaip tariant pirktum vitaminus ir dar vitaminu. Maziau vaikykis matu ir domekis ka ruosies vartot.
Svoriui priaugt valgyt reik - niekas is tavo papildu jo nepriaugins.

Paskutinį kartą taisė samas (2014-01-06 21:10)

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1262 2014-01-06 21:17

Re: Papildai pradedančiajam

Pamirsk kolkas tuos animal, kreatina bcaa vitaminu ir bus davalei davalei

Neprisijungęs

 
simkus1991
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1263 2014-01-06 21:19

Re: Papildai pradedančiajam

o tai kre-alcalyn nera creatinas ?

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1264 2014-01-06 21:21

Re: Papildai pradedančiajam

simkus1991 rašė:

o tai kre-alcalyn nera creatinas ?

kreatinas tik siektiek pakeista formule nekaupia vandens  ir tiek, Siulyciau pirma pasidomet ka perki.

Neprisijungęs

 
simkus1991
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1265 2014-01-06 21:22

Re: Papildai pradedančiajam

samas rašė:

simkus1991 rašė:

Sveiki, man 22 metai esu 185 ugis 75 kilogramai, 13% riebalu, sportuoju jau beveik metai ir noriu patobulinti savo treniruotes, programa jau susidariau liko tik papildus susideliot, proteenas man labai beria veida ir nugara, nezinau ar tai del jo bet kaip tik bandau ji gerti išmuša spuogais... todel į ji žiuriu atsargei. Aš mstau apie kre-alcalyne-animal packa-bcaa ir vitaminu bei mineralu, tik nelabai nusimanau apie visas sudetis bei firmas, kuris geresnis kuris blogesnis, pikciau pirma pasitaikiusi bet gaila pinigus į bala išmest smile išesmes pinigu suma nesvarbi, norisi kad nieko netruktu smile gal kas ka patarsit, už išsame informacija galiu ir atsilygint smile išanksto dekingas   Pamiršau pamineti kad noriu priaugti svorio

pirktum bcaa, kre-alcalina...ANIMAL PAKA nes afigenai skamba ir vitaminus su mineralais...kitaip tariant pirktum vitaminus ir dar vitaminu. Maziau vaikykis matu ir domekis ka ruosies vartot.
Svoriui priaugt valgyt reik - niekas is tavo papildu jo nepriaugins.

kartais valgyt neužtenka, man nuo 18 metu 71-72 sveriau big_smile as ka suvalgau uz puses valandu nuleidziu vandeniu tuolete big_smile
plius dirbu naktini darba, dienom miegu, tai irgi nepadeda

Neprisijungęs

 
simkus1991
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1266 2014-01-06 21:29

Re: Papildai pradedančiajam

Bigger rašė:

simkus1991 rašė:

o tai kre-alcalyn nera creatinas ?

kreatinas tik siektiek pakeista formule nekaupia vandens  ir tiek, Siulyciau pirma pasidomet ka perki.

kaip ir sakiau, neturiu žalio supratimo, skaitau ir nesupantu ka skaituo:)

Neprisijungęs

 
simkus1991
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1267 2014-01-06 21:31

Re: Papildai pradedančiajam

Bigger rašė:

Pamirsk kolkas tuos animal, kreatina bcaa vitaminu ir bus davalei davalei

bet juk animal packas ir yra vitaminai, jei animalas netinka gal turi pasiulit kokiu ? net tu vitaminu labai dauk

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1268 2014-01-06 23:33

Re: Papildai pradedančiajam

Jazau tau vitaminu maza pasirinkimo, daily formula, opti men ir tt...

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1269 2014-01-07 10:00

Re: Papildai pradedančiajam

simkus1991 rašė:

samas rašė:

simkus1991 rašė:

Sveiki, man 22 metai esu 185 ugis 75 kilogramai, 13% riebalu, sportuoju jau beveik metai ir noriu patobulinti savo treniruotes, programa jau susidariau liko tik papildus susideliot, proteenas man labai beria veida ir nugara, nezinau ar tai del jo bet kaip tik bandau ji gerti išmuša spuogais... todel į ji žiuriu atsargei. Aš mstau apie kre-alcalyne-animal packa-bcaa ir vitaminu bei mineralu, tik nelabai nusimanau apie visas sudetis bei firmas, kuris geresnis kuris blogesnis, pikciau pirma pasitaikiusi bet gaila pinigus į bala išmest smile išesmes pinigu suma nesvarbi, norisi kad nieko netruktu smile gal kas ka patarsit, už išsame informacija galiu ir atsilygint smile išanksto dekingas   Pamiršau pamineti kad noriu priaugti svorio

pirktum bcaa, kre-alcalina...ANIMAL PAKA nes afigenai skamba ir vitaminus su mineralais...kitaip tariant pirktum vitaminus ir dar vitaminu. Maziau vaikykis matu ir domekis ka ruosies vartot.
Svoriui priaugt valgyt reik - niekas is tavo papildu jo nepriaugins.

kartais valgyt neužtenka, man nuo 18 metu 71-72 sveriau big_smile as ka suvalgau uz puses valandu nuleidziu vandeniu tuolete big_smile
plius dirbu naktini darba, dienom miegu, tai irgi nepadeda

Puikiai tave suprantu ir sakau is patirties....Nipizdi...nieko tu nevalgai! Pasiskaiciuok kalorijas, susideliok maista ir pamatysi, kad lesi kaip visciukas. Pradesi reguliariai mazesniais kiekiais valgyti, bet dazniau ir pradesi eiti i tulika reciau.

Neprisijungęs

 
De1v1s
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#1270 2014-01-16 20:27

Re: Papildai pradedančiajam

Sveiki seniai jau čia ir besilankiau... sportuoju rimtai jau 5mėn, viskas kolkas einasi gerai svoriai kyla, vaizdas matosi, daugiau ir valgyt savaime organizmas pradejo reikalaut... žodžiu viskas kaip ir gerai, bet dabar nusprendžiau jog būtų neprošal kokiu Vitaminu prigriebt ar baltymu tie kokteiliai ar kaip ten... žodžiu dar geriasniam progresui nes vistik tenka kartais ir nelabai sveikai pavalgyt, tad noriu but ramus kad nieko netruksta ir viskas 100 spartumu auga/dideja/stipreja.

Sportuoju kaip priklauso ~15min Cool up,~50min Work out,~10min Cool down.. pagal šios programos pradedantiesiems pagrindą(skaiciai sukelti,pratimai pakeisti i super serijas kaip kur bei kitoki atlikimo buda)  : http://www.kulturizmas.net/forumas/t168 … -programos

Neprisijungęs

 
Focus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-12-31
Žinutės: 60
Atsiliepimai: 0

#1271 2014-01-16 21:43

Re: Papildai pradedančiajam

Sveikas. dėl baltymų kokteilių tai kažin kaip mūm žinot ar tau jo reikia ar ne, pasidalink savo mitybos planu, tada žiūrėsma big_smile o dėl vitaminų tai siulyciau iš amix multi mega stack. olimp vitamin. arba gnc mega men sport wink

De1v1s rašė:

Sveiki seniai jau čia ir besilankiau... sportuoju rimtai jau 5mėn, viskas kolkas einasi gerai svoriai kyla, vaizdas matosi, daugiau ir valgyt savaime organizmas pradejo reikalaut... žodžiu viskas kaip ir gerai, bet dabar nusprendžiau jog būtų neprošal kokiu Vitaminu prigriebt ar baltymu tie kokteiliai ar kaip ten... žodžiu dar geriasniam progresui nes vistik tenka kartais ir nelabai sveikai pavalgyt, tad noriu but ramus kad nieko netruksta ir viskas 100 spartumu auga/dideja/stipreja.

Sportuoju kaip priklauso ~15min Cool up,~50min Work out,~10min Cool down.. pagal šios programos pradedantiesiems pagrindą(skaiciai sukelti,pratimai pakeisti i super serijas kaip kur bei kitoki atlikimo buda)  : http://www.kulturizmas.net/forumas/t168 … -programos

Neprisijungęs

 
De1v1s
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#1272 2014-01-17 18:39

Re: Papildai pradedančiajam

Na mitybos plano neturiu kolorijų neskaičiuoju o valgau viską(išskyrus saldymunus) kas duoda naudos bent minimaliai...

Tavo pasiulytų neteko girdėt, bet atkreipiau demėsį į Biotech Multivitamin for men kur 60tab 45lt kaskur... kaip sitos ? ar vistik geriau tavo pasiziurinet

Neprisijungęs

 
svaika
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-12-31
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1273 2014-01-21 20:59

Re: Papildai pradedančiajam

Siandien prdejau sportuoti ar nieko toko kad iskart vartoju papildus?nemazai ju siandien isgeriau...gal pirmiau pora savaiciu sausai pasitreniruoti?kaip manot?

Paskutinį kartą taisė svaika (2014-01-21 21:03)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1274 2014-01-21 21:07

Re: Papildai pradedančiajam

svaika rašė:

Siandien prdejau sportuoti ar nieko toko kad iskart vartoju papildus?nemazai ju siandien isgeriau...gal pirmiau pora savaiciu sausai pasitreniruoti?kaip manot?

kokius papildus vartojai? wink

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1275 2014-01-21 21:12

Re: Papildai pradedančiajam

svaika rašė:

Siandien prdejau sportuoti ar nieko toko kad iskart vartoju papildus?nemazai ju siandien isgeriau...gal pirmiau pora savaiciu sausai pasitreniruoti?kaip manot?

Manau esi eilinis vaikas, nesuprantantis kas yra MAISTO PAPILDAI, kazkas kazkur pasake kad nuo ju raumenai auga tai ir prisiryjai kaip mulkis smile Del mulkio nepyk, tiesiog vartot ir nesuprast ka darai yra kvailoka. hmm

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net